Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Kraków – oferty pracy z Krakowa i okolic.

Praca Kraków. Oferty pracy z Krakowa i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Kraków, czyli analiza najciekawszych i dostępnych ofert pracy z terenu Krakowa i jego okolic.
Dodatkowo na naszej stronie oferta specjalna – Praca w domu przy komputerze.
Więcej szczegółów na temat tej propozycji znajdziesz pod koniec naszego opracowania.

 

 

Praca Kraków
Praca Kraków

 

 

Praca Kraków – oferty pracy z Krakowa i okolic.

 

Tym razem przyjrzymy się bliżej, jakie są aktualne oferty pracy i zatrudnienia na terenie małopolski oraz samego miasta Krakowa. Sprawdzimy w jakich branżach ofert jest najwięcej oraz jakie konkretnie wolne etaty czekają na osoby gotowe do podjęcia takiego zatrudnienia.

 

Przykładowe oferty pracy

 

W Krakowie obecnie najwięcej ofert pracy możemy znaleźć w szeroko rozumianej gastronomii.
Jest to najzupełniej zrozumiałe. Kraków to miasto, które każdego roku odwiedza mnóstwo turystów. Wśród nich również sporo gości zagranicznych. Prócz tego Kraków to również miasto z dużą liczbą studentów. Tak więc mnogość różnego typu lokali, serwujących najróżniejsze dania z całego świata, nie powinna nikogo dziwić.

W związku z tym, potrzebna jest również spora liczba pracowników, którzy będą w stanie tych wszystkich gości należycie obsłużyć. I to nie tylko do bezpośredniej obsługi klientów na sali, czy też pracowników na kuchni. Prócz kelnerek i kucharzy, do właściwego funkcjonowania danego lokalu niezbędna jest również odpowiednia kadra zarządzająca i menadżerska.

A więc wśród wolnych etatów w tej branży znajdziemy rzecz jasna pracę dla kelnerek czy kelnerów oraz kucharzy. Zarówno tych ogólnozmianowych jak również śniadaniowych. Ci ostatni potrzebni są z reguły do restauracji z wszelkiego rodzaju hoteli, moteli itp. Ponadto sporo etatów jest dla typowych pizzermanów, czyli osób potrafiących przygotowywać pizzę. Jak wspomnieliśmy oprócz osób do pracy na kuchni czy też sali, każdy lokal potrzebuje dobrego menadżera. Stąd więc również sporo ofert właśnie dla menadżerów czy też kierowników lokali. Oprócz tego w gastronomii potrzebni są również kierowcy. Głównie chodzi tutaj o dostawców pizzy, choć nie tylko.

Poza gastronomią, tradycyjnie już wiele ofert pracy czeka w tak zwanej „budowlance”. Wśród wolnych etatów w tej branży znaleźć możemy propozycje zatrudnienia dla murarzy, tynkarzy, malarzy, cieśli czy też pracowników do ogólnych prac wykończeniowych. Ponadto jest praca dla hydraulików, elektryków, dekarzy oraz pracowników do dociepleń. Również kadra zarządzająca ma braki w zatrudnieniu. Chodzi tutaj o majstrów, brygadzistów, kierowników budów czy też ogólnie inżynierów. Co ważne, w budownictwie pracę mają szansę znaleźć również osoby bez wykształcenia w tym kierunku czy też doświadczenia.

 

Praca w domu przy komputerze.
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Kraków, to także wolne etaty w branży produkcyjnej. Obecnie widoczne jest zapotrzebowanie na pracowników w takich zawodach jak ślusarze-spawacze i pomocnicy, stolarze, operatorzy wózków widłowych czy też frezerów. Ponadto potrzebni są maszyniści spalinowych pojazdów trakcyjnych, technicy utrzymania ruchu, cukiernicy, dyżurni ruchu oraz operatorzy linii do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W sektorze produkcji na zatrudnienie mogą również obecnie liczyć stolarze meblowi, operatorzy traku taśmowego, pracownicy produkcji aluminium, ślusarki aluminiowej, pakowacze kawy oraz lakiernicy meblowi.

Jeżeli chodzi o inne branże czy też działy gospodarcze, w których jest również sporo wolnych etatów to wyróżnić możemy finanse i księgowość oraz wszelkiego rodzaju salony urody. Chodzi tutaj głównie o fryzjerów, kosmetyczki, manikiurzystki itp. Ponadto wolne miejsca pracy są dla kierowców, magazynierów, kasjerów i ekspedientów oraz pracowników związanych z obsługą pojazdów. Będą to mechanicy, blacharze oraz lakiernicy. Również administracja biurowa zgłasza obecnie wiele wolnych etatów na rozmaite stanowiska.

 

Praca Kraków – wybrane oferty pracy z Krakowa i okolic.

 • Kosztorysant robót sanitarnych – zajęcie polegające na sporządzaniu kosztorysów na podstawie dokumentacji technicznej, optymalizacja rozwiązań projektowych, przygotowywanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja i analiza otrzymanych ofert.
  Wymagane doświadczenie odnośnie kosztorysowania, znajomość branży sanitarnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z bardzo atrakcyjnym systemem wynagrodzeń.
 • Asystent managera do pomocy przy nadzorowaniu i koordynowaniu pracy sklepów, wsparciu managera w bieżących pracach, monitorowanie i analiza działań marketingowych oraz konkurencji oraz współpraca z innymi działami firmy. Inne obowiązki asystenta menagera to również nadzór nad procesem zamówień i koordynacja dostaw towaru, kontrola pracy sklepów oraz załadunek i rozładunek towaru.
 • Agent finansowy do pracy w charakterze windykatora. Wymagana wysoka kultura osobista, samodzielność, umiejętność współpracy i organizowania własnego czasu pracy oraz prawo jazdy kategorii B. Praca przy obsłudze dokumentacyjnej i finansowej klientów indywidualnych. Do dyspozycji samochód służbowy, smartphone oraz kompleksowe szkolenie wdrażające wliczone w godziny pracy.  Po miesięcznym okresie próbnym możliwość podpisania umowa o pracę. Praca w miłej i przyjaznej atmosferze, w oparciu o elastyczny, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pracownika grafik.
 • Pracownik magazynowy do naprawie palet na elektronarzędzia oraz magazynowanie szalunków budowlanych. Zatrudnienie na umowę o pracę, z pełnym zabezpieczeniem wszelkich świadczeń ubezpieczeniowych. Praca dla osób gotowych do wyjazdu do Niemiec. Bardzo wysokie zarobki, bezpłatny transport do miejsca pracy i zakwaterowanie oraz terminowo wypłacane zarobki w Euro.
 • Specjalista do spraw administracyjno-biurowych do współpracy przy tworzeniu i wdrażaniu procesów oraz procedur, przygotowywaniu zestawień i raportów oraz doradztwo techniczne i wsparcie telefoniczne klientów. Ponadto, pomoc w przygotowaniu ofert i dokumentacji handlowo-technicznej, dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz prawidłowy obieg dokumentów. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, odporność na stres oraz umiejętność pracy w młodym i dynamicznym zespole współpracowników.
 • Samodzielny księgowy bądź księgowa do  prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i podatkowymi. Praca na terenie miasta Krakowa.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć poniżej.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z terenu Krakowa i okolic.

 • Mechanik maszyn budowlanych – praca przy naprawie koparek, wozideł, spycharek, koparko-ładowarek i innych tego typu urządzeń. Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie, znajomość budowy i eksploatacji maszyn, samodzielność oraz prawo jazdy kategorii B. Ponadto, mile widziana znajomość podstaw elektryki i hydrauliki siłowej maszyn.
 • Diagnosta samochodowy – praca na terenie Krakowa dla osoby z odpowiednimi uprawnieniami do przeprowadzania okresowych badań diagnostycznych. Ponadto, do obowiązków na tym stanowisku pracy należeć będzie również dbałość o porządek w miejscu pracy, monitorowanie właściwego stanu technicznego urządzeń oraz obsługa programów komputerowych. W związku tym, firma zapewnia odpowiednie szkolenia związane z obsługą tego typu programów.
 • Przedstawiciel handlowy w firmie zajmującej się dystrybucją materiałów i dodatkowych niezbędnych do produkcji mebli. Głównie są to płyty meblowe, sklejki i tego typu materiały. W zakres obowiązków przedstawiciela handlowego, w tym akurat przypadku należeć będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów, udzielanie fachowych porad oraz odpowiedzi na pytania i potrzeby klientów, przygotowywanie ofert handlowych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
 • Kosmetolog do wykonywania zabiegów na twarz i ciało oraz wykonywania henny i depilacji. Wymagane odpowiednie wykształcenie, wiedza i doświadczenie z dziedziny kosmetologii, wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania stałych relacji z klientem, dobra komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
 • Operator koparko-ładowarki dla osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Praca na terenie miasta Krakowa, bez konieczności dalekich wyjazdów delegacyjnych.
 • Elektromonter do wykonywania tras kablowych i okablowania oraz do montażu i podłączeń urządzeń słaboprądowych. Wymagane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe oraz umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem każdego kandydata będzie posiadanie uprawnień SEP oraz odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu tego typu instalacji. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania w powierzone obowiązki pracownicze.

 

Mamy nadzieję, że udało nas się choć pokrótce przedstawić rynek pracy i zatrudnienia na terenie Krakowa i jego bliższych czy dalszych okolicach. A teraz, zgodnie z wcześniejszą obietnicą pragniemy Ci przedstawić naszą ofertę specjalną, a mianowicie:

 

Praca w domu przy komputerze
Pracuj i zarabiaj we własnym domu przy komputerze.
Ponieważ jest to praca którą wykonujemy we własnym domu przy komputerze, to nie ma tutaj zupełnie znaczenia gdzie mieszkasz.
Nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności.
Wystarczy komputer, internet oraz chęci do pracy we własnym domu.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie.
Wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto warto przeczytać:

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *