Opublikowano Dodaj komentarz

Konto Credit Agricole z premią 200 złotych.

Konto Credit Agricole z premią 200 złotych.

Bardzo ciekawą promocję dla klientów przygotował Credit Agricole. Dotyczy ona założenia konta w tym banku, gdzie po spełnieniu określonych wymagań, można zyskać dodatkowo 200 złotych. Wystarczy, że w ciągu miesiąca będziesz mieć wpływ na konto nie mniejszy niż 1000 złotych oraz wykonasz minimum 3 płatności telefonem, zegarkiem bądź też kartą załączoną do rachunku.

Dzięki temu otrzymasz 16, 67 złotych premii miesięcznie. W ten sposób, na Twoje konto może wrócić  w ciągu roku nawet 200 zł. Z premii tej można skorzystać, otwierając konto poprzez aplikacje CA24 Otwórz Konto. Wystarczy do tego dowolny smartfon z system Android lub iOS oraz polskie obywatelstwo.

 

Pozostałe korzyści z założenia Konta dla Ciebie w Credit Agricole:

  1. O złotych za prowadzenie konta.
  2. Brak opłat za kartę wielowalutową wydaną do konta.
  3. Darmowe wypłaty kartą  ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Aby z tych powyższych udogodnień czy też bonusów skorzystać należy zapewnić wpływy na konto w kwocie minimum 1000 złotych miesięcznie oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą bądź BLIKIEM.

Ponadto, bezpłatne przelewy Elixir przez internet oraz aplikację mobilną.

 

Propozycja ta wydaje się być bardzo ciekawa i atrakcyjne finansowo. Poza tym, bank oferuje specjalne konto dla VIP-ów. Aby jednak z niego korzystać, powinieneś mieć tam regularne wpływy na kwotę nie mniejszą niż 10 000 złotych miesięcznie lub posiadać na rachunkach prowadzonych w ramach konta co najmniej 150 000 zł.

Jak widać, nie są to wymagania które może spełnić przeciętnie zarabiająca w naszym kraju osoba. Dlatego też konto VIP jest dedykowane dla ludzi o naprawdę wysokich dochodach bądź zasobach finansowych.

Dużą zaletą kont oferowanych przez Credit Agricole jest dostęp i możliwość korzystania z nowoczesnych i innowacyjnych form płatności, takich jak telefon bądź zegarek.

Mamy nadzieję, że nasze opracowanie choć po części zachęciło Państwa do bliższego zainteresowania się omawianą propozycją i przyjrzenia się jej bliżej.

Na koniec pragniemy Państwu podziękować za zapoznanie się z naszym tekstem. Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony ze specjalnym zestawieniem najlepszych kont bankowych i kart osobistych. Wystarczy kliknąć w poniższy link. Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *