Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Gliwice – oferty pracy z Gliwic i okolic.

Praca Gliwice. Oferty pracy z Gliwic i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Gliwice – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Gliwic i jego najbliższych okolic. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie oferty pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Gliwice
Praca Gliwice

 

 

Praca Gliwice – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, leżącego w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z tematem naszego artykuły, skupimy się i przyjrzymy bliżej rynkowi pracy i zatrudnienia w tym właśnie regionie naszego kraju. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i obecnie aktualne propozycje zatrudnienia w tym właśnie rejonie województwa śląskiego. Zarówno te, oferowane przez duże firmy i przedsiębiorstwa, jak i przez tych średnich i najdrobniejszych przedsiębiorców i pracodawców.
Mamy nadzieję, że informacje te okażą się dla Państwa choć po części interesujące i pomocne.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalną propozycją. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online.

 

Praca w domu przy komputerze.
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu, dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia na terenie Gliwic i jego najbliższych okolic. Tak więc, poniżej postaramy się wymienić i pokrótce omówić wybranie propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa śląskiego.

 

Praca Gliwice – oferty pracy z Gliwic i okolic.

 

Magazynier do pracy przy załadunku i rozładunku towarów, układaniu towarów na magazynie, przeliczaniu i sprawdzaniu ilości dostarczanych towarów oraz do dostawy zamówionego towaru na poszczególne budowy.
Wymagane prawo jazdy kategorii B, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT oraz umiejętność obsługi komputera. Poza tym, niezbędna będzie tutaj również samodzielność, umiejętność organizacji pracy oraz zdolności do współpracy w zespole pracowniczym.
Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto, stałe godziny pracy w systemie jednozmianowym. Praca do poniedziałki do piątku, w godzinach od 7 do 15.

Pracownik cukierni do obsługi gości, czyli sprzedaży wyrobów cukierniczych, pieczywa oraz lodów. Prócz tego, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie również przygotowywanie kaw, herbat, deserów lodowych oraz dbanie o ogólny ład i porządek w cukierni.
Poszukuje się osoby energicznej, komunikatywnej oraz pozytywnie nastawionej do życia i pracy.

Brygadzista bądź majster do pracy w firmie z branży metalowej.
Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku brygadzisty w tej firmie należeć będzie szkolenie pracowników, codzienne rozdzielanie im obowiązków, kontrola jakości, rozwiązywanie bieżących problemów oraz obsługa dostępnych maszyn i urządzeń. Poza tym, reagowanie na pojawiające się  problemy pracownicze i budowanie miłej i przyjaznej atmosfery pracy.
Wymagane minimum zawodowe wykształcenie, odpowiednie doświadczenie w pracy na produkcji, najlepiej jako brygadzista w branży metalowej. Ponadto, mile widziana znajomość maszyn i procesów obróbczych, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji miejsca i czasu pracy.
Praca w miłej i przyjaznej atmosferze, na podstawie umowy o pracę.

Pracownik produkcji do gięcia blach, cięcia na piłach taśmowych, szlifowania oraz malowania proszkowego. Praca w firmie na terenie Gliwic, w miłej i przyjaznej atmosferze. Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wypracowywania dodatkowych nadgodzin. Oferta skierowana także dla osób bez żadnego doświadczenia, ponieważ przewidziane są wstępne szkolenia przygotowujące do tej pracy.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Gliwice – inne, wybrane oferty pracy z Gliwic i okolic.

Referent do spraw kadr i płac w firmie, zajmującej się dostawą towarów i usług informatycznych dla jednostek administracji samorządowej oraz dostawą kompletnych systemów hydrometrycznych w dziedzinie hydrometrii, meteorologii oraz ochrony środowiska.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należy naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie zasiłków chorobowych, terminowe przygotowanie list płac prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników. Poza tym, prowadzenie i przygotowywanie akt osobowych oraz ich księgowe ewidencjonowanie. Głównie dotyczy to umów o pracę, ich aneksów, umów zleceń oraz umów o dzieło.
Ponadto,  przygotowywanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, deklaracji PIT i ZUS, zgłaszanie pracowników i ich rodzin do ubezpieczeń społecznych oraz monitorowanie płatności i prowadzenie raportów o niezapłaconych fakturach. Dodatkowo, ewidencja i monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych i kontrolnych pracowników, terminów szkoleń BHP oraz prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP.

Wymagane minimum średnie wykształcenie, o kierunku rachunkowość lub ekonomicznym, znajomość księgowości i zagadnień podatkowych i kadrowych oraz umiejętność obsługi komputera. Głównie komputerowych programów rachunkowych i rozliczeniowych oraz pakietów biurowych typu MS Office. Poza tym, niezbędne będzie także minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Firma oferuje zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz atrakcyjne, adekwatne do wykonywanych zadań wynagrodzenie.

Mechanik samochodowy z doświadczeniem do pracy w jednym z warsztatów na terenie Gliwic.
Wymagana oczywiście umiejętność napraw mechanicznych pojazdów samochodowych, zaangażowanie, sumienność, punktualność oraz odpowiedzialność. Poza tym, mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź zlecenie, w zależności od potrzeb i oczekiwań pracownika. Ponadto, w ofercie atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz miła i przyjazna atmosfera pracy. Prócz tego, potrzeba również osoba do pracy jako pomocnik mechanika. W tym wypadku, nie jest wymagane posiadanie doświadczenia na etacie mechanika.

Rejestratorka do pracy w jednym z gabinetów stomatologicznych na terenie miasta Gliwice.
Wymagane odpowiednie wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na tego typu stanowisku pracy.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Gliwic i okolic.

Asystent brokera ubezpieczeniowego do pracy przy bieżącym wsparciu zespołu brokerskiego w zakresie obsługi procesu ubezpieczeniowego klientów. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku asystenta brokera ubezpieczeniowego w tej firmie należeć będzie także przygotowywanie materiałów do zapytań brokerskich oraz praca z dokumentacją związaną z tą działalnością. Poza tym, pomoc w przygotowywaniu programów ubezpieczeniowych i rekomendacji oraz kontakt z klientem instytucjonalnym oraz bieżąca współpraca z ubezpieczycielami.

Wymagane wykształcenie wyższe, najlepiej o kierunku ekonomicznym, administracyjnym lub prawniczym. Propozycja ta jest skierowana również dla studentów ostatniego roku studiów powyższych kierunków. Inne wymagania od kandydatów na ten etat to umiejętność obsługi komputera, ze szczególnym uwzględnieniem komputerowych programów biurowych typu pakiet MS Office. Głównie chodzi tutaj o takie programy Word, Exel czy Power Point. Oprócz tego, prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do poszerzenia wiedzy z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i rynku ubezpieczeń.

Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz premie uznaniowe po zakończeniu umowy na czas próbny. Ponadto, w trakcie współpracy można liczyć na fachową pomoc i wsparcie od bardziej doświadczonych współpracowników.

Technik meblowy do pracy w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją mebli.  Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Obowiązki związane z tym etatem to między innymi produkcja mebli w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Ponadto, obsługa dostępnych na zakładzie maszyn i urządzeń oraz montaż gotowych mebli u klienta.
Wymagany odpowiedni zmysł i talent do prac technicznych, umiejętności obsługi podstawowych maszyn i urządzeń oraz chęci do pracy i do nabywania wiedzy.

Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz atrakcyjne, adekwatne od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz wyników pracy wynagrodzenie. Poza tym, zatrudnienie to stwarza perspektywy rozwoju w branży, możliwość ciągłego doskonalenia się w zawodzie oraz daje możliwość pracy przy ciekawych i rozwojowych projektach. Praca na terenie miasta Gliwice.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Gliwice – podsumowanie.

To wszystko co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Gliwice oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okazały się dla Państwa w miarę interesujące i choć po części przydatne i pomocne. Jak widać, ciekawych i atrakcyjnych propozycji pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne, wybrane przez nas do omówienia propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa śląskiego. Tak więc, osoby szukające akurat zatrudnienie na tych terenach, nie powinny mieć raczej większych trudności ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego i satysfakcjonującego zajęcia. Zwłaszcza, jeżeli posiadają w ręku jakiś fach, bądź też mają konkretne wykształcenie.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *