Opublikowano Dodaj komentarz

HAPI – Pożyczka na raty przez internet.

HAPI – Pożyczka na raty przez internet.

Hapi to firma, która na rynku szeroko rozumianych pożyczek internetowych, umożliwia swoim pożyczkobiorcom spłatę zadłużenia w bardzo dogodnych, comiesięcznych ratach.
Przyjrzyjmy się więc bliżej tej propozycji oraz sprawdźmy warunki otrzymania oraz spłaty pożyczki internetowej na raty od Hapi.

 

 

Hapi
Hapi

 

 

HAPI – Pożyczka na raty przez internet

Jak wspomnieliśmy powyżej, Hapi oferuje  pożyczkę przez internet, którą możemy spłacić w wygodnych, comiesięcznych ratach. Jest to na pewno jeden z czynników, który odróżnią niniejsza propozycję od innych ofert szybkich chwilówek przez internet, online.

Tak więc korzystając z usług akurat tego podmiotu, nie musisz od razu po upływie określonego czasu (na przykład 30 dni), oddawać całej pożyczonej sumy, a możesz sukcesywnie i stopniowo ją spłacać w określonych podczas składania wniosku comiesięcznych ratach.

Kwotę pożyczki oraz ilość rat możesz samodzielnie określić po wejściu na stronę firmową tego pożyczkodawcy.

W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link:

HAPI – Pożyczka na raty przez internet

 

Po wejściu na powyższą stronę, możesz zapoznać się z warunkami pożyczki oraz jak już wspomnieliśmy, samodzielnie ustalić jej kwotę oraz liczbę rat, czyli na ile comiesięcznych spłat ma być rozłożone Twoje zobowiązanie.

Zanim przystąpisz do składania wniosku o pożyczkę, zapoznaj się z treściami informacyjnymi na tej stronie. Oprócz ilości rat, może dodatkowo ustalić który konkretnie dzień miesiąca jest dla Ciebie najlepszy do regulowania tegoż zobowiązania.

Wbrew pozorom, dla wielu osób tego typu możliwość indywidualnego dobrania daty spłaty nie jest zupełnie bez znaczenia. Powszechnie wiadomo, że nasze wynagrodzenie otrzymujemy o różnych terminach jak i z odmienną częstotliwości.

Dla części osób wypłata wpływa ostatniego, a dla innych pierwszego dnia każdego miesiąca. Część pracowników, za swoją pracę otrzymuje wynagrodzenie w postaci tak zwanych „tygodniówek”.

Nie mniejsza różnorodność odnośnie terminu otrzymania należnych, comiesięcznych poborów dotyczy również emerytów i rencistów. Część z nich otrzymuje swoje pieniądze pierwszego, inni zaś ostatniego dnia każdego miesiąca.

Zdarza się także, że emeryci gotówkę otrzymują 15, 25 lub jeszcze w innych dniu miesiąca. W zależności również od tego, w jakiej branży, dziale gospodarki czy resorcie państwowym pracowali.

Ponadto, to Ty również samodzielnie decydujesz od kiedy zaczynasz dokonywać spłaty swojej pożyczki ratalnej przez internet w Hapi. Sporym ułatwieniem i ciekawym rozwiązaniem wydaje się być fakt, że spłatę swojej pożyczki możesz zacząć z opóźnieniem.

Oznacza to, że pierwszą ratę możesz wpłacić dopiero po dwóch miesiącach od daty otrzymania pożyczki. Trzeba przyznać że jest to dość ciekawe, nowatorskie i bardzo atrakcyjne rozwiązanie.

Dodatkowo znajdziesz tutaj bardzo interesujące udogodnienie, ułatwienie i pomoc podczas spłaty swojego zobowiązania. Mowa tutaj o tak zwanych „Wakacjach od spłaty”.

Jeżeli akurat masz cięższy i związany z większymi wydatkami okres, to możesz skorzystać z możliwości wstrzymania spłaty swojej o pożyczki o jeden miesiąc.

Przecież prawie każdemu z nas trafia się czasem taki miesiąc, że wydatki, opłaty i inne obciążenia finansowe naszego domowego budżetu kumulują się i doskwierają bardziej niż w innych miesiącach.

Powszechnie wiadomo, że takim miesiącem może być na przykład okres przedświąteczny. Zwłaszcza dla rodzin, gdzie osób jest więcej i tym samym koszty związane z szeroko rozumianym przygotowaniem świątecznym są znacznie wyższe.

Poza tym dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza tych wielodzietnych, okres przygotowania do nowego roku szkolnego również  wiąże się z większym jak zwykle obciążeniem finansowym.

Przykładów tego typu można mnożyć, chodzi nam tutaj jedynie o to, aby podkreślić że miesiące w których wydatki finansowe mogą znacząco się nasilić, zdarzają się praktycznie każdemu z nas.

I wówczas właśnie tego typu udogodnienie, oferowane przy pożyczce ratalnej Hapi, może okazać się bardzo pomocne i znacząco odciążające nas z kosztów finansowych w danych miesiącu.

W takiej sytuacji, miesięczne „Wakacje od spłaty” wydają się być wówczas wprost idealnym rozwiązaniem na tego typu odciążenie nas od kosztów.

 

Hapi >>> w ofercie tej pożyczki otrzymujesz bezpłatnie:

 

  • Decyzję o przyznaniu Ci pożyczki gotówkowej na raty

  • Przelew pieniędzy na Twoje konto bankowe

  • Tak zwane „Wakacje od spłaty”

  • Informacje przypominające o zbliżającym się terminie spłaty kolejnej raty

  • Powiadomienie o zmianie terminu spłaty Twojej pierwszej raty

  • Wiadomość i przyznaniu Ci kolejnej pożyczki

Pożyczka Hapi – kliknij i sprawdź warunki

 

Pożyczka Hapi to również pełna wygoda i  komfort zarówno w czasie wnioskowania o pożyczkę, jak i podczas jej spłaty. Wszelkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w zaciszu swojego mieszkania. Wystarczy że posiadasz komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

Co ważnie, pieniądze na swój rachunek bankowy otrzymujesz bezzwłocznie po zaakceptowaniu Twojego wniosku. Bez konieczności wyczekiwania kilku dni czy dłużej na przelew z pieniędzmi.

 

Pożyczka na raty w 3 krokach

 

  1. Na stronie Hapi sam ustalasz kwotę pożyczki oraz ilość rat, czyli czas trwanie jej spłaty.

  2. W rozmowie telefonicznej potwierdzasz zainteresowanie pożyczką na raty oraz weryfikujesz swoje dane.

  3. Po zaakceptowaniu Twojego wniosku o pożyczkę ratalną, pieniądze zostają bezzwłocznie przelane na Twoje konto bankowe.

 

Pożyczkę na raty od Hapi weźmiesz łatwo przez internet, całkowicie online. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link:

Hapi – Pożyczka przez internet na raty

 

Na powyższej stronie firmowej tego pożyczkodawcy znajdziesz kontakt telefoniczny, oraz adres e-mail do Biura Obsługi Klienta. Możesz tam w prosty sposób i co ważne bezpośrednio u źródła dowiedzieć się wszystkich szczegółów omawianej propozycji oraz rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.

 

Hapi
Hapi

 

 

Pożyczka ratalna Hapi >>> kto może skorzystać?

 

O pożyczkę przez internet na raty w tej akurat firmie pożyczkowej może ubiegać się jedynie osoba, która posiada polskie obywatelstwo. Ponadto posiada ważny dowód osobisty i może przedstawić swój numer PESEL. Poza tym jest pełnoletnia, ma ukończone 18 lat życia.

Niezbędnym warunkiem o ubieganie się o pożyczkę jest również posiadania rachunku bankowego. Oczywiście takiego, którego jest właścicielem bądź współwłaścicielem. Dodatkowo, należy posiadać swój numer telefonu kontaktowego.

Ubiegając się o pożyczkę ratalną w firmie Hapi, będziesz musiał również przedstawić jakieś udokumentowane źródło Twojego dochodu. W sytuacji gdy spełniasz powyższe warunki, to możesz spokojnie zawnioskować w tej firmie o pożyczkę na raty.

Zachęcamy Państwa do tego, ponieważ po wypełnieniu przez internet krótkiego i prostego wniosku o pożyczkę, decyzją w swojej sprawie otrzymasz nawet w ciągu kilku, kilkunastu minut.

Należy również zaznaczyć, że o pożyczkę ratalną w tej firmie, nie mogą się niestety ubiegać osoby bezrobotne, bez stałego źródła dochodu. Jako stałe, udokumentowane źródło rozumiemy się tutaj dochody uzyskiwane z tytułu z umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.

Poza tym, o pożyczkę wnioskować mogą osoby prowadzące działalność gospodarczą lub pracujące na tak zwanym „kontrakcie”. Z uzyskaniem wsparcia finansowego i akceptacji wniosku nie powinny mieć również osoby, które pobierają rentę bądź emeryturę.

Warto zwrócić tutaj również uwagę, że firma ma już około 100 tysięcy klientów. Opinie niektórych z nich zamieszczone są na stronie z tym produktem finansowym.

 

Hapi >>> Jak zawnioskować o pożyczkę na raty?

 

Sam proces ubiegania się o pożyczkę ratalną w tej firmie jest dość prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka, kilkanaście minut.

Wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora pożyczkowego znajdującego się bezpośrednio na stronie tego pożyczkodawcy.
Znajdziesz go klikając >tutaj.

Wybierasz tam kwotę pożyczki jaka Ciebie interesuje oraz okres spłaty, czyli ilość rat. Pamiętaj, że maksymalnie możesz pożyczyć do 25 000 złotych.

Na stronie możesz przeanalizować i wybrać taki wariant wysokości raty, jaki będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i pozwoli Ci Twoje zobowiązania bezproblemowo spłacać w zadeklarowanym terminie.

Jak wspomnieliśmy prócz wysokości, możesz również określić ilość rat na jakie Twoja pożyczka ma być rozłożona. Co ważne, o pożyczkę w Hapi możesz wystąpić, zawnioskować nawet wówczas, jeżeli masz już jakieś inne zobowiązania w innych instytucjach finansowych bądź banku.

Jest to dość poważna zaleta tej oferty, ponieważ w wielu firmach pożyczkowych jest to dość poważny problem, praktycznie uniemożliwiający zaciągnięcie nowego zobowiązania. Tutaj takiej automatycznej blokady nie ma.

Na straconej  góry pozycji nie są równie z w tym przypadku osoby, których dane znajdują się w rejestrze dłużników. Nie musisz również zastawiać swojej nieruchomości. Pożyczki w Hapi nie są zabezpieczane pod nieruchomość kredytobiorcy.

Pamiętaj że każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a samo ubieganie się o pożyczkę jest całkowicie jest bezpłatne. Podczas ubiegania się o pożyczkę, nie musisz ponosić żadnych kosztów ani opłat.

Złóż więc spokojnie wniosek, a w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję odnośnie Twojego zapytania. W sytuacji, gdy Twój wniosek pożyczkowy zostanie odrzucony, to po upływie 30 dni możesz znów ubiegać  o pożyczkę i ponownie złożyć swój wniosek pożyczkowy.

Możesz to zrobić wyłącznie przez internet, online. W tym celu wystarczy wypełnić na stronie tego pożyczkodawcy prosty wniosek pożyczkowy. Pieniądze możesz pożyczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Jednak dla bardzie profesjonalnego procesu weryfikacji możesz wybrać z listy cel, na jaki dodatkowo gotówka jest Ci potrzebna. W przypadku gdy pożyczka zostanie Ci przyznana, będziesz musiał dodatkowo potwierdzić, zweryfikować prawdziwość podanych przez Ciebie danych osobowych.

W tym celu będziesz poproszony o przelanie kwoty 1 zł z rachunku którego jesteś właścicielem, na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Kwota 1 złotych zostanie Ci oczywiście zwrócona. Firma w ten sposób jedynie sprawdza, czy Twoje dane są prawdziwe oraz czy podany we wniosku rachunek bankowy na pewno należy do Ciebie.

Niestety nie ma możliwości dokonania przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 złotych z konta innego, niż z tego który wpisałeś we wniosku pożyczkowym.

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku pozytywnej decyzji odnośnie Twojego wniosku pożyczkowego, pieniądze na Twoim koncie powinny pojawić się błyskawicznie, bez zbędnej zwłoki. Podobnie jak sam proces wnioskowania o pożyczkę, który odbywa się w sposób szybki i wygodny przez internet.

Bez potrzeby oczekiwania, podpisywania oraz odsyłania papierowej wersji umowy pożyczkowej. Dokument taki wraz z niezbędnymi załącznikami są przygotowywane w wersji elektronicznej. Wystarczy więc że zalogujesz się do swojego profilu, a z wszelkimi dokumentami związanymi z pożyczką oraz umową będziesz się mógł tam wygodnie zapoznać, z poziomu własnego komputera.

Ponadto, gdy będziesz miał taka potrzebę możesz takie dokumenty wraz z umową po prostu sobie wydrukować. Dodatkowo, po spłaceniu Twojej pożyczki w Hapi, znacząco wzrastają szanse na otrzymanie kolejnej, znacznie wyższej od poprzedniej. W ten sposób budujesz sobie, nie tylko w tej firmie, pozytywną historię kredytową.

Kolejną pożyczkę będziesz mógł zaciągnąć wówczas, gdy system automatycznie przygotuje i wygeneruje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Będzie ona dostępna w Twoim panelu Klienta.

Poza tym, zostaniesz o tym fakcie poinformowany za pomocą wiadomość e-mail. Należy także zaznaczyć, że wygenerowanie nowej oferty pożyczkowej jest możliwe również wówczas, gdy masz do spłaty poprzednie zobowiązanie.

Pamiętaj jednak, że zaciągając jakiekolwiek zobowiązanie należy dobrze przeanalizować swoją kondycję finansową odnośnie możliwości spłaty swojego zobowiązania.

Pożyczkę ratalną Hapi weźmiesz w prosty sposób przez internet. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Pożyczka ratalna Hapi – kliknij i sprawdź

 

Na powyższej stronie możesz w prosty i wygodny sposób przez internet określić kwotę pożyczki oraz czas jej trwania, czyli na ile rat ma być ona rozłożona. Następnie, po wypełnieniu i przesłaniu krótkiego wniosku pozostanie Ci jednie oczekiwać na decyzję w swojej sprawie.

Zwykle trwa to od kilku do kilkunastu minut, a więc bez zbędnej zwłoki i nerwowego oczekiwania. Osoby zainteresowane szybką pożyczką przez internet, zapraszamy również na nasza stronę ze specjalnym rankingiem pożyczek online.

Znajdziesz tam kilkadziesiąt najlepszych pożyczek przez internet. Wśród nich zarówno pożyczki jednorazowe jak i te ratalne. Ponadto wśród wyselekcjonowanych ofert pożyczki ze specjalną promocją „Pierwsza pożyczka za darmo”.

Oprócz szybkich pożyczek przez internet, czyli tak zwanych chwilówek w naszym zestawieniu znajdziesz również listę najlepszych bankowych kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz konsolidacyjnych.

Aby zapoznać się z naszym specjalnym zestawieniem oraz przeczytać ważne według nas informacje na temat pożyczek internetowych, wystarczy kliknąć w poniższy link:

 

Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet – kliknij i sprawdź

 

Mamy nadzieję, że wśród znajdujących się tam kilkudziesięciu najlepszych pożyczek i kredytów przez internet, każdy z Państwa znajdzie tam dla siebie odpowiednią ofertę.

 

Powróćmy jednak teraz do omawiania propozycji pożyczki na raty przez internet od Hapi.

 

 

Hapi
Hapi

 

 

Hapi >>> Podstawowe zasady spłaty pożyczki

 

Na początku należy zaznaczyć, że poprzez Twój specjalny profil na stronie Hapi masz możliwość na bieżąco monitorować i kontrolować cały proces spłaty Twojego zobowiązania.

Profil ten tworzy się podczas procesu rejestracji i wnioskowania o pożyczkę. Oczywiście, możesz swoje dane tam zamieszczone edytować, zmieniać i poprawiać. Możesz także zmienić swoje hasło dostępowe.

Nie ma jedynie możliwości zmiany adresu email, który podałeś podczas rejestracji na stronie. Możesz za to swoją pożyczkę spłacić szybciej, przed wcześniej zadeklarowanym terminem. W ten sposób obniżysz całkowity koszt swojej pożyczki w tej firmie.

Jeżeli czujesz że dasz rade i masz taką możliwość wcześniejszego uregulowani całości swojego zobowiązanie, to napisz w tej sprawie odpowiednie zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta firmy Hapi. Wówczas firma odliczy Ci  kwotę pozostałą do spłaty Twoje pożyczki.

O ile przyznana pożyczka może być przelana wyłącznie na konto, którego osoba wnioskująca jest właścicielem, to już jej spłatę może dokonać również inna osoba z dowolnego konta.

Najważniejsze aby kwota raty była przekazywana wyłącznie na dedykowane konto, przypisane konkretnie do danej pożyczki i osoby która ją zaciąga. Ten unikatowy, przypisany wyłącznie Tobie numer do spłaty pożyczki znajdziesz w swoim profilu klienta.

Należy pamiętać, że numer do spłaty Twojego zobowiązania nie jest ten sam, z którego pieniądze zostały przelane na Twoje konto. Zwróć na to uwagę, aby mieć pewność że na prawidłowy rachunek bankowy dokonujesz przelewów wpłat z ratami Twojej pożyczki.

Rata jest księgowana zwykle w przeciągu 24 godzin od momentu, gdy rata wpłynie na konto firmy. Nie denerwuj więc się na zapas, jeżeli zaraz po wpłacie nie zobaczysz zaksięgowanej wpłaty Twojej kolejnej raty. Zwróć uwagę, że przelewy międzybankowe są realizowane wyłącznie dni robocze.

Nie ma natomiast możliwości ich księgowania w dni ustawowo wolne od pracy. Pamiętaj również, aby dokonując przelewu z ratą wpisać w tytule przelewu numer Twojej pożyczki. Znajdziesz go bez problemu w swoim profilu, w zakładce głównej „Strefy Klienta”.

Są tam również pozostałe dane, niezbędne do prawidłowego wykonania oraz zaksięgowania wpłaty z Twoją ratą pożyczkową. Zaciągając zobowiązanie finansowe w Hapi, najlepiej skorzystać ze specjalnego kalkulatora pożyczkowego. Tam w sposób przejrzysty oraz wygodny, możesz z poziomu własnego komputera określić kwotę pożyczki a także ilość i wysokość rat.

W sytuacji gdy jesteś już klientem firmy Hapi, to możesz na bieżąco śledzić status swojej pożyczki, pozostałą do spłaty kwotę oraz termin całkowitej spłaty swojego zobowiązania. Wszystko to  możesz obserwować w zakładce o nazwie „Strefa  Klienta”, także „Harmonogramie spłat”. Wszelkie te podstawowe dane znajdziesz również w umowie pożyczki.

Pamiętaj aby terminowo spłacać swoje raty. Za wszelkie opóźnienie firma doliczy Ci stosowne odsetki. Staraj się więc tego pilnować, aby nie generować sobie dodatkowych kosztów.

 

Na trudne chwile >>> Wakacje od spłaty

 

Poniżej omówimy w jaki sposób możesz skorzystać z udogodnienia i przesunąć termin spłaty swojej raty. Zapoznaj się z tą możliwością, ponieważ może okazać się ona bardzo pomocna. Zwłaszcza w sytuacjach nieoczekiwanych, takich które zdarzają się praktycznie każdemu z nas.

Masz chwilowy problem ze spłatą swojej raty?

Skorzystaj z tak zwanych „Wakacji od raty” i przesuń termin spłaty swojej raty. Pamiętaj aby uczynić to najpóźniej trzy dni przed upływem terminu jej spłaty. Poinformuj wówczas firmę, że masz problem ze spłatą raty.

Wiedz również, że aby skorzystać z tak zwanych „Wakacji od raty” Twoja pożyczka ratalna musi być rozłożona na minimum siedem rat. Więcej informacji na ten temat znajdziesz klikając >tutaj.

 

 Inne usługi…

 

Hapi to nie tylko atrakcyjne pożyczki ratalne przez internet. Firma ta oferuje również bardzo interesujące ubezpieczenia. Możesz tam ubezpieczyć zarówno swoją pożyczkę jak i zdrowie. Zabezpiecz więc swoje zdrowie oraz spłatę zobowiązania i skorzystaj z oferty Hapi.

Skorzystaj z hapiusługi i uzyskaj wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach losowych. Zapewnij sobie wsparcie finansowe nawet na okres sześciu miesięcy. Zapoznaj się więc z tą propozycją i przeanalizuj, czy również Tobie nie przydało by się takowe zabezpieczenia. Zadbaj o swoje zdrowie – w 300 lokalizacjach czeka na Ciebie w tej usłudze tysiąc specjalistów.

 

Na tym pragniemy zakończyć omawianie pożyczki oraz innych usług od Hapi. Pragniemy Tobie serdecznie podziękować za poświęcony czas i przeczytanie naszego artykułu. Mam nadzieję, że informacje tutaj przekazane okazały się dla Ciebie pomocne.

Jeżeli interesują Ciebie pożyczki ratalne przez internet to zapoznaj się również z bardzo ciekawą ofertą firmy Provident.

Aby poznać szczegóły tej propozycji kliknij >tutaj.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi tekstami. Zajrzyj także na naszego bloga i zapoznaj się z naszymi pozostałym opracowaniami. Znajdziesz tam zarówno informacje związane z pracą, zarabianiem jak i ofertami finansowymi.

Aby wejść na naszego bloga kliknij > Blog

 

Przeczytaj również:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *