Opublikowano 3 komentarze

AUTORESPONDER GETALL – Narzędzie do mailingu.

AUTORESPONDER GETALL.

Autoresponder, czyli  narzędzie do wysyłanie mailingów i newsletterów.
Jeżeli poważnie myślisz o swoim biznesie, to nowoczesne narzędzia marketingu internetowego mogą, a nawet powinny być w palecie Twoich narzędzi biznesowych.

I to nie tylko w przypadku interesów prowadzonych drogę internetową, w tak zwanym e-biznesie.
Dobry marketing jest obecnie bardzo pomocny praktycznie w każdej gałęzi działalności gospodarczej.

Jednym z takich nieocenionych instrumentów dobrego marketingu jest właśnie narzędzie nazywane autoresponderem. O jego niewątpliwych zaletach, postaramy się powiedzieć właśnie w tym opracowaniu.

 

 

Autoresponder
Autoresponder

 

AUTORESPONDER – Narzędzie dla każdego biznesu

 

  • Jak zwiększyć ruch na swojej stronie, blogu ?
  • W jaki sposób zbudować stabilny bezpośredni kontakt do stałej grupy klientów?
  • Jak na bieżąco informować czytelników o nowym wpisie na swoim blogu?
  • W jaki sposób informować swoich stałych oraz potencjalnych klientów o nowych ofertach, bonusach oraz promocjach?
  • Jak docierać regularnie do dziesiątek, a nawet setek tysięcy odbiorców ze swoją reklamą, nie wydając na to fortuny?


Tego typu pytania zadaje sobie z pewnością wiele osób, które sprzedają w internecie lub jedynie reklamują w sieci swoje towary bądź usługi.

Najlepszym sposobem na bardziej trwałe, bezpośrednie i co ważne skuteczne dotarcie do potencjalnego klienta z ofertą naszego produktu lub usługi jest informacja przekazana mu bezpośrednio na jego skrzynkę email.

Do tego typu kampanii reklamowych oraz marketingowym służy odpowiednie narzędzie.

Autoresponder, bo tak nazywamy tego typu oprzyrządowanie, gwarantuje nam skuteczne i co ważne zgodne z obowiązującymi przepisami prowadzenie tego typu działań promocyjnych i informacyjnych.

W natłoku różnych informacji, na wszelkiego typu stronach  czy portalach społecznościowych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja reklama może zostać niezauważona. Nawet gdyby była wyjątkowo atrakcyjna i na promocyjnych warunkach.

Osoby, które akurat przeglądają daną stronę, mogą jedynie tylko na chwilę „zawiesić oko” i po prostu przejść dalej. Pomijając czy zapominając o Twojej reklamie, nawet gdy takowej oferty aktualnie poszukują. Może na to wpływać wiele czynników.

Na przykład coś innego w sieci lub w otoczeniu ich w danym momencie zainteresowało, lub weszli do internetu z innego powodu. Nie mają natomiast akurat „wolnej głowy” by z Twojej oferty skorzystać.

Oczywiście część osób z takowej płatnej reklamy, np. na Facebooku być może skorzysta. Z pewnością nie będzie tak, że wszyscy będą mieli akurat swoją głową zajęto czymś innym i zignorują możliwość skorzystania z Twojej oferty.

Problem jest jednak w tym, że tylko część osób które mogły by być  Twoimi potencjalnymi klientami, wejdą na Twoją stronę  i co za tym idzie z Twojej oferty skorzystają.

Co więcej, nawet jak dana osoba okaże swoje zainteresowanie i wejdzie poprzez reklamowany  link na promowaną przez Ciebie  ofertę, to nie zawsze z danego produktu skorzysta.

Nie zawsze rozpocznie, lub po prostu przerwie w połowie wypełnianie zamówienia. Jak pokazują statystyki  tylko niewielki procent z tych osób na Twoja reklamę ponownie powróci.

Chodzi więc tutaj również o to, by żadnego swojego potencjalnego klienta nie tracić. Sprawić natomiast, aby akurat z Twojego linku,  z danej oferty czy usługi skorzystał. Jeżeli akurat nie w tej danej chwili, to być może w przyszłości.


Wszystkie wymienione powyżej wady i mankamenty płatnych promowanych reklam całkowicie eliminuje oferta, wysłana bezpośrednio do osób na ich skrzynkę odbiorczą poczty email.

 

Wyobraź sobie, że informację o swojej ofercie czy promocji wysyłasz jednocześnie, praktycznie jednym kliknięciem, do  kilkunastu lub nawet kilkuset tysięcy osób na ich adresy email.

Skuteczność tego typu reklamy, promocji jest nieporównywalnie większa niż płatna reklama która jest umieszczona na jakiejś stronie czy serwisie społecznościowym.

Tam tego typu informacje, wpisy szybko są wypierane przez natłok nowych informacji, postów itp. Są osoby które swoją pocztę email sprawdzają nawet kilka razy dziennie.

Niektórzy zaglądają do swojej skrzynki email raz na dzień. Część z użytkowników poczty elektronicznej sprawdza otrzymane wiadomości raz na jakiś czas.

W odróżnieniu od reklamy umieszczonej na zewnętrznych stronach, wiadomość w skrzynce email tak łatwo nie ginie. Posiadając odpowiednie do tego narzędzie, takim mailingiem co jakiś czas możesz przypomnieć o swojej ofercie.

Oczywiście nie zaleca się bombardowanie swoich odbiorców codziennie tymi samymi wiadomościami. Powinniśmy więc dostosować to narzędzie do swoich potrzeb i co najważniejsze zachować tzw. „zdrowy rozsądek”.

Można również tego typu wiadomością zakomunikować o jakiejś promocji w naszym sklepie internetowym, czy też o nowym wpisie na naszym blogu.

Do masowego wysyłania wiadomości do wielu odbiorców jednocześnie, wymagane jest odpowiednie, że tak to nazwiemy oprzyrządowanie, zwane autoresponderem.

Na rynku jest ich kilka, jedne lepsze drugie troszkę mniej. W ciągu wielu lat działalności przetestowaliśmy i korzystaliśmy przez krótszy czy dłuższy czas praktycznie z każdego z nich.

 

AUTORESPONDER GETALL to według nas, obecnie najlepsze tego typu narzędzie  na rynku.

 

Jego zalety, w porównaniu do innych autoresponderów, to między innymi:


·         Nieskomplikowany, łatwy w obsłudze nawet dla osób które nigdy z tego typu narzędzi nie korzystały. Nie wymagający specjalnej wiedzy z dziedziny informatyki. Dodatkowo na stronie jest wiele filmów szkoleniowych i zapisów webbinarów. Pokazują one szczegółowo, krok po kroku pokazują jak zacząć i efektywnie korzystać z tego znakomitego narzędzia.

·         Pomoc techniczna, która w razie jakichkolwiek problemów służy fachową pomocą. Firma jest polska więc co nie bez znaczenia kontakt w języku polskim.

·         Dla osób które chcą bardziej rozwinąć działalność wszystkie niezbędne dodatkowe narzędzia. Dobry hosting, strony przechwytujące, strony sprzedażowe, ankiety itp. dostępne po zalogowaniu w jednym panelu.

·         Znakomita, prawie 100 % dostarczalność wysyłanych wiadomości. Dzięki bardzo profesjonalnej polityce antyspamowej Twoje wiadomości trafiają do skrzynek odbiorczych. Nie trafią natomiast do folderów SPAM  jak ma to miejsce w przypadku innych autoresponderów.

 

Tak więc, jeżeli chcesz naprawdę poczuć siłę marketingu internetowego, to autoresponder wydaje się być tutaj niezastąpiony.

Na pewno warto spróbować, tym bardziej że teraz możesz wypróbować to narzędzie za jedyne 9 zł. 70 gr. i w każdej chwili zrezygnować bez żadnych konsekwencji.


Kliknij aby przetestować Getall za 9 zł. 70 gr.

Jeżeli zdecydujesz się sprawdzić jak to działa i założysz swoje konto w Getall to najlepiej na początku, po zalogowaniu kliknij u góry i rozwiń  „Samouczek…”. Następnie po zapoznaniu się z nim odwiedź zakładkę „Pierwszy raz”.

Tak jak jest to pokazane na poniższym zdjęciu.
Strona jest bardzo przejrzysta, oczywiście w języku polskim.
Wszystko przedstawione w jasny oraz zrozumiały sposób.

Uzyskasz tam sporo wiadomości które na pewno okażą się dla Ciebie pomocne. Z pewnością ułatwią też korzystanie z tego narzędzia.

 

AUTORESPONDER GETALL – Tak wygląda strona główna tego narzędzia do marketingu internetowego.

 

 

Autoresponder
Autoresponder

 

 

Dziękujemy za zapoznanie się z powyższym opracowaniem. Serdecznie zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami.

Zapraszamy również nasze pozostałe strony.
W szczególności polecamy pożyczki onlinenajtańsze ubezpieczenia OC i AC.

 

 

3 komentarze do: “AUTORESPONDER GETALL – Narzędzie do mailingu.

  1. Naprawdę polecam

  2. Ja już zacząłem korzystać i jestem bardzo zadowolony z tego narzędzia

  3. Bardzo przydatny artykuł. Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *