Opublikowano Dodaj komentarz

Konto Intensive od mBanku – omówienie.

Konto Intensive – omówienie oferty od mBanku.

W poniższym opracowaniu postaramy się omówić propozycję Konta Intensive, oferowanego przez znany i jeden z wiodących na naszym rynku banków, czyli mBanku. Przedstawimy warunki, zasady oraz benefity jakie czekają na osoby, które zdecydują się na otwarcie tego rachunku bankowego.

Otwierając mKonto Intensive możesz zyskać Allegro Smart! na rok za darmo oraz 100 złotych do wydania na powszechnie znane i bardzo popularne Allegro.

 

Aby uzyskać Allegro Smart na rok za darmo należy:

  • Otwórz mKonto Intensive w mBanku
  • W pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu konta wykonaj transakcje kartą bądź BLIKIEM na łączną sumę co najmniej 1500 zł

 

Aby otrzymać bon 100 złotych do wydania na Allegro musisz:

  • W trzech kolejnych miesiącach wykonaj kartą transakcje na łączną kwotę minimum 1500 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy. Powinieneś to uczynić po pierwszym pełnym miesiącu od daty podpisania umowy.

 

Należy tutaj dodać, że powyższa promocja jest przewidziana na okres od 1 lutego 2021 roku do 30 kwietnia 2021 roku.  To co cechuje omawianego konto to także wygoda w dokonywaniu zakupów online. Zamów więc e-kartę wirtualną do tego rachunku oraz dodaj ją do płatności za subskrypcję i płać nią za swoje zakupy internetowe.

Wspomniana e-karta jest bezpieczna ponieważ zasilasz ją środkami ze swojego konta. Tym samym, to Ty decydujesz kiedy i jaką kwotę na na nią przelejesz. Jak już wspomnieliśmy, karta jest całkowicie wirtualna, nie musisz więc używać nie ekologicznego plastiku. W ten sposób chronisz środowisko w którym żyjesz i jesteś EKO.

Co ważne, za wydanie i używanie  tej karty nie są pobierane żadne opłaty. Jest ona darmowa, za 0 złotych. Inne zalety tego konta to możliwość bezpłatnego korzystania z bankomatów na całym świecie, podstawowa karta debetowa za darmo oraz bezpłatne trzy przelewy expresowe w miesiącu. Poza tym, brak opłat za przelewy krajowe przez interent.

Osoby, które planują aktualnie założyć swoje konto bankowe, zapraszamy na naszą stronę ze rankingiem, gdzie zamieściliśmy najlepsze konta bankowe na rynku. Wśród nich jest także oczywiście omawiane tutaj mKonto od mBanku.

Prócz tego, zamieściliśmy tam także najlepsze karty kredytowe oraz specjalne opracowanie.
W analizie tej, omawiamy najważniejsze zasady i warunki odnośnie wspomnianych produktów finansowych. Więcej na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *