Opublikowano Dodaj komentarz

Postaw na konto od BNP PARIBAS – analiza promocji.

Postaw na konto od BNP PARIBAS – analiza promocji.

W poniższym tekście pragniemy Państwa zachęcić do skorzystania, lub przynajmniej zapoznania się ze specjalną promocją, dotyczącą konta osobistego, oferowanego przez BNP PARIBAS. Promocja ta nosi nazwę 'postaw na konto' i jak wspomnieliśmy, dotyczy otwarcie konta osobistego w tym właśnie podmiocie.

Przy aktywnym i zgodnym z wyznaczonymi warunkami korzystaniu z tego rachunku, możesz zyskać na dobry początek nawet 350 zł. Aby ze wspomnianej promocji skorzystać, należy zarejestrować się w promocji ze specjalnego linku dostępnego na stronie oraz złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Jest na to czas do 28.02.2021 roku.

Konto możesz otworzyć poprzez specjalną aplikację mobilną GoMobile lub przez internet. Następnie należy podpisać umowę oraz do 14.03.2021 roku nadać swój PIN do karty.

Co zrobić, aby zyskać nawet 350 zł?

  1. Należy wykonać w marcu bieżącego roku minimum dwa przelewy przy użyciu bankowości elektronicznej oraz uzyskać wpływ na konto na sumę co najmniej 500 zł. Gdy uda Ci spełnić te wymagania, to wówczas w kwietniu 2021 roku otrzymasz 100 zł.
  2. W miesiącu kwietniu dokonaj najmniej 6 transakcji kartą oraz zagwarantuj wpływ na konto na sumę nie mniejszą niż 1000 zł. Po spełnieniu tych warunków, Twój budżet zostanie zasilony kolejną kwotą 100 zł.
  3. Aby w czerwcu 2021 roku uzyskać dodatkowe 150 zł należy w maju wykonać minimum 2 przelewy przy pomocy bankowości elektronicznej, przynajmniej 6 transakcji kartą oraz uzyskać wpływy nie mniejsze niż kwota 1000 zł.

Tak więc, po spełnieniu wszystkich warunków wymienionych w powyższych trzech punktach możesz zyskać na start kwotę 350 zł. Warto w związku z tym na poważnie zastanowić się na tą propozycją, zwłaszcza jeżeli planujesz obecnie założyć swoje konto osobiste.

Na koniec pragniemy Ci bardzo za odwiedzenie naszego serwisu i zapoznanie się z powyższym tekstem, traktującym o promocyjnej ofercie od BNP PARIBAS. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym specjalnym zestawieniem, zawierającym ranking najlepszych obecnie kont bankowych i kart kredytowych. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *