Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Chorzów – oferty pracy z Chorzowa i okolic.

Praca Chorzów. Oferty pracy z Chorzowa i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Chorzów – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Chorzowa oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy oraz pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie oferty pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Chorzów
Praca Chorzów

 

 

Praca Chorzów – tym razem przeniesiemy się do miasta powiatowego, znajdującego się w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem niniejszego artykułu, naszą uwagę skierujemy i bliżej przyjrzymy się rynkowi pracy i zatrudnienia na tym właśnie obszarze.

W związku z tym, przedstawimy oraz pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju. Zarówno te, oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa w miarę ciekawe i choć po części pomocne.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego artykułu, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online. Jak już wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania w domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online.

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Chorzowa oraz jego najbliższych okolic. Poniżej przedstawimy więc i pokrótce omówimy wybrane i aktualne propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa śląskiego.

 

Praca Chorzów – oferty pracy z Chorzowa i okolic.

 

Kierownik robót instalacyjnych do prowadzenia dokumentacji budowy, kierowania całym procesem budowlanym oraz do pełnienia obowiązków kierownika budowy.
Ponadto, do zadań kierownika robót instalacyjnych w tej firmie należeć będzie koordynowanie prac prowadzonych przez pracowników firmy oraz działań podwykonawców.
Wymagane wykształcenie wyższe techniczne, uprawnienia budowlane do kierowania robotami oraz umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej. Poza tym, niezbędna będzie tutaj także odpowiedzialność, samodzielność, stanowczość, komunikatywność, umiejętności organizacyjne oraz zdolność zarządzania grupą ludzi i pracy w zespole. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne i adekwatne do wykonywanej pracy i poziomu umiejętności wynagrodzenie.

Kasjer-sprzedawca do pracy dwu zmianowej w sklepie ogólnospożywczym na terenie Chorzowa.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną obsługę klienta, rejestrację sprzedaży na kasie fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie oraz odpowiednią ekspozycję towaru.
Wymagana dyspozycyjność i chęć do pracy, uczciwość, rzetelność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Dodatkowym atutem danego kandydata będzie posiadanie odpowiedniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy.
Firma oferuje pracę na umowę oraz pewne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Dodatkowo, premie za zaangażowanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.

Konsultant infolinii u jednego z największych dostawców energii elektrycznej w kraju.
Praca polega na telefonicznej obsłudze klientów i pomocy w zakresie rozwiązania ich problemów.
Od kandydatów oczekuje się umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych, zadawania trafnych pytań oraz aktywnego słuchania osób dzwoniących. Ponadto, niezbędna będzie także odpowiednia motywacja do pracy, dyspozycyjność oraz znajomości obsługi komputera.
Firma oferuje zatrudnienie na umowę w pełnym wymiarze czasu, atrakcyjną pensję podstawową plus premie oraz cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty. Poza tym, pracę w zgranym i przyjaznym zespole oraz możliwości rozwoju w strukturach firmy. Praca na terenie miasta Chorzowa.

 

 

Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Chorzów – inne, wybrane oferty pracy z Chorzowa i okolic.

Rejestratorka medyczna do pracy przy rejestracji i obsłudze osobistej i telefonicznej pacjentów w przychodni, obsługi obiegu dokumentacji i archiwizacji dokumentacji medycznej oraz współpracy z personelem medycznym.
Wymagane minimum średnie wykształcenie oraz odpowiednie doświadczenie na stanowisku rejestratorki medycznej. Ponadto, niezbędna będzie także umiejętność obsługi komputera, wysoka kultura osobista, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w zespole oraz odporność na stres.
Pracodawca oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, niezbędne szkolenia wdrażające do pracy oraz dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach. Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Monter instalacji grzewczych i sanitarnych z doświadczeniem w pracy na obiektach kubaturowych.
Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego oraz takie cechy czy predyspozycje jak odpowiedzialność, punktualność, solidność oraz umiejętność pracy w zespole współpracowników. Ponadto, mile widziane prawo jazdy kategorii B. Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracownik ochrony do pracy na terenie miasta Chorzowa, przy patrolowaniu podległego terenu oraz raportowaniu przełożonym przebiegu służby.
Wymagane zaświadczenie o niekaralności, orzeczenie o niepełnosprawności, odpowiednie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz gotowość podjęcia pracy od zaraz.
Firma oferuje zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto, możliwość uzyskania dofinansowania do kosztów dojazdu do pracy własnym samochodem.

Pracownik introligatorni do obsługi maszyn i urządzeń introligatorskich oraz wykańczania, konfekcjonowania i pakowania gotowych produktów.
Wymagane doświadczenie w pracy w introligatorni, odpowiednie zdolności manualne, dyspozycyjność, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole współpracowników.

Kucharz bądź kucharka z doświadczeniem do pracy w restauracji typu bistro, znajdującej się w Chorzowie.
Firma gwarantuje stałe zatrudnienie oraz terminowość w wypłacaniu wynagrodzeń.
Mile widziane doświadczenie w kuchni na wagę.
Praca od poniedziałku do piątku plus co druga sobota w miesiącu. Wszystkie niedziele i święta wolne od pracy. Zatrudnienie na podstawie mowy o pracę lub umowy zlecenia.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Chorzowa i okolic.

Specjalista do spraw księgowości i płac z minimum dwu letnim doświadczeniu zawodowym na podobnym stanowisku pracy.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie sporządzanie list płac, deklaracji PIT, CIT i VAT do Urzędu Skarbowego oraz zgłoszeń, deklaracji rozliczeniowych, wniosków o zasiłki chorobowe itp. do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto, księgowanie zdarzeń gospodarczych, analiza kont księgowych, weryfikacja rozrachunków oraz aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.
Wymagane minimum dwu letnie doświadczenie w pracy w księgowości oraz odpowiednia znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych. Poza tym, niezbędna będzie również bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz odpowiednie zaangażowanie podczas wykonywania swoich obowiązków pracowniczych. Przydatna w tej pracy będzie także umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny i systemy czasu pracy.

Pracownik biurowy do pracy od zaraz w firmie działającej w branży opiekuńczej.
W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie obsługa nowych zapytań napływających do firmy oraz bieżących kontraktów. Ponadto, organizacja i koordynacja wyjazdów personelu opiekuńczego do Niemiec oraz współpraca z niemieckimi partnerami firmy. Poza tym, rekrutacja osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna osób starszych oraz pozostałe, bieżące prace związane z obsługą biura. Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego.
Możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin pracy.

Kierowca z prawem jazdy kategorii C do pracy w hurtowni warzyw i owoców, znajdującej się w Chorzowie.
Praca stała, polegająca na rozwożeniu asortymentu hurtowni po terenie województwa śląskiego.
Wymagane doświadczenie w prowadzeniu samochodów powyżej 3,5t.

Mechanik i elektromechanik pojazdów samochodowych, zarówno osobowych jak i dostawczych.
Wymagane odpowiednie doświadczenie w zawodzie, punktualność oraz zaangażowanie w pracę.
Mile widziane prawo jazdy w kategoriach B oraz C.
Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Chorzów – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Chorzowa oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje przekazane okazały się dla Państwa w miarę ciekawe i choć po części pomocne.

Jak widać, ciekawych i co ważne atrakcyjnych ofert pracy, na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne i wybrane przez nas propozycje zatrudnienia z tego rejonu.

Tak więc, osoby poszukujące pracy na tym właśnie terenie, nie powinny mieć większych problemów ze znalezieniem dla siebie ciekawej i satysfakcjonującej oferty. Zwłaszcza, jeżeli mają jakiś konkretny zawód w ręku bądź odpowiednie wykształcenie.

Na koniec, pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *