Opublikowano Dodaj komentarz

AFORTI – Promocje oraz kredyty dla firm.

AFORTI – Finanse dla firm.

Aforti Finanse to atrakcyjne kredyty oraz promocje przeznaczone dla firm.
W poniższym opracowaniu postaramy się omówić przynajmniej niektóre z nich.

 

 

AFORTI – Pomoc finansowa dla firm

W poniższym opracowaniu postaramy się omówić produkty, jakie przygotowała grupa Aforti Finanse. Na początek kredyt dla firm na bardzo korzystnych warunkach. A więc przejdźmy do konkretów.

 

AFORTI – Kredyt dla firm

 

Dzięki ofercie przygotowanej przez Aforti Finanse można uzyskać kredyt firmowy nawet do 150 000 złotych. Ponadto możesz nie tylko spłacić swoje zadłużenie wobec ZUS-u czy Urzędu Skarbowego, ale jednocześnie otrzymać specjalny bonus nawet 10 000 złotych.

Należy tutaj dodać, że jest to propozycja przeznaczona dla firm, które działają na rynku minimum dwanaście miesięcy. Dokładny regulamin tej promocji znajdziesz na stronie firmowej Aforti.

 

AFORTI >>> Jak zasilić finansowo swoją firmę?

 

Na wstępie powinieneś wypełnić oraz wysłać swój wniosek.
Formularz kontaktowy jest dostępny na stronie Aforti. Następnie oddzwoni do Ciebie pracownik obsługi klienta.
Gdy warunki będą Ci odpowiadać, firma  dostarczy umowę bezpośrednio do Ciebie.

Po podpisaniu umowy pozostanie Ci jedynie odebrać gotówkę i zrealizować swój cel biznesowy. Aforti Finanse zajmuje się pomocą w rozwoju firm i przedsiębiorstw. Objawia się to ,miedzy innymi, dostarczaniem alternatywnym form finansowania dla firm oraz przedsiębiorstw.

Poza tym, to co cechuje tą propozycję to indywidualne podejście do każdej firmy oraz elastyczne dopasowanie dostępnych instrumentów do potrzeb i oczekiwań danego przedsiębiorstwa.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, aby ubiegać się o dofinansowanie Twoja firma musi istnieć na rynku minimum dwanaście miesięcy. Aby uzyskać kontakt telefoniczny i skorzystać z tej propozycji wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy.

Wystarczy że wpiszesz tam swoje imię, nazwisko, numer telefony, Twój adres email, podasz numer NIP, zaznaczysz odpowiednie zgody oraz klikniesz „Wyślij formularz”. Wówczas przedstawiciel firmy do Ciebie oddzwoni i omówi szczegóły.

Aby otworzyć i wypełnić formularz kontaktowy wystarczy kliknąć tutaj.

 

AFORTI – Faktoring

 

Dzięki tej propozycji możesz przenieść swój obecny faktoring do instytucji, która postara się dla Ciebie o bardziej atrakcyjne warunki współpracy. W podziękowaniu za taką decyzję, firma oferuje w zamian dwa razy więcej.

Znaczy to nawet dwa razy większy limit faktoringowy niż ten, które posiadasz u swojego obecnego, obsługującego Cię faktora. Ponadto w ofercie 0,99% prowizji za udzielenie limitu.Dodatkowym atutem jest tutaj bez wątpienia brak opłat za zerwanie umowy.

Aforti nie sprawdza również dokumentów finansowych Twojej firmy. Tak więc dzięki tej ofercie, możesz zamienić swoje faktury na gotówkę. I to całkowicie online, praktycznie bez wychodzenia z domu.

 

AFORTI Faktoring >>> Co możesz zyskać?

 

  1. Brak zatorów płatniczych – nie musisz nerwowo czekać aż spłyną przelewy za wystawione przez Ciebie faktury.

  2. Procedury ograniczone do absolutnego minimum – wystarczy wypełnić prosty wniosek online.

  3. Całkowie zminimalizowanie strat – pełne finansowanie, sięgające nawet do 100% wartości wystawionej faktury.

  4. Brak kosztów i opłat za ewentualne zerwanie umowy.

 

FAKTORING  >>> Co to jest i jak działa?

 

Faktoring, najkrócej rzecz ujmując, opiera się na wykupieniu przez tak zwaną firmę faktoringową wystawionych faktur z odroczonym terminem płatności. Należy tutaj dodać, że faktury te nie mogą być przeterminowane, czyli takie których termin płatności już minął.

Taką usługę oferuje również Aforti. Co ważne, firma zapewnia maksymalnie szybką płatność za Twoją fakturę. Poza tym, ograniczasz swoje straty, ponieważ zwrot może sięgać nawet do 100% brutto.

Gdy tylko odbiorca ureguluje, spłaci fakturę to pozostała kwota trafia do faktoranta natychmiast, bez zbędnej zwłoki. Dzięki usłudze faktoringu od Aforti Finanse możesz natychmiast otrzymać swoje pieniądze i przeznaczyć je na rozwój i cele biznesowe Twojej firmy.

Po wypełnieniu formularz ktoś z firmy do Ciebie oddzwoni. Uzyskasz wówczas spersonalizowaną propozycję, adekwatną do celów oraz potencjału Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy pieniądze trafią na Twoje konto.

 

AFORTI Factor >>> Dlaczego warto skorzystać

 

  • Bezzwłoczna zapłata za Twoje faktury.

  • Przejrzyste i jasne zasady współpracy.

  • Firma obsługuje praktycznie wszystkie branże i dziedziny biznesowe.

  • Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Aby zapoznać się z niniejszą propozycją oraz skorzystać tej oferty wystarczy kliknąć tutaj.

 

 

Na koniec serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z informacjami zawartymi na niniejszej stronie.
Jednocześnie osoby zainteresowane prostą pracą we własnym domu przy komputerze zapraszamy do współpracy.
Szczegóły propozycji na naszej stronie, wystarczy kliknąć tutaj.

 

Warto również przeczytać:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *