Opublikowano 2 komentarze

Instrukcje ebrokerpartner – krok po kroku.

INSTRUKCJE EBROKERPARTNER.

Instrukcje Ebrokerpartner.  Krok po kroku.
Przeczytaj je uważnie oraz obejrzyj dołączone filmy.
Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Ciebie pomocne w uzyskiwaniu wysokich dochodów z tego programu partnerskiego.

 

Program partnerski Ebrokerpartner
Program partnerski Ebrokerpartner

 

Instrukcje Ebrokerpartner.

 

Sprawdź jak duże możliwości finansowe daje ten program.
Dołącz do wielu zadowolonych współpracowników.
Działaj w prężnym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

 

Jeżeli zarejestrowałeś się, dołączyłeś już do programu partnerskiego ebrokerpartner to poniższe informacje pomogą Ci, mamy nadzieję, na efektywne działanie w tym projekcie.

Do swojego panelu logujemy się z poniższego linku.

Kliknij aby się zalogować

 

Po wejściu na stronę klikamy w prawym górnym rogu zakładkę Zaloguj się i następnie wpisujemy swój email podany podczas rejestracji w oraz hasło.

Na początku obejrzyj proszę krótki film, przewodnik po Twoim panelu w programie zarobkowym Ebroker, a następnie zapoznaj się dalszymi informacjami zawartymi w tej instrukcji. Poniżej krótki film na ten temat.

 

 

 

Jak jednorazowo, na dobry początek zarobić 1500-2000 zł 

Na początku pragniemy zaznaczyć że jest to sposób jednorazowy, na dobry początek, abyś przekonał się że ten program naprawdę działa. Większość uczestników tego projektu w ten sposób zaczęło i przekonało się że warto w tym projekcie działać.

Wiele pożyczek pozabankowych ma taką promocję że pierwsza pożyczka udzielona jest za darmo, po prostu po 30 dniach oddajesz tyle ile pożyczyłeś.

Jeśli weźmiesz te pożyczki ze swoich linków ( w poniższym filmie przedstawimy Ci jak to zrobić sprawnie) zostanie naliczona Tobie premia w wysokości nawet 2000 zł.

Sam zdecyduj czy chcesz wziąć wszystkie czy tylko kilka czy np. część w jeden dzień a część później. Nie ma to znaczenia, ale proponujemy aby zrobić to jednorazowo i zając się sposobem podstawowym (reklamą na Facebooku).

Kilka dni przed upływem terminu spłaty otrzymasz emaile od firmy z nr konta na które należy pożyczki zwrócić. Oddasz tyle ile pożyczyłeś, a Tobie zostanie naliczona premia nawet 2000 zł.

Obejrzyj poniższy film aby sprawdzić jakie są Twoje prowizje i jak wziąć pożyczki.

 

 

 

Na pewno się przyda, chociażby na poważniejsze rozkręcenie tego projektu.

 

Jak umieszczać reklamy ze swoimi linkami 

Możesz reklamować wszystkie produkty i usługi zawarte tabeli prowizji Twojego Panelu, ale najbardziej opłacalne jest reklamowanie kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych.

Za pomocą jednego Twojego linku reklamujesz wszystkie oferty w pasażu.

Osoby zainteresowane klikając na Twój link będą miały więc do wyboru nie jedną ale kilkadziesiąt różnych ofert, co sprawi że na pewno każdy wybierze dla siebie odpowiednią ofertę, a Tobie zostanie naliczona prowizja ( a prowizje są naprawdę atrakcyjne bo od 50, 70 zł do nawet 250 zł za jeden wniosek pożyczkowy wypełniony z Twojego linku).

Najlepszym miejscem do umieszczenia tego typu reklamy jest Facebook. Wiele osób ją zobaczy, ktoś polubi lub udostępnij i z kilkuset odbiorców Twoja reklama może dotrzeć nawet do kilku czy kilkunastu tys. osób, tak to działa.

Proponuję tego typu treść, oczywiście pod reklamą wstaw swój link. (rzecz Oczywiście możesz taką reklamę zmieniać i modyfikować według uznania.

 

PIERWSZA POŻYCZKA NAWET ZA DARMO !

Potrzebujesz gotówki?

Najlepsze kredyty gotówkowe i

pożyczki pozabankowe na rynku.

Minimum formalności, pieniądze na koncie nawet w 15 minut!

 

Zobacz poniżej krótki film jak to zrobić poprawnie.

 

 

 

Wykonaj tę prostą czynność i zobaczysz na swoim profilu, jak rośnie liczba wniosków wysłanych z Twojego linku. Przekonaj się jak duże możliwości zarobkowe daje ten program.

Prowizja za jeden wniosek to nawet 250 zł , a jak zauważyłeś jednym linkiem jednocześnie reklamujesz kilkanaście ofert. Myślę że naprawdę warto spróbować.

Nie zalecamy abyś taką reklamę umieszczał codziennie. Myślimy że na przykład raz w tygodniu wystarczy. Wówczas reklama zawsze będzie widoczne, a jednocześnie nie będzie zbyt natarczywa.

 

Ważne!

Rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Zanim zlecisz pierwszą wypłatę…

Przeczytaj poniższe informacje, bo w przypadku programu partnerskiego M2M, rozliczeń z Urzędem Skarbowym dokonuje się trochę inaczej, niż w większości przypadków programów partnerskich…

Podatek  od wynajmu, dzierżawy powierzchni reklamowej dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, inaczej zwany: Najmem prywatnym, można rozliczać podatkiem ryczałtowym wg stawki 8,5%

Najkrócej…

Zakładając swoje konto/profil w programie partnerskim M2M wygenerowałeś swoją stronę czyli http:twojanazwa.oferty-kredytowe.pl .

Teraz firma ją od Ciebie wynajmuje/dzierżawi , umieszcza tam swoje produkty (pożyczki, konta bankowe, kredyty itp.)   i płaci Tobie gdy Ktoś z Twojej strony wejdzie i skorzysta z oferty i na tej podstawie osiągasz dochód z tytułu wynajmu/dzierżawy swojej strony firmie Money.pl

 

Co musimy zrobić?

Wystarczy złożyć bardzo proste, krótkie oświadczenie w Urzędzie Skarbowym przed pierwszą wypłatą (czyli zanim zlecisz pierwszą wypłatę zarobionych środków, które będziesz mieć zgromadzone w M2M) …czyli ogólnie rzecz biorąc – nie musisz się przejmować rozliczeniami z Urzędem Skarbowym, dopóki nie będziesz zlecać wypłaty zarobionych środków, bo przychodem są środki, które otrzymasz na swoje konto bankowe od M2M.

Jak to wyliczyć, ile masz zapłacić? 

Za przychód który wpłynie na Twoje konto bankowe np. w miesiącu maju musimy do 20 czerwca zapłacić podatek ryczałtowy 8,5%   np. gdy zarobimy 100zł mnożymy to razy 8.5% wychodzi 8zł. 50gr. podatku.

Grosze nie wpłacamy tylko zaokrąglamy do pełnych zł – czyli wpłacamy 9zł do 20-go dnia następnego miesiąca. Za pieniądze które wpłyną na nasze konto np. w miesiącu maju wpłacamy do 20 czerwca , za czerwiec do 20 lipca itd.

Gdy końcówka jest do 40 groszy zaokrąglamy w dół, a od 50 groszy w górę, np. Gdy wychodzi nam podatek np. 8 zł. 40 gr. wpłacamy 8 zł podatku,   gdy wyjdzie nam 8 zł. 50 gr. to musimy wpłacić 9 zł   itp. itd.

Jeśli co miesiąc zlecamy wypłatę, to co miesiąc, trzeba odprowadzić podatek dochodowy do US. Wpłacamy go na swoje mikrokonto  fizycznych, symbol PPE. Nie trzeba prowadzić żadnej ewidencji przychodów.

W Urzędzie Skarbowym powinny być gotowe druki do złożenia oświadczenia o wyborze podatku ryczałtowego 8,5% z tytuły Najmu Prywatnego.

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta partnera w EbrokerPartner, to możesz je założyć klikając w poniższy link.

Program Partnerski EbrokerPartner

 

Na koniec pragniemy Państwu serdecznie podziękować za poświęcony czas i zainteresowanie się naszym artykułem. Zachęcamy również do oceniania i komentowania naszego artykułu.

 

 

2 komentarze do: “Instrukcje ebrokerpartner – krok po kroku.

  1. Dzień dobry
    Przeczytałem i obejrzałem z zainteresowaniem, tak na gorąco nasuwa mi się pytanie, jak przefiltrować aby wyświetlić i udostępnić tylko te kampanie na fb które nie są zakazane przez ebroker. W wielu taki zakaz jest.
    Pozdrawiam.

    1. Najlepiej skontaktować się w tej sprawie z supportem.
      https://ebrokerpartner.pl/pytania-i-odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *