Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Bytom – oferty pracy z Bytomia i okolic.

Praca Bytom. Oferty pracy z Bytomia i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Bytom – tym razem odwiedzimy miasto, położone w południowej części naszego kraju, w województwie śląskim. Omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Bytomia i jego najbliższych okolic. Naszą analizę oprzemy na wybranych, aktualnych i najciekawszych według nas ofertach pracy i zatrudnienia z tego właśnie rejonu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Bytom
Praca Bytom

 

 

Praca Bytom – oferty pracy z Bytomia i okolic.

Tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia w jednym z miast, położonym na obszarze województwa śląskiego. Przedstawimy i omówimy wybrane oferty pracy. Takie, które zwróciły naszą uwagą i są obecnie dostępne na terenie Bytomia oraz jego najbliższych okolic.

 

Przykładowe oferty pracy z Bytomia i okolic.

 

 • Sprzedawca w sklepie meblowym – praca dla osób z doświadczeniem na takim bądź zbliżonym stanowisku. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Praca na terenie miasta Bytomia.
 • Protetyk słuchu – oferta zatrudnienia w firmie medycznej z kilkudziesięcioletnią tradycją na rynku europejskim, zajmująca się zaopatrywaniem klientów indywidualnych w produkty medyczne, środki pomocnicze oraz sprzęt rehabilitacyjny. Praca na stanowisku sprzedawcy. W zakres obowiązków wchodzi tutaj obsługa klientów, zaopatrzenie w aparaty słuchowe, sprzedaż i wynajem produktów medycznych oraz doradztwo w doborze produktów medycznych. Wymagane uprawnienia w zawodzie protetyk słuchu, dobry kontakt z klientem oraz umiejętność pracy w zespole współpracowników.  W ofercie zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników. Ponadto, firma zwraca koszty wszelkich wyjazdów oraz podróży szkoleniowych i podnoszących kwalifikacje zawodowe.
 • Fryzjer lub fryzjerka – praca w nowo otwartym salonie fryzjerskim na terenie Bytomia. Pracodawca oferuje stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość udziału w kursach i szkoleniach, co daje szansę stałego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.
 • Pracownicy ogólnobudowlani – zarówno wykwalifikowani jak i bez kwalifikacji. Jeśli chodzi o konkretne zawody, to wymienić tutaj należy takie specjalności jak murarz, malarz, tynkarz, cieśla, dekarz, zbrojarz, elektryk, glazurnik, hydraulik itp.

 

 

Szukasz ciekawej i dochodowej pracy w domu?
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami współpracy.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 

 • Specjalista do spraw sprzedaży – asystent osobisty. Wśród obowiązków związanych z tym stanowiskiem pracy, wymienić należy kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy oraz udzielanie im niezbędnych informacji odnośnie oferty handlowej. Ponadto, umawianie spotkań biznesowych, raportowanie w CRM, obsługa social media oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych, jak i stałych klientów.
 • Lektor języka angielskiego – prowadzenie zajęć na specjalnej platformie edukacyjnej online. Firma oferuje odpowiednie przeszkolenie na wspomnianej platformie, elastyczne godziny i miłą atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Od kandydatów na ten etat oczekuje się odpowiedniego wykształcenia kierunkowego oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Ponadto, minim 3-letnie doświadczenie zawodowe, entuzjazm, kreatywność oraz wysoką kulturę osobistą. Wśród pozostałych wymagań, wymienić należy również konieczność prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
 • Ekspedientkę do sklepu z asortymentem mięso-wędliny. Praca dla osób z praktyką, zatrudnienie na terenie Bytomia.
 • Elektromonter konstrukcji stalowych – praca przy budowie lekkich konstrukcji stalowych. Podstawowe obowiązki na tym etacie, to okablowanie konstrukcji/maszyny oraz podłączenie do szafy sterowniczej. Szafa posiada gotowe wejścia i wyjścia. Ponadto, do zadań związanych z tym stanowiskiem pracy należy również montaż podzespołów i kabin lakierniczych, wykonywanie powierzonych prac zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi, serwisowanie maszyn oraz utrzymanie ruchu zbudowanych maszyn. Wśród wymagań, niezbędne będzie tutaj posiadanie odpowiednich badań wysokościowych. Ponadto, prawo jazdy kategorii B oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Wiąże się to z tym, że schematy są w przeważającej większości sporządzane po angielsku.
 • Agent ubezpieczeniowy – praca dla osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami. Inne wymagania czy też oczekiwania od kandydatów, to minimum średnie wykształcenie, niekaralność,  mobilność oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Ponadto, wymagane posiadanie, lub ewentualnie założenie, własnej jednoosobowej działalności gospodarczej.
 • Magister farmacji – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z ofertą dość atrakcyjnego wynagrodzenia. Możliwość doskonalenia zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Praca w aptece na terenie Bytomia.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Pozostałe oferty z Bytomia i okolic.

 • Pracownik ochrony fizycznej – praca na terenie jednego z dyskontów spożywczych na terenie miasta Bytomia. Wymagane zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność oraz mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie. Ponadto, firma zapewnia kompletne i bezpłatne umundurowanie, możliwość skorzystania z funduszu socjalnego oraz ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, czyli tzw. NNW.
 • Księgowość – poszukiwane osoby do kontroli procesu rozliczenia materiału pod kontem księgowym. Wymagane doświadczenie w pracy w księgowości oraz umiejętność obsługi komputera pod kątem obsługi biurowych programów finansowych i rachunkowych. Zatrudnienie w okolicach miasta Bytomia.
 • Monter sieci – praca w charakterze montera instalacji teletechnicznych i światłowodowych. Wymagane podstawowe umiejętności z zakresu wykonywania montażu instalacji teletechnicznych. Ponadto, wśród wymagań odnośnie potencjalnych kandydatów, wymienić należy dyspozycyjność, punktualność, kreatywność, umiejętność organizacji czasu pracy oraz prawo jazdy kategorii B. Firma oferuje stabilne zatrudnienie przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Projektant do spraw wizualizacji kuchni i łazienek – praca na terenie miasta Bytomia, w jednej z dużych, ogólnopolskich sieci marketów budowlanych.
  Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy odpowiedzialna będzie, między innymi, za przygotowanie wizualizacji kuchni i łazienek, sprzedaż produktów do projektów, wykonywanie wycen wizualizacji oraz aktywne promowanie usług wizualizacyjnych. Ponadto, w zakres obowiązków należeć będzie również prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji oraz dbanie o ogólny porządek w aranżacjach łazienek i kuchni.
  Wśród wymagań i oczekiwań wobec kandydatów są między innymi takie cechy osobowościowe jak komunikatywność, dokładność oraz terminowość. Oprócz tego, wymagana podstawowa wiedza asortymentowa z zakresu łazienek i kuchni oraz znajomość programu CAD Decor. Dodatkowo, wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń, będzie dla danego kandydata dodatkowym atutem.

 

Praca Bytom – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy przekazać w niniejszym opracowaniu. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące.
Jednocześnie, zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat, znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi opracowaniami i analizami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *