Opublikowano Dodaj komentarz

Konto bankowe wraz z kartą przeznaczone dla dzieci.

Karta i konto bankowe dla dzieci od PKO SA.

Dzięki propozycji od Banku PKO SA możesz wprowadzić swoje dziecko w świat bankowości i finansów osobistych. Konto Mój Skarb oferuje 2% w stosunku rocznym przez 3 miesiące do kwoty 3 tys. zł dla dziecka. Należy jednak spełnić tutaj warunki promocji, które są ściśle określone w regulaminie. Zasady te znajdziesz bezpośrednio na stronie ofertowej tego produktu finansowego.

 

Konto to oferuje również takie korzyści jak:

  • 100 zł za założenie konta za pomocą selfie. Wymagane jest tutaj minimum cztery miesiące aktywności oraz spełnienie pozostałych warunków określonych w regulaminie promocji
  • Kieszonkowe dla dziecka w kwocie 50 złotych
  • Dodatkowo, nawet 100 złotych za skuteczne polecenie omawianego konta swoim znajomym

 

Pobierając specjalną aplikację PeoPay KIDS możesz przelewać swojemu dziecku kieszonkowe. Tym samym uczysz je oszczędzania i dobrego gospodarowania własnymi finansami.

Ponadto, trenerzy w tej aplikacji w sposób znaczący ułatwią Twojej pociesze stawianie pierwszych kroków w bankowości oraz umożliwią poznawania podstawowych zagadnień z dziedziny finansów osobistych. Specjalne skarbonki do oszczędzania umożliwiają prostą i profesjonalną edukację finansową Twojego dziecka.

Z kolei tak zwany Panel Rodzica, umożliwia bieżący podgląd działań na tym koncie. Zarówno tych, związanych z oszczędnościami jaki i wydatkami. Znajdziesz tam kieszonkowe i przelewy do dziecka oraz będziesz miał kontrole karty i limitów dziecka.

Wspomniana aplikacja PeoPay KIDS jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Powstała ona z myślą o edukacji finansowej dzieci oraz odpowiednim wprowadzaniu ich w w świat bankowości i finansów. W przyjemny i odpowiedni dla tej grupy wiekowej sposób, uczysz swoje dziecko że warto oszczędzać i w sposób przemyślany dysponować swoimi pieniędzmi.

Jeżeli planujesz założyć rachunek osobisty i chciałbyś przejrzeć, porównać najlepsze konta bankowe to serdecznie zapraszany na naszą stronę z rankingiem tego typu produktów. Jest tam również omawianie tutaj konto dla dzieci od PKO SA.

Oprócz kont osobistych znajdziesz tam także zestawienie, zawierające najlepsze karty kredytowe. Dodatkowo, na stronie tej zamieściliśmy także specjalne opracowanie. Dotyczy ono podstawowych zasad i terminów związanych z kontami bankowymi i kartami kredytowymi. Więcej informacji na naszej stronie, wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *