Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Bielsko Biała. Oferty pracy z Bielska i okolic.

Praca Bielsko Biała. Oferty pracy z Bielska.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Bielsko Biała – jak sam tytuł wskazuje, tematem niniejszego artykułu będzie rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Bielsko Biała oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i obecnie aktualne propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Poza tym, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji.

 

 

Praca Bielsko Biała
Praca Bielsko Biała

 

 

Praca Bielsko Biała – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, znajdującego się w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem niniejszego artykułu naszą uwagę skierujemy na rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Bielsko Biała oraz najbliższych okolic. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju. Zarówno te, oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej pokrótce wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, czyli: Praca Bielsko Biała – ofert pracy i zatrudnienia. Poniżej przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane, aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa śląskiego. Mamy nadzieję, że informacje te okażą się dla Państwa w miarę ciekawe i interesujące oraz choć po części pomocne i przydatne.

 

Praca Bielsko Biała – oferty pracy z Bielska i okolic.

 

 • Pracownik biurowy do pracy w jednym z biur na terenie miasta Bielsko Biała.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie pomoc księgowej przy obsłudze programu księgowego, nadzór nad dokumentacją pracowników oraz rozliczanie ich godzin pracy. Ponadto, zamawianie noclegów pracowniczych na terenie Polski. Przy wykonywaniu tego zajęcia bardzo przydatne będą takie cechy jak pracowitość, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność oraz odporność na stres i pracę pod presją. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Kucharz z odpowiednim doświadczeniem do pracy w restauracji na terenie Bielska Białej.
  Poszukiwane są osoby ambitne i gotowe do podejmowania nowych wyzwań, kochające pracę w gastronomii i w kontakcie z ludźmi, energiczne i lubiące pracę zespołową.
  Oprócz wspomnianego doświadczenie w pracy na kuchni, wymagane ukończenie 18 roku życia, dyspozycyjność oraz posiadanie książeczki sanitarno epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia.
  Firma proponuje zatrudnienie na stałe, w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie. Ponadto, pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole współpracowników.
 • Pracownik do spraw administracyjnych i handlowych.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie oraz prawo jazdy kategorii B. Poza tym, niezbędna będzie także znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację werbalną i pisemną. Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę plus bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Telemarketer – firma szkoleniowa zatrudni konsultantów, doradców klienta z doświadczeniem do pracy przy sprzedaży usług szkoleniowych.
  Telemarketerom oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz bardzo dobre warunki płacowe. W ich skład wchodzić będzie wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie. Wypłaty odbywają się w systemie tygodniowym. Ponadto, praca ta odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole współpracowników. Praca od poniedziałku do piątku 8:00-14:00.  Poza tym, istnieje możliwość pracy zdalnej we własnym domu.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Bielsko Biała – inne, wybrane oferty pracy z Bielska i okolic.

 • Technik do spraw higieny w firmie świadczącej usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie powiatu bielskiego, województwa śląskiego jak i innych regionów naszego kraju.
  Praca fizyczna przy wykonywaniu usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz montażu i obsłudze urządzeń monitorujących szkodniki. Ponadto, do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie także obsługa elektronarzędzi oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji z realizacji usług.
  Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność obsługi komputera oraz prawo jazdy kategorii B. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t.
  Poza tym, niezbędna będzie również umiejętność obsługi elektronarzędzi, dobra organizacja własnej pracy, samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność. Oprócz tego, wymagana dyspozycyjność i co za tym idzie gotowość do krótkich, jedniodniowych wyjazdów służbowych.
  W zamian oferowane jest pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Ponadto, do dyspozycji pełen pakiet szkoleń zawodowych oraz wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania obowiązków pracowniczych. Wśród nich laptop, telefon oraz samochód służbowy. Dodatkowo, atutem tej oferty może być fakt, że praca odbywa się w miłej atmosferze i przyjaznym zespole oraz jest zajęciem pełnym wyzwań.
 • Operator maszyn – praca na ternie Bielska Białej przy obsłudze maszyn do produkcji kół zębatych.
  Wymagane doświadczenie w pracy na maszynach do obróbki kół zębatych, ustawianiu maszyny do obróbki oraz dobra znajomość rysunku technicznego. Ponadto, niezbędna będzie umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi. Poza tym, punktualność, solidność, umiejętność pracy w grupie oraz chęć do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętność i kwalifikacji zawodowych.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne i adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności wynagrodzenie. Prócz tego, premie uznaniowe, pracę w młodym i przyjaznym zespole współpracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania dodatkowego, cennego doświadczenia.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z terenu Bielska Białej i okolic.

 • Przedstawiciel handlowy w firmie zajmującej się produkcją ciast, przekąsek, napoi oraz wyrobów garmażeryjnych. Zajęcie to polega na pozyskiwaniu nowych klientów oraz dystrybucji  produktów do sklepów i hurtowni. Głównie na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych.
  Wymagane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz prawo jazdy kategorii B.
  Poza tym, mile widziana własna baza klientów i kontaktów handlowych.
  Wynagrodzenie wypłacane w systemem premiowym, adekwatne do zaangażowania, posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz osiąganych wyników. Ponadto, do dyspozycji laptop, telefon oraz samochód służbowy. Prócz tego, etat ten daje możliwość rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu w strukturach i hierarchii firmy. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, od godziny 6 rano.
 • Kasjer sprzedawca do nowo otwartego sklepu z artykułami spożywczymi, przemysłowymi, drogeryjnymi oraz z kosmetykami dobrych, światowych marek.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie bieżącą obsługa klientów, rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej oraz dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie.
  Wymagane odpowiednie zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność,  umiejętność pracy w kontakcie ludźmi i w zespole współpracowników oraz brak przeciwwskazań do pracy w sklepie.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Poza tym, atrakcyjny i adekwatny od zaangażowania i osiąganych wyników system premiowy. Ponadto, etat ten daje możliwość pracy w młodym i przyjaznym zespole współpracowników oraz stwarza szansę awansu i rozwoju zawodowego.
 • Pracownicy budowlani. Firma z terenu Bielska Białej zatrudni pracowników budowlanych w takich zawodach jak murarz, tynkarz, malarz, elektryk, hydraulik, glazurnik, zbrojarz, betoniarz, stolarz, cieśla, dekarz, szalunkowy. Ponadto, potrzebni są również kierowcy oraz pracownicy niewykwalifikowani do pracy jako pomocnicy budowlani. Do wykonywania będą takie prace jak murowanie, tynkowanie, malowanie, tapetowanie, praca na elewacjach, suche zabudowy gipsowe i kartonowe oraz szpachlowanie. Poza tym, układanie podłóg panelowych, kładzenie płytek na ścianach, prace elektryczne oraz z hydrauliczne związane z instalacjami wodno- kanalizacyjnymi.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Bielsko Biała – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, traktującym o rynku pracy i zatrudnienia na terenie Bielska i jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okazały się dla Państwa interesujące i choć po części pomocne. Jak widać, ciekawych i atrakcyjnych propozycji zatrudnienia na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne, wybrane oferty z tego rejonu województwa śląskiego. W tak krótkim opracowaniu nie sposób bowiem wszystkich aktualnie dostępnych ofert wymienić, nie mówiąc już o ich bardziej szczegółowym omówieniu. Tym, bardziej, że rynek pracy i zatrudnienia jest dość dynamiczny i zmienny. Jedno oferty pracy przestają być aktualne, a w ich miejsce pojawiają się inne.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *