Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Kamienna Góra – oferty pracy z Kamiennej Góry.

Praca Kamienna Góra. Oferty pracy z Kamiennej Góry i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Kamienna Góra – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Kamiennej Góry oraz jej najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy oraz pokrótce omówimy wybrane propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Kamienna Góra
Praca Kamienna Góra

 

 

Praca Kamienna Góra – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, znajdującego się na terenie województwa dolnośląskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem niniejszego artykułu, przyjrzymy się rynkowi pracy i zatrudnienia na tym terenie.

W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy na terenie Kamiennej Góry oraz jej najbliższych okolic. Zarówno te, oferowana przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców.
Mamy nadzieję, że informacja tutaj przedstawione okażą się dla Państwa interesujące i godne uwagi.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego artykułu, pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online. 

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu, dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Kamienna Góra i jego najbliższych okolic. Poniżej przedstawimy więc i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje zatrudnienia z tego właśnie rejonu województwa dolnośląskiego.

 

Praca Kamienna Góra – oferty pracy z Kamiennej Góry.

 

 • Pracownik montażu do pracy przy montażu gotowych, drobnych elementów, obsłudze maszyn i linii produkcyjnej, kontroli finalnej wyprodukowanych elementów oraz bieżących czynności pomocniczych podczas procesu produkcji.
  Wymagane odpowiednie zaangażowanie, motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy, umiejętność pracy zespołowej oraz dyspozycyjność i co za tym idzie gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Ponadto, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
  Firma proponuje zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, a po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe oraz atrakcyjne zarobki. W skład dochodu wchodzić będzie pensja zasadnicza, premia regulaminowa i frekwencyjna oraz inne dodatki.
 • Przedstawiciel handlowy do pozyskiwania nowych klientów oraz sprzedaży różnego rodzaju asortymentu do gospodarstw rolnych.
  Wymagane minimum średnie wykształcenie, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy oraz prawo jazdy kategorii B. Mile widziane osoby posiadającej własne gospodarstwo rolne.
  Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Ponadto, wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania swoich obowiązków pracowniczych oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych, umożliwiających stałe podnoszenie swojej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.
 • Grafik komputerowy do pracy w firmie zajmującej się w produkcji nośników reklamy zewnętrznej w postaci druku wielkoformatowego, wykonywanego techniką sitodruku oraz offsetu. Głównie chodzi tutaj o banery, flagi, namioty i parasole do ogródków piwnych, restauracji oraz hoteli.
  Zajęcie to polega głównie na przygotowywaniu otrzymywanych od klientów projektów graficznych do naświetlania metodą CST szablonów drukarskich.
  Wymagana bardzo dobra znajomość programów typu Corel czy też Adobe Photoshop. Ponadto, mile widziana znajomość przygotowania materiałów graficznych do druku.
  Firma oferuje pracę na umowę zlecenie. Możliwość wykonywania swoich obowiązków również w sposób zdalny. Poza tym, propozycja ta wiąże się z ciekawym zajęciem, wykonywanym w dynamicznie rozwijającej się podmiocie o ugruntowanej pozycji na rynku. Elastyczny system pracy, duża samodzielność oraz dostęp do wszelkich niezbędnych narzędzi do pracy, to również jedne z zalet tej właśnie propozycji.

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 
 

Inne, wybrane oferty pracy z Kamiennej Góry i okolic.

 • Magazynier lub magazynierka do prostej pracy magazynowej w okolicach Kamiennej Góry.
  Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć więc będzie między innymi rozładunek towaru oraz skanowanie i wykładanie produktów na półki. Ponadto, wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów i kompletowanie zamówień dla klientów oraz pakowanie i załadunek paczek do wysyłki.
  Wymagane ukończenie 18 roku życia, dobra kondycja fizyczna, odpowiedzialność, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz chęć i motywacja do pracy.
  Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę na stałe.
 • Doradca klienta w jednym z wiodących, ogólnopolskich marketów ze sprzętem IT, RTV, i AGD.
  Praca w oddziale na terenie Kamiennej Góry.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku doradcy klienta w tej firmie należeć będzie profesjonalne doradztwo i pomoc klientom przy wyborze produktów dostępnych na sklepie.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto, możliwość wypracowania wysokiej premii, zniżki na oferowane w sklepie produkty, pakiet szkoleń zawodowych oraz szansę na awans w hierarchii i strukturze firmy. Poza tym, atrakcyjne i oferowane na preferencyjnych warunkach ubezpieczenie. Zarówno dla pracownika jak i całej jego rodziny.
 • Kierowca wózka widłowego do przygotowywania komponentów do produkcji i odkładania ich na miejsce przeznaczone dla produkcji. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie odbieranie gotowych wyrobów oraz przygotowywanie pustych opakowań dla produkcji.
  Poza tym, układanie palet z komponentami na wyznaczonych miejscach na magazynie.
  Od kandydatów wymaga się minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na magazynie.
  Prócz tego, niezbędne będą także odpowiednie uprawnienia na wózki widłowe.
  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę na stałe.
  Możliwość pracy w nadgodzinach oraz korzystanie ze stołówki zakładowej. 
  Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Pozostałe, wybrane oferty pracy z Kamiennej Góry i okolic.

 • Specjalista do spraw sprzedaży detalicznej do pracy przy obsłudze klienta i sklepu stacjonarnego oraz internetowego. Główne zadania związane z tym stanowiskiem to przygotowanie i realizowanie wysyłek towaru oraz realizacja założonych planów sprzedażowych.
  Wymagana umiejętność pracy z klientem oraz znajomość obsługi komputera. W szczególności programów sprzedażowych i magazynowych oraz pakietu MS Office. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację werbalną i pisemną. Ponadto, niezbędne będą tutaj również takie zdolności czy cechy charakteru jak komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysokie zdolności interpersonalne.
  Firma oferuje ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz wszelkie niezbędna narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania swoich zadań pracowniczych. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.
 • Technolog chemicznej obróbki włókna do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych w zakresie zastosowania nowych środków chemicznych i technologii wykańczalniczych. Ponadto, do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie także opracowywanie, porządkowanie i systematyzowanie receptur i reżimów technologicznych. Dotyczyć to będzie bielenia, barwienia, drukowania oraz końcowego wykańczania tkanin. Poza tym, katalogowanie receptur i reżimów technologicznych, tworzenie bazy danych oraz nadzór nad kontrolą jakości surowców produkcyjnych. Prócz tego, prowadzenie działań mających na celu optymalizację kosztów produkcji w zakresie wykańczania tkanin, kalkulowanie kosztów produkcji tkanin oraz wdrażanie nowych produktów włókienniczych. Dodatkowo, obserwacja zmian i kierunków rozwoju technik i technologii włókienniczych. 
  Wymagane wykształcenie wyższe włókiennicze lub chemiczne ze znajomością obróbki włókien naturalnych i syntetycznych lub średnie z doświadczeniem w branży włókienniczej. Ponadto, znajomość procesów barwienia i wykańczania tkanin oraz arkusza kalkulacyjnego MS Excel. Dodatkowo, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.
  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na samodzielnym stanowisku w siedzibie firmy. Praca ta wiąże się z możliwością własnego intensywnego rozwoju i awansu oraz uczestnictwie w rozwoju firmy.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kamienna Góra – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Kamienna Góra oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje przez nas przekazane okazały się dla Państwa w miarę ciekawe i choć po części przydatne i pomocne.

Jak widać, ciekawych i co ważne atrakcyjnych ofert pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne, wybrane przez nas propozycje zatrudnienia z terenu Kamiennej Góry i okolic. Tak więc, osoby szukający zatrudnienia w tym właśnie rejonie, nie powinny mieć większych problemów ze znalezieniem dla siebie satysfakcjonującej oferty. Zwłaszcza, jeżeli mają jakiś konkretny fach w ręku lub odpowiednie wykształcenie.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *