Opublikowano Dodaj komentarz

Ekspres Kasa – Pożyczka nawet 5000 zł za 0 zł.

Ekspres Kasa – Pożyczka nawet 5000 zł za 0 zł.

W niniejszym opracowaniu przedstawimy bardzo ciekawą ofertę pożyczkową Ekspres Kasa.
Mamy nadzieję, że informacje przez nas przekazane będą dla Państwa interesujące.

 

 

Ekspres Kasa – Pierwsza pożyczka za darmo

W ofercie, którą pragniemy Państwa właśnie zainteresować, możemy otrzymać w ramach pożyczki przez internet, online nawet 5000 złotych. Co ważne, okres na jaki możemy tą pożyczkę otrzymać to aż 45 dni.

Pożyczka ta, dla nowych klientów Ferratum Bank jest całkowicie darmowa, za 0 złotych. Oznacza to, że RRSO wynosi w tym przypadku 0%. Należy tutaj dodać, że warunkiem bez kosztowego uzyskania omawianej pożyczki jest jej terminowe, czyli w zadeklarowanym wcześniej terminie spłacenie.

Aby zapoznać się z szczegółowymi warunkami tej propozycji oraz w celu wysłania wniosku wystarczy kliknąć w poniższy link:

Ekspres Kasa – Kliknij i sprawdź warunki

Na stronie tej, dzięki bardzo wygodnemu kalkulatorowi możesz pożyczyć nawet 5000 złotych. Okres na jaki możesz pożyczyć to aż 45 dni.

 

Ekspres Kasa >>> Jak złożyć wniosek

Oprócz wybrania sumy jaką akurat potrzebujemy oraz daty spłaty naszej pożyczki, na stronie należy wypełnić krótki i nieskomplikowany wniosek o pożyczkę. Konieczne będzie więc podanie swoich danych osobowych.

Tak więc wpisz w odpowiednie rubryki, okienka swoje imię, nazwisko, Twój numer PESEL oraz serię i numer Twojego dowodu osobistego. Oprócz danych osobowych należy również podać swoje dane kontaktowe.

Będzie to numer Twojego telefonu komórkowego oraz adres email. Poza tym wpisz ulicę, numer domu i jeśli mieszkasz w domu wielorodzinnym, np. bloku numer swojego mieszkania. Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym to wpisujesz jedynie numer domu, a numer mieszkania oczywiście pomijasz.

Kompletując swoje dane kontaktowe konieczne będzie również podanie kodu pocztowego oraz nazwy miejscowości w której mieszkasz. Jeżeli Twój adres korespondencyjny jest inny niż zameldowania to zaznaczasz odpowiednie okienko i wpisujesz swój adres korespondencyjny.

Ale jak już wspomnieliśmy tylko wówczas, jeżeli chcesz aby korespondencja do Ciebie przychodziła na inny adres niż ten zameldowania. Jeżeli więc Twój adres zameldowania jest taki sam jak ten do korespondencji to oczywiście ten krok pomiń i przejdź dalej.

Następnie podaj swój numer rachunku bankowego. Wpisz numer tego konta, na który chcesz otrzymać przelew z wnioskowaną kwotą pożyczki. Dodatkowo, możesz wpisać swojego gwaranta, indywidualnego poręczyciela Twojej pożyczki.

Podczas wypełnienia wniosku, podawanie swojego poręczyciela nie jest obowiązkowe. Posiadanie swojego gwaranta jest jednak niezbędne, gdy będziesz chciał przedłużyć termin spłaty swojego zobowiązania.

Następnie, gdy już się z tym wszystkim uporasz, to pozostanie Ci jedynie zaznaczenie odpowiednich zgód oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem. Opcje zaznaczone  gwiazdką są obowiązkowe, pozostałe dowolne. Według Twojego uznania. Gdy to uczynisz kliknij „Wyślij wniosek” a zostanie on do firmy wysłany.

Na koniec chcemy serdecznie Państwu dziękujemy za poświęcony czas i życzymy samych zaakceptowanych wniosków od Ekspres Kasa.

 

Zachęcamy również do przeczytania:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *