Opublikowano Dodaj komentarz

Cyfrowy Polsat [analiza i omówienie oferty]

Cyfrowy Polsat – omówienie pełnej oferty usług.

W niniejszym opracowaniu omówimy, jaką ofertę przygotował dla swoich klientów Cyfrowy Polsat. A są to nie tylko propozycje programowe, związane z powszechnie rozumianą telewizją. Szczegóły postaramy się omówić w poniższym tekście.

 

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat

 

Cyfrowy Polsat – omówienie oferty produktowej.

Jak już wcześniej pokrótce wspomnieliśmy, Cyfrowy Polsat to nie tylko bardzo bogata oferta programowa, związana z telewizją cyfrową. W pakiecie tego dostawcy znajdziemy również inne, bardzo atrakcyjne propozycje produktowe. Będzie to także telewizja internetowa oraz internet LTE. Przejdźmy więc do omawiania tej bogatej oferty produktowej od Cyfrowego Polsatu.

 

Cyfrowy Polsat >>> Telewizja Internetowa

Dzięki tej propozycji, masz możliwość oglądania ponad 100 kanałów na sam start. Dodatkowo oferta promocyjna obejmuje, że przez pierwsze trzy miesiące z takiej usługi korzystasz bez opłat. Co istotne, możesz ją oglądać przez internet niezależnie od jego dostawcy. Dostępne pakiety włączasz kiedy chcesz. Ważne jest również to, że płacisz wyłącznie za te programy, które zdecydowałeś się wybrać.

Dzięki tej propozycji możesz oglądać programy nawet do tygodnia wstecz. Do korzystania z telewizji internetowej otrzymasz specjalny dekoder EVOBOX STREAM. Kosztuje on 1 zł na start. Później opłata wynosi 10 zł miesięcznie.

 

Dostęp do telewizji internetowej możesz uzyskać w 5  krokach:

 1. Zamów specjalny dekoder EVOBOX STREAM do odbioru telewizji internetowej.

 2. Dekoder ten podłącz do internetu. Może być nim dowolny dostawca. Jeżeli chcesz również korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej, to podłącz go także do anteny przystosowanej do odbioru tego typu telewizji. Z reguły są to proste i małe anteny pokojowe lub popularne anteny siatkowe DVBT.

 3. Oglądaj ponad 100 kanałów przez trzy miesiące całkowicie za darmo, bez opłat.

 4. Po tych trzech, bezpłatnych miesiącach dokonaj wyboru swojego pakietu. Takiego, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom. Możesz wybrać spośród trzech pakietów podstawowych. Są to pakiety „Wygodny”, „Komfortowy” oraz „Bogaty”. Ponadto do wyboru masz pakiety dodatkowe HBO oraz HBO GO. Dodatkowo Polsat Sport, Eleven Sports lub też Sport. Oprócz tego Filmy i serial oraz pakiet o nazwie Dzieci.

 5. Za wybrane pakiety możesz płacić w bardzo prosty i komfortowy sposób. Bezpośrednio z dekodera zapłacisz BLIKIEM, kartą płatniczą bądź też zwykłym przelewem na konto.

 

Jeżeli zainteresowała Cię Telewizja Internetowa od Cyfrowego Polsatu to wejdź na stronę ofertową związaną z tym produktem. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Cyfrowy Polsat – Telewizja Internetowa

 

Dowiesz się tam wszystkich niezbędnych szczegółów tej propozycji. Ponadto, możesz telefonicznie bądź na specjalnym czacie porozmawiać z konsultantem. Na stronie tej może również złożyć zamówienie odnośnie omawianej oferty.

 

 

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat

 

Cyfrowy Polsat >>> Telewizja Satelitarna

W ofercie telewizji satelitarnej, Cyfrowy Polsat ma do zaoferowania aż 172 kanały. Podpisując umowę, przez 3 miesiące masz dostęp do tej oferty programowej za darmo. Wśród nich jest Polsat Sport Premium, kanały HBO oraz Cinemax HD. Ponadto, Eleven Serwis HBO GO, Cyfrowy Polsat GO oraz Opcja On THE GO.

Wśród ofert uniwersalnych najtańszy jest Pakiet Rodzinny HD wraz z Cinemax HD. Łącznie 79 kanałów w cenie 20 złotych miesięcznie. Oczywiście w tym pakiecie również na początku, przez pierwsze trzy miesiące dostęp za 0 złotych.

Płacąc po trzech miesiącach 30 zł, otrzymujemy Pakiet Rodzinny wraz z Cinemax HD oraz Eleven Sport HD. W sumie, w skład tego pakietu wchodzą 82 kanały. Umowa, tak ja w pozostałych pakietach obowiązuje przez 24 miesiące. Rzecz jasna tutaj również pierwsze 3 miesiące oglądasz za darmo.

Kolejny pakiet telewizji satelitarnej od Cyfrowego Polsatu jaki chcemy omówić, to tak zwany Pakiet Familijny MAX HD. Dodatkowo w pakiecie tym otrzymujemy Film HD, Sport HD oraz Cinemax HD. W zestawie mamy także do dyspozycji w sumie 155 kanałów. Standardowo umowa na 24 miesiące i pierwsze trzy miesiące bez opłat.  Po tym czasie opłata za pakiet to 60 złotych miesięcznie.

Oprócz tak zwanych ofert uniwersalnych, Cyfrowy Polsat oferuje również bardzo ciekawe oferty sportowe. Tak więc każdy kibic czy też miłośnik dowolnych dyscyplin sportowych powinien tutaj znaleźć coś dla siebie.

W cenie 60 złotych miesięcznie  oprócz Pakietu Rodzinnego HD wraz z Cinemax HD, otrzymujemy również w zestawie Eleven Sports HD oraz Polsat Sport Premium. W sumie w pakiecie tym jest dostępne ogółem 84 kanały.

Płacąc 80 złotych miesięcznie, mamy do dyspozycji Pakiet Familijny MAX HD wraz z Film HD i Cinemax HD. Dodatkowo pakiet kanałów sportowych, takich jak Sport HD, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Łącznie 160 kanałów.

Najdroższym zestawem w tej grupie jest Pakiet Max. Jego koszt, po upływie trzech pierwszych darmowych miesięcy, to kwota 100 złotych miesięcznie.

Zawiera on nie lada gratkę dla wszystkich kibiców piłki nożnej. Szczególnie dotyczy to osób, które interesują się rodzimą liga piłkarską.

W skład tego pakietu wchodzi bowiem, poza dostępnymi już w tańszych zestawach programami, pakiet o nazwie Ekstraklasa. Znajdziesz tam wszystkie mecze piłki nożnej z naszej najwyższej klasy rozgrywkowej. Spotkania te są dostępne w Cyfrowym Polsacie za pośrednictwem dwóch kanałów. Będzie to CANAL+ SPORT 3  oraz CANAL+ SPORT 4.

Najdroższym pakietem wśród tak zwanych zestawów sportowych jest propozycja za kwotę abonamentową w wysokości 120 złotych miesięcznie. Zawiera ona pakiet Premium Max Plus wraz z Polsatem Sport Premium. W sumie znajduje się tam 169 kanałów.

Szczegółowe informacje odnośnie tej grupy pakietów telewizji satelitarnej znajdziesz na stronie Cyfrowego Polsatu. Wystarczy kliknąć >tutaj.

 

Cyfrowy Polsat >>> Internet Abonamentowy

Być może jeszcze o tym nie słyszałeś lub nie zwróciłeś na ten fakt uwagi, ale oferta Cyfrowego Polsatu obejmuje nie tylko pakiety telewizji satelitarnej oraz internetowej. W ofercie tego dostawcy znajdziesz również bardzo atrakcyjne pakiety abonamentowe, dotyczące internetu. I tak zamawiając dowolny pakiet takiej usługi, możesz ją przez 15 dni przetestować. Jeśli z jakiś względów zrezygnujesz, to zapłacisz jedynie 9 złotych.

Najtańszy abonament związany z tą usługą kosztuje 30 złotych miesięcznie. Obejmuje on 30 GB transferu w ciągu miesiąca. Po przekroczeniu przyznanego limitu jego prędkość spada do 32 kb/s. Niezależnie, czy znajdujesz się w zasięgu LTE, czy też nie.

Abonament na ten pakiet, podobnie jak i na pozostałe pakiety internetowe obejmuje 24 miesiące. Jego koszt to 30 złotych miesięcznie. Należy tutaj dodać, że pierwszy miesiąc jego użytkowania masz za darmo, za 0 złotych. Dopłacając 40 złotych miesięcznie otrzymujesz Pakiet Ipla Polsat Sport Premium, który zawiera Ligę Mistrzów UEFA. Dodatkowo, w prezencie uzyskujesz ochronę internetu przez jeden miesiąc.

Jeżeli zdecydujesz się natomiast na abonament miesięczny w kwocie 50 złotych, to masz nieograniczony dostęp do internetu. Wystarczy jedynie, że będziesz się znajdował w zasięgu LTE. Jeśli jednak znajdziesz się poza jego zasięgiem, to po przekroczeniu 60 GB transferu miesięcznie, jego prędkość spadnie do 32 kb/s.

Podobnie jak w poprzednio omawianym, tańszym abonamencie, tutaj również możesz za kwotę 40 złotych miesięcznie dokupić dostęp do Pakietu Ipla Polsat Sport z Piłkarską Ligą Mistrzów. Wybierając abonament za 50 złotych miesięcznie masz również do dyspozycji ochronę internetu przez jeden miesiąc oraz dodatkowo trzy pakiety IPLA przez okres dwóch miesięcy. Pierwszy miesiąc, również jeżeli chodzi o ten pakiet, jest darmowy.

Trzecim, najdroższym abonamentem związanym z internetem od Cyfrowego Polsatu jest pakiet w cenie 90 zł miesięcznie. Podobnie jak w tańszych zestawach, tutaj również pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Korzystanie z internetu w zasięgu LTE jest tutaj bez żadnych limitów i ograniczeń. Gdy jednak przekroczysz limit miesięcznego transferu 100 GB, a znajdziesz się poza zasięgiem LTE, to prędkość internetu również spadnie do 32 kb/s.

To co wyróżnia ten pakiet od dwóch poprzednich i tańszych jest fakt, że dostęp do Pakietu Ipla Polsat Sport Premium wraz Piłkarską Ligą Mistrzów UEFA otrzymujesz tutaj w cenie tego abonamentu. Bez konieczności dokonywania dodatkowych opłat. Ponadto w pakiecie masz 1 miesiąc ochrony internetu oraz trzy pakiety IPLA przez dwa miesiące.

Należy tutaj dodać, że przedstawione ceny za poszczególne abonamenty internetowe obejmują rabat w wysokości 10 złotych za tak zwaną e-fakturę. E-faktura to elektroniczny odpowiednik papierowej wersji takiego dokumentu i jest on wysyłany w formie elektronicznej na podany adres e-mail danego abonenta.

Więcej informacji na temat oferty internetu i innych usług i produktów związanych z Cyfrowym Polsatem uzyskasz klikając >tutaj.

 

Cyfrowy Polsat >>> dlaczego warto skorzystać?

 1. Zamawiając dostęp do telewizji satelitarnej od Cyfrowego Polsatu niczym nie ryzykujesz. Masz bowiem 14 dni na odstąpienie od umowy.

 2. Szybka realizacja Twojego zamówienia. Przesyłka powinna do Ciebie dotrzeć w ciągu 1-3 dni.

 3. Dostęp zamawiasz bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności z tym związanie załatwisz przez internet, całkowicie online.

Oprócz bogatej i różnorodnej oferty programowej, Cyfrowy Polsat oferuje również dla swoich klientów inne bardzo atrakcyjne usługi i udogodnienia. Wśród nich na szczególna uwagę zasługują:

 

 • Multiroom HD. Dzięki tej słudze, za jedyne 5 złotych miesięcznie możesz oglądać swoje ulubione programy z wybranego pakietu nawet na czterech telewizorach jednocześnie. Wystarczy że dobierzesz jeden, dwa lub trzy dodatkowe dekodery i możesz tym samym korzystać z jednego pakietu nawet na czterech telewizorach.

 • Montaż. Przy koszcie 1 złotych na start oraz 5 złotych miesięcznie, wyspecjalizowany pracownik odpowiednio zamontuje oraz skonfiguruje Twój sprzęt do odbioru kanałów satelitarnych Cyfrowego Polsatu.

 • HBO. W ofercie masz możliwość skorzystania z trzech kanałów HBO w jakości HD oraz dodatkowo dostęp do serwisu HBO GO.

 • Cyfrowy Polsat GO. Dzięki tej usłudze możesz oglądać przez internet swoje ulubione programy bez żadnych ograniczeń i limitów.

 

Cyfrowy Polsat >>> inne udogodnienia i promocje.

Dzięki specjalnej propozycji o nazwie „smartDOM” możesz zaoszczędzić nawet 10 złotych miesięcznie za każdą usługę, dokupioną w Cyfrowym Polsacie lub w Plusie. Rabat ten zostanie Ci naliczony po złożeniu przez Ciebie zamówienia na kolejną usługę. Najpóźniej będzie to od następnego, pełnego okresu rozliczeniowego.

Ciekawą propozycję przygotowano również dla osób, które zdecydują się przedłużyć umowę z tym dostawcą. Czeka tam na Ciebie ponad 170 kanałów. Wystarczy, że do końca umowy pozostało Ci mniej niż siedem miesięcy. Decydując się na przedłużenie umowy z Cyfrowym Polsatem masz możliwość uzyskania lepszego, droższego pakietu po cenie niższego. I to na okres 9 miesięcy. Dodatkowo Multiroom za 5 złotych miesięcznie.

Jeżeli nową umowę podpiszesz na minimum 24 miesiące, to ON THE GO otrzymujesz gratis. Ponadto, w pakiecie otrzymujesz najnowszy dekoder z funkcją nadrywania. Dzięki niemu możesz nagrywać i później odtwarzać swoje ulubione programy. Tym bardziej, że pojemność dyskowa tego urządzenia to aż 500 GB. Poza tym, urządzenie to zawiera moduł Wi-Fi.

 

Na koniec pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za zapoznanie się z naszym omówieniem oferty Cyfrowego Polsatu. Mamy nadzieję, że choć po części udało nam się Państwu niniejszą ofertę naświetlić. 

 

Ponadto, osoby zainteresowane pracą i zarabianiem we własnym domu przy komputerze, zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą współpracy oraz dołączenia do naszego zespołu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie poświęconej tej propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

Również warto przeczytać:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *