Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Kartuzy – oferty pracy z Kartuz i okolic.

Praca Kartuzy. Oferty pracy z Kartuz i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Kartuzy – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Kartuz oraz jego najbliższych okolic. W związku tym, w poniższym opracowaniu przedstawimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego artykułu.

 

 

Praca Kartuzy
Praca Kartuzy

 

 

Tym razem przeniesiemy się do Kartuz, miasta powiatowego leżącego w obrębie województwa pomorskiego. Zgodnie z tematyką naszego serwisu, omówimy rynek pracy i zatrudnienia w tym właśnie rejonie naszego kraju. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i obecnie aktualne propozycje pracy z terenu miasta Kartuzy oraz jego najbliższych okolic. Zarówno te oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez drobniejszych pracodawców i przedsiębiorców.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego artykułu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już pokrótce wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, specjalnie poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu, czyli: Praca Kartuzy – oferty pracy z Kartuz i okolic. Naszą analizę oprzemy na omówieniu wybranych i aktualnych obecnie ofertach pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju.

 

Praca Kartuzy – oferty pracy z Kartuz i okolic.

 

 • Kierownik budowy do bezpośredniego nadzoru na budowie nad ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych. Inne zadania związane z tym stanowiskiem pracy to kontrola jakości prowadzonych robót i ich harmonogramu oraz przestrzegania zaleceń BHP i przepisów przeciwpożarowych. Ponadto, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej, przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz analiza dokumentacji technicznej.
  Wymagane wykształcenie wyższe techniczne o specjalizacji budowlanej, prawo jazdy kategorii B oraz minimum jednoroczne doświadczenie na tego typu stanowisku. Dodatkowym atutem będzie tutaj także posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych oraz znajomość programu kosztorysowego. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole oraz dyscyplina w pracy to również bardzo przydatne i oczekiwane cechy na tym właśnie stanowisku pracy.
 • Pomocnik produkcji – praca dla firmy produkującej meble tapicerowane na eksport.
  Do podstawowych zadań pracownika zatrudnionego na stanowisku pomocnika produkcji, należeć będzie pomoc w wykonywaniu prostych zadań na poszczególnych działach produkcji oraz udział w załadunku i rozładunku mebli.
  Wymagana bardzo dobra sprawność i odporność na wysiłek fizyczny, odpowiedzialność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę w pracy oraz możliwość pracy w systemie akordowym. Oprócz tego, etat ten daje szansę na zdobycie bogatego doświadczenia u boku specjalistów z branży oraz możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy.
 • Pomoc księgowa – praca w pełnym wymiarze czasu, do bieżącej weryfikacji i wprowadzania dokumentów zakupowych. Ponadto, do obowiązków na tym stanowisku pracy należeć będzie również ewidencja faktur sprzedaży oraz pomoc w sporządzaniu deklaracji VAT, JPK. Oprócz tego, kontrola kont księgowych i rejestrów pod względem poprawności sporządzenia VAT oraz uzgadnianie zobowiązań i należności.
  Wymagane doświadczenie przy tego typu pracy księgowo-biurowej, znajomość zagadnień i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność obsługi komputera. W szczególności chodzi tutaj o programy rachunkowe i biurowe typu MS Office.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kartuzy – inne, wybrane oferty pracy z Kartuz i okolic.

 • Samodzielny handlowiec do budowania i tworzenia nowych kanałów sprzedaży oraz docierania do konsumentów za pomocą własnej sieci kontaktów. Ponadto, w zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku samodzielnego handlowca należeć będzie również realizowanie założonych celów sprzedażowych za pomocą wypracowanych kanałów sprzedaży oraz bieżąca współpraca z innymi kanałami sprzedaży.
  Firma oferuje umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie podstawowe wraz z bardzo atrakcyjnym, nielimitowanym systemem premiowym. Dodatkowo, niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania powierzonych zadań. Wśród nich oczywiście telefon, iPad itp.
  Wymagane minimum półroczne doświadczenie w branży sprzedażowej, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pozytywne nastawienie do pracy i nakreślonych celów.
 • Pakowacz paczek internetowych – praca dla osób odpowiedzialnych, dyspozycyjnych i zaangażowanych w powierzone obowiązki. Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, z pełnym ubezpieczeniem oraz innymi zagwarantowanymi przez odpowiednie przepisy prawami. Zajęcie przez 8 godzin dziennie, z atrakcyjnym i terminowo wypłacanym wynagrodzeniem. Oferta przeznaczona jest również dla studentów studiów zaocznych.
  Do obowiązków na tym stanowisku będzie należeć będzie między innymi pakowanie towaru oraz drukowanie i naklejanie odpowiednich etykiet.
 • Pracownik do obsługi jednego z dużych marketów z artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Placówka znajduje się na terenie miasta Kartuzy i należy do jednej z wiodących w Polsce sieci z tego typu asortymentem.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  oraz atrakcyjne i sukcesywnie zwiększane wynagrodzenie. Dodatkowo, do dyspozycji również szeroki pakiet świadczeń socjalnych oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Ponadto, podejmując się tej pracy masz szansę rozwoju zawodowego i awansu w hierarchii firmy.
  Wśród zadań związanych z tym zajęciem wymienić należy dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, wykładanie towaru, utrzymanie porządku w sklepie oraz bieżącą obsługa klientów.
  Wymagania czy też oczekiwania od kandydatów na to stanowisko pracy to między innymi gotowość do do pracy w systemie zmianowym. Oprócz tego chęci do długotrwałej współpracy oraz do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybranie oferty pracy z Kartuz i okolic.

 • Operator maszyn przy obsłudze zautomatyzowanych linii produkcyjnych, nadzorze nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich bieżącym przezbrajaniu i regulacji. Inne zadania związane z tym stanowiskiem pracy to także uczestniczenie w projektach usprawnieniowych, kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz raportowanie i wypełnianie niezbędnej dokumentacji.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowe, bardzo atrakcyjne benefity pracownicze. Ponadto, oprócz wynagrodzenia podstawowego dodatkowo premia po każdym miesiącu pracy. Etat ten stwarza również możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju szkoleniach branżowych i tym samym daje szansę na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
  Na to stanowisko poszukiwane są osoby dyspozycyjne, gotowe do pracy trzy zmianowej, w systemie czterobrygadowym. Oprócz tego, wymagane wykształcenie minimum zawodowe, umiejętności techniczne oraz odpowiednie doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej. Poza tym, niezbędna będzie tutaj także komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie w powierzone prace oraz zdolności organizacyjne. Także podstawowa umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego Office jest również warunkiem, który powinien spełniać kandydat ubiegający się o tą pracę. Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym.
 • Szwaczka tapicerki meblowej do pracy w firmie produkującej meble na rynek krajowy oraz na eksport.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie ze zleconym wzorem, przygotowywanie i szycie materiałów pod dalszą produkcję mebli tapicerowanych oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy i utrzymanie w należytym stanie powierzonych materiałów i narzędzi.
  Wymagana umiejętność szycia pokrowców meblowych lub szycia ciężkiego, zdolności manualnych, uczciwość, dokładność, odpowiedzialność oraz  zaangażowanie w powierzone obowiązki. Ponadto, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  Praca w miłej i przyjaznej atmosferze, w systemie jednozmianowym. Dodatkowo, możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy oraz zdobycie doświadczenia u boku specjalistów z tej branży.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kartuzy – podsumowanie.

Jak widać na powyższych przykładach, ciekawych i atrakcyjnych finansowo ofert pracy na terenie Kartuz i okolic obecnie nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie wybrane propozycje zatrudnienia z tego regionu naszego kraju. Jak wiadomo, w tego typu krótkim opracowaniu nie jesteśmy w stanie ich wszystkich wymienić, a tym bardziej dokładniej opisać i omówić. Poza tym, rynek pracy jest bardzo płynny i dynamiczny, co wiąże się z dużą i regularną rotacją dostępnych ofert pracy. W związku z tym, przedstawiliśmy tylko te, które najbardziej rzuciły nam się w oczy i zwróciły naszą uwagę. Ponadto, naszym celem było jedynie zarysowanie ogólnego trendu związanego z lokalnym rynkiem pracy na obszarze Kartuz i okolic.

Na koniec naszego opracowania pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej własnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *