Opublikowano Dodaj komentarz

Konto osobiste otwarte na Ciebie w BNP PARIBAS

BNP PARIBAS – Konto Otwarte na Ciebie

BNP PARIBAS to Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj

 

Załóż konto w BNP PARIBAS i ciesz się atrakcyjnymi warunkami tej wyjątkowej propozycji.
Konto to posiada wiele atutów,na które powinniśmy bez wątpienia zwrócić uwagę , gdy myślimy o założeniu własnego rachunku bankowego.

Między innymi 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za użytkowanie karty debetowej oraz za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce.

Wchodząc na stronę ofertową banku możemy zapoznać się z warunkami i zaletami tego produktu. Możemy też założyć swój rachunek w tym banku. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Kliknij i załóż konto w BNP PARIBAS.


Po kliknięciu w powyższy link wejdziesz na stronę dotyczącą omawianego konta bankowego.

Na stronie znajdziesz podstawowe informacje odnośnie warunków otwarcia i korzystania z konta osobistego w BNP PARIBAS. Znajdziesz tam potwierdzenie odnośnie braku opłat za prowadzenie rachunku oraz użytkowanie karty debetowej. Przeczytasz również w ofercie za 0 złotych są wypłaty gotówki z bankomatów BNP PARIBAS i Planet Cash w Polsce.

Zapoznaj się również z obwarowaniami odnośnie darmowego korzystania z niektórych usług tego konta.

 

Gdy się zdecydujesz, że chcesz posiadać konto osobiste w BNP PARIBAS wystarczy że na tej stronie klikniesz  „OTWÓRZ KONTO”.

 

 

Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę z  dosyć prostym i nieskomplikowanym formularzem odnośnie danych kontaktowych osoby zainteresowanej założeniem omawianego w niniejszym opracowaniu konta.

Zostaniesz poproszony o wpisanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu komórkowego. Będziesz musiał(a) również wpisać swój adres email.

Poniżej, w rozdziale zgody zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla klientów.
Następnie zaznacz wymagane w tym formularzu zgody.
Będzie to oświadczenie, że zapoznałeś się z tabelą opłat i prowizji obowiązujących do tego rachunku bankowego.
Ponadto musisz zaznaczyć, że oświadczasz iż zapoznałeś się z arkuszem informacyjnym dla deponentów.
Klikając „Akceptuję wszystkie zgody/oświadczenia” zaznaczasz zje jednocześnie i automatycznie.

Pozostałe zgody są dobrowolne i możesz je zaznaczyć lub nie. Wszystko zależy od Twojego uznania i chęci lub jej barku na otrzymywanie różnych materiałów informacyjnych i reklamowych.

Następnie kliknij dalej aby Twój wniosek kontaktowy został do firmy wysłany. Teraz skontaktuje się z Tobą konsultant w celu założenia i aktywowania konta w BNP PARIBAS.

 

 

 

Na koniec pragniemy Ci serdecznie podziękować za zapoznanie się z powyższym opracowaniem.
Tradycyjnie zachęcamy do oceniania poprzez gwiazdki oraz komentowania za pomocą formularza znajdującego się na samym dole

Jeżeli potrzebna Ci pilnie gotówka i/lub chciałbyś(aś) dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie szybkich pożyczek przez internet, tzw. „chwilówek” to serdecznie zapraszamy na naszą stronę związaną z tym tematem. Wystarczy kliknąć tutaj.

 

 

 

Konto osobiste otwarte na Ciebie w BNP PARIBAS
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *