PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE

 

 

Witaj Serdecznie,

Na wstępie pragniemy Ci podziękować za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony.
Liczymy, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Ciebie interesujące i pomocne.

Jeżeli interesuje Cię praca we własnym domu przy komputerze to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Mamy nadzieję że do nas dołączysz  i nawiążemy stałą, owocną dla obu stron współpracę.

Na początku zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu powitalnego  🙂

 

 

 

 

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE – Oferta Współpracy

Szanowni Państwo!

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w domu przy komputerze.
Nie ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy małej miejscowości.

Praca stała lub dodatkowa którą można wykonywać w zaciszu własnego domu czy mieszkania, w dowolnie dla Ciebie czasie.

Zajęcie polega między innymi na  wykonywaniu prostych zadań przez komputer, internet, umieszczaniu reklam linków w podane miejsca itp.

 Jeżeli masz komputer, dostęp do internetu oraz chęci do zarabiania we własnym domu przy komputerze nawet kilka tys. zł. miesięcznie to dołącz do nas i zacznij zarabiać z najlepszą propozycją na rynku.

 

Czy warto podjąć współpracę?

 • Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia

 • Wystarczy komputer i dostęp do internetu 

 • Każdy otrzyma fachowe doradztwo i pomoc

 • Współpracując z nami nie musisz ponosić żadnych kosztów, opłat

 • Zarobki od 2473 zł do nawet kilku tys. zł. już w pierwszym miesiącu współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją to po prostu wpisz w poniższą ramkę swój adres email, zaznacz zgody i kliknij na samym dole  Zapisz mnie,  a prześlemy Ci bezpłatne, niezobowiązujące informacje na temat naszych ofert.

 

Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez BrokerPartner.pl w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

 

Z życzeniami owocnej współpracy
BrokerPartner.pl

 

 

 

W międzyczasie zapraszamy również do zapoznania się poniższym artykułem w którym, między innymi, staraliśmy się pokrótce przybliżyć to jak na przestrzeni ostatnich lat takie zagadnienia jak chałupnictwo czy najogólniej rzecz ujmując praca w domu zmieniały swoje znaczenie, charakter oraz jak zmieniły się czynności które można do tego typu pracy czy zajęcia przypisać…

Artykuł można ocenić klikając w jedną z pięciu gwiazdek znajdujących się pod tym tekstem po lewej stronie.
Kliknięcie w ostatnią piątą gwiazdkę oznacza ocenę najwyższą. 

Zachęcamy również aby za pomocą formularza na samym dole tej strony,  pod istniejącymi już wypowiedziami dodać także swój, choćby krótki komentarz.
Za wszystkie Państwa opinie z góry dziękujemy.

 


Chałupnictwo * Praca w domu przy komputerze *
Zarabianie przez internet * 
Praca online

 

Zapewne wszystkie te słowa odpowiadają na podobne potrzeby osób szukających stałego czy dorywczego zajęcia w zaciszu własnego mieszkania. Jednak bez wątpienia nie znaczą to samo i nie określają tym samych potencjalnych zajęć.

Chałupnictwo, głównie z lat minionych, kojarzy nam się przeważnie z nieskomplikowaną pracą zleconą. Pracodawca dostarczał do domu „chałupnika” części czy elementy, a po wykonaniu pracy przyjeżdżał i zabierał wyprodukowany produkt. W uzgodnionym wcześniej terminie płacił ustaloną stawkę od „sztuki”. Chodziło tu głównie o takie oferty pracy jak szycie, zszywanie, składanie jakiś powierzonych, drobnych elementów w jedną całość.

Jednak w związku z nieustannie rozwijającą się automatyzacją produkcji oraz z ciągłym dążeniem do maksymalizacji zysków, tego typu zajęcia powoli odchodzą, o ile już prawie nie odeszły do przeszłości.

 

Co więc w zamian?
Czy osoby które z różnych względów nie chcą lub nie mogą podjąć zatrudnienia na etacie w firmie poza domem, nie mogą zacząć pracować i zarabiać?
Nie mają już możliwości uzyskania dodatkowego czy stałego źródła zarobkowania?
Niekoniecznie.


Gwałtowny rozwój nowoczesnych technologii, ograniczając zapotrzebowanie na prostą pracę nakładczą, jednocześnie stworzył nowe możliwości pracy w domu.Chodzi głównie o zarabianie przez internet- online.

Tutaj również zarabiasz z własnego domu, zmieniają się tylko narzędzia. A dochody w ten sposób osiągane mogą być wielokrotnie wyższe. W większym stopniu zależne od Twojej inwencji oraz zaangażowania w dany projekt.

Któż  z nas nie szuka możliwości bezpiecznego zarobienia mniejszej lub większej sumy pieniędzy.
Czyni to poprzez internet, z wykorzystaniem swojego komputera, laptopa czy też tabletu.

Poszukiwanie w internecie jakichkolwiek ofert pracy, zatrudnienia, dodatkowego czy stałego zajęcia z reguły wygląda podobnie.
Korzystając z pomocy popularnej wyszukiwarki wpisujemy w jej okno mniej więcej tego typu treść:

 

PRACA , OFERTY PRACY, DAM PRACĘ, SZUKAM PRACY, OGŁOSZENIA PRACA, OGŁOSZENIA O PRACĘ, JAK ZARABIAĆ itp.

 

Następnie do powyższych fraz dodajemy nazwę miejscowości lub regionu, oczywiście jak najbliżej naszego miejsca zamieszkania.
Można zacząć do regionu czy województwa, później miasta wojewódzkiego powiatu, miasta powiatowego, następnie naszej miejscowości, gminy czy wioski.

Zdarza się również, że w poszukiwaniu pracy przeglądamy portale ogłoszeniowe związane z tego typu tematyką, np. OLX Praca czy Pracuj pl.

Oczywiście, że czym mniejsza miejscowość, tym trudniej by oczekiwana oferta pracy czy dodatkowego zajęcia się pojawiła. Jest to z oczywistych względów zrozumiałe. Im mniejszy obszar tym z reguły mniej firm czy zakładów pracy. A czym mniejsze zaludnienie, tym trudniej taką działalność prowadzić i rozwijać z satysfakcjonującym dla danej firmy zyskiem.

 

A co jeśli OFERTA , czy OFERTY PRACY które by nam odpowiadały nie znajdują się w okolicy naszego miejsca zamieszkania, lub nie ma ich wcale?

 

O ile w przypadku dużych miejscowości znalezienie odpowiedniego zajęcia może być łatwiejsze, to w przypadku mniejszych miejscowości może to nastręczać osobom szukającym pracy niemałych problemów. W dobie powszechnego postępu i rozwoju informatycznego na szczęście mamy inne alternatywy i możliwości.

W takiej sytuacji idealna wydaje się być praca, którą moglibyśmy wykonywać w we własnym domu.
Jednak jak wiadomo, w obecnych czasach o typowe CHAŁUPNICTWO , rozumiane jako np. montowanie jakiś powierzonych elementów jest coraz trudniej, lub wręcz tego typu zajęć po prostu już nie ma.

Wówczas najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc być praca w domu przy komputerze.

 

Zalety tego typu pracy to między innymi:

 

 • Pracujesz w zaciszu swojego mieszkania, w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie

 • Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy do pracy

 • Nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście wojewódzkim, mniejszej miejscowości czy na wsi. Wystarczy że posiadasz komputer oraz dostęp do internetu.

 • Sam jesteś dla siebie szefem i dowolnie rozporządzasz zarówno czasem jak i miejscem gdzie dane zajęcie wykonujesz

 

 

 

CHAŁUPNICTWO – PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE.
Nudny obowiązek czy inspirujące innowacyjne wyzwanie?

 

Czy faktycznie praca wykonywana w domu musi być nudna i monotonna.

Jednym z powodów który może nas do tego typu pracy, zajęcia czy działalności zniechęcać to fakt, że możemy się obawiać pewnego rodzaju monotonności i znużenia. Szczególnie dotyczy to osób, które nie są przysłowiowymi „domatorami” i wolą większość swojego czasu, o ile to jest możliwe, spędzać bądź to w ruchu, bądź w kontakcie z innymi ludźmi.  Wolą wykonywać jakieś prace na zewnątrz, jak to się zwykło mówić „na świeżym powietrzu”.

Okazuje się, że praca w domu może być nie tylko źródłem wysokich, ponadprzeciętnych dochodów, ale może również zapewnić wiele satysfakcji i poczucie realizacji zawodowej z racji innowacyjności wielu projektów, które się w tego typu branży pojawiają.

Pracując z własnego domu przez internet możesz podnosić swoje kwalifikacje. Masz szansę rozwijać się pod względem nowinek technicznych i informatycznych. Możesz zdobywać nowe umiejętności, a co najważniejsze osiągać ponadprzeciętne dochody.  Znacząco przewyższające te, które można wypracowywać tradycyjnymi sposobami zarobkowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany prostą, dochodową pracą w domu przy komputerze to wypełnij krótkie zgłoszenie za pomocą formularza na górze tej strony. Prześlemy Ci wówczas bezpłatne, niezobowiązujące informacje odnośnie współpracy.

Zapraszamy również raz jeszcze do oceniania i komentowania powyższego artykułu.

 

Serdecznie Pozdrawiamy
BrokerPartner.pl

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
4.2 (84.62%) 494 vote[s]

271 komentarzy do: “PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE

 1. Treść tego artykułu odzwierciedla zachodzące zmiany w życiu społecznym. Zapotrzebowanie na taką formę pracy ,z pewnością będzie się zwiększać . Sporej grupie ludzi stwarza szanse realizacji zawodowej i zarobkowej. Czy to forma innowacyjna? Względem nowinek technicznych i informatycznych z pewnością tak. Czy jest to wyzwanie? Zapewne. Czy ta forma pracy może dać wiele satysfakcji , poczucia realizacji zawodowej i podnoszenia swoich kwalifikacji? Najlepszym sposobem na weryfikację tej propozycji, jest podjęcie się tego wyzwania.

  1. W dzisiejszych czasach jest to forma świadczenia pracy,która umożliwia pogodzenie życia osobistego i zawodowego.Doskonała na przykład dla młodych matek wychowujących dzieci.

   1. Artykol godny przeczytania i poswiecenia uwagi

   2. Przeczytalam i tez bardzo mi odpowiada taki sposob zarabiania.

   3. Dodatkowa praca w domu jest dobrym wyjściem dla wielu ludzi młodych,dla młodych matek i nie tylko

   4. Dokładnie jest forma pracy dla młodych mam jaj również dla osób które opiekują się chorym rodzicem

  2. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.

  3. To prawda, zgadzam sie z poprzednikiem.

  4. Zgadzam sie z poprzednikiem;

  5. Bardzo ciekawa propozycja, godna rozważenia. Pozdrawiam

  6. Ciekawy artykuł, stwarza możliwość dorobienia chociażby do bardzo niskiej emerytury.

  7. Praca w domu przy komputerze może być bardzo przyjemna i opłacalna. Nie wymaga wysiłku fizycznego więc po pracy fizycznej można sobie w ten sposób odpoczywać i jednocześnie zarabiać pieniądze. Nikt nie wytycza godzin pracy toteż sami wybieramy sobie w którym momencie chce się pracować. Myślę, że jest godna polecenia

   1. Bardzo interesująca forma współpracy dla osób rencie

   2. Maż racje nasze życie polega na pracy, obowiązkach domowych i na poczuciu odpowiedzialności za siebie i bliskich. Czuć się spełnionym w życiu I czerpać z tego korzyści zarobkowych Jak to mówią każda praca nie hańbi, a każdy grosz zarobiony przez nas daje samozadowolenie i dumę że dajemy rade

  8. Przeczytałem i bardzo podoba mi się taki sposób zarabiania pieniędzy i artykuł godny uwagi i polecenia .

  9. Zaintersowała mnie propozycja współpracy myślę że sobie poradzę.

  10. szukam dodatkowej pracy. jest to oferta godna uwagi

  11. Rozwój technologiczny i informatyczny daje rozwój intelektualny który daje rozwój umysłowy To co piszesz w treści tematu daje możliwość otworzyć się przed światem ,możliwość wypowiedzenia na dany temat. A informatyka w tym pomaga szczególnie,słabym fizycznie. Maż dużo racji

  12. Interesująca odpowiedz godna szacunku i podziwu

  13. Nowe wyzwanie stwarza zwykle nie jedną a wiele nowych możliwości, zaczynając próbujemy sobie wyobrazić co to w praktyce oznacza i nie znamy odpowiedzi ale jedno już realizujemy na samym wstępie tzn przełamujemy marazm. Sobie i każdemu kto chce spróbować czegoś nowego życzę by próba ta okazała się bardzo trafnym posunięciem. Pozdrawiam.

  14. to pierwsza moje podejście do pracy tego typu. i cóż jeśli obie strony będą współgrały to widzę z wami przyszłość.

  15. jestem osobą, która nie może pracować. otwierają się przede mną szerokie drzwi. dziękuje

  16. Artykuł naprawdę godny uwagi . Wszystko wyjaśnione prostym językiem . Super

  17. Bardzo ciekawą ofertą! Warto spróbować!

 2. Ten artykul zdecydowanie swiadczy o tym, ze stary system chalupnictwa zanika calkowicie a na jego miejsce pojawiaja sie nowe i zapewne bardziej korzystne warunki wykonywania pracy w domu.
  I takie okazje beda wykorzystywane przez coraz wieksza rzesze ludzi potrzebujacych zarobku.

  1. Bardzo interesująca forma współpracy dla osób rencie

 3. Uważam,że artykuł dobrze opisuje XXI wiek. Komputer i praca na nim w tym czasie jest nie odłącznym elementem naszego życia. Może to też być dobre rozwiazanie dla ludzi co lubią czuć swobode w tym co robią.

 4. Zmiany społeczno informacyjne zachodzące we współczesnym społeczeństwie stwarzają okazje do zmiany formy zatrudnienia oraz poprawienia statusu materialnego bez wychodzenia z domu.
  Praca zdalna przez internet w coraz większym stopniu rozwija się i rozwijać bedzię co bez wątpienia w będzie miało wpływ na współczesne życie wielu ludzi.

  1. to prawda, zgadzam się z p. Zenonem M. Poza tym taki system pracy ułatwia życie.

 5. Dawna przyszłość stała się teraźniejszością i tworzy się ku dalszej przyszłości. Komputery wdarły się w nasze życie i stały się niezbędnym elementem naszego życia. Czasami przeszkadzają, obdzierają z prywatności a dzieciom zabierają dzieciństwo. Jednak postępu nie da się zatrzymać i dąży się do innowacyjności. Jednak nasz wiek XXI to okres przejściowy, era kosmosu i manufaktury. Znam wiele przykładów gdzie ludzie przynoszą z zakładów pracy dodatkową pracę i wieczorami są chałupnikami. Znam też takich co pracują w domu przy komputerze, forma wygodna ale odczuwają brak kontaktu z ludźmi. Na pewno praca w domu niweluje koszty stanowiska pracy i w tym kierunku to pójdzie. Myślę że jest to dobra forma dorobienia dla emerytów i na to liczę.

 6. Jestem ostatnim pokoleniem, który dostęp dostęp do komputera/internetu był utrudniony. Obecnie wiele prac nie wymaga obecności w siedzibie firm, jak się korzysta z nowych technologi. To będzie postępowało z biegiem lat.

 7. Artykuł jest jasny i przejrzysty, zrozumiały dla kazdego, zawsze warto spróbować i dac sobie szanse na zarabianie w domu mimo ciąży lub malutkiego dziecka w domu. Wszystko sie da

 8. Moim zdaniem opisana w artykule forma pracy ma wiele plusów i korzyści. Każdy, kto ceni sobie niezależność oraz względny spokój powinien się zainteresować taką formą zarobkowania. Mam osobę w rodzinie, która pracuje zdalnie, i bardzo chwali sobie taki rodzaj aktywności zawodowej. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że taka praca w znaczący sposób ogranicza kontakty międzyludzkie. Ja jednak myślę, że dzięki dużej swobodzie działania oraz braku konieczności dojazdu do miejsca zatrudnienia, możemy znaleźć więcej czasu i energii na spotkania w gronie znajomych.

 9. Interesujący artykuł.

 10. Bardzo dobry artykuł, który w ciekawy i bardzo przekonujący sposób zachęca do podjęcia pracy w domu z wykorzystaniem komputera i internetu – czyli tego co w obecnych czas ma już chyba każdy.

 11. Artykuł przedstawia dzisiejszą rzeczywistość na rynku pracy. Zachęca do podejmowania nowych wyzwań. Zdobywania nowych doświadczeń osób, które poszukują pracy w domu ze względu na różne sytuacje życiowe.

 12. Dla osób, które chcą być aktywne zawodowo, a nie mogą wrócić do pracy na etacie jest to jedyna szansa na zarobek. Zwłaszcza dla matek z dziećmi.

 13. Świetny artykuł. Dobrze że doszliśmy do tego że Polska to nie tylko miasta wojewódzkie. Rzesze ludzi mieszkających poza nimi są bardzo dobrze wykształconymi, cennymi i niejednokrotnie lepszymi pracownikami. Pracodawca nie musi ponosić kosztów utrzymania biur. W dobie internetu pracujmy w domach gdzie mamy luksusy i najlepsze warunki.

 14. Interesujący artykuł

 15. Bardzo rzeczowo napisany artykuł. Ta praca to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które maja już inne zobowiązanie. Możliwość dostosowania ilości godzin pracy do własnych potrzeb bez konieczności tracenia czasu na dojazd sprawia że dla wielu osób ta praca jest bardzo atrakcyjna.

 16. Szukam czegoś ciekawego i legalnego aby dorobić do wynagrodzenia. Wydaje mi się to ofertą wartą zainteresowania.

 17. Wydaje mi się,że ta oferta pracy w domu przy komputerze jest super ,choćby dlatego,że można dorobić sobie trochę grosza nie wychodząc z domu.W dowolnej chwili jak komu pasuje.Super sprawa.

 18. Artykuł dobrze opisuje faktyczną sytuację na rynku pracy. A ja pamiętam czasy gdy komputery były dopiero wdrażane w zakładach. A dzisiaj coraz częściej można właśnie pracować w domu przy pomocy komputera i internetu, to jest po prostu fascynujące.

 19. Jestem domatorką i dzięki Waszemu artykułowi oraz Waszej działalności odzyskuję nadzieję, że mogę być szczęśliwa pracując! Mój dojazd do pracy zajmował zawsze ok 3h godzin dziennie (a czasami i nawet więcej ). Jest to ogromna strata czasu , a można byłoby to zupełnie inaczej wykorzystać. Podejmując pracę z domu już nigdy nie będę tracić czasu na dojazdy. Po Waszym artykule wnioskuję również, że podejmując pracę chałupniczą można być sobie szefem! Naprawdę brzmi zachęcająco!

 20. Artykuł bardzo ciekawy. Treść zachęcająca do podjęcia pracy. Tym bardziej osobie będącej w domu i potrzebującej zarobić na życie i potrzeby dziecka.

 21. Bardzo dobry artykuł

 22. Bardzo dobry artykuł

 23. Bardzo interesujący artykuł.

 24. Niewątpliwą zaletą pracy wykonywanej w domu przez internet jest eliminacja strat czasu związanych z dojazdami
  do pracy, uciążliwymi zwłaszcza w dużych aglomeracjach. Propozycja pracy chałupniczej jest z pewnością atrakcyjna
  dla aktywnych emerytów, ponieważ pracodawcy z reguły preferują zatrudnianie młodych pracowników.

 25. Praca chałupnicza to świetny sposób na dorobienie pieniędzy dla emerytów, matek na urlopach macierzyńskich. Świetne rozwiązanie dla ludzi generalnie pracujących w domu.

 26. Dosc ciekawy artykuł ladnie wszystko opisane

 27. Artykuł potwierdzajacy rzeczywistość.
  Praca w domu, jest bez wątpienia jedną z najlepszych form zarobkowania, ale ………….. – nie dla wszystkich. Niezbędna jest samodyscyplina, której niestety większości z nas brakuje. -Do takiej pracy trzeba ,,dorosnąć,,.

 28. ŚWIETNY ARTYKUŁ !
  MEGA PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY !
  To jest to – czego szukałem.

 29. Ciekawy artykuł, jak widać praca w domu również może być ciekawa.

 30. Powyższy artykuł jest czytelny, napisany jak najbardziej zrozumiałym językiem. Treść powyższego artykułu zachęca do współpracy, a praca dodatkowa wykonywana w domu czy w dowolnym innym miejscu wydaje się być atrakcyjną formą zarobku

 31. Zmieniająca się technologia pracy daje nam wszystkim nowe możliwości. Praca w domu umożliwia taką personalizację własnego życia o jaką trudno w przypadku tradycyjnej formy zatrudnienia. Elastyczność czasu pracy sprawia, że sami decydujemy jakie cele możemy osiągnąć a jakie nas nie interesują. Sami narzucamy sobie takie tempo pracy jakie odpowiada naszym predyspozycjom, oczekiwaniom finansowym czy indywidualnym możliwościom. Reasumując powyższe można powiedzieć, że to taka forma prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Pozdrawiam serdecznie.

 32. PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY JEST DLA MNIE ZBAWIENIEM. PRACOWAĆ W DOMU I OPIEKOWAĆ SIĘ CHORĄ OSOBĄ TO 2 W .1. ARTYKUŁ ZACHĘCA DO WSPÓŁPRACY I DAJE NADZIEJĘ .NA LEPSZE JUTRO .

 33. Powyższy artykuł, wyjaśnia możliwości jakie daje nam praca w domu i zachęca do rozpoczęcia takiej formy działalności. Taki sposób zarabiania jest adresowany do ludzi zorganizowanych, pracowitych i szukających dodatkowych lub stałych możliwości zatrudnienia. Uważam, że warto spróbować, bo dopóki czegoś nie spróbujesz, nie przekonasz się czy warto.

  1. artykul jest bardzo interesujacy i zacheca do wspolpracy

 34. Artykuł ciekawy ja nie pracuję ze względu na syna i taka praca w domu była by najlepszym rozwiązaniem aby zarobić pieniążki dla mnie a najbardziej dla syna

 35. Przeczytałam artykuł jednym tchem. Właśnie czegoś takiego szukam po zrażeniu się do etatowej ponad 8 godzinnej harówki. Zarabianie na własnych zasadach i w czasie w jakim wybiorę. Spróbuję, bo czemu nie ?

 36. Artykuł jest bardzo ciekawy i czytelny. Chętnie spróbuję współpracy z wami

  1. bardzo ciekawa propozycja

 37. Zaciekawił mnie artykuł, jest to świetny pomysł zarabiania szczególnie dla osob, które z różnych przyczyn nie mogą podjąć pracy, ktora wymaga wychodzenia z domu na 8 godzin np matki małych dzieci, czy też osoby opiekujące się chorymi bliskimi. Sama jestem ciekawa jak to działa i chętnie podejmę się nowego wyzwania

 38. Artykuł mnie zainteresował. Nie mogę obecnie pracować na pełnym etacie, więc spróbuję.

 39. Witam, bardzo dobry artykuł, zrozumiały, oby było ciekawie wtedy najlepiej się pracuje.

 40. Artykuł zachęca do działania

 41. Bardzo ciekawy artykuł.

 42. Bardzo interesujące.

 43. Artykuł czytelny i przejrzysty , zachęca do działania .

 44. Bardzo interesująca propozycja. Szczególnie dla matek wychowujących dzieci i nie mających możliwości podjęcia „zwykłej” pracy. Tak jak na przykład ja.

 45. Ciekawy artykuł.

 46. Super artykuł. Przydatny.

 47. Artykuł jest przejrzysty zachęcający ludzi do wypróbowania swoich umiejętności w czymś nowym

 48. ARTYKUŁ ZACHĘCA DO PODEJMOWANIA PRACY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU . BARDZO DOBRZE ZE JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ PONIEWAŻ SĄ RÓŻNE SYTUACJĘ LUDZI

 49. W dobie skromnej renty i braku perspektyw na jej poprawę oferta współpracy wydaje się być zachecająca
  artykuł tylko jeszcze bardziej zachęca do działania
  wiec spróbujmy !

 50. Potrzebne są innowacje na rynku pracy , aby oferty były bardziej elastyczne dla pracownika jak i pracodawcy. Artykuł jasno i rzetelnie przedstawia zmiany i przyszłość pracy przez Internet. Czas działać!

 51. Artykuł jest bardzo ciekawy i myśle, że wszystkie zawarte w nim wiadomości beda przydatne osobie, która potrzebuje informacji w danym temacie POLECAM!!

 52. Bardzo duzo prawdy w tym, że w małych miastach znalezienie pracy jest bardzo trudne. Zwłaszcza dla osób słabo wykwalifikowanych lub niezdolnych do ciężkiej, fizycznej pracy. Praca chałupnicza jest tu alternatywą.

 53. Bardzo ciekawy i przyciągający artykuł o pracy w zaciszu swojego mieszkania.Myślę że to dobre rozwiązanie dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu ale też dla tych,którzy chcieliby na stałe pracować w domu bez stresu i presji jaka często nas czeka w pracy.

  1. Nauczono nas ze praca to tylko poza domem w określonych godzinach. A przecież można żyć inaczej. Bardziej o sobie stanowić. Taka możliwość daje właśnie praca z domu. Dla jednych konieczność a dla innych fajny sposób na życie. Artykuł bardzo dobry.

 54. wszystko brzmi świetnie mam nadzieję że to jest prawdziwe. żona pracuje a ja zajmuje się domem dziećmi itd bo nie stać nas na opiekunkę a z jednej pensji to nie wystarcza na nic ale nie mamy wyjścia więc mam nadzieję że to jest jakaś alternatywa 🙂

 55. Artykuł bardzo dobry po przeczytaniu ma się ochotę na rozpoczęcie pracy jak najszybciej. Praca w domu daje szansę na ustalenie dogodnego grafiku na wszystkie sprawy związane z rodziną .

 56. Przeczytałem artykuł z wielką ciekawością. Właśnie czegoś takiego szukam po zrażeniu się do etatowej ponad 8 godzinnej harówki. Zarabianie na własnych zasadach i o czasie który sam wybiorę.

 57. artykuł godny przeczytania

 58. Myślę, że praca w domu to bardzo fajny pomysł. Bardzo przydatny artykuł.

 59. Ciekawa oferta aby zarobić dodatkowe pieniądze 🙂

 60. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł w dobie szukania przez wiele osób dodatkowej pracy i nie tylko. W swoim życiu często pracowałam chałupniczo wykonując różnego rodzaju prace m.in. przez parę lat przepisując różne teksty na komputerze dla wydawnictw. Ten rodzaj pracy zawsze mi odpowiadał ze względu na rozporządzanie własnym czasem. A to w pewnych sytuacjach życiowych ma bardzo duże znaczenie.

 61. Bardzo dobry pomysł na dorobienie do pensji 🙂 Podoba mi się i na pewno się sprawdzi 🙂

 62. Zmiany w życiu są potrzebne a ten artykuł zachęca do spróbowania czegoś nowego
  Zdobywania nowych doświadczeń a przede wszystkim dorobienia sobie w dowolnym czasie kiedy mi pasuje

 63. Zdalna praca chałupnicza to ogromna pomoc dla wielu osób, które np. nie mogą wychodzić z domu, nie mogą podejmować pracy narażającej na wysiłek lub chcą sobie poprawić warunki finansowe. Artykuł pokazuje, że takie rozwiązanie jest dostępne dla wielu osób bo prawie wszyscy mają dostęp do komputera i internetu.
  Ja myślę, że wiele osób zechce tak jak ja skorzystać z możliwości pozyskania dodatkowych środków.

 64. Zmiany w życiu są potrzebne a ten artykuł zachęca do spróbowania czegoś nowego
  Zdobywania nowych doświadczeń a przede wszystkim dorobienia sobie w dowolnym czasie kiedy mi pasuje

 65. interesująca propozycja

 66. Świetna propozycja na zarobienie wcale nie małych pieniędzy i to w własnym zaciszu domowym.

 67. Artykułwart poświęconego czasu na przeczytanie.

 68. Artykuł godny uwagi

 69. Ciekawy artykuł, zachęcający do pracy w ten sposób.

 70. Temat ciekawy ciekawi mnie jak bedzie dalej

 71. Artykuł ciekawy, wart rozpatrzenia.

 72. Taki rodzaj pracy jest dobrą alternatywą dla osób nie mogących pracować poza domem z różnych przyczyn jak np. wychowywanie dzieci itp jak również dobrym pomysłem na dorobienie do domowego budżetu.

 73. Ciekawy artykuł. Tekst w skrócie mówiący o obszernym temacie

 74. Idealny sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów, polecam.

 75. Trzy lata jeździłem codziennie do pracy sto kilometrów nieraz jak była mgła i ślisko to zajmowało to nawet pięć godzin dziennie, fajnie byłoby zarabiać w domu.

 76. Bardzo ciekawy artykuł i daję do myślenia.

 77. Godne polecenia

 78. Jak dla mnie to super sprawa,bo jestem domatorką.

 79. Ciekawy artykuł – warto spróbować przecież nic nie tracę.

 80. Ciekawy sposób na podreperowanie domowego budżetu.

 81. Bardzo ciekawy artykuł! Zachęcający do współpracy.

 82. Pracuję zawodowo lecz nie zarabiam zbyt wiele.Taka współpraca jest dla mnie szansą na łatanie dziur w domowym budżecie.

 83. Jestem samotną matką. Dla mnie takie rozwiązanie podjęcia pracy byłoby najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam 🙂

 84. To idealne rozwiązanie szczególnie dla matek pozostających z dziećmi w domu, ale i dla wszystkich, którzy chcą sobie dorobić. Bez wychodzenia z domu, bez wydatków związanych z dojazdami – czysty zysk.

 85. Bardzo interesujący artykuł i propozycja zarazem pracy. Ciężko utrzymać rodzinkę z jednej pracy a taka dodatkowa przydałaby się na pewno. o wolnego czasu spędzamy na tzw. surfowaniu po internecie. No i dobre rozwiązanie dla osób, które np. z powodu problemów zdrowotnych nie mogą ruszyć się z domu.

 86. Interesujące. Dobry sposób na podreperowanie skromnego budżetu.

 87. Praca 21 wieku super rozwiązanie dla osób poszukujących zarobku w domu.

 88. Artykuł jest bardzo ciekawie napisany, zachęcający do współpracy. Fajna alternatywa dla osób, których dzieci z różnych powodów nie mogą iść do żłobka lub gdy ciężko znaleźć pracę (z różnych powodów). Moja kuzynka raz została oszukana przez ogłoszenie o chalupniczej pracy, kazali zapłacić „wpisowe” i później przysłali kilka próbnych długopisów do złożenia co było nie mozliwe, gdyż żadna część nie pasowała… Tutaj tego nie ma, dlatego warto spróbować:) pozdrawiam

 89. Artykuł jest bardzo interesujący. Myślę że to ciekawe zajęcie by pogodzić zarabianie pieniędzy z obowiazkami domowymi, opieka nad dziećmi. I wygodne ponieważ nie tracimy czasu na dojazdy.

 90. Pracuję zawodowo lecz nie zarabiam zbyt wiele.Taka współpraca jest dla mnie szansą na łatanie dziur w domowym budżecie.

 91. Bardzo ciekawy artykuł opisujący dzisiejszy sposób życia. Zachęca do dalszej współpracy .

 92. Bardzo ciekawy artykul,zacheca do współpracy,pozdrawiam.

 93. Lekko napisany, rzetelny artykuł zachęcający do podjęcia współpracy. Brawo!

 94. Bardzo interesująca propozycja pracy. Chętnie podejmę współpracę.

 95. Artykuł ciekawy i zachęcający do współpracy

 96. Interesujący artykuł. 🙂

 97. Praca w domu to dobra alternatywa dla osób, które wolą pracować sami. Obecny rynek pracy oferuje mało możliwości w tym zakresie. Ciekawe jest małe zainteresowanie tego typu pracą. Oferta pracy w domu w znacznym stopniu wyróżnia się pod względem atrakcyjnosci w porównaniu z ofertami pracy na typowe, stacjonarne stanowiska między innymi na ze względu na małe wymagania i duże zarobki. Być może istnieje obawa o słabą stabilność zatrudnienia bądź być może coś „może tutaj śmierdzieć”, zbyt łatwo aby było możliwe. Badania pokazują, że połowa społeczności stanowią introwertycy, czyli osoby, które mają mniejsze zapotrzebowanie na bodźce. Wolą warunki ciszy i spokoju, a także mają większe zapotrzebowanie na przebywanie w samotności niż z innymi ludźmi. Także tego typu praca byłaby dla nich idealnym rozwiązaniem, nie narażałaby ich na dodatkowe niedogodności związane ze zbyt dużą ilością bodźców. Istnieje wiele kontrowersji oraz pytań, które nasuwają się w związku z tego typi pracą, ale jestem gotowa zaryzykować i się jej podjąć.

 98. Przydatny artykuł. Chciałabym współpracować.

 99. Artykuł bardzo fajnie obrazujący rozwój technologii a zarazem przedstawiający możliwości jakie daje nam ta technologia. W dzisiejszych czas przy odrobinie chęci i wykorzystaniu techniki można naprawdę wiele zdziałać.

 100. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł dla osób szukających dodatkowej pracy i nie tylko.

 101. Przeczytałem i uważam że jest to bardzo interesujące,bardzo dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu.

 102. Interesujący artykuł..

 103. Jestem zainteresowana taką formą współpracy

 104. Artykuł napisany w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Pozdrawiam!

 105. Dzięki pracy w domu można zaoszczędzić czas na dojazd i poświęcić go rodzinie.

 106. Super oferty pracy przy komputerze i w domu

 107. Witam. Jest to dobry pomysł z taką pracą a dodatkowo po głowie chodzą mi pomysły o takim zarabianiu w taki sposób by dzielić się swoją wiedzą na temat komputerów z innymi dokładnie mogę opisać to właścicielom jak by się udało podjąć współpracę. Wydaję mi się że jest to dobry pomysł tylko brak mi środków by pomysł zamienić w czyn. A mając problem z wykonywaniem pracy fizycznej a taka głównie jest u mnie w okolicy bardzo czekam na takie właśnie oferty. Pozdrawiam

 108. Mam 4 dzieci, jedno niepełnosprawne a najmłodsze ma 4 lata, więc nikt mnie do pracy raczej nie przyjmie. Wiem bo próbowałam, dlatego zgłosiłam się tutaj. Jestem ciekawa efektów, bo ta strona zapowiada się interesująco.

 109. Bardzo interesujący artykuł. Taka praca pomaga rozwijać skrzydła młodym matkom które nie mają możliwości spełnienia się w pracy poza domem.

 110. Bardzo interesujący artykuł. Godny polecenia innym.

 111. Zapomniana forma zarobkowania. Dzięki za wprowadzający i ciekawy artykuł. Warto się tym zainteresować.

 112. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.

 113. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł dla osób szukających dodatkowej pracy i nie tylko.

 114. jestem zainteresowana . licze na pozytywny rozwoj wspolpracy

 115. Super! Dla mnie to może być ciekawa oferta pracy przy komputerze i w domu!!! Chciałabym współpracować.

 116. Bardzo ciekawy artykuł zachęcający do podjęcia współpracy . Ukazane są nowe możliwości zarabiania , a taka pracę mogą podjąć osoby niepełnosprawne fizycznie jak i kobiety w ciąży .

 117. Ciekawe podejście do tematu pracy w domu tylko mało szczegółów. Bardzo ogólnikowo. Ja też pracuję w domu i szukam dodatkowego zajęcia ale po przeczytaniu artykułu mam tylko ogólny zarys . Wìecej szczegółów by się przydało.

 118. Wspaniała sprawa, praca w domu. Mozna całkowicie poswiecic się takiej pracy w dowolnym momencie bez presji czasu i nerwow. Efekty mogą być lepsze niż wówczas gdy czujemy na plecach oddech szefa – bo to my sami jesteśmy dla siebie szefem, a rezultat może być o niebo lepszy. Praca dla ambitnych i lubiących wzwania. Posiadasz odpowiedni sprzęt to możesz zarobić. Oczekuję na propozycje , tak jak pewnie, wiele innych osób.

 119. wszystko pięknie, ważne żeby internet się nie zawieszał

 120. Bardzo ciekawy artykuł.Praca chałupnicza daje duże możliwości samorealizacji osobom, które nie mają możliwości podjęcia pracy na etacie

 121. W dobie informatyzacji, automatyzacji codziennego życia, w najbliższym czasie może się okazać, że taka form zatrudnienia będzie najlepszym wyjściem, zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Znacząco obniży koszty pracy np. wynajmu pomieszczeń a i pracownik będzie bardziej zmotywowany, pracując w domu mamy również mniej stresu 🙂

 122. Interesujący artykuł. Myślę, że może to być dobre rozwiązanie dla osób takich jak ja, młodych matek, które nie chcą jeszcze zostawiać swoich dzieci pod opieką innej osoby.

 123. Interesujący artykuł.

 124. Dziękuję za interesujący artykuł.

 125. Bardzo ciekawy artykuł. Sama mam dwoje dzieci i wiem jak to trudno pogodzić. A taka praca to dla nas jakieś wyjście i odskocznia od dnia codziennego

 126. Propozycja, godna rozważenia. Pozdrawiam

 127. Propozycja, godna rozważenia. Pozytywnie oceniam.Pozdrawiam

 128. taka forma pracy może dać wiele satysfakcji . Najlepszym sposobem na weryfikację tej propozycji, jest podjęcie się tego wyzwania.

 129. Ciekawa forma pracy bez wychodzenia z domu. Pracujesz kiedy chcesz.

 130. Artykuł jest interesujący, zachęcający do współpracy.Jak dla mnie to może być ciekawa odmiana. Mam nadzieję na owocną współpracę.

 131. Artykuł wychodzi naprzeciw potrzebom wielu ludzi, którzy z różnych powodów podjęliby dodatkowe zajęcie w komfortowych, domowych warunkach. Sama spróbowałabym swoich sił, po pierwsze dlatego, żeby mieć zajęcie na emeryturze i zarobić przy tym jakieś pieniążki, które zawsze się przydadzą.

 132. Interesujący artykuł. Myślę, że może to być dobre rozwiązanie dla osób takich jak ja, młodych matek. Które w dzien nie maja duzo czasu zeby pracowac bo musi zajmowac sie malym dzieckiem. A nawet jaak bym chciala podjac prace to nikt nie przyjmie matki do pracy na jedna zmaine i w godzinach otwarcia zlobka.

 133. Hmmyy…. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Zawsze byłam bardzo aktywna zawodowo. Z reguły zajmowałam stanowiska kierownicze. Jednak czasami życie zmusza nas do podjęcia pewnych decyzji. Mnie zmusza do podjęcia pracy w domu. Artykuł napisany zachęcająco, przedstawia dużo zalet takiej pracy. A co z wadami? Co z wszechobecną nieuczcuwoscią w sieci? Może warto byłoby też kiedyś napisać artykuł na ten temat?

 134. PRACA W DOMU ŚWIETNE ROZWIĄZANIE

 135. W dobie powszechnej komunikacji przez internet, pojawia się szansa i dla emerytów. Ich doświadczenie życiowe, dorobek zawodowy oraz czas wolny, daje możliwość sprawdzić się także w roli osoby czynnej nadal zawodowo i intelektualnie.

 136. Artykuł brzmi interesująco. Aktualnie jestem na emeryturze – mam więcej czasu więc mogę spróbować takiego przedsięwzięcia jak praca w domu. Dodatkowe pieniążki się przydadzą więc chyba nic innego mi nie pozostaje jak rozpocząć współpracę. :):)

 137. Oby każdy z nas znalazł pracę w którę będzie się dobrze czuł.

 138. Praca zdalna wydaje się ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób, które nie mogą podjąć pracy poza domem, a takze dysponuja wolnym czasem, no i lubią pracę przy komputerze.

 139. Dobry zachęcający artykuł.

 140. Ciekawy artykuł.

 141. Artykuł podnosi na duchu że można pracować w domowym zaciszu robić co sprawia mi przyjemność chętnie dołączę do zespołu Hanka

 142. Fajna opcja dodatkowej pracy w domu.

 143. Bardzo ciekawy i pomocny artykuł. Jak dla mnie, najbardziej korzystne rozwiązanie.

 144. Witam serdecznie 🙂 Wymarzona praca dla zagorzałego domatora,jakim jestem. Dom jest całym moim Wszechświatem. Z racji tego,że jestem sową zawsze miałam problemy ze wstawaniem rano do pracy,to była katorga. Takie zajęcie odpowiadałoby mojemu ” wewnętrznemu zegarowi” 🙂 W takim razie pozostaje mi wypełnić formularz. Pozdrawiam Wszystkich ludzi Miłością. Gosia

 145. Ciekawa alternatywa w stosunku do codziennego biegania do biura.

 146. Świetne rozwiązanie, nie trzeba wychodzić z domu, wstawać rano, można pracować kiedy się chce i gdzie się chce, byle by był dostęp do internetu. Pomysł mi się bardzo podoba.

 147. Super pomysł za dodatkowy zarobek

 148. Wspaniały sposób na dorobienie sobie na urlopie macierzyńskim

 149. Wymarzona praca w domu

 150. Zawsze można spróbować. Przecież nic się nie traci

 151. Witam. Jestem zainteresowany ogłoszeniem.

 152. ciekawe

 153. Super Artykuł. Nie mogę doczekać się podjęcia pracy. Jestem pełen optymizmu.

 154. Bardzo ciekawy i interesujący artykuł,rzeczowo napisany zachęcający do współpracy,
  i ja jestem taką współpracą zainteresowana tym bardziej ,że nie mam możliwości pracy stacjonarnej na cały etat ,bo opiekuje się mamą po udarze,osoba leżąca. pracuje na 1/2 etatu i dla mnie to nowe możliwości finansowe.Super sprawa.Jestem ofertą zainteresowana.

 155. Ciekawy artykuł

 156. Ciekawy artykuł. Polecam

 157. Artykuł bardzo ciekawy i uderzający w sedno sprawy. Taka praca to duża szansa dla wielu osób.

 158. Ciekawe !
  Szczególnie jak masz trochę wolnego czasu a dzieciaki już samodzielne .
  No a nawet jak to nie do końca będą wielkie pieniądze zawsze warto spróbować tym bardziej iż nigdzie nie trzeba ganiać jeździć tylko wejść do pokoju komputerowego !

 159. Artykuł jest bardzo interesujący i zachęcający do współpracy.

 160. Myślę, że taka praca jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla mam zajmujących się dziećmi w domu, mogą pracować i jednocześnie spędzać czas ze swoimi pociechami. Artykuł godny uwagi. Pozdrawiam

 161. Praca chałupnicza jeżeli jest uczciwie wynagradzana jest w dzisiejszych czasach wskazana dla ludzi którzy mają czas i czują się że mogą być potrzebni

 162. Artykuł ciekawy, jestem samotną matką, niestety moja pensja ledwo co wystarcza na miesiąc więc taka dodatkowa praca w domu jak najbardziej zachęca do współpracy

 163. Ciekawa propozycja

 164. Praca w domu jest to dodatkowy zastrzyk pieniądza i odskocznią od monotonności domowych potrzeb

 165. Interesujący artykuł zachęcający do współpracy.

 166. Praca w domu to dodatkowy zastrzyk finansowy dla wielu ludzi w różnym wieku dla których jest to jedyna szansa na zarobienie pieniędzy.

 167. Praca w domu to szansa dla wielu ludzi! Nie tylko młodych mam, o których często się myśli. Ale również dla ludzi młodych, chcących dorobić do domowego budżetu, dla emerytów, ludzi chorych i/lub ich opiekunów… To nowe szanse dla ogromnej części naszego społeczeństwa. Fajnie, że ta dziedzina również się prężnie rozwija!

 168. Witam oczywiście daje to dodatkowych uzyskania pieniązków tak samo dla osób bedących na emeryturach jak wiemy nasze emerytury nie sa zbyt duże a wydatki utrzymania są czasem nie do ogarniencia popieram taką pracę jest to bardzo wygodne i pozwala nam na samorealizację .

 169. Jest to dobry sposób na poprawienie standartu zycia jest się na emeryturze i samej satysfakcji .

 170. bardzo interesujace

 171. Jest to dobry sposób na dodatkowy dochód a tymbardziej gdy jest się na emeryturze

 172. Witam. Bardzo dobra forma współpracy. Pozdrawiam

 173. Nie inwestujac pieniedzy ,zarobic dodatkowo warto sprobowac.

 174. Ciekawa propozycja.Chetnie podejme wspolprace

 175. Interesująca oferta zarabiania w domu, szczególnie dla mnie emeryta, którego narzędziem pracy był komputer. Godne rozważenia.

 176. Swietny artykul

 177. Ciekawy artykuł, ciekawie się zapowiada

 178. Ze względu na moją sytuację rodzinną , jest to idealne rozwiązanie dla mnie. Dodatkową zachętą jest brak zaangażowania własnych środków pieniężnych.

 179. Jestem samotna matka, nie mam możliwości iść do pracy na etat gdyż jedno moje dziecko muszę odwozic i przywozic ze szkoły oddalonej prawie 20km natomiast z drugie wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Praca w domu jest więc dla mnie idealnym rozwiązaniem.

 180. Dość ciekawy artykuł

 181. Super artykuł. Napisany w prosty i jasny sposób .

 182. Bardzo przydatny artykuł, dla osób które nie mogą pracować poza domem, lub takich co chcą dorobić do pensji. Widać duże zainteresowanie taką pracą, choćby po ilości komentarzy :). Powyższy artykuł udowadnia, że praca w domu jest jak najbardziej możliwa, sama szukam takiej pracy, i ten materiał bardzo pozytywnie mnie nastroił :).

 183. To bardzo dobra propozycja dla osób które mają wolny czas i chcą zarobić trochę pieniędzy uważam że takich propozycji powinno być wiecej

 184. Ciekawy i jasny artykuł.

 185. Artykuł jest bardzo ciekawy i przydatny dla wszystkich, którzy chcą pracować w domu.

 186. WITAM DALA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  POWINNO BYĆ TAKICH OFERT JAK NAJWIĘCEJ .
  SPARCIE I POMOC DLA POCZĄTKUJĄCYCH .
  KTÓRE NIE MOGĄ PRACOWAĆ POZA DOMEM
  JA SAMA SIĘ UCZĘ OBSŁUGI KOMPUTERA OD 2013 ROKU I SZUKAM PRACY . KTÓRZY ROZPOCZYNAJĄ PIERWSZY RAZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ
  ZAWODOWĄ.

 187. Praca w domu przy komputerze,to rewelacja w dzisiejszych czasach,godna uwagi,bo pozwala osobom bezrobotnym i chorym mieć zatrudnienie
  oraz osobom z niskimi świadczeniami emerytalno-rentowymi dorobić”grosza” w wielkiej potrzebie życiowej,na leczenie i pokrycie niezbędnych
  kosztów,wynikających z potrzeb życia codziennego.Feliks

 188. Artykuł,przeczytałam ,jest okej ,ale ja chciałabym znalez pracę ,mam czas, mam komputer i mam chęci ?????

 189. Propozycja bardzo interesująca , obawiam się czy sobie poradzę.

 190. Ciekawy artykuł i bardzo przyjemnie się go czytało. I to przekonało mnie, by spróbować takiej właśnie pracy. Pozdrawiam

 191. Bardzo ciekawy artykuł, przedstawiający możliwości podjęcia dodatkowej pracy dla osób w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych, które mają dostęp do internetu. Artykuł napisany w przystępny sposób, zachęcający do skorzystania z takiej formy współpracy.

 192. Taka dodatkowa praca jest fajną ofertą. Na pewno wielu ludzi skorzysta.

 193. Bardzo dobry sposob zarabiania pieniedzy. Wchodze w to.Mysle ,ze to bedzie strzal w dziesiatke.

 194. Warto spróbować swoich sił, fajnie jak wpadnie parę groszy bez wiedzy żony.

 195. Temat ciekawy .

 196. Ciekawa i godna uwagi oferta współpracy. Warto spróbować swoich sił.

 197. Strona pomocna, a fajne jest ot że można dorobić przez internet nie wychodząc z domu.
  Myśle że współpraca z Wami opłaci mi się i będzie grać gitara ;D.
  co do budowy strony – strona przejrzyjście zrobiona, bez zbędnych reklam i innych drobiazgów, które zaśmiecały by taką fajną stronke,
  natomiast filmik troche przynudawy, a konkretne powody zarobku i ich celu powinny być na samej górze by zachęcić więcej pracownków. Pierwsze akapity wydają się być zachęcające ale wszystko co jest poniżej, raczej nie będzie większości interesować (przeczytałem większość ale nie doczytałem do końca….) więc przede wszystkim – Konkrety 🙂

 198. Ciekawy sposób zarabiania. Jestem jak najbardziej chętny.

 199. bardzo ciekawa oferta

 200. Ciekawa oferta pracy. 🙂

 201. Ciekawy artykuł i pewnie bym chciała współpracować.

 202. Ciekawy pomysł, i bardzo na czasie. Każdy chciałby mieć więcej w portfelu niż ma . To nie tylko pomysł na pracę dla tych którzy nie mają pracy ale również dla tych którzy chcą sobie dorobić.

 203. jestem zainteresowana

 204. Warto spróbować. Nie lubię się nudzić , a i pieniążki dodatkowe przydadzą się. Jestem emerytem , ale mam nadzieję, że podołam. W każdym razie spróbuję.

 205. Praca godna rozważenia

 206. Wydaje się to ciekawe. Żyjemy w czasach kiedy komputer jest podstawowym narzędziem pracy. Chętnie zapoznam się z ofertą szczegółową.

 207. Warto sprobowac. Ryzyko zadne a zyskac mozna wiele. Brzmi wiarygodnie

 208. Opisane fajnie mam nadzieję że jeśli się zdecyduje to dam radę.Nie ukrywam że przydadzą mi się pieniądze bo obecnie nie pracuję że względu na stan zdrowia..

 209. interesujace…

 210. Artykuł godny uwagi. Warto spróbować.

 211. Coraz więcej osób szuka pracy z możliwością choć częściowej pracy zdalnej – w domu, a tzw. „chałupnictwo” zawsze było popularne (choć, tak jak opisuje autor artykułu – jego formy zmieniały się przez lata). Dla mnie osobiście forma takiej pracy dodatkowej, kiedy nie muszę biec do pracy, a czas przeznaczony na długie dojazdy mogę poświęcić rodzinie jest bezcenny 🙂

 212. Fajna opcja na dodatkowy zarobek

 213. Praca w domu jest interesująca artykuł zachęca

 214. Interesująca oferta .Godna zainteresowania

 215. Ciekawa propozycja pracy, warto spróbować

 216. Fajny artykuł. Myślę że warto spróbować.

 217. ciekawa propozycja, warto spróbować

 218. Bardzo ciekawa propozycja

 219. Współpraca będzie. Tylko wystarczą chęci a taka praca jest wygodna i przyjemna

 220. Dobry sposób na dodatkowy dochód. Mam nadzieję że dam sobie radę.

 221. Oferta wydaje się być ciekawa ,jestem młodą mamą wiec ta propozycja wydaje się być idealna .
  Czekam na ofertę wspołpracy .pozdrawiam

 222. Artykuł pokazuje aspekty pracy w zaciszu domowym dzięki której pracownik ma poczucie wkładu własnego w zmieniajaca się rzeczywistość. Bardzo przystępny i ukazujący ten rodzaj pracy w różnych strefach. Pozdrawiam i dziękuje.

 223. Ciekawy artykuł ukazujący istotę pracy w domu z uwzględnieniem aspektu roli takiego pracownika w zmieniającej sie rzeczywistości.

 224. Witam
  Przeczytałam artykuł interesuje mnie taki rodzaj pracy .
  Chciałabym spróbować bo teraz szukam obecnie zajęcia ,bo
  większość czasu przebywam w domu .

 225. Ciekawy artykuł bardzo mnie zainteresował zwłaszcza że dużo czasu spędzam w domu

 226. Ciekawy artykuł bardzo mnie zainteresował pracuję ale za najniższą krajową i mam sporo czasu wolnego a koszty wszystkiego rosną przydało by się dorobić artykuł godny polecenia

 227. Chętnie podejmę pracę w domu. jestem na emeryturze, mam komputer i dostęp do internetu

 228. Jest to bardzo interesująca praca, tymbardziej dla mnie teraz gdy uszkodzilam rękę i mam problem żeby znaleźć pracę fizyczna. Mam komputer oraz internet i jeżeli będzie to możliwe podjęła bym to, zatrudnienie.

 229. Interesujący artykuł, który przedstawia możliwości pracy w domu zarówno dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą podaj c pracy na tzw etacie ale również jako forma pracy dodatkowej.

 230. Mam nadzieję, że sobie poradzę, pozdrawiam

 231. Artykuł interesujący, ciekawa jestem dalszych informacji,pozdrawiam.Ewa.

  1. Interesujący artykuł,ciekawa jestem dalszych informacji,pozdrawiam Ewa.

 232. Ciekawa propozycja, warto wypróbować!!

 233. ciekawy artykuł

 234. oferta godna uwagi

 235. zainteresował mnie ten artykuł i myślę,że skorzystam ze szczegółowych informacji dotyczących dodatkowej pracy

 236. Właśnie takiej pracy poszukuję , i wiem że będę z takie oferty zadowolony że z zaangażowaniem w taką prace będę się mógł rozwinąć.

 237. ciekawa oferta

 238. oferta bardzo ciekawa, chyba warto spróbować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *