Opublikowano Dodaj komentarz

Konto Jakie Chcę od Santander – omówienie.

Konto Jakie Chcę od Santander – omówienie.

W poniższym opracowaniu postaramy się pokrótce omówić i przeanalizować warunki oraz zasady Konta Jakie Chcę, oferowanego przez Santander. Zwłaszcza, że jego otarcie wiąże się obecnie z bardzo atrakcyjną promocją.

 

Mowa tutaj o specjalnej premii w wysokości 300 zł, na którą złożyć się mogą dwa czynniki.

  1. 250 zł. za otwarcie konta oraz spełnienie niezbędnych wymagań i warunków, określonych w regulaminie. Oprócz telefonicznego bądź elektronicznego złożenia wniosku, wymagane jest zatwierdzenie odpowiednich zgód. Ponadto, niezbędnym wymogiem jest tutaj także zapewnienie  wpływu na konto po 1000 zł przez 3 kolejne miesiące oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej przynajmniej raz w okresie pierwszych trzech miesięcy.
  2. Przy pomocy specjalnego linku, można również zaprosić do otwarcia konta swoich znajomych. Po spełnieniu niezbędnych warunków, Ty oraz Twój polecony otrzymacie po 50 zł. Należy jednak pamiętać, że prowizja będzie Wam wypłacona, jeżeli osoba polecona zaloguje się do bankowości elektronicznej oraz zrobi zakupy kartą wydaną do tego rachunku za minimum 300 zł. Tak więc, im więcej osób polecisz, tym więcej uda Ci się zarobi. Przykładowo, skutecznie polecisz Konto Jakie Chcę od Santander 10 osobom, to tym samym zarobisz równe 500 zł.

 

Jeżeli chodzi o samo korzystanie z omawianego konta, to warunki również wyglądają bardzo atrakcyjnie. Poniżej przedstawimy kilka podstawowych zalet omawianej propozycji:

  • 0 zł za przelewy zwykle i natychmiastowe w internecie
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty z bankomatów należących do Santander
  • brak opłat za za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów
  • 0 zł za polecenia przelewów oraz zlecenia stałe

 

Dodatkowo, w obecnej ofercie promocyjnej 0 zł za prowadzenie i kartę do konta w przypadku jego zasilenia na kwotę co najmniej 500 zł oraz dokonaniu minimum jednej płatności w miesiącu przy użyciu karty lub BLIKu.

Na koniec pragniemy Ci bardzo za odwiedzenie naszego serwisu i zapoznanie się z powyższym tekstem. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym specjalnym zestawieniem, zawierającym ranking najlepszych obecnie kont bankowych i kart kredytowych. Aby się nim zapoznać, wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *