Opublikowano Dodaj komentarz

Getin Bank – Konta osobiste, oszczędnościowe i lokaty.

Getin Bank – Konta, oszczędności, lokaty.

Konto osobiste, oszczędnościowe oraz lokaty od Getin Bank.
Jeżeli akurat potrzebujesz któregoś z tych produktów finansowych, to koniecznie zapoznaj się z poniższym opracowaniem.

 

 

Getin Bank posiada w swojej ofercie rachunki bankowe (również specjalne dla osób młodych), konta oszczędnościowe oraz lokaty. W poniższym tekście przyjrzymy się bliżej tym produktom i opiszemy pokrótce każde z nich.

Na początek najbardziej popularne i uniwersalne, czyli konto osobiste.

 

GETIN BANK – Konto z prostymi zasadami.

 

Zapoznaj się z warunkami użytkowania tego rachunku i sprawdź jak proste i przejrzyste są w nim zasady. Przeanalizuj korzyści oraz zalety i podejmij decyzję. Zyskaj 3,5% na koncie oszczędnościowym przez dwanaście miesięcy dla kwoty nie wyższej niż 10 tysięcy złotych oraz wpływach na konto osobiste na kwotę minimum tysiąc złotych miesięcznie.

 

Warto też na wstępie zaznaczyć, że GETIN NOBLE BANK S.A.  po raz kolejny bo już trzeci, znalazł się na podium bardzo prestiżowego, branżowego rankingu „Złoty Bank – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”.

Zaszczytne trzecie miejsce w tym wyjątkowym i znaczącym konkursie, świadczy o wysokim poziomie tej instytucji bankowej. Poza tym, Getin Bank otrzymał znamienne wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.

Trzeba przyznać, że tego typu rekomendacja mówi sama za siebie. Postaramy się jednak pokrótce omówić najważniejsze zasady obowiązujące w tym produkcie.


Aby założyć konto z prostymi zasadami w Getin Banku wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

GETIN BANK – kliknij aby założyć konto.

 

Po wejściu na stronę będziesz mógł się zapoznać z ofertą tego produktu. Sprawdź jak wiele korzyści oraz udogodnień oferuje konto w Getin Banku. Znajdziesz tam informację o oprocentowaniu oraz do jakiej maksymalnej kwoty ono obowiązuje.

Poza tym określono jakie minimalne wpływy muszą co miesiąc zasilać omawiany rachunek. Dodatkowo informacja potwierdzająca miejsce na podium w omawianym wcześniej rankingu.

Załóż Konto z Prostymi Zasadami w Getin Noble Bank S.A. i korzystaj z następujących przywilejów. Za wszystkie bankomatów w Polsce wypłacaj gotówkę za 0 złotych.

Przy jednej płatność kartą lub tak zwanym BLIKiem płać 0 złotych za prowadzenie Twojego rachunku. Brak opłat za za wydanie i prowadzenie Twoje karty debetowej do rachunku.

Zero złotych za wszystkie przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej. A do tego wszystkiego możesz dodatkowo zyskać aż 3,5% w skali jednego roku.

 

Najkrócej…


Jeśli założysz „Konto Proste Zasady” oraz aktywnie będziesz z niego korzystać, to dodatkowo będziesz na nim zarabiać aż 3,5% na Koncie Oszczędnościowym.

Warunkiem korzystania z tej promocji są comiesięczne wpływy na Twoje konto w kwocie minimum 1000 złotych. Jeżeli uda Ci się spełnić powyższe zasady promocji, to proponowane oprocentowanie nie ulegnie dla Ciebie zmiany przez okrągłe 12 miesięcy.

Sporym udogodnieniem dla tego konta jest bardzo poręczna aplikacja mobilna – warto z niej korzystać. Dodatkowo, polecając omawiane konto swoim znajomym, masz szansę zyskać nawet 500 złotych.

Więc warto na pewno przedstawić im tak atrakcyjny i godny polecenia produkt.

Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem tego konta, to zapoznaj się również na stronie z dokumentami dotyczącymi tego produktu oraz wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.

Wystarczy kliknąć na poniższy link by przenieść się na stronę dotycząca tego konta bankowego.

 

Kliknij aby złożyć Konto z Prostymi Zasadami w Getin Banku.

 

 


 

GETIN BANK – Konto dedykowane dla młodych.

 

Getin Bank przygotował również bardzo ciekawą propozycję konta osobistego, z promocją dla osób młodych. Jeżeli masz nie więcej niż 26 lat, to bezwarunkowo otrzymasz w promocji  bardzo ciekawe i atrakcyjne warunki użytkowania.

Będzie to brak opłat za wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów znajdujących się na terenie naszego kraju. Nie zapłacisz również ani złotówki za prowadzenie oraz obsługę tego konta bankowego.

Wystarczy jedynie, że dokonasz jednej płatności kartą lub tak zwanym BLIK-iem miesięcznie. Również za wydanie oraz prowadzenie karty debetowej nie będziesz obciążany żadnymi kosztami.

Dodatkowo w tej ofercie za 0 złotych masz krajowe przelewy w bankowości internetowej i mobilnej. Aby założyć to konto osobiste, dedykowane dla młodych 18-26 lat, wystarczy kliknąć tutaj.

 

 

 

Konto osobiste Getin Bank dedykowane dla osób młodych w wieku 18-26 lat, to przede wszystkim proste, jasne i przejrzyste zasady jego użytkowania.

W ofercie 3,5% na koncie oszczędnościowym przez dwanaście miesięcy. Dotyczy to kwoty do 10 000 złotych i przy minimalnych wpływach na Twoje konto osobiste 1000 złotych miesięcznie.

 

BLIK >>> Co to takiego jest i jak to używać?

 

Blik to specjalna funkcja bankowości elektronicznej, dostępna również w Getin Banku. Dzięki niej nie musisz nosić przy sobie gotówki czy nawet  różnego rodzaju kart płatniczych, kredytowych czy debetowych.

Przy pomocy BLIK za swoje zakupy zapłacisz swoim smartfonem. Wystarczy dostęp do internetu oraz specjalna aplikacja czyli Getin Mobile.

Tak więc BLIK to bardzo wygodne i użyteczne narzędzie, ułatwia ono codzienne zakupy i pozwala ograniczać noszenie przy sobie gotówki oraz różnego rodzaju kart płatniczych.

Poprzez BLIK możesz zapłacić za swoje zakupy zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Bez problemu również wypłacisz swoje pieniądze z bankomatu.

Wystarczy że w aplikacji mobilnej Getin Mobile wygenerujesz swój 6- cyfrowy kod BLIK i użyjesz go podczas pobierania gotówki z bankomatu. Dzięki funkcji BLIK masz prosty i wygodny dostęp do swoich pieniędzy.

Poza tym, wypłacasz fundusze oraz płacisz za swoje zakupy kiedy chcesz oraz gdziekolwiek jesteś. Tak więc nie będzie Ci potrzebna żadna dodatkowa funkcja czy też kolejna aplikacja.

 

Getin Bank >>> Program Rabatowy

 

Korzystając ze specjalnego programu rabatowego i płacąc kartą Getin Banku możesz zyskać 10% bonifikaty, zniżki w Multikinie. Promocja rabatowa dotyczy filmów jakości 2D oraz 3 D jak również przekąsek.

Koszt obsługi tego konta bankowego w Getin Banku wynosi 0 lub 8 złotych.

O złotych zapłacą osoby, które nie ukończyły 26 roku życia oraz te, które w poprzednim miesiącu wykonały chociażby jedną transakcję bezgotówkową swoją kartą debetową dołączoną do Konta „Proste Zasady” lub dokonały opłaty wspomnianym wcześniej BLIK-iem.

Bez względu na wiek oraz wartość dokonanej transakcji bezgotówkowej. Warto zaznaczyć, że Getin Bank zajął 3 miejsce w kategorii „Bank dla Kowalskiego”.

Ponadto drugie miejsce jeżeli chodzi o kategorię „Bankowość Internetowa” oraz „Bankowość Mobilna” w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2018.

 

 GETIN BANK – Konto Oszczędnościowe

 

Dzięki kontu osobistemu od Getin Banku masz możliwość odkładać regularnie tyle ile chcesz. Oprocentowanie to 3% w skali roku przez cztery miesiące. Dotyczy to Nowych środków do 200 000 złotych.

Łącznie z kontem osobistym oraz zgodami marketingowymi. Jeżeli jesteś nowym klientem Getin Banku to możesz skorzystać z Konta Oszczędnościowego 3,5% w stosunku rocznym.

A wszystko to dzięki specjalnej ofercie „Bonus za aktywność”. Wystarczy że założysz Konto Proste Zasady i będziesz z niego aktywnie korzystał. Oczekiwana aktywność wiąże się z zapewnieniem wpływów na to konto w wysokości 1000 złotych miesięcznie.

Gdy tak się stanie, dzięki bonusowi za aktywność będziesz mógł zarabiać 3,5% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku. Wypełnij więc warunki tej promocji, a oprocentowanie to nie zmieni się przez okres dwunastu miesięcy.

 

GETIN BANK >>> Wygodna aktywacja i korzystanie online

 

Wniosek o konto wypełnisz przez internet – zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie że Twoje zgłoszenie do Getin Banku dotarło. Następnie, w ciągu 24 godzin Getin Bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Rozmowa będzie miała na celu potwierdzenie Twoich danych, zatwierdzenie wniosku oraz ustalenie terminu dostarczenia do Ciebie umowy.

Gdy umowa odnośnie założenia tego konta w Getin Banku zostanie do Ciebie wysłana, to zostaniesz o tym poinformowany za pomocą sms-a oraz wiadomości na Twoją pocztę e-mail.

Umowa do podpisania zostanie do Ciebie dostarczona kurierem w uzgodnionym wcześniej czasie. Gdy tylko podpisana przez Ciebie u kuriera umowa dotrze do Getin Banku, Twoje konto zostanie aktywowane.

Zostaniesz o tym oczywiście poinformowany. Zarówno sms-em jak i za pomocą poczty e-mail. Równocześnie zostaną Ci przekazane wszelkie dane, niezbędne do logowania zarówno w bankowości internetowej, mobilnej jak i telefonicznej.

Aby założyć to konto wystarczy kliknąć  tutaj.
Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć w „Otwórz Konto”

 

 

 

GETIN BANK – Lokata na nowe środki


W Getin Banku przygotowano również bardzo atrakcyjną propozycję jeżeli chodzi o lokatę bankową. Tak zwana lokata na nowe środki jest oprocentowana 2% w stosunku rocznym.

Przeznaczona jest dla osób, które wyrażą zgody marketingowe. Przewidziana jest na okres 3 miesięcy i dotyczy kwoty lokaty w granicach od 500 złotych do 100 000 złotych.

Nie musisz posiadać konta osobistego w Getin Banku. Oferta dotycząca lokaty jest przeznaczona zarówno dla obecnych jak i przyszłych klientów Getin Banku.

Jedyna różnica to taka, że tylko klienci Getin Banku mogą założyć lokatę poprzez internetową, elektroniczną bankowość. Należy pamiętać, aby opłacić wniosek w ciągu siedmiu dni od jego złożenia.

Jeżeli chcesz założyć lokatę w Getin Banku to kliknij  tutaj.

 

 

 

Na koniec pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas na zapoznanie się z ofertami i propozycjami od Getin Banku. Mamy nadzieje, że wezmą Państwo pod uwagę te produkty gdy będziecie chcieli otworzyć jakieś konto czy też założyć lokatę.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi opracowaniami, w tym z naszą ofertą specjalną, czyli propozycją współpracy odnośnie zarabiania we własnym domu przy komputerze.

 

Szukasz ciekawej pracy w domu lub szybkiej i bezpłatne pożyczki od ręki?
A może chcesz zmienić lub przynajmniej porównać swoje ubezpieczenie auta z innymi tańszymi i bardziej atrakcyjnymi propozycjami?

Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy na nasze strony tematyczne. 

 

 

Przeczytaj również:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *