Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Kępno – oferty pracy z Kępna i okolic.

Praca Kępno. Oferty pracy z Kępna i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Kępno – tematem naszego opracowania będzie tym razem rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Kępna oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane oferty pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części niniejszego artykułu.

 

 

Praca Kępno
Praca Kępno

 

 

Praca Kępno – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, znajdującego się w obrębie województwa wielkopolskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu i tematem niniejszego artykułu, naszą uwagę skierujemy i bliżej przyjrzymy się tutejszemu rynkowi pracy i zatrudnienia. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa w miarę interesujące i choć po części pomocne.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną, dotyczącą pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu, czyli: Praca Kępno – oferty pracy z Kępna i okolic. Poniżej przedstawimy więc i pokrótce omówimy wybrane propozycje zatrudnienia z Kępna oraz jego najbliższych okolic.

 

Praca Kępno – oferty pracy z Kępna i okolic.

 

 • Stolarz i operator CNC do pracy w firmie z okolic Kępna, zajmującej się branżą meblową.
  Głównie chodzi tutaj o produkcję stołów i krzeseł.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo, premie wydajnościowe, ubezpieczenie grupowe oraz wstępne szkolenie stanowiskowe dla rozpoczynających pracę. Praca od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym.
  Mile widziane doświadczenie na takich stanowiskach jak operator maszyn CNC, pracownik montażu stołów czy też tapicer siedzisk do krzeseł.
 • Kierownik produkcji w zakładzie produkującym łóżka na rynek Polski oraz całej Unii Europejskiej.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku kierownika produkcji w tym akurat przedsiębiorstwie należeć będzie kierowanie grupą kilkudziesięciu pracowników. Będzie to planowanie i przydzielanie im zadań, organizacja i kontrola ich pracy, planowanie grafiku oraz dbanie o czuwanie nad przestrzeganiem zasad BHP. Ponadto, kompleksowe zarządzanie całym procesem produkcyjnym oraz realizacja wcześniej założonych planów produkcyjnych. Poza tym, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, tworzenie raportów, czuwanie nad kalkulacją i optymalizacją kosztów oraz współpraca z pozostałymi działami i komórkami organizacyjnymi całego przedsiębiorstwa.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie na tego typu kierowniczym stanowisku, wykształcenie wyższe techniczne oraz wiedza z zakresu procesów produkcyjnych i około produkcyjnych. Oprócz tego, bardzo przydatna będzie tutaj także samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne, własna inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów. Mile widziane także doświadczenie w branży gospodarki odpadami.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie trzy zmianowym oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Magazynier do pracy w hurtowni akcesoriów meblowych.
  Dodatkowym atutem kandydata na ten etat będzie znajomość branży i uprawnienia na wózek widłowy.
  Praca ta daje możliwość udziału w szkoleniach oraz stwarza szansę ciągłego rozwoju.
 • Kierowca z prawem jazdy kategorii B do pracy przy transporcie mebli na terenie całego kraju.
  Oprócz prawa jazdy, wymagane udokumentowane doświadczenie w zawodzie kierowcy przez minimum 5 lat, sumienność, punktualność, uczciwość oraz dbałość o powierzone mienie.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kępno – inne, wybrane oferty pracy z Kępna i okolic.

 • Tapicer lub pomocnik tapicera do pracy w małej firmie meblowej, zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych.
  Firma oferuje pewne, stałe i stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.  Ponadto miłą i przyjazną atmosfera pracy w małym i zgranym gronie współpracowników.
 • Operator maszyn w fabryce mebli przy obsłudze linii okleiniarek dwustronnych i czterostronnych, linii wiertarek przelotowych, centrów obróbczych oraz wiertarsko-frezarskich. Ponadto, pił panelowych, okleiniarek pojedynczych oraz wiertarek pojedynczych.
  Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy i płacy oraz pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
 • Informatyk z odpowiednim doświadczeniem do pracy w firmie zajmującej się produkcją łóżek.
  Zarówno na rynek krajowy, jak i na eksport.
  Oprócz wspomnianego doświadczenia niezbędne będzie także posiadanie wykształcenia informatycznego.
  W szczególności chodzi tutaj o dobrą znajomość środowiska Microsoft oraz techniczną  wiedzę, dotyczącą budowy komputera i standardowego sprzętu IT. Mowa tutaj o takich urządzeniach jak drukarka, laptop, skaner oraz inne urządzenia, w tym wielofunkcyjne. Ponadto, od kandydatów na ten etat oczekuje się takich predyspozycji czy cech charakteru jak umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność szybkiego uczenia się i przekazywania przyswojonej wiedzy oraz dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych w kontaktach międzyludzkich. Poza tym, niezbędna będzie także odpowiedzialność, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność, a co za tym idzie gotowość do wyjazdów służbowych. Prócz tego zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz prawo jazdy kategorii B.
  Do zadań związanych z tym etatem należeć będzie koordynacja projektów IT, integracja systemów informatycznych, wykonywanie kopii zapasowych, zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz pomoc i wsparcie dla użytkowników.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą i przyjazną atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Kępna i okolic.

 • Pracownik fizyczny w hurtowni z artykułami biurowym do przyjmowania i wydawania towarów, dbania o porządek na powierzonym na stanowisku pracy oraz bieżącej współpracy z pozostałymi działami.
  Wymagane posiadanie uprawnień na wózek widłowy, zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze, uczciwość oraz chęć i motywacja do pracy. Ponadto, mile widziane prawo jazdy kategorii B. Firma oferuje bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Poza tym, stałe godziny pracy w miłym i przyjaznym gronie współpracowników.
 • Kasjer sprzedawca na jednej ze stacji paliw na terenie miasta Kępna.
  Obowiązki związane z tym stanowiskiem pracy to bieżąca obsługa klienta oraz dbanie o czystość i ogólny porządek na terenie stacji.
  Firma oferuje pełne przeszkolenie wstępne oraz bardzo miłą, dobrą i przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole współpracowników.
 • Księgowy bądź księgowa oraz pracownik obsługi klienta do pracy przy prowadzeniu księgowości firmy, sprzedaży towarów, obsłudze sprzętów biurowych i portali aukcyjnych oraz do bieżącej obsługi maili i telefonów.
  Wymagane doświadczenia w prowadzeniu księgowości oraz dziale obsługi klienta. Poza tym, niezbędna będzie tutaj będzie także umiejętność obsługi komputera oraz odpowiednich programów biurowych. Głównie chodzi tutaj o pakietem MS office. Ponadto, dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
 • Malarz konstrukcji stalowych z umiejętnością malowania pompą hydrodynamiczną.
  Praca w 8 godzinnym systemie zmianowym,  z możliwością wypracowywania dodatkowych nadgodzin płatnych. Zatrudnienie na pełny etat na zasadzie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem.
 • Technik serwisant do obsługi technicznej i wsparcia systemów, rozwiązywania bieżących problemów informatycznych oraz utrzymywania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń. Prócz tego, do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku technika serwisanta należeć będzie również instalacja, serwis oraz konserwacja systemów.
  Wymagana dobra znajomość sprzętu PC, elektryki i elektroniki oraz aktualnych zasad sieciowych.
  Firma oferuje zatrudnienie podstawie umowę o pracę na pełny etat w podmiocie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kępno – podsumowanie.

To wszystko co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie Kępna i okolic. Mamy nadzieję, że informacje tutaj przekazane okazały się dla Państwa interesujące i godne uwagi. Jak widać z powyższych przykładów, ciekawych i co ważne atrakcyjnych propozycji pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje.

Tym bardziej, że są to jedynie wybrane oferty zatrudnienia, dostępne obecnie w tym rejonie województwa wielkopolskiego. Jest bowiem rzeczą zrozumiałą, że w tego typu artykule nie sposób ich wszystkich wymienić, nie mówiąc już o dokładnym opisie i analizie. Zwłaszcza, ze rynek pracy jest tak zmienny i dynamiczny, jak praktycznie żaden inny. Duża rotacja propozycji i ich zmienność sprawia, że warto je na bieżąco śledzić. Zwłaszcza, jeżeli jesteśmy w trakcie szukania pracy lub planujemy zmienić swoje dotychczasowe zajęcie.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *