Opublikowano Dodaj komentarz

Do 3000 zł bez kosztów – nawet na 61 dni!

Nawet 3000 zł na 61 dni – pożyczka bez kosztów od Vivus.

Firma Vivus przygotowała dla swoich nowych klientów bardzo ciekawą i atrakcyjną promocję. Mowa tutaj o możliwości pożyczenia nawet 3000 złotych za darmo, bez żadnych kosztów, odsetek i tym podobnych opłat. Podstawowym warunkiem skorzystania z tej wyjątkowej propozycji jest to, że musisz być nowym klientem, pożyczkobiorcą w tej firmie.

Tak więc, jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tego pożyczkodawcy, a potrzebny Ci aktualnie szybki zastrzyk gotówki, to możesz zasilić swój domowy budżet bez dodatkowych obciążeń. W związku z tym, że RRSO wynosi w takim wypadku 0% i brak jest również dodatkowych opłat za obsługę, oddajesz dokładnie tyle samo ile pożyczyłeś.

Sam proces pożyczania jest bardzo prosty i komfortowy. Wszystkie niezbyt skomplikowane i nie zajmujące zbyt wiele czasu formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, całkowicie zdalnie i online.

 

  1. Wypełniasz krótki wniosek przez internet, na specjalnej stronie tego pożyczkodawcy. Wystarczy, że podasz tam swoje podstawowe dane osobowe. Ponadto, aby ubiegać się o tego typu szybką pożyczkę przez internet, koniecznie będzie posiadanie własnego konta bankowego. Jego numer również należy wpisać we wniosku pożyczkowym, gdyż właśnie tam zostaną przelane środki które chcesz pożyczyć. Oczywiście tylko wówczas, jeżeli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Na stronie, specjalnym suwakiem określasz sumę jaką chcesz pożyczyć. Promocyjnie, pierwszą pożyczką za 0 złotych możesz wziąć maksymalnie do 3 000 złotych, na okres do 61 dni.
  2. Informację o decyzji w sprawie Twojego wniosku pożyczkowego dostaniesz na e-mail bądź telefon. Poza tym, online będziesz otrzymywał wszelkie powiadomienia i informacje związane z pożyczką. Będzie to między innymi przypomnienie o zbliżającym się terminie spłaty oraz możliwości jego przedłużenia.

 

Pożyczka Vivus – podsumowanie.

Bardziej szczegółowe informacje i warunki odnośnie tej propozycji znajdziesz na stronie ofertowej tego pożyczkodawcy. Poza tym, będzie tam mógł zawnioskować online o konkretną kwotę, jaką aktualnie potrzebujesz. W związku z tym, zapraszamy na naszą specjalną stronę, zawierającą zestawienie najlepszych i aktualnych obecnie pożyczek i kredytów online.

Oprócz pożyczki Vivus, znajdziesz tam kilkadziesiąt innych, specjalne wyselekcjonowanych tego typu propozycji. Tak więc, na pewno jest czego wybierać. Aby zapoznać się z naszym zestawieniem wystarczy kliknąć w poniższy link. Serdecznie zapraszamy i życzymy znalezienia odpowiedniej i satysfakcjonującej propozycji.

Najlepsze pożyczki kredyty online – kliknij i sprawdź

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *