Opublikowano Dodaj komentarz

Generali – Ubezpieczenia OC i AC.

Generali – Ubezpieczenia OC i AC.

Generali przygotowało dla swoich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne.
Zarówno to, dotyczące obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej czyli popularne OC, jak również pakiet zawierający AC+OC.
W poniższym opracowaniu postaramy się tej propozycji bliżej przyjrzeć, a wnioskami z Państwem podzielić.

 

 

 

 

Generali – Ubezpieczenie OC oraz AC+OC

Po wejściu na stronę firmy ubezpieczeniowej Generali, możemy zapoznać się z warunkami oraz aktualnymi promocjami oferowanymi przez tego ubezpieczyciela.

Należy tutaj podkreślić, że firma ta oferuje bardzo atrakcyjny system zniżek dla doświadczonych kierowców. Takich, którzy poruszają się po naszych drogach w sposób bezpieczny, a co za tym idzie bezszkodowy dla siebie oraz innych użytkowników szos.

Niewątpliwym atutem tej oferty jest również fakt, że assistance standard otrzymujemy tutaj w cenie pakietu. Dodatkowo w ofercie ALL RISK, czyli ubezpieczenie i ochrona od następstw wszelkiego rodzaju nieszczęśliwych wypadków.

Na stronie firmy ubezpieczeniowej Generali możemy w prosty i nieskomplikowany sposób obliczyć swoją składkę ubezpieczeniową w tej firmie. Aby to uczynić, wystarczy na stronie kliknąć w odnośnik „OBLICZ SKŁADKĘ”.

Gdy to uczynisz, zostaniesz przeniesiony do specjalnego formularza firmy. Jest to tak zwany kalkulator ubezpieczenia OC i AC. Dzięki niemu, po wpisaniu kilku podstawowych informacji odnośnie pojazdu i kierowcy, system dokonania analizy i wybierze dla Ciebie odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne.

W formularzu kalkulatora wpisz między innymi takie dane jak rodzaj i marka pojazdu. Poza tym, wybierz jaki typ pojazdu posiadasz. Czy jest to samochód, motocykl lub też inny pojazd mechaniczny.

Dodatkowo, podaj również podstawowe dane odnośnie właściciela pojazdu. Skorzystaj z tego narzędzia, a otrzymasz odpowiednią ofertą ubezpieczeniową. Przekonaj się, jakie ubezpieczenie spełnia Twoje oczekiwania. Zarówno te dotyczące ceny, jak i oferowanych w danym pakiecie usług.

 

Dodatkowo w ubezpieczeniu OC Generali otrzymujesz:

 

  • W przypadku kolizji bądź wypadku bezpłatne holowanie na terenie całego kraju, bez limitu kilometrów.

  • Ponadto na stacjach Circle K nawet do 15 groszy taniej na cenie Twojego paliwa.

  • Dodatkowo 15% zniżki przy zakupie ubezpieczenia mieszkania.

Aby zapoznać się z dokładnymi warunkami tej propozycji wystarczy kliknąć w poniższy link:

Ubezpieczenia komunikacyjne Generali – kliknij i sprawdź

 

Ponadto zapraszamy na naszą stronę ze specjalną porównywarką najlepszych firm oferujących ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. W kalkulatorze tym znajdziesz kilkadziesiąt firm i ofert ubezpieczeń komunikacyjnych.

Każdy więc powinien znaleźć tam najlepszą dla siebie i swojego pojazdu ofertę. Aby przejrzeć ofertę w ubezpieczenie OC i AC w ponad 70 firmach wystarczy kliknąć w poniższy link:

Kalkulator OC i AC – Kliknij i sprawdź

 

 

Dodatkowo warto przeczytać:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *