Opublikowano Dodaj komentarz

CREDIT AGRICOLE – Konto osobiste dla Ciebie

CREDIT AGRICOLE – Konto osobiste dla Ciebie.

Credit Agricole przygotował bardzo atrakcyjne konto osobiste.
Jego szczegółowe warunki oraz zasady postaramy się przedstawić w poniższym opracowaniu.

 

 

CREDIT AGRICOLE – Atrakcyjne konto osobiste

 

W związku z niezaprzeczalnym faktem, że każdy klient czy też osoba korzystająca z jakiegokolwiek rachunku bankowego posiada swoje indywidualne potrzeby oraz oczekiwania odnośnie swojego konta  osobistego, Credit Agricole przygotował, jak twierdzi, wyjątkowe konto osobiste.

 

CREDIT AGRICOLE >>> 3 powody dla których warto założyć konto osobiste dla Ciebie

 

1. Konto bez opłat za otwarcie i prowadzenie.

Jeżeli Twoje wpływy na konto będą na poziomie minimum 1000 złotych oraz dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą to bezpłatnie za 0 złotych masz prowadzenie konta, kartę wielowalutową do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz  za przelewy Elixir przez internet jak również aplikację mobilną.

 

2. Credit Agricole – Nawet 200 złotych premii za  przeniesienie konta z innego banku.

Wystarczy że upoważnisz bank do przeniesienia konta oraz wybierzesz „Konto dla Ciebie” lub „Konto dla Ciebie VIP”. Ponadto musisz dołączyć do promocji o nazwie „Letnie korzyści z kontem dla Ciebie”. Dodatkowo musisz mieć regularne wpływy na konto w wysokości 3000 złotych przez minimum 3 miesiące.

Dużą pomocą oraz udogodnieniem jest bez wątpienia fakt, że doradcy banku załatwią za Ciebie wszelkiego rodzaju formalności związane z procesem przenoszenia konta osobistego.

 

3. Możliwość płacenia telefonem…

A teraz coś dla osób które lubią i cenią wszelkiego rodzaju nowości techniczne. Klienci którzy korzystają i doceniają wszelkiego rodzaju nowinki techniczne i udogodnienia bank umożliwia płatności telefonem.
Tutaj możesz płacić za swoje zakupy smartfonem w podobny sposób jak kartą. Zarówno przez internet jak i tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Ponadto możesz w ten sposób wypłacać swoje pieniądze z bankomatów.

Konto w Credit Agricole można założyć online. Wystarczy kliknąć tutaj>


Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć  „OTWÓRZ KONTO”.
Następnie wypełnij prosty formularz, czyli wniosek o otwarcie konta.

Na koniec serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z przedstawiona ofertą konta osobistego. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych pozostałych stron.

 

Przeczytaj również:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *