PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE

 

Witaj Serdecznie,

Na wstępie pragniemy Ci podziękować za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony.
Liczymy, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Ciebie interesujące i pomocne.

Jeżeli interesuje Cię praca we własnym domu przy komputerze to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Mamy nadzieję że do nas dołączysz  i nawiążemy stałą, owocną dla obu stron współpracę.

Na początku zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu powitalnego  🙂

 

 

 

 

 

 

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE – Oferta Współpracy

 

Szanowni Państwo!

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w domu przy komputerze.
Nie ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy małej miejscowości.

Praca stała lub dodatkowa którą można wykonywać w zaciszu własnego domu czy mieszkania, w dowolnie wybranym dla Ciebie czasie.

Zajęcie polega między innymi na  wykonywaniu prostych zadań przez komputer, internet, umieszczaniu reklam linków w podane miejsca itp.

 Jeżeli masz komputer, dostęp do internetu oraz chęci do zarabiania we własnym domu przy komputerze nawet kilka tys. zł. miesięcznie to dołącz do nas i zacznij zarabiać z najlepszą obecnie propozycją na rynku.

 

Czy warto podjąć współpracę?

 • Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia

 • Wystarczy komputer i dostęp do internetu 

 • Każdy otrzyma fachowe doradztwo i pomoc

 • Współpracując z nami nie musisz ponosić żadnych kosztów, opłat itp.itd.

 • Zarobki od 2473 zł do nawet kilku tys. zł. już w pierwszym miesiącu współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją to po prostu wpisz w poniższą ramkę swój adres email, zaznacz zgody i kliknij na samym dole  Zapisz mnie,  a prześlemy Ci bezpłatne, niezobowiązujące informacje na temat naszych ofert.

 

Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez BrokerPartner.pl w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

 

Z życzeniami owocnej współpracy
BrokerPartner.pl

 

 

 

W międzyczasie zapraszamy również do zapoznania się poniższym artykułem w którym, między innymi, staraliśmy się pokrótce przybliżyć to jak na przestrzeni ostatnich lat takie zagadnienia jak chałupnictwo czy najogólniej rzecz ujmując praca w domu zmieniały swoje znaczenie, charakter oraz jak zmieniły się czynności które można do tego typu pracy czy zajęcia przypisać…

Artykuł można ocenić klikając w jedną z pięciu gwiazdek znajdujących się pod tym tekstem po lewej stronie.
Kliknięcie w ostatnią piątą gwiazdkę oznacza ocenę najwyższą. 

Zachęcamy również aby za pomocą formularza na samym dole tej strony,  pod istniejącymi już wypowiedziami dodać także swój, choćby krótki komentarz.
Za wszystkie Państwa opinie z góry dziękujemy.

 


Chałupnictwo * Praca w domu przy komputerze *
Zarabianie przez internet * 
Praca online

 

Zapewne wszystkie te słowa odpowiadają na podobne potrzeby osób szukających stałego czy dorywczego zajęcia w zaciszu własnego mieszkania. Jednak bez wątpienia nie znaczą to samo i nie określają tym samych potencjalnych zajęć.

Chałupnictwo, głównie z lat minionych, kojarzy nam się przeważnie z nieskomplikowaną pracą zleconą. Pracodawca dostarczał do domu „chałupnika” części czy elementy, a po wykonaniu pracy przyjeżdżał i zabierał wyprodukowany produkt. W uzgodnionym wcześniej terminie płacił ustaloną stawkę od „sztuki”. Chodziło tu głównie o takie oferty pracy jak szycie, zszywanie, składanie jakiś powierzonych, drobnych elementów w jedną całość.

Jednak w związku z nieustannie rozwijającą się automatyzacją produkcji oraz z ciągłym dążeniem do maksymalizacji zysków, tego typu zajęcia powoli odchodzą, o ile już prawie nie odeszły do przeszłości.

 

Co więc w zamian?
Czy osoby które z różnych względów nie chcą lub nie mogą podjąć zatrudnienia na etacie w firmie poza domem, nie mogą zacząć pracować i zarabiać?
Nie mają już możliwości uzyskania dodatkowego czy stałego źródła zarobkowania?
Niekoniecznie.


Gwałtowny rozwój nowoczesnych technologii, ograniczając zapotrzebowanie na prostą pracę nakładczą, jednocześnie stworzył nowe możliwości pracy w domu.Chodzi głównie o zarabianie przez internet- online.

Tutaj również zarabiasz z własnego domu, zmieniają się tylko narzędzia. A dochody w ten sposób osiągane mogą być wielokrotnie wyższe. W większym stopniu zależne od Twojej inwencji oraz zaangażowania w dany projekt.

Któż  z nas nie szuka możliwości bezpiecznego zarobienia mniejszej lub większej sumy pieniędzy.
Czyni to poprzez internet, z wykorzystaniem swojego komputera, laptopa czy też tabletu.

Poszukiwanie w internecie jakichkolwiek ofert pracy, zatrudnienia, dodatkowego czy stałego zajęcia z reguły wygląda podobnie.
Korzystając z pomocy popularnej wyszukiwarki wpisujemy w jej okno mniej więcej tego typu treść:

PRACA , OFERTY PRACY, DAM PRACĘ, SZUKAM PRACY, OGŁOSZENIA PRACA, OGŁOSZENIA O PRACĘ itp.

Następnie do powyższych fraz dodajemy nazwę miejscowości lub regionu, oczywiście jak najbliżej naszego miejsca zamieszkania.
Można zacząć do regionu czy województwa, później miasta wojewódzkiego powiatu, miasta powiatowego, następnie naszej miejscowości, gminy czy wioski.

Zdarza się również, że w poszukiwaniu pracy przeglądamy portale ogłoszeniowe związane z tego typu tematyką, np. OLX Praca czy Pracuj pl.

Oczywiście, że czym mniejsza miejscowość, tym trudniej by oczekiwana oferta pracy czy dodatkowego zajęcia się pojawiła. Jest to z oczywistych względów zrozumiałe. Im mniejszy obszar tym z reguły mniej firm czy zakładów pracy. A czym mniejsze zaludnienie, tym trudniej taką działalność prowadzić i rozwijać z satysfakcjonującym dla danej firmy zyskiem.

 

A co jeśli OFERTA , czy OFERTY PRACY które by nam odpowiadały nie znajdują się w okolicy naszego miejsca zamieszkania, lub nie ma ich wcale?

 

O ile w przypadku dużych miejscowości znalezienie odpowiedniego zajęcia może być łatwiejsze, to w przypadku mniejszych miejscowości może to nastręczać osobom szukającym pracy niemałych problemów. W dobie powszechnego postępu i rozwoju informatycznego na szczęście mamy inne alternatywy i możliwości.

W takiej sytuacji idealna wydaje się być praca, którą moglibyśmy wykonywać w we własnym domu.
Jednak jak wiadomo, w obecnych czasach o typowe CHAŁUPNICTWO , rozumiane jako np. montowanie jakiś powierzonych elementów jest coraz trudniej, lub wręcz tego typu zajęć po prostu już nie ma.

Wówczas najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc być praca w domu przy komputerze.

 

Zalety tego typu pracy to między innymi:

 

 • Pracujesz w zaciszu swojego mieszkania, w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie

 • Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy do pracy

 • Nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście wojewódzkim, mniejszej miejscowości czy na wsi. Wystarczy że posiadasz komputer oraz dostęp do internetu.

 • Sam jesteś dla siebie szefem i dowolnie rozporządzasz zarówno czasem jak i miejscem gdzie dane zajęcie wykonujesz

 

 

 

CHAŁUPNICTWO – PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE.
Nudny obowiązek czy inspirujące innowacyjne wyzwanie?

 

Czy faktycznie praca wykonywana w domu musi być nudna i monotonna.

Jednym z powodów który może nas do tego typu pracy, zajęcia czy działalności zniechęcać to fakt, że możemy się obawiać pewnego rodzaju monotonności i znużenia. Szczególnie dotyczy to osób, które nie są przysłowiowymi „domatorami” i wolą większość swojego czasu, o ile to jest możliwe, spędzać bądź to w ruchu, bądź w kontakcie z innymi ludźmi.  Wolą wykonywać jakieś prace na zewnątrz, jak to się zwykło mówić „na świeżym powietrzu”.

Okazuje się, że praca w domu może być nie tylko źródłem wysokich, ponadprzeciętnych dochodów, ale może również zapewnić wiele satysfakcji i poczucie realizacji zawodowej z racji innowacyjności wielu projektów, które się w tego typu branży pojawiają.

Pracując z własnego domu przez internet możesz podnosić swoje kwalifikacje. Masz szansę rozwijać się pod względem nowinek technicznych i informatycznych. Możesz zdobywać nowe umiejętności, a co najważniejsze osiągać ponadprzeciętne dochody.  Znacząco przewyższające te, które można wypracowywać tradycyjnymi sposobami zarobkowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany prostą, dochodową pracą w domu przy komputerze to wypełnij krótkie zgłoszenie za pomocą formularza na górze tej strony. Prześlemy Ci wówczas bezpłatne, niezobowiązujące informacje odnośnie współpracy.

Zapraszamy również raz jeszcze do oceniania i komentowania powyższego artykułu.

 

Serdecznie Pozdrawiamy
BrokerPartner.pl

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
4.2 (84.66%) 459 votes

671 komentarzy do: “PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE

 1. Treść tego artykułu odzwierciedla zachodzące zmiany w życiu społecznym. Zapotrzebowanie na taką formę pracy ,z pewnością będzie się zwiększać . Sporej grupie ludzi stwarza szanse realizacji zawodowej i zarobkowej. Czy to forma innowacyjna? Względem nowinek technicznych i informatycznych z pewnością tak. Czy jest to wyzwanie? Zapewne. Czy ta forma pracy może dać wiele satysfakcji , poczucia realizacji zawodowej i podnoszenia swoich kwalifikacji? Najlepszym sposobem na weryfikację tej propozycji, jest podjęcie się tego wyzwania.

  1. W dzisiejszych czasach jest to forma świadczenia pracy,która umożliwia pogodzenie życia osobistego i zawodowego.Doskonała na przykład dla młodych matek wychowujących dzieci.

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Alex.

   2. Artykol godny przeczytania i poswiecenia uwagi

    1. Dziękujemy za Twoją opinię Mania.

   3. Przeczytalam i tez bardzo mi odpowiada taki sposob zarabiania.

    1. Serdecznie zapraszamy ania 17.

   4. Dodatkowa praca w domu jest dobrym wyjściem dla wielu ludzi młodych,dla młodych matek i nie tylko

    1. Dziękujemy za Twój komentarz Aneta.

   5. Dokładnie jest forma pracy dla młodych mam jaj również dla osób które opiekują się chorym rodzicem

  2. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.

   1. W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy Joanna z Warszawy.

  3. To prawda, zgadzam sie z poprzednikiem.

  4. Zgadzam sie z poprzednikiem;

  5. Bardzo ciekawa propozycja, godna rozważenia. Pozdrawiam

   1. Dziękujemy za Twój komentarz lukaszsz1991

  6. Ciekawy artykuł, stwarza możliwość dorobienia chociażby do bardzo niskiej emerytury.

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Wanda.

  7. Interesująca oferta pracy w domu, mająca wiele zalet, o których jest mowa w artykule. Będę chciała skorzystać z tej formy podjęcia dodatkowego zatrudnienia.

   1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Alga.

  8. Praca w domu przy komputerze może być bardzo przyjemna i opłacalna. Nie wymaga wysiłku fizycznego więc po pracy fizycznej można sobie w ten sposób odpoczywać i jednocześnie zarabiać pieniądze. Nikt nie wytycza godzin pracy toteż sami wybieramy sobie w którym momencie chce się pracować. Myślę, że jest godna polecenia

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Danuta.

    1. Praca w domu to po prostu ideał. Jestem na emeryturze, mieszkam na wsi bez możliwości dojazdu do pracy poza domem. Nie ma tu komunikacji publicznej. Mam tylko obawy czy podołam stawianym zadaniom. Z artykułu wynika, że tak….

     1. Na pewno Pani podoła Pani Krystyno, zawsze może Pani liczyć na doradztwo i pomoc – serdecznie zapraszamy.

     2. Bardzo interesująca forma współpracy dla osób rencie

   2. Maż racje nasze życie polega na pracy, obowiązkach domowych i na poczuciu odpowiedzialności za siebie i bliskich. Czuć się spełnionym w życiu I czerpać z tego korzyści zarobkowych Jak to mówią każda praca nie hańbi, a każdy grosz zarobiony przez nas daje samozadowolenie i dumę że dajemy rade

  9. Przeczytałem i bardzo podoba mi się taki sposób zarabiania pieniędzy i artykuł godny uwagi i polecenia .

   1. Dziękujemy za Twoją opinię Kozak1989.

  10. Zaintersowała mnie propozycja współpracy myślę że sobie poradzę.

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Lidziunia.

  11. szukam dodatkowej pracy. jest to oferta godna uwagi

   1. Dziękujemy za Twój komentarz lysolek42. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.brokerpartner.pl i dołączenie do naszego zespołu.

  12. Rozwój technologiczny i informatyczny daje rozwój intelektualny który daje rozwój umysłowy To co piszesz w treści tematu daje możliwość otworzyć się przed światem ,możliwość wypowiedzenia na dany temat. A informatyka w tym pomaga szczególnie,słabym fizycznie. Maż dużo racji

   1. Dziękujemy za Twoją opinię klaudiusz.

  13. Interesująca odpowiedz godna szacunku i podziwu

  14. Nowe wyzwanie stwarza zwykle nie jedną a wiele nowych możliwości, zaczynając próbujemy sobie wyobrazić co to w praktyce oznacza i nie znamy odpowiedzi ale jedno już realizujemy na samym wstępie tzn przełamujemy marazm. Sobie i każdemu kto chce spróbować czegoś nowego życzę by próba ta okazała się bardzo trafnym posunięciem. Pozdrawiam.

  15. to pierwsza moje podejście do pracy tego typu. i cóż jeśli obie strony będą współgrały to widzę z wami przyszłość.

   1. Oczywiście że tak, dobra współpraca to podstawa sukcesu każdego przedsięwzięcia.

  16. jestem osobą, która nie może pracować. otwierają się przede mną szerokie drzwi. dziękuje

   1. W taki razie polak21 serdecznie zapraszamy do współpracy.

  17. Artykuł naprawdę godny uwagi . Wszystko wyjaśnione prostym językiem . Super

   1. Właśnie o to nam chodziło martritka767 by powyższe opracowanie było ujęte w sposób zrozumiały nie tylko dla finansowych ekspertów, ale również dla osób które chcą prostych konkretnych informacji, bez czytania dziesiątek zawiłych regulaminów pisanych drobnych druczkiem. Dziękujemy za Twoją opinię martitka767.

  18. bardzo ciekawy i zachęcający artykuł, mam nadzieję, że uda mi się zacząć pracę jak najszybciej 🙂
   trafiłam na ten link przez przypadek 🙂 mam nadzieję również, że jak najszybciej dostanę odpowiedź i propozycję współpracy 😛

   1. Podobno najciekawsze rzeczy trafiają nam się przez przypadek 🙂 Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  19. Bardzo ciekawą ofertą! Warto spróbować!

   1. Dziękujemy za Twoją opinię Katerzynka.

 2. Ten artykul zdecydowanie swiadczy o tym, ze stary system chalupnictwa zanika calkowicie a na jego miejsce pojawiaja sie nowe i zapewne bardziej korzystne warunki wykonywania pracy w domu.
  I takie okazje beda wykorzystywane przez coraz wieksza rzesze ludzi potrzebujacych zarobku.

  1. Bardzo interesująca forma współpracy dla osób rencie

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Marzanna.

 3. Uważam,że artykuł dobrze opisuje XXI wiek. Komputer i praca na nim w tym czasie jest nie odłącznym elementem naszego życia. Może to też być dobre rozwiazanie dla ludzi co lubią czuć swobode w tym co robią.

 4. Zmiany społeczno informacyjne zachodzące we współczesnym społeczeństwie stwarzają okazje do zmiany formy zatrudnienia oraz poprawienia statusu materialnego bez wychodzenia z domu.
  Praca zdalna przez internet w coraz większym stopniu rozwija się i rozwijać bedzię co bez wątpienia w będzie miało wpływ na współczesne życie wielu ludzi.

  1. Własnie Zenon już teraz ma dość duży a będzie mieć coraz większy.

  2. to prawda, zgadzam się z p. Zenonem M. Poza tym taki system pracy ułatwia życie.

   1. Dziękujemy za Twoją opinię Tomasz.

 5. Dawna przyszłość stała się teraźniejszością i tworzy się ku dalszej przyszłości. Komputery wdarły się w nasze życie i stały się niezbędnym elementem naszego życia. Czasami przeszkadzają, obdzierają z prywatności a dzieciom zabierają dzieciństwo. Jednak postępu nie da się zatrzymać i dąży się do innowacyjności. Jednak nasz wiek XXI to okres przejściowy, era kosmosu i manufaktury. Znam wiele przykładów gdzie ludzie przynoszą z zakładów pracy dodatkową pracę i wieczorami są chałupnikami. Znam też takich co pracują w domu przy komputerze, forma wygodna ale odczuwają brak kontaktu z ludźmi. Na pewno praca w domu niweluje koszty stanowiska pracy i w tym kierunku to pójdzie. Myślę że jest to dobra forma dorobienia dla emerytów i na to liczę.

  1. Każdy postęp ma oprócz oczywistych zalet również swoje minusy. W tym przypadku jest to osłabienie więzów towarzyskich między ludźmi poprzez ograniczenie kontaktów osobistych.

  2. Jestem zainteresowana tą praca i czekam na propozycje

 6. Jestem ostatnim pokoleniem, który dostęp dostęp do komputera/internetu był utrudniony. Obecnie wiele prac nie wymaga obecności w siedzibie firm, jak się korzysta z nowych technologi. To będzie postępowało z biegiem lat.

  1. Ten rozwój w ostatnich latach znacznie przyspieszył, na naszych oczach dzieje się rewolucja technologiczna.

 7. Artykuł jest jasny i przejrzysty, zrozumiały dla kazdego, zawsze warto spróbować i dac sobie szanse na zarabianie w domu mimo ciąży lub malutkiego dziecka w domu. Wszystko sie da

 8. Moim zdaniem opisana w artykule forma pracy ma wiele plusów i korzyści. Każdy, kto ceni sobie niezależność oraz względny spokój powinien się zainteresować taką formą zarobkowania. Mam osobę w rodzinie, która pracuje zdalnie, i bardzo chwali sobie taki rodzaj aktywności zawodowej. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że taka praca w znaczący sposób ogranicza kontakty międzyludzkie. Ja jednak myślę, że dzięki dużej swobodzie działania oraz braku konieczności dojazdu do miejsca zatrudnienia, możemy znaleźć więcej czasu i energii na spotkania w gronie znajomych.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Bartłomiej.

 9. Interesujący artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Paula.

 10. Bardzo dobry artykuł, który w ciekawy i bardzo przekonujący sposób zachęca do podjęcia pracy w domu z wykorzystaniem komputera i internetu – czyli tego co w obecnych czas ma już chyba każdy.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię pola

 11. Ciekawy artykuł

 12. Artykuł przedstawia dzisiejszą rzeczywistość na rynku pracy. Zachęca do podejmowania nowych wyzwań. Zdobywania nowych doświadczeń osób, które poszukują pracy w domu ze względu na różne sytuacje życiowe.

  1. Dziękujmy za Twoją opinię Ewa.

 13. Ciekawe jak to będzie w dłuższym czasie współpracy.

 14. Dla osób, które chcą być aktywne zawodowo, a nie mogą wrócić do pracy na etacie jest to jedyna szansa na zarobek. Zwłaszcza dla matek z dziećmi.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Wanilia.

 15. Świetny artykuł. Dobrze że doszliśmy do tego że Polska to nie tylko miasta wojewódzkie. Rzesze ludzi mieszkających poza nimi są bardzo dobrze wykształconymi, cennymi i niejednokrotnie lepszymi pracownikami. Pracodawca nie musi ponosić kosztów utrzymania biur. W dobie internetu pracujmy w domach gdzie mamy luksusy i najlepsze warunki.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię skarlet.

 16. Interesujący artykuł

 17. Bardzo rzeczowo napisany artykuł. Ta praca to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które maja już inne zobowiązanie. Możliwość dostosowania ilości godzin pracy do własnych potrzeb bez konieczności tracenia czasu na dojazd sprawia że dla wielu osób ta praca jest bardzo atrakcyjna.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy jagna.

 18. Szukam czegoś ciekawego i legalnego aby dorobić do wynagrodzenia. Wydaje mi się to ofertą wartą zainteresowania.

  1. Serdecznie zapraszamy 🙂

 19. Wydaje mi się,że ta oferta pracy w domu przy komputerze jest super ,choćby dlatego,że można dorobić sobie trochę grosza nie wychodząc z domu.W dowolnej chwili jak komu pasuje.Super sprawa.

  1. Serdecznie zapraszamy Małgorzata.

 20. Artykuł dobrze opisuje faktyczną sytuację na rynku pracy. A ja pamiętam czasy gdy komputery były dopiero wdrażane w zakładach. A dzisiaj coraz częściej można właśnie pracować w domu przy pomocy komputera i internetu, to jest po prostu fascynujące.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Alka.

 21. Jestem domatorką i dzięki Waszemu artykułowi oraz Waszej działalności odzyskuję nadzieję, że mogę być szczęśliwa pracując! Mój dojazd do pracy zajmował zawsze ok 3h godzin dziennie (a czasami i nawet więcej ). Jest to ogromna strata czasu , a można byłoby to zupełnie inaczej wykorzystać. Podejmując pracę z domu już nigdy nie będę tracić czasu na dojazdy. Po Waszym artykule wnioskuję również, że podejmując pracę chałupniczą można być sobie szefem! Naprawdę brzmi zachęcająco!

  1. Serdecznie zapraszamy Betka.

 22. Artykuł bardzo ciekawy. Treść zachęcająca do podjęcia pracy. Tym bardziej osobie będącej w domu i potrzebującej zarobić na życie i potrzeby dziecka.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Paola.

 23. Witam serdecznie,
  Artykuł odzwierciedla rzeczywistość, aczkolwiek samo słowo „chałupnictwo” kojarzy mi się ze skręcaniem długopisów. Jestem mamą na pełen etat i powrót do pracy chwilowo nie jest możliwy a bardzo chciałabym robić coś dla siebie i jeszcze mieć z tego jakieś fajne pieniądze. cieszę się, że są takie możliwości i chcę je sprawdzić i z nich skorzystać.

  1. Serdecznie zapraszamy.

 24. Bardzo dobry artykuł

  1. Dziękujemy za komentarz exintimcorde.

 25. Bardzo dobry artykuł

  1. Dziękujemy za Twoją opinię krzys582.

 26. Bardzo interesujący artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię kasia.

 27. Artykuł ciekawy , zobaczymy co dobrego przyniesie?

  1. Zapraszamy do współpracy.

 28. Niewątpliwą zaletą pracy wykonywanej w domu przez internet jest eliminacja strat czasu związanych z dojazdami
  do pracy, uciążliwymi zwłaszcza w dużych aglomeracjach. Propozycja pracy chałupniczej jest z pewnością atrakcyjna
  dla aktywnych emerytów, ponieważ pracodawcy z reguły preferują zatrudnianie młodych pracowników.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Tadeusz.

 29. Praca chałupnicza to świetny sposób na dorobienie pieniędzy dla emerytów, matek na urlopach macierzyńskich. Świetne rozwiązanie dla ludzi generalnie pracujących w domu.

 30. Dosc ciekawy artykuł ladnie wszystko opisane

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kris.

 31. Artykuł potwierdzajacy rzeczywistość.
  Praca w domu, jest bez wątpienia jedną z najlepszych form zarobkowania, ale ………….. – nie dla wszystkich. Niezbędna jest samodyscyplina, której niestety większości z nas brakuje. -Do takiej pracy trzeba ,,dorosnąć,,.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Paweł.

 32. ŚWIETNY ARTYKUŁ !
  MEGA PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY !
  To jest to – czego szukałem.

  1. Dziękujemy Piotr z Warszawy 🙂

 33. artykuł jak i forma współpracy bardzo interesująca dla ludzi mających trochę czasu i chcących sobie dorobić do wypłaty . Chętnie spróbuję

  1. Dziękujemy za Twój komentarz karol maciocha.

 34. Artykuł nazywający rzeczy jakimi są.Współpraca tak,dla tych co już mają komputer.Jest wielu dla
  których kupno komputera to bariera nie do pokonania. Szkoda że Państwo nasze nic w tym kierunku nie robi.Ja mam i czekam na
  konkretną współpracę . Pieniążków nigdy za wiele.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Krzysztof.

 35. Ciekawy artykuł, jak widać praca w domu również może być ciekawa.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Grzegorz Białystok.

 36. Powyższy artykuł jest czytelny, napisany jak najbardziej zrozumiałym językiem. Treść powyższego artykułu zachęca do współpracy, a praca dodatkowa wykonywana w domu czy w dowolnym innym miejscu wydaje się być atrakcyjną formą zarobku

  1. Dziękujemy za miłe słowa Judytad21 🙂

 37. Zmieniająca się technologia pracy daje nam wszystkim nowe możliwości. Praca w domu umożliwia taką personalizację własnego życia o jaką trudno w przypadku tradycyjnej formy zatrudnienia. Elastyczność czasu pracy sprawia, że sami decydujemy jakie cele możemy osiągnąć a jakie nas nie interesują. Sami narzucamy sobie takie tempo pracy jakie odpowiada naszym predyspozycjom, oczekiwaniom finansowym czy indywidualnym możliwościom. Reasumując powyższe można powiedzieć, że to taka forma prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Sebastian Adamczyk.

 38. PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY JEST DLA MNIE ZBAWIENIEM. PRACOWAĆ W DOMU I OPIEKOWAĆ SIĘ CHORĄ OSOBĄ TO 2 W .1. ARTYKUŁ ZACHĘCA DO WSPÓŁPRACY I DAJE NADZIEJĘ .NA LEPSZE JUTRO .

  1. Zapraszamy więc do współpracy.

 39. Powyższy artykuł, wyjaśnia możliwości jakie daje nam praca w domu i zachęca do rozpoczęcia takiej formy działalności. Taki sposób zarabiania jest adresowany do ludzi zorganizowanych, pracowitych i szukających dodatkowych lub stałych możliwości zatrudnienia. Uważam, że warto spróbować, bo dopóki czegoś nie spróbujesz, nie przekonasz się czy warto.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy anka12416.

  2. artykul jest bardzo interesujacy i zacheca do wspolpracy

   1. Dziękujemy za Twoją opinię urszula.

 40. Artykuł ciekawy ja nie pracuję ze względu na syna i taka praca w domu była by najlepszym rozwiązaniem aby zarobić pieniążki dla mnie a najbardziej dla syna

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Dana.

 41. Przeczytałam artykuł jednym tchem. Właśnie czegoś takiego szukam po zrażeniu się do etatowej ponad 8 godzinnej harówki. Zarabianie na własnych zasadach i w czasie w jakim wybiorę. Spróbuję, bo czemu nie ?

  1. W takim razie serdecznie zapraszamy Ewa.

 42. Artykuł jest bardzo ciekawy i czytelny. Chętnie spróbuję współpracy z wami

  1. Serdecznie zapraszamy Jola Wrocław.

   1. bardzo ciekawa propozycja

 43. Zaciekawił mnie artykuł, jest to świetny pomysł zarabiania szczególnie dla osob, które z różnych przyczyn nie mogą podjąć pracy, ktora wymaga wychodzenia z domu na 8 godzin np matki małych dzieci, czy też osoby opiekujące się chorymi bliskimi. Sama jestem ciekawa jak to działa i chętnie podejmę się nowego wyzwania

  1. Serdecznie zapraszamy Sylwia88.

 44. interesujący, zobaczymy co będzie dalej 🙂

  1. Dziękujemy za Twoją opinię paullaa.

  2. Interesujący , zobaczymy jak będzie dalej.

   1. Dziękujemy za Twój komentarz bogus 157.

 45. Artykuł ciekawy tylko czy tak jest naprawde??

  1. Zapraszamy do współpracy Xx.

 46. Artykuł mnie zainteresował. Nie mogę obecnie pracować na pełnym etacie, więc spróbuję.

  1. Serdecznie zapraszamy Dorota.

 47. Artykuł zachęca do działania i podejmowania kolejnych wyzwań, z nowym rokiem wielu z Nas stawia sobie nowe cele. Jestem bardzo ciekawa współpracy

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Mila 🙂

 48. Witam, bardzo dobry artykuł, zrozumiały, oby było ciekawie wtedy najlepiej się pracuje.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię tomtron5.

 49. Artykuł zachęca do działania

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Beti.

 50. Bardzo ciekawy artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię KoS.

 51. Bardzo interesujące.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Sylwia.

 52. Zaczyna się interesująco

  1. W takim razie zapraszamy do współpracy Paweł.

 53. Artykuł ciekawy i interesujący.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Tomek.

 54. Ciekawy artykuł zapowiadający wykonywanie fajnej pracy w zaciszu własnego domu. Juz nie mogę doczekać się jej rozpoczęcia.

  1. Serdecznie zapraszamy Hanusia2222.

 55. Artykuł oraz propozycja bardzo ciekawa, aczkolwiek czy to możliwe

  1. Najlepiej podjąć współpracę i samemu sprawdzić florian 🙂

 56. Artykuł czytelny i przejrzysty , zachęca do działania .

  1. W taki razie zapraszamy do współpracy Agnetta 🙂

 57. jak sie mozna dostac do waszej firmy serdecznie pozdrawiam

 58. Bardzo interesująca propozycja. Szczególnie dla matek wychowujących dzieci i nie mających możliwości podjęcia „zwykłej” pracy. Tak jak na przykład ja.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Karo.

 59. Ciekawy artykuł.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Hanusia2222.

 60. Artykul mnie zainteresowal zaciekawil i chcialabym sie dowiedziec wiecej na temat tej pracy

  1. Zapraszamy do współpracy Nuti 🙂

 61. Super artykuł. Przydatny.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Hanusia2222.

 62. Artykuł jest przejrzysty zachęcający ludzi do wypróbowania swoich umiejętności w czymś nowym

  1. Dziękujemy za Twoją opinię irena.

 63. Ciekawy artykuł. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat charakterystyki tej pracy.

  1. Zapraszamy na nasza stronę Kasia: brokerpartner.pl

 64. Oferta wydaje się być ciekawa. Jestem gotowy podjąć współpracę. Z poważaniem Rafał.

  1. W takim razie zapraszamy do współpracy Rafał.

 65. ARTYKUŁ ZACHĘCA DO PODEJMOWANIA PRACY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU . BARDZO DOBRZE ZE JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ PONIEWAŻ SĄ RÓŻNE SYTUACJĘ LUDZI

  1. Dziękujemy za Twoją opinię HANNA.

 66. W dobie skromnej renty i braku perspektyw na jej poprawę oferta współpracy wydaje się być zachecająca
  artykuł tylko jeszcze bardziej zachęca do działania
  wiec spróbujmy !

  1. Serdecznie zapraszamy Andrzejrsl.

 67. Potrzebne są innowacje na rynku pracy , aby oferty były bardziej elastyczne dla pracownika jak i pracodawcy. Artykuł jasno i rzetelnie przedstawia zmiany i przyszłość pracy przez Internet. Czas działać!

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Lilith666.

 68. Artykuł jest bardzo ciekawy i myśle, że wszystkie zawarte w nim wiadomości beda przydatne osobie, która potrzebuje informacji w danym temacie POLECAM!!

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kasia 🙂

 69. Bardzo duzo prawdy w tym, że w małych miastach znalezienie pracy jest bardzo trudne. Zwłaszcza dla osób słabo wykwalifikowanych lub niezdolnych do ciężkiej, fizycznej pracy. Praca chałupnicza jest tu alternatywą.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię hipcio.

 70. Bardzo ciekawy i przyciągający artykuł o pracy w zaciszu swojego mieszkania.Myślę że to dobre rozwiązanie dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu ale też dla tych,którzy chcieliby na stałe pracować w domu bez stresu i presji jaka często nas czeka w pracy.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Marcela.

  2. Nauczono nas ze praca to tylko poza domem w określonych godzinach. A przecież można żyć inaczej. Bardziej o sobie stanowić. Taka możliwość daje właśnie praca z domu. Dla jednych konieczność a dla innych fajny sposób na życie. Artykuł bardzo dobry.

   1. Dziękujemy za Twój komentarz Katarzyna.

 71. wszystko brzmi świetnie mam nadzieję że to jest prawdziwe. żona pracuje a ja zajmuje się domem dziećmi itd bo nie stać nas na opiekunkę a z jednej pensji to nie wystarcza na nic ale nie mamy wyjścia więc mam nadzieję że to jest jakaś alternatywa 🙂

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Jarek.

 72. Artykuł bardzo dobry po przeczytaniu ma się ochotę na rozpoczęcie pracy jak najszybciej. Praca w domu daje szansę na ustalenie dogodnego grafiku na wszystkie sprawy związane z rodziną .

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Teresa.

 73. Przeczytałem artykuł z wielką ciekawością. Właśnie czegoś takiego szukam po zrażeniu się do etatowej ponad 8 godzinnej harówki. Zarabianie na własnych zasadach i o czasie który sam wybiorę.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Rudi.

 74. przeczytałam i jestem zainteresowana praca

  1. Serdecznie zapraszamy Aga.

 75. artykuł godny przeczytania

  1. Dziękujemy xx za Twoją opinię.

 76. Warte zainteresowani

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Marzena.

 77. Fajny sposob dorobienia do pensji. Jesli ta forma sie oczywiscie sprawdzi. ..Jak na razie do tej pory nie wiem na czym bedzie polegac ta praca.
  Ciekawosc jednak przewazyla i czekam na dalsze instrukcje.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Pucia.

 78. Całkiem spoko propozycja godna rozważenia

  1. Dziękujemy za Twoją opinię lukaszsz1991

 79. Myślę, że praca w domu to bardzo fajny pomysł. Bardzo przydatny artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Aga

 80. Ciekawa oferta aby zarobić dodatkowe pieniądze 🙂

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Kamila.

 81. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł w dobie szukania przez wiele osób dodatkowej pracy i nie tylko. W swoim życiu często pracowałam chałupniczo wykonując różnego rodzaju prace m.in. przez parę lat przepisując różne teksty na komputerze dla wydawnictw. Ten rodzaj pracy zawsze mi odpowiadał ze względu na rozporządzanie własnym czasem. A to w pewnych sytuacjach życiowych ma bardzo duże znaczenie.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kinga.

 82. Artykuł ok. Czy osoby w wieku emerytalnym poradzą sobie z taki wyzwaniem? Zobaczymy. Jestem na tak.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy halusia.

 83. Fajny sposob dorobienia do pensji. Jesli ta forma sie oczywiscie sprawdzi i to prawda czekam na dalszy ciąg owocnej pracy

  1. Serdecznie zapraszamy hubert1503.

 84. Ciekawe…………….. dla młodych, starych, wszystkich.
  Dla mnie chyba też.
  Fajnie jest pracować w domu, w swoim czasie i swoim tempie.
  Sprawdzę.

  1. Serdecznie zapraszamy INESKA 🙂

 85. Brzmi interesująco, ciekawe jaka rzeczywistość?

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Milka.

 86. Bardzo ciekawy artykuł….zobaczymy w praktyce

  1. Dziękujemy za Twój komentarz malgos.

 87. Bardzo dobry pomysł na dorobienie do pensji 🙂 Podoba mi się i na pewno się sprawdzi 🙂

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kris.

 88. Zmiany w życiu są potrzebne a ten artykuł zachęca do spróbowania czegoś nowego
  Zdobywania nowych doświadczeń a przede wszystkim dorobienia sobie w dowolnym czasie kiedy mi pasuje

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Alina.

 89. Zdalna praca chałupnicza to ogromna pomoc dla wielu osób, które np. nie mogą wychodzić z domu, nie mogą podejmować pracy narażającej na wysiłek lub chcą sobie poprawić warunki finansowe. Artykuł pokazuje, że takie rozwiązanie jest dostępne dla wielu osób bo prawie wszyscy mają dostęp do komputera i internetu.
  Ja myślę, że wiele osób zechce tak jak ja skorzystać z możliwości pozyskania dodatkowych środków.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Wera.

 90. Ciekawy temat czekam na propozycje

 91. Zmiany w życiu są potrzebne a ten artykuł zachęca do spróbowania czegoś nowego
  Zdobywania nowych doświadczeń a przede wszystkim dorobienia sobie w dowolnym czasie kiedy mi pasuje

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Alka.

 92. Witam. Artykuł oprócz przejrzystej formy i treści z pewnością przykuwa uwagę, a dla osób poszukujących pracy – brzmi bardzo kusząco. Jestem z natury ciekawa, dlatego też z chęcią nawiązałabym współpracę z Wami, mam nadzieję, że oboje spełnilibyśmy wzajemnie oczekiwania dotyczące powyżej oferty pracy. Pozdrawiam.

  1. W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy emilia 🙂

 93. INTETSUJĄCE CHYBA SPRÓBUJĘ

  1. Serdecznie zapraszamy MACHIO 🙂

   1. Czekam na propozycję .Pozdrawiam

 94. Zaciekawiło mnie, zobaczymy jak to działa.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Leszek.

 95. interesująca propozycja

  1. Dziękujemy za Twój komentarz bg.

 96. Świetna propozycja na zarobienie wcale nie małych pieniędzy i to w własnym zaciszu domowym.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz rosj.

 97. Żadna praca nie hańbi, warto zawsze probować

  1. Dziękujemy za Twoją opinię henryk.

 98. Artykułwart poświęconego czasu na przeczytanie.

  1. Dziękujemy za komentarz Tygryskowo.

 99. Artykuł godny uwagi

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Pepe1916

 100. Ciekawy artykuł, zachęcający do pracy w ten sposób.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Aniak0108.

 101. Temat ciekawy ciekawi mnie jak bedzie dalej

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Bejta.

 102. Artykuł ciekawy, wart rozpatrzenia.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Milka.

 103. Taki rodzaj pracy jest dobrą alternatywą dla osób nie mogących pracować poza domem z różnych przyczyn jak np. wychowywanie dzieci itp jak również dobrym pomysłem na dorobienie do domowego budżetu.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Lena.

 104. Ciekawy artykuł. Tekst w skrócie mówiący o obszernym temacie

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Nat.

 105. Idealny sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów, polecam.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Robert.

 106. ciekawy artykuł, zrozumiały i zwięzły; czekam na ofertę współpracy.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Bożena.

 107. Trzy lata jeździłem codziennie do pracy sto kilometrów nieraz jak była mgła i ślisko to zajmowało to nawet pięć godzin dziennie, fajnie byłoby zarabiać w domu.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kazan.

 108. Bardzo ciekawy artykuł i daję do myślenia.

  1. Dziękujemy za Twoje opinie Karolina.

 109. Godne polecenia

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Magda.

 110. Jak dla mnie to super sprawa,bo jestem domatorką.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Zuzia, serdecznie zapraszamy do współpracy.

 111. Zgłaszam gotowość!

  1. Serdecznie zapraszamy Waldi.

 112. Ciekawy artykuł – warto spróbować przecież nic nie tracę.

  1. No właśnie Paweł – w takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy.

 113. Ciekawy sposób na podreperowanie domowego budżetu.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz colo.

 114. Propozycja dodatkowego zarobku jest interesuąca. Niecierpliwie czekam na szczegóły.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię WO.

 115. czekam na efekty

  1. Dziękujemy za Twoją opinię ja.

   1. Super! Oczekuje propozycji jeśli można. Najchętniej sprawy kadrowe np: pisanie umów o pracę. Również inne oferty. Pozdrawiam.

    1. Serdecznie zapraszamy.

 116. Bardzo ciekawy artykuł! Zachęcający do współpracy.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Alona.

 117. Pracuję zawodowo lecz nie zarabiam zbyt wiele.Taka współpraca jest dla mnie szansą na łatanie dziur w domowym budżecie.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Agnieszka.

 118. Jestem samotną matką. Dla mnie takie rozwiązanie podjęcia pracy byłoby najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam 🙂

  1. W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy Monika 🙂

 119. To idealne rozwiązanie szczególnie dla matek pozostających z dziećmi w domu, ale i dla wszystkich, którzy chcą sobie dorobić. Bez wychodzenia z domu, bez wydatków związanych z dojazdami – czysty zysk.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Malwa.

 120. Dobry sposób na podreperowanie budżetu.Czekam na dalszy ciąg.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Tarric.

 121. Propozycja dodatkowego zarobku jest interesująca. Niecierpliwie czekam na szczegóły.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Pele258.

 122. Bardzo interesujący artykuł i propozycja zarazem pracy. Ciężko utrzymać rodzinkę z jednej pracy a taka dodatkowa przydałaby się na pewno. o wolnego czasu spędzamy na tzw. surfowaniu po internecie. No i dobre rozwiązanie dla osób, które np. z powodu problemów zdrowotnych nie mogą ruszyć się z domu.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Sonus.

 123. Interesujące. Dobry sposób na podreperowanie skromnego budżetu.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Barbara.

 124. Praca 21 wieku super rozwiązanie dla osób poszukujących zarobku w domu.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Paweł.

 125. Artykuł jest bardzo ciekawie napisany, zachęcający do współpracy. Fajna alternatywa dla osób, których dzieci z różnych powodów nie mogą iść do żłobka lub gdy ciężko znaleźć pracę (z różnych powodów). Moja kuzynka raz została oszukana przez ogłoszenie o chalupniczej pracy, kazali zapłacić „wpisowe” i później przysłali kilka próbnych długopisów do złożenia co było nie mozliwe, gdyż żadna część nie pasowała… Tutaj tego nie ma, dlatego warto spróbować:) pozdrawiam

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Aga.

 126. Artykuł jest bardzo interesujący. Myślę że to ciekawe zajęcie by pogodzić zarabianie pieniędzy z obowiazkami domowymi, opieka nad dziećmi. I wygodne ponieważ nie tracimy czasu na dojazdy.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię EWELINA.

 127. Pracuję zawodowo lecz nie zarabiam zbyt wiele.Taka współpraca jest dla mnie szansą na łatanie dziur w domowym budżecie.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Klaudia.

 128. Bardzo ciekawy artykuł opisujący dzisiejszy sposób życia. Zachęca do dalszej współpracy .

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Anna.

 129. Przeczytałem i bardzo mi się podoba ten sposób zarabiania tym bardziej że jestem osobą niepełnosprawną.Jestem zainteresowany.

  1. Zapraszamy do współpracy Dariusz.

 130. Bardzo interesujący artykuł. Cóż pozostaje teraz czekać na ofertę od państwa. Pozdrawiam.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Iwona.

 131. Bardzo ciekawy artykul,zacheca do współpracy,pozdrawiam.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię emii.

 132. Lekko napisany, rzetelny artykuł zachęcający do podjęcia współpracy. Brawo!

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Justyna.

 133. Bardzo interesująca propozycja pracy. Chętnie podejmę współpracę.

  1. Serdecznie zapraszamy Kasia 🙂

 134. Artykuł ciekawy i zachęcający do współpracy

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Anna.

 135. Interesujący artykuł. 🙂

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Butterfliska.

 136. Praca w domu to dobra alternatywa dla osób, które wolą pracować sami. Obecny rynek pracy oferuje mało możliwości w tym zakresie. Ciekawe jest małe zainteresowanie tego typu pracą. Oferta pracy w domu w znacznym stopniu wyróżnia się pod względem atrakcyjnosci w porównaniu z ofertami pracy na typowe, stacjonarne stanowiska między innymi na ze względu na małe wymagania i duże zarobki. Być może istnieje obawa o słabą stabilność zatrudnienia bądź być może coś „może tutaj śmierdzieć”, zbyt łatwo aby było możliwe. Badania pokazują, że połowa społeczności stanowią introwertycy, czyli osoby, które mają mniejsze zapotrzebowanie na bodźce. Wolą warunki ciszy i spokoju, a także mają większe zapotrzebowanie na przebywanie w samotności niż z innymi ludźmi. Także tego typu praca byłaby dla nich idealnym rozwiązaniem, nie narażałaby ich na dodatkowe niedogodności związane ze zbyt dużą ilością bodźców. Istnieje wiele kontrowersji oraz pytań, które nasuwają się w związku z tego typi pracą, ale jestem gotowa zaryzykować i się jej podjąć.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Natalia.

 137. Przydatny artykuł. Chciałabym współpracować.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Ksenia.

 138. Artykuł bardzo fajnie obrazujący rozwój technologii a zarazem przedstawiający możliwości jakie daje nam ta technologia. W dzisiejszych czas przy odrobinie chęci i wykorzystaniu techniki można naprawdę wiele zdziałać.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Edyta1987.

 139. W dzisiejszych czasach nowe technologie, pozwalają rozwijać w ludziach kreatywny styl myślenia, za pomocą internetu i znajdujących się tam informacji, których szukamy, a czasem i innych, które mogą nas zaciekawić. Rozwijając się w świecie nowych technologii, dostrzegamy często jak jest to łatwe, bo tylko nie znane rzeczy, wytwarzają u ludzi początkowo strach, lecz kiedy zostaną poznane, wydają się być banalnie proste. Więc halupnictwo czemu nie, zobaczymy czy i ile da się z tego zarobić.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Staszek.

 140. Ciekawy artykuł, daje do myślenia. Z niecierpliwością czekam na dalszy ruch.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Mariusz.

 141. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł dla osób szukających dodatkowej pracy i nie tylko.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Gosia.

 142. Przeczytałem i uważam że jest to bardzo interesujące,bardzo dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Dariusz.

 143. Jest miło przeczytać taką informacje, ale poczekam na dalszy ciąg tego zagadnienia jak będzie rozwijać się ta współpraca .

  1. Dziękujemy za Twoją opinię GENTIUM.

 144. Interesujący artykuł..

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Mario.

 145. Jestem zainteresowana taką formą współpracy

  1. Serdecznie zapraszamy Bożena na naszą stronę: http://www.brokerpartner.pl

 146. Artykuł napisany w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Pozdrawiam!

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Katarzyna.

 147. Dzięki pracy w domu można zaoszczędzić czas na dojazd i poświęcić go rodzinie.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Sara.

 148. Super oferty pracy przy komputerze i w domu

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Justyna.

 149. Witam. Jest to dobry pomysł z taką pracą a dodatkowo po głowie chodzą mi pomysły o takim zarabianiu w taki sposób by dzielić się swoją wiedzą na temat komputerów z innymi dokładnie mogę opisać to właścicielom jak by się udało podjąć współpracę. Wydaję mi się że jest to dobry pomysł tylko brak mi środków by pomysł zamienić w czyn. A mając problem z wykonywaniem pracy fizycznej a taka głównie jest u mnie w okolicy bardzo czekam na takie właśnie oferty. Pozdrawiam

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Marek.

 150. Mam 4 dzieci, jedno niepełnosprawne a najmłodsze ma 4 lata, więc nikt mnie do pracy raczej nie przyjmie. Wiem bo próbowałam, dlatego zgłosiłam się tutaj. Jestem ciekawa efektów, bo ta strona zapowiada się interesująco.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię velander.

 151. Artykuł ciekawy, teraz z niecierpliwością oczekuję na więcej szczegółów 🙂

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Kasia S.

 152. Bardzo interesujący artykuł. Taka praca pomaga rozwijać skrzydła młodym matkom które nie mają możliwości spełnienia się w pracy poza domem.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Dora.

 153. Jak dla mnie to może być ciekawa odmiana. Artykuł mnie zaciekawił. Mam nadzieję na owocną współpracę.

  1. W takim razie serdecznie zapraszamy selwart56.

 154. Bardzo interesujący artykuł. Godny polecenia innym.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Magdalena.

 155. Zapomniana forma zarobkowania. Dzięki za wprowadzający i ciekawy artykuł. Warto się tym zainteresować.

  1. Serdecznie zapraszamy Jarosław 🙂

 156. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Justyna.

 157. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł dla osób szukających dodatkowej pracy i nie tylko.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Anna.

 158. jestem zainteresowana . licze na pozytywny rozwoj wspolpracy

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy maja 🙂

 159. Super! Dla mnie to może być ciekawa oferta pracy przy komputerze i w domu!!! Chciałabym współpracować.

  1. Serdecznie zapraszamy Ala 🙂

 160. Bardzo ciekawy artykuł zachęcający do podjęcia współpracy . Ukazane są nowe możliwości zarabiania , a taka pracę mogą podjąć osoby niepełnosprawne fizycznie jak i kobiety w ciąży .

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Elvv4.

 161. Ciekawe podejście do tematu pracy w domu tylko mało szczegółów. Bardzo ogólnikowo. Ja też pracuję w domu i szukam dodatkowego zajęcia ale po przeczytaniu artykułu mam tylko ogólny zarys . Wìecej szczegółów by się przydało.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię AGA. Szczegóły odnośnie warunków współpracy wysyłamy osobom które wyrażą swoje zainteresowanie na naszej stronie http://www.brokerpartner.pl

 162. Wspaniała sprawa, praca w domu. Mozna całkowicie poswiecic się takiej pracy w dowolnym momencie bez presji czasu i nerwow. Efekty mogą być lepsze niż wówczas gdy czujemy na plecach oddech szefa – bo to my sami jesteśmy dla siebie szefem, a rezultat może być o niebo lepszy. Praca dla ambitnych i lubiących wzwania. Posiadasz odpowiedni sprzęt to możesz zarobić. Oczekuję na propozycje , tak jak pewnie, wiele innych osób.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Łukowicz.

 163. wszystko pięknie, ważne żeby internet się nie zawieszał

  1. Oczywiście to jest bardzo ważne o czym piszesz info, dzięki za komentarz.

 164. Bardzo ciekawy artykuł.Praca chałupnicza daje duże możliwości samorealizacji osobom, które nie mają możliwości podjęcia pracy na etacie

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kinga.

 165. W dobie informatyzacji, automatyzacji codziennego życia, w najbliższym czasie może się okazać, że taka form zatrudnienia będzie najlepszym wyjściem, zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Znacząco obniży koszty pracy np. wynajmu pomieszczeń a i pracownik będzie bardziej zmotywowany, pracując w domu mamy również mniej stresu 🙂

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Aga.

 166. Interesujący artykuł. Myślę, że może to być dobre rozwiązanie dla osób takich jak ja, młodych matek, które nie chcą jeszcze zostawiać swoich dzieci pod opieką innej osoby.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Beata.

 167. Interesujący artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Beata.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Agnieszka.

 168. Dziękuję za interesujący artykuł.

  1. Również dziękujemy i pozdrawiamy 🙂

 169. Jestem zainteresowany

 170. Bardzo ciekawy artykuł. Sama mam dwoje dzieci i wiem jak to trudno pogodzić. A taka praca to dla nas jakieś wyjście i odskocznia od dnia codziennego

  1. Dziękujemy za komentarz. 🙂

 171. Propozycja, godna rozważenia. Pozdrawiam

 172. Propozycja, godna rozważenia. Pozytywnie oceniam.Pozdrawiam

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Michał.

 173. Interesujący artykuł, od jakiegoś czasu przeglądam oferty pracy dodatkowej, najwyższy czas się jej podjąć, myślę że współpraca z brokerpartner okaże się dobrym wyborem.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Dawid.

 174. taka forma pracy może dać wiele satysfakcji . Najlepszym sposobem na weryfikację tej propozycji, jest podjęcie się tego wyzwania.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy Dorota1963.

 175. kiedy zaczne otrzymywac oferty prosze o odpowiedz

 176. Ciekawa forma pracy bez wychodzenia z domu. Pracujesz kiedy chcesz.

  1. Właśnie to jest jedna z zalet tego typu pracy, dzięki za Twoją opinie Ada 🙂

  1. Serdecznie zapraszamy karol.

 177. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.Jak dla mnie to może być ciekawa odmiana. Mam nadzieję na owocną współpracę.

  1. My również mamy taka nadzieję Renata, serdecznie zapraszamy do współpracy.

 178. Artykuł wychodzi naprzeciw potrzebom wielu ludzi, którzy z różnych powodów podjęliby dodatkowe zajęcie w komfortowych, domowych warunkach. Sama spróbowałabym swoich sił, po pierwsze dlatego, żeby mieć zajęcie na emeryturze i zarobić przy tym jakieś pieniążki, które zawsze się przydadzą.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Agnieszka.

 179. Interesujący artykuł. Myślę, że może to być dobre rozwiązanie dla osób takich jak ja, młodych matek. Które w dzien nie maja duzo czasu zeby pracowac bo musi zajmowac sie malym dzieckiem. A nawet jaak bym chciala podjac prace to nikt nie przyjmie matki do pracy na jedna zmaine i w godzinach otwarcia zlobka.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz samka, właśnie to jest jest jedna z zalet takiej pracy, to o czym piszesz.

 180. Hmmyy…. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Zawsze byłam bardzo aktywna zawodowo. Z reguły zajmowałam stanowiska kierownicze. Jednak czasami życie zmusza nas do podjęcia pewnych decyzji. Mnie zmusza do podjęcia pracy w domu. Artykuł napisany zachęcająco, przedstawia dużo zalet takiej pracy. A co z wadami? Co z wszechobecną nieuczcuwoscią w sieci? Może warto byłoby też kiedyś napisać artykuł na ten temat?

  1. Pomyślimy Kama, dzięki za opinię 🙂

 181. Zapowiada się dobrze

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Olaaa31.

 182. fajna oferta ale malo szczegolow zbyt ogolnikowo

 183. Bardzo interesująca propozycja. Wchodzę w to. Po okresie kilku miesięcy okaże się czy to była trafna decyzja.

  1. Serdecznie zapraszamy :-). Mamy nadzieje że tak.

 184. PRACA W DOMU ŚWIETNE ROZWIĄZANIE

  1. Dziękujemy za Twoją opinię MAŁGONIA – pewnie że świetne 🙂

 185. W dobie powszechnej komunikacji przez internet, pojawia się szansa i dla emerytów. Ich doświadczenie życiowe, dorobek zawodowy oraz czas wolny, daje możliwość sprawdzić się także w roli osoby czynnej nadal zawodowo i intelektualnie.

  1. Oczywiście że emeryci mile widziani, serdecznie zapraszamy.

 186. jestem ciekaw co to jest

 187. Artykuł zachęcający. Ciekawe jaka praktyka ?

  1. Najlepiej sprawdzić i się przekonać lusniak4 – serdecznie zapraszamy 🙂

 188. Artykuł brzmi interesująco. Aktualnie jestem na emeryturze – mam więcej czasu więc mogę spróbować takiego przedsięwzięcia jak praca w domu. Dodatkowe pieniążki się przydadzą więc chyba nic innego mi nie pozostaje jak rozpocząć współpracę. :):)

  1. Serdecznie zapraszamy gosia 🙂

 189. Oby każdy z nas znalazł pracę w którę będzie się dobrze czuł.

  1. Oczywiście że tak, dzięki za Twoją opinię Ola 🙂

 190. Ciekawy artykuł. Praca w domu z komputerem i dostępem do internetu to alternatywa dla wielu ludzi… Bez względu na to czy chcą dorobić do pensji, zajmują się dziećmi czy w późniejszym wieku chcą wzbogacić emeryturę czy rentę mogą znaleźć coś dla siebie Jestem na tak… Zaczynamy?

  1. Pewnie że zaczynamy 🙂 – serdecznie zapraszamy do współpracy MonaLisa.

 191. Praca zdalna wydaje się ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób, które nie mogą podjąć pracy poza domem, a takze dysponuja wolnym czasem, no i lubią pracę przy komputerze.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Mirosława.

 192. Chętnie spróbuję

  1. Dobra decyzja Gloria 🙂 – spróbować zawsze warto.

 193. Dobry zachęcający artykuł.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Jolanta.

 194. Ciekawy artykuł.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Ewa.

 195. ten artykuł jest interesujący.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz indra.

 196. Zalet pracy w domu jest mnóstwo i w zależności od sytuacji każdego z nas. Możemy chcieć podreperować swój budżet, musieć go ratować, zabezpieczyć go „zaskórniakiem”, stworzyć osobny na coś wymarzonego, …
  Ja w swoim otoczeniu nie znam osoby, która wzgardziłaby dodatkowym groszem, a jednocześnie dłuższe przebywanie poza domem traktuje jako możliwe – praca w domu wydaje się rozwiązaniem.
  Mam nadzieję, że zachęcona przedstawioną w powyższym artykule ideą i zgłaszając chęć podjęcia pracy w domu, nie zawiodę się (jak w przypadku innych oferentów) i otrzymam propozycje pracy i godziwego zarobku adekwatnego do mojego zaangażowania.

  1. Serdecznie zapraszamy Nina.

 197. Artykuł podnosi na duchu że można pracować w domowym zaciszu robić co sprawia mi przyjemność chętnie dołączę do zespołu Hanka

  1. Serdecznie zapraszamy Hanka.

 198. …zazwyczaj podchodzę sceptycznie do ofert tego typu, jednak po przeczytaniu artykułu wydaje się to dość ciekawą formą zarobku…
  Mam nadzieję, że się nie zawiodę…
  Pozdrawiam

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Ryszard.

 199. pomysl mi sie podoba Teraz sprawdze jak to zadziala w praktyce

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Kazimierz.

 200. chce dołaczyc do spópracy prosze mnie pokierować

 201. Ogólne przemyślenia, brak konkretów.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Jan. Konkrety po zapisaniu się do nas na : http://www.brokerpartner.pl 🙂 Pozdrawiamy

 202. prosze mi opowiedziec na czy polegala by praca moge dolaczyc

 203. Fajna opcja dodatkowej pracy w domu.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Renia22.

 204. Bardzo ciekawy i pomocny artykuł. Jak dla mnie, najbardziej korzystne rozwiązanie.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Kasia 1990.

 205. Jestem zainteresowana i czekam na propozycje. Pozdrawiam

  1. Prosimy sprawdzać od nas wiadomości 🙂

 206. Wartosciowe informacje fajny pomysł jezeli działa solidnie to ok.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię kanada.

 207. sprobujemy,czekam na propozycje

  1. Jeżeli zapisałeś się adamo12 w naszym formularzu zgłoszeniowym to prosimy sprawdzaj swoją pocztę, ofertę prześlemy na Twój adres email.

 208. Witam serdecznie 🙂 Wymarzona praca dla zagorzałego domatora,jakim jestem. Dom jest całym moim Wszechświatem. Z racji tego,że jestem sową zawsze miałam problemy ze wstawaniem rano do pracy,to była katorga. Takie zajęcie odpowiadałoby mojemu ” wewnętrznemu zegarowi” 🙂 W takim razie pozostaje mi wypełnić formularz. Pozdrawiam Wszystkich ludzi Miłością. Gosia

  1. Dziękujemy Gosia123 za miłe słowa i pozdrowienia. Pozdrawiamy Ciebie również bardzo serdecznie i zapraszamy do współpracy.

 209. Proszę o informację 🙂

  1. Zapraszamy Agnieszka na naszą stronę: http://www.brokerpartner.pl

 210. Ciekawa alternatywa w stosunku do codziennego biegania do biura.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Robert.

 211. Świetne rozwiązanie, nie trzeba wychodzić z domu, wstawać rano, można pracować kiedy się chce i gdzie się chce, byle by był dostęp do internetu. Pomysł mi się bardzo podoba.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz indep40.

 212. Super pomysł za dodatkowy zarobek

  1. Dziękujemy za Twoją opinię helena.

 213. Wspaniały sposób na dorobienie sobie na urlopie macierzyńskim

  1. Dziękujemy za Twój komentarz KasiaJ.

 214. Wymarzona praca w domu

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Domin.

 215. Zawsze można spróbować. Przecież nic się nie traci

  1. Właśnie Grzegorz, spróbować zawsze warto – niczym się ryzykuje.

 216. Jestem zainteresowany waszą pracą przez komputer proszę o wskazówki dalszego etapu

  1. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: http://www.brokerpartner.pl

 217. Jestem zainteresowana pracą chałupniczą i proszę o dalsze instrukcje

  1. Po zapisaniu się na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl każdy otrzyma ofertę współpracy.

 218. Witam. Jestem zainteresowany ogłoszeniem.

  1. Prosimy zapisać się na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 219. ciekawe

  1. Dziękujemy za twoją opinię Grzegorz – pewnie że ciekawe 🙂

 220. Super Artykuł. Nie mogę doczekać się podjęcia pracy. Jestem pełen optymizmu.

  1. Serdecznie zapraszamy Artur do mamy nadzieje owocnej współpracy.

 221. Jestem zainteresowana z współpracą z wami

  1. Witaj Marta. Bardzo nam miło że jesteś zainteresowana współpracą z nami. Aby nawiązać z nami kontakt i co za tym idzie współpracę musisz zapisać swoją kandydaturę na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 222. Bardzo ciekawy i interesujący artykuł,rzeczowo napisany zachęcający do współpracy,
  i ja jestem taką współpracą zainteresowana tym bardziej ,że nie mam możliwości pracy stacjonarnej na cały etat ,bo opiekuje się mamą po udarze,osoba leżąca. pracuje na 1/2 etatu i dla mnie to nowe możliwości finansowe.Super sprawa.Jestem ofertą zainteresowana.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Jolanta. Na Twój email wysłaliśmy ofertę współpracy. Życzymy dużo sił i wytrwałości w Twojej wspaniałej, godnej najwyższego szacunku postawie wobec chorej Mamy.

 223. Ciekawy artykuł

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Sylwia 11.

 224. Jestem zainteresowany współpracą choć sam artykuł za wiele nie wyjaśnia.

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Piotr69. Artykuł omawia temat pracy w domu czy chałupnictwo w sposób ogólny , podkreślając zaszłości i nowe trendy w tej dziedzinie. Osoby zainteresowane współpracą z nami mogą się zapisać na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 225. Ciekawy artykuł. Polecam

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Dawid.

 226. Artykuł bardzo ciekawy i uderzający w sedno sprawy. Taka praca to duża szansa dla wielu osób.

  1. Oczywiście że szansa MałaMi. Dlatego warto z niej skorzystać i przekonać się jak to wszystko działa, jak dużo można zarobić i jak wiele satysfakcji można czerpać pracując we własnym domu przy komputerze. Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy. Praca w domu przy komputerze czy zarabianie przez internet online to dobry sposób i alternatywa do tradycyjnego zajęcia na etacie w siedzibie firmy.

 227. Ciekawe !
  Szczególnie jak masz trochę wolnego czasu a dzieciaki już samodzielne .
  No a nawet jak to nie do końca będą wielkie pieniądze zawsze warto spróbować tym bardziej iż nigdzie nie trzeba ganiać jeździć tylko wejść do pokoju komputerowego !

  1. Pewnie Pstry koń, spróbować zawsze warto i przekonać się osobiście jak wiele komfortu i możliwości daje tego typu dochodowe zajęcie we własnym domu przy komputerze, laptopie itp.

 228. Artykuł jest bardzo interesujący i zachęcający do współpracy.

  1. W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania, mamy nadzieję, owocnej i długofalowej współpracy MałaMi.

 229. Myślę, że taka praca jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla mam zajmujących się dziećmi w domu, mogą pracować i jednocześnie spędzać czas ze swoimi pociechami. Artykuł godny uwagi. Pozdrawiam

  1. Masz rację Ewela. To jest jednak z głównym, jak nie najistotniejszych argument często przemawiających do osób poszukujących dodatkowego bądź stałego zajęcia. Praca w domu daje nam własnie takie możliwości gospodarowania w najkorzystniejszy sposób naszym czasem.

 230. Praca chałupnicza jeżeli jest uczciwie wynagradzana jest w dzisiejszych czasach wskazana dla ludzi którzy mają czas i czują się że mogą być potrzebni

  1. Dziękujemy za wyrażenia opinii Sesil Cziwochel.

 231. Artykuł ciekawy, jestem samotną matką, niestety moja pensja ledwo co wystarcza na miesiąc więc taka dodatkowa praca w domu jak najbardziej zachęca do współpracy

  1. To prawda Anusia że dla samotnych matek jak i dla każdej osoby która szuka dodatkowego lub stałego dochodu, a z różnych względów nie może podjąć zatrudnienia poza domem, tego typu praca, zarabianie we własnym domu przy komputerze jest praktycznie jedynym sensownym rozwiązaniem na podreperowanie swojego domowego budżetu. Wszystkie osoby zainteresowane tego typu współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 232. Ciekawa propozycja

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Iwonka591. Miło nam, że nasza propozycja jest dla Ciebie ciekawa. Zapraszamy w takim razie do kontaktu na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl i do owocnej współpracy.

 233. Praca w domu jest to dodatkowy zastrzyk pieniądza i odskocznią od monotonności domowych potrzeb

 234. Interesujący artykuł zachęcający do współpracy.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Gabriela i zapraszamy do współpracy.

 235. Praca w domu to dodatkowy zastrzyk finansowy dla wielu ludzi w różnym wieku dla których jest to jedyna szansa na zarobienie pieniędzy.

  1. To prawda Grażyna 1057. Praca w domu to dla wielu osób, również starszych często jedyna możliwość na uzyskanie dochodu stałego bądź dorywczego. Nie wszyscy chcą, mogą lub mają taką możliwość by pracować na etacie w firmie poza domem. Tak więc praca w domu to dla nich jedyna możliwość realizacji swoich planów i oczekiwań zawodowych oraz szansa na uzyskanie jakiegoś satysfakcjonującego dochodu.

 236. Praca w domu to szansa dla wielu ludzi! Nie tylko młodych mam, o których często się myśli. Ale również dla ludzi młodych, chcących dorobić do domowego budżetu, dla emerytów, ludzi chorych i/lub ich opiekunów… To nowe szanse dla ogromnej części naszego społeczeństwa. Fajnie, że ta dziedzina również się prężnie rozwija!

  1. Masz rację Niuńka. Oczywiście że praca w domu to rozwiązanie dla każdego bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Dziękujemy za Twoją opinię 🙂

 237. praca w domu to dobry pomysl na dorobienie sobie do pensji a także dla osób nie mogących podjąc pracy poza domem
  trzeba jedynie uważnie sprawdzać oferty by nie zostać oszukanym

  1. Dziękujemy za Twój komentarz socjoloszka.

 238. Witam oczywiście daje to dodatkowych uzyskania pieniązków tak samo dla osób bedących na emeryturach jak wiemy nasze emerytury nie sa zbyt duże a wydatki utrzymania są czasem nie do ogarniencia popieram taką pracę jest to bardzo wygodne i pozwala nam na samorealizację .

  1. Dziękujemy GloriaEG za Twoją opinię.

 239. Jest to dobry sposób na poprawienie standartu zycia jest się na emeryturze i samej satysfakcji .

 240. bardzo interesujace

  1. Super, dzięki za opinię adam.

 241. do odważnych świat należy

  1. Zgadza się okta 🙂 A więc do dzieła – zapraszamy do współpracy.

 242. Jest to dobry sposób na dodatkowy dochód a tymbardziej gdy jest się na emeryturze

  1. Tego typu zajęcie jest dobre dla każdego bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Nie trzeba mieszkać w metropolii, posiadać jakieś wyjątkowe zdolności czy siłę przebicia na rynku.

 243. Podchodzę do tego sceptycznie lecz może to być miłe rozczarowanie

  1. Najlepiej samemu sprawdzić i wydać ocenę. Dziękujemy za Twój komentarz john14.

 244. Witam. Bardzo dobra forma współpracy. Pozdrawiam

  1. Witaj Jolanta. Pewnie że dobra i warta uwagi – serdecznie zapraszamy do współpracy.

 245. Nie inwestujac pieniedzy,zarobic dodatkowe warto sprobowac.

  1. Oczywiście że warto Greg, tym bardziej że, jak piszesz, nic nie inwestujemy i niczym nie ryzykujemy.

 246. Nie inwestujac pieniedzy ,zarobic dodatkowo warto sprobowac.

 247. Ciekawa propozycja.Chetnie podejme wspolprace

 248. Interesująca oferta zarabiania w domu, szczególnie dla mnie emeryta, którego narzędziem pracy był komputer. Godne rozważenia.

  1. Warto rozważyć i dołączyć – serdecznie zapraszamy do współpracy. Dziękujemy za Twoją opinię Józef.

 249. Swietny artykul

  1. Dziękujemy za Twoją opinię kamila.

 250. Ciekawy artykuł, ciekawie się zapowiada

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Marcin.

 251. Ze względu na moją sytuację rodzinną , jest to idealne rozwiązanie dla mnie. Dodatkową zachętą jest brak zaangażowania własnych środków pieniężnych.

  1. Praca w domu jest po to by zarobić lub dorobić do domowego budżetu, a nie ponosisz jakieś niezrozumiałe koszty. Dziękujemy że zwróciłaś na to uwagę Agnieszka.

 252. Jestem samotna matka, nie mam możliwości iść do pracy na etat gdyż jedno moje dziecko muszę odwozic i przywozic ze szkoły oddalonej prawie 20km natomiast z drugie wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Praca w domu jest więc dla mnie idealnym rozwiązaniem.

  1. Zgadza się Beata, praca w domu daje możliwości zarobkowania wielu osobom które z różnych względów nie mogą podjąć pracy na etacie poza domem.

 253. Dość ciekawy artykuł

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Kamil.

 254. Super artykuł. Napisany w prosty i jasny sposób .

  1. Dziękujemy za Twoje miłe słowa Paulina. Staraliśmy się jak mogliśmy 🙂

 255. Bardzo przydatny artykuł, dla osób które nie mogą pracować poza domem, lub takich co chcą dorobić do pensji. Widać duże zainteresowanie taką pracą, choćby po ilości komentarzy :). Powyższy artykuł udowadnia, że praca w domu jest jak najbardziej możliwa, sama szukam takiej pracy, i ten materiał bardzo pozytywnie mnie nastroił :).

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Angelika i zapraszamy do współpracy.

 256. To bardzo dobra propozycja dla osób które mają wolny czas i chcą zarobić trochę pieniędzy uważam że takich propozycji powinno być wiecej

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Monkra.

 257. Ciekawy i jasny artykuł.

  1. Dlatego chcieliśmy aby tak to miało wyglądać. Tak by było jasno, przejrzyście i niezbyt nudnie, co niestety często się zdarza w różnych opracowaniach, zwłaszcza dotyczących tematyki finansowej. Dziękujemy za Twój komentarz Gosia 🙂

 258. Artykuł jest bardzo ciekawy i przydatny dla wszystkich, którzy chcą pracować w domu.

  1. Miło nam że tak piszesz Yana, wszystkich chętnych zarabianiem we własnym domu przy komputerze serdecznie zapraszamy do owocnej dla obu stron współpracy.

 259. WITAM DALA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  POWINNO BYĆ TAKICH OFERT JAK NAJWIĘCEJ .
  SPARCIE I POMOC DLA POCZĄTKUJĄCYCH .
  KTÓRE NIE MOGĄ PRACOWAĆ POZA DOMEM
  JA SAMA SIĘ UCZĘ OBSŁUGI KOMPUTERA OD 2013 ROKU I SZUKAM PRACY . KTÓRZY ROZPOCZYNAJĄ PIERWSZY RAZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ
  ZAWODOWĄ.

  1. Zgadza się PIPI, dla osób niepełnosprawnych praca w domu to bardzo dobre rozwiązanie. należy jednak pamiętać by osoby z niepełnosprawnością nie zamykały się na 24 godziny w czterech ścianach swojego mieszkania ale również aktywnie wypoczywał, relaksowały się poza swoim domem, mieszkaniem.

 260. Praca w domu przy komputerze,to rewelacja w dzisiejszych czasach,godna uwagi,bo pozwala osobom bezrobotnym i chorym mieć zatrudnienie
  oraz osobom z niskimi świadczeniami emerytalno-rentowymi dorobić”grosza” w wielkiej potrzebie życiowej,na leczenie i pokrycie niezbędnych
  kosztów,wynikających z potrzeb życia codziennego.Feliks

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Feliks.

 261. Artykuł,przeczytałam ,jest okej ,ale ja chciałabym znalez pracę ,mam czas, mam komputer i mam chęci ?????

  1. I to w zupełności wystarczy teresa by do nas dołączyć , zacząć działać i zarabiać w w domu – serdecznie zapraszamy.

 262. Propozycja bardzo interesująca , obawiam się czy sobie poradzę.

  1. Nie powinno być problemu jolanta, na pewno sobie poradzisz. Wbrew pozorom nie jest to aż tak skomplikowane, wymaga jedynie poznania kliku zasad. W razie potrzeby służymy oczywiście pomocą i doradztwem, tak aby współpraca była owocna dla obu stron.

 263. Ciekawy artykuł i bardzo przyjemnie się go czytało. I to przekonało mnie, by spróbować takiej właśnie pracy. Pozdrawiam

  1. Staraliśmy się by nasze opracowanie zbytnio nie męczyło szczegółowością. Tak aby było napisane przystępnie i dobrze się je czytało. Dziękujemy za Twoją opinię Merigold87 i zapraszamy do współpracy.

 264. Bardzo ciekawy artykuł, przedstawiający możliwości podjęcia dodatkowej pracy dla osób w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych, które mają dostęp do internetu. Artykuł napisany w przystępny sposób, zachęcający do skorzystania z takiej formy współpracy.

  1. Praca w domu ma między innymi tą przewagą nad innymi formami pracy i uzyskiwania dochodu, że nie ma tutaj kryterium wieku, wykształcenia, statusu materialnego czy miejsca zamieszkania. Jedynym wymaganiami to komputer, internet no i oczywiście chęci do działania oraz poprawy swoich finansów.

 265. Mam nadzieje, ze mi sie uda. Forma pracy przedstawiona w artykule jest bardzo ciekawa. Glowa sprawna, rece tez. Komputer i internet sa. Czekam na propozucje 🙂

  1. Na pewno Ci się powiedzie Akinom. W razie potrzeby zawsze służymy pomocą. Jak piszesz są ręce, głowa, komputer i internet, chęci do pracy również więc zapraszamy do współpracy.

 266. Zaczęło się ciekawie i co dalej? 🙂

  1. Po zgłoszeniu swojego zainteresowania i zapisania się na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl dokładną ofertę otrzyma Pani na email w jednej z kolejnych naszych wiadomości.

 267. Taka dodatkowa praca jest fajną ofertą. Na pewno wielu ludzi skorzysta.

  1. Mamy nadzieję Małgorzata. Dziękujemy za Twoją opinię 🙂

 268. Bardzo dobry sposob zarabiania pieniedzy. Wchodze w to.Mysle ,ze to bedzie strzal w dziesiatke.

  1. Serdecznie zapraszamy Aureliusz. My również mamy nadzieję, że będzie to owocna mi satysfakcjonująca współpraca.

 269. Warto spróbować swoich sił, fajnie jak wpadnie parę groszy bez wiedzy żony.

  1. Dodatkowych parę groszy zawsze się, tym bardziej że może ich być całkiem sporo przy odpowiednim zaangażowaniu. Dziękujemy za Twoją opinię Sławek.

 270. Dla mnie to coś nowego.
  Lubię nowe wyzwania.
  Do odważnych świat należy.
  Więcej mogę napisać jak zacznę.

  1. Zapraszamy do działania Lopez i oczywiście do dzielenie się Twoimi opiniami.

 271. trafiłam na to ogłoszenie przez przypadek, bardzo ciekawy artykuł, mam nadzieję, że uda nam się nawiązać jak najszybciej współpracę., czekam na ofertę 🙂

  1. My tez mamy taką nadzieję Monaa. Pozostaje nam więc podziękować Ci za zainteresowanie się naszą propozycją i serdecznie zaprosić do owocne, mamy nadzieję, współpracy.

 272. Temat ciekawy .

  1. Dziękujemy za Twoją ocenę Sahen.

 273. Ciekawa i godna uwagi oferta współpracy. Warto spróbować swoich sił.

  1. Pewnie że warto spróbować justyna2310. Przecież niczym nie ryzykujemy, no może jedynie tym że zaczniemy zarabiać w domu przy komputerze.

 274. Strona pomocna, a fajne jest ot że można dorobić przez internet nie wychodząc z domu.
  Myśle że współpraca z Wami opłaci mi się i będzie grać gitara ;D.
  co do budowy strony – strona przejrzyjście zrobiona, bez zbędnych reklam i innych drobiazgów, które zaśmiecały by taką fajną stronke,
  natomiast filmik troche przynudawy, a konkretne powody zarobku i ich celu powinny być na samej górze by zachęcić więcej pracownków. Pierwsze akapity wydają się być zachęcające ale wszystko co jest poniżej, raczej nie będzie większości interesować (przeczytałem większość ale nie doczytałem do końca….) więc przede wszystkim – Konkrety 🙂

  1. Dziękujemy za Twój komentarz A’ErthryellRevlis.

 275. Ciekawy sposób zarabiania. Jestem jak najbardziej chętny.

  1. Ciekawy i dochody 🙂 Serdecznie zapraszamy do współpracy Dawid.

 276. bardzo ciekawa oferta

  1. Dziękujemy za Twoją ocenę Maks.

 277. Ciekawa oferta pracy. 🙂

  1. Pewnie że ciekawa i co ważne sprawdzona, poważna i dochodowa. Zapraszamy do współpracy RedStan.

 278. Ciekawy artykuł i pewnie bym chciała współpracować.

  1. To bardzo nam miło i zapraszamy do współpracy Minias28 🙂

 279. CIEKAWA JESTEM CZY TO ZADZIAŁA W REALU WIĘC CZEKAM NA PROPOZYCJE TEJ PRACY A POTEM WYRAŻĘ SWOJĄ OPINIĘ

  1. Dlatego tak jak piszesz Halina trzeba sprawdzić i wydać pozytywną (mamy nadzieję) opinię o swoich wrażeniach z tego zajęcia 🙂

 280. Ciekawy pomysł, i bardzo na czasie. Każdy chciałby mieć więcej w portfelu niż ma . To nie tylko pomysł na pracę dla tych którzy nie mają pracy ale również dla tych którzy chcą sobie dorobić.

  1. Dlatego praca w domu to idealne rozwiązanie na pracę stałą lub dodatkową. Zarówno dla tych osób które szukające nowego jak i dodatkowego źródła dochodu. Dzięki za Twój komentarz Agata.

 281. jestem zainteresowana

  1. Prosimy zapisać się na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 282. Warto spróbować. Nie lubię się nudzić , a i pieniążki dodatkowe przydadzą się. Jestem emerytem , ale mam nadzieję, że podołam. W każdym razie spróbuję.

  1. Zapraszamy A13nia. Można połączyć przyjemne z pożytecznym zamiast się nudzić 🙂

 283. Praca godna rozważenia

  1. Rozważenia i podjęcia 🙂 Dziękujemy za Twoją opinię Katii.

 284. Wydaje się to ciekawe. Żyjemy w czasach kiedy komputer jest podstawowym narzędziem pracy. Chętnie zapoznam się z ofertą szczegółową.

  1. Tak, czasy się zmieniają. Obecnie komputer nie służy wyłącznie do zabawy czy zdobywania nowych informacji ale również do pracy, zarabiania i tworzenia nowych, innowacyjnych projektów. Dziękujemy za Twoją opinię Andżelika.

 285. Warto sprobowac. Ryzyko zadne a zyskac mozna wiele. Brzmi wiarygodnie

  1. Warto spróbować – serdecznie zapraszamy do współpracy Flora.

 286. Sam artykuł interesujący i mocno jestem ciekaw czy sprawdza się to w praktyce. Chyba najlepiej spróbować.,

  1. Najlepiej sprawdzić – zapraszamy więc Morles do współpracy.

 287. Przeczytalem i jestem zainteresowany ta praca

  1. Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Jeżeli chcesz do nas dołączyć i nawiązać współpracę prosimy o dowiedzenie naszej strony: http://www.brokerpartner.pl i pozostawienie tam kontaktu zwrotnego czyli adresu email.

 288. Opisane fajnie mam nadzieję że jeśli się zdecyduje to dam radę.Nie ukrywam że przydadzą mi się pieniądze bo obecnie nie pracuję że względu na stan zdrowia..

  1. Miło że piszesz Marzena. Pieniądze zawsze się przydadzą, tym bardziej że można je teraz zarabiać we własnym domu przy komputerze. Nie każdy może, z różnych względów, pracować poza domem dlatego typu rozwiązanie wydaje się być optymalne dla bardzo wielu osób. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 289. jestem zainteresowana prosze o szczegóły na e-maila

  1. Proszę zapisać się na naszej stronie: http://www.brokerpartner.pl

 290. Chyba chciała bym spróbować

  1. To serdecznie zapraszamy do współpracy bela – spróbować zawsze warto. Tym bardziej że w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji i zobowiązań. Z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole.

 291. interesujace…

 292. Artykuł godny uwagi. Warto spróbować.

  1. Serdecznie zapraszamy do współpracy 12justyska 🙂

 293. Coraz więcej osób szuka pracy z możliwością choć częściowej pracy zdalnej – w domu, a tzw. „chałupnictwo” zawsze było popularne (choć, tak jak opisuje autor artykułu – jego formy zmieniały się przez lata). Dla mnie osobiście forma takiej pracy dodatkowej, kiedy nie muszę biec do pracy, a czas przeznaczony na długie dojazdy mogę poświęcić rodzinie jest bezcenny 🙂

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Gosik.

 294. Fajna opcja na dodatkowy zarobek

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Magda97.

 295. Praca w domu jest interesująca artykuł zachęca

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Beno 1976.

 296. Interesująca oferta .Godna zainteresowania

  1. Dziękujemy za Twoją opinię 19kacha71 i zapraszamy do współpracy.

 297. Dzień dobry.Mam nadzieję,że uda nam się podjąć współpracę.Pozdrawiam

  1. Serdecznie zapraszamy Magda080406. Również liczymy na owocną współpracę.

 298. Ciekawa propozycja pracy, warto spróbować

  1. Dziękujemy za Twoją opinię dr.

 299. Fajny artykuł. Myślę że warto spróbować.

  1. Pewnie że warto 🙂 Dziękujemy za Twoją opinię Wodniczek i oczywiście zapraszamy do współpracy.

 300. ciekawa propozycja, warto spróbować

  1. Spróbować zawsze warto 🙂 W każdym razie zapraszamy do współpracy mario.

 301. jestem zainteresowana współpracą , czekam na instrukcję .

  1. Dana prosimy zapisać się na naszej liście na górze tej strony. Wówczas na Twój adres email prześlemy ofertę współpracy.

 302. Bardzo ciekawa propozycja

  1. Dziękujemy za Twój komentarz Marek.

 303. Współpraca będzie. Tylko wystarczą chęci a taka praca jest wygodna i przyjemna

  1. Mamy taką nadzieję Miła i serdecznie zapraszamy do naszego zespołu 🙂

 304. Bardzo ciekawie to brzmi. Chętnie poznałbym więcej informacji i podjął taka pracę. Poproszę o dalsze informacje. Czekam z niecierpliwością.

  1. Maciej, zapisując się w formularzu na górze tej strony otrzymasz na Twój email ofertę współpracy.

 305. Dobry sposób na dodatkowy dochód. Mam nadzieję że dam sobie radę.

  1. Na pewno dasz sobie radę PaulinaG. W razie jakichkolwiek problemów służymy oczywiście pomocą. Dziękujemy za Twój komentarz.

 306. Oferta wydaje się być ciekawa ,jestem młodą mamą wiec ta propozycja wydaje się być idealna .
  Czekam na ofertę wspołpracy .pozdrawiam

  1. Dziękujemy za Twoją opinię Madzia.

 307. Artykuł pokazuje aspekty pracy w zaciszu domowym dzięki której pracownik ma poczucie wkładu własnego w zmieniajaca się rzeczywistość. Bardzo przystępny i ukazujący ten rodzaj pracy w różnych strefach. Pozdrawiam i dziękuje.

 308. Ciekawy artykuł ukazujący istotę pracy w domu z uwzględnieniem aspektu roli takiego pracownika w zmieniającej sie rzeczywistości.

  1. Dziękujemy za Twoją opinię StylishBrands.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *