Opublikowano Dodaj komentarz

Praca na wakacje – wakacyjne oferty pracy 2020.

Praca na wakacje – wakacyjne oferty pracy.
Praca w domu przy komputerze.

Tematem naszego opracowania będzie tym razem „praca na wakacje, czyli na jakie wakacyjne oferty pracy mogą liczyć osoby zainteresowane tego typu, dorywczym, tymczasowym i sezonowymi zajęciem. Głównie chodzi tutaj o uczącą się młodzież i studentów.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Tego typu praca, również może być ciekawą alternatywą dla osób szukających dodatkowego zajęcia. Co ważne, nie tylko na wakacje, ale można w ten sposób pracować i zarabiać praktycznie przez cały rok. Praca taka może być zarówno zajęciem stałym, jak i dodatkowym uzupełnieniem domowego czy też osobistego budżetu. Więcej informacji na temat oferty pracy i zarabiania z własnego domu przy komputerze, znajdziesz w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca na wakacje
Praca na wakacje

 

 

Praca na wakacje – podstawowe informacje.

 

Najczęściej, wakacyjnej pracy dorywczej szukają osoby uczące się, studenci. Wśród branż czy też sektorów gospodarki, które niezmiennie zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników sezonowych, jest oczywiście branża rolnicza, a precyzyjniej rzecz ujmując warzywna, ogrodnicza i sadownicza.

Jednak nie tylko ten segment gospodarki jest otwarty na wakacyjnych pracowników sezonowych, szukających pracy dorywczej na ten własnie, letni okres czasu. Także inne gałęzie naszej gospodarki, w dużej mierze zawdzięczają aktywne funkcjonowanie w tym okresie, dzięki pracy osób młodych, nastawiony na dodatkowy, wakacyjny zarobek.

Wśród najbardziej popularnych zajęć wśród ofert typowo wakacyjnych, sporo propozycji zawsze ma do zaoferowania szeroko rozumiana branża handlowa, głównie spożywcza. Co ważne, nawet dynamicznie rozwijający się obecnie handel przez internet, nie ograniczył w sposób znaczący zapotrzebowania na pracowników do handlu. I to nie tylko w sektorze spożywczym, nie inaczej jest również, jeżeli chodzi o handel online w innych branżach.

Jest to sytuacja jak najbardziej zrozumiała. Skoro w ostatnim czasie wzrosła zdecydowanie sprzedaż online, to w związku z tym niezbędni są pracownicy do obsługi klienta, pakowania i dostarczania zamówionych przesyłek.

W przypadku handlu detalicznego, nierzadko istnieje możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Co więcej, wykonywanie określonej pracy może być również okazją na spędzenia ciekawych, miłych i niepowtarzalnych wakacji. I nie chodzi tu tylko o pracę typu ratownik wodny, instruktor windsurfingu czy też inne zajęcia kojarzące się z wodą, plażą itp.  Praca w jakimś nadmorskim kurorcie jak kelner bądź kelnerka, też daje możliwość fajnego wypoczynku w ciekawym miejscu. Wszak nie będziemy pracować 24 godziny na dobę, ale również będziemy mieli czas prywatny tylko dla siebie.

Podobnie jest w branży hotelarskiej, czy też związanej z pracą w dużych dyskontach spożywczych. Wiele tego typu sieci, właśnie w miejscowościach typowo wypoczynkowych zgłasza spore zapotrzebowanie na nowych, sezonowych i wakacyjnych pracowników. Wiąże się to niewątpliwie ze znacznie zwiększonych ruchem nowych, napływowych klientów w tego typu kurortach,  w okresie wakacyjnym.

 

 Praca na wakacje – wybrane oferty pracy wakacyjnej.

 • Praca w barze na plaży w Niechorze do sprzedaży oraz obsługi beach baru. Oferta skierowana dla osób pełnoletnich, najlepiej z doświadczeniem, posiadających status ucznia bądź studenta. Praca w okresie wakacyjnym, w miłej i przyjaznej atmosferze, w młodym zespole współpracowników. Wymagane zaangażowanie, sumienność, komunikatywność, pozytywne nastawienie do swoich obowiązków oraz aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
 • Praca dla mężczyzny na plaży w Ustroniu Morskim. Zajęcie na okres wakacyjny, polegające na sprzedaży produktów żywnościowych i gastronomicznych, takich jak kukurydza, mrożona kawa, sałatki owocowe, lody itp. Najchętniej widziane są osoby w wieku 18-25 lat, kulturalne i potrafiące rozmawiać z klientami, najlepiej mężczyźni gotowi do pracy fizycznej przez minimum kilka godzin dziennie.
 • Praca na wakacje przy produkcji oraz transporcie – zbieranie i pakowanie gotowych produktów do opakowań, odpowiednie mierzenie i dozowanie składników oraz układanie towaru na paletę. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie wielozmianowym. Mile widziani studenci, osoby uczące się które ukończyły 18 rok życia. Zajęcie uregulowane umową o pracę, z propozycją bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia, wraz z różnego rodzaju dodatkami. Dodatkowo, szkolenia umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
 • Dostawca pizzy – praca dla studenta na okres wakacji. Zajęcie od poniedziałku do piątku przy rozwożeniu pizzy. Do dyspozycji samochód służbowy lub hulajnoga elektryczna.
 • Fotomodelki lub hostessy do ciekawej, prostej i dobrze płatnej pracy przy aktywnej promocji różnego typu produktów. Firma oferuje umowę, uczciwą współpracę i terminowe wypłaty.
 • Praca w małej gastronomii przy sprzedaży lodów, gofrów, hamburgerów, hot-dogów, frytek itp. Praca nad jeziorem w miłej i przyjaznej atmosferze. Wymagana dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze.

 

Szukasz pracy stałej lub dodatkowej?
Proponujemy zajęcie zarówno na wakacje, jak i na cały rok.
Pracujesz i zarabiasz we własnym domu przy komputerze.
Dorywczo, dodatkowo lub na stałe.

Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, przykładowe oferty pracy na wakacje.

 • Praca na wakacje w jednym z ogólnopolskich marketów spożywczych.
  Do zadań związanych z tym stanowiskiem pracy należeć będzie, między innymi, dezynfekcja koszyków i powierzchni użytkowych sklepu. Ponadto, wykładanie towaru na półkach sklepowych, obsługa kasy fiskalnej oraz ogólne prace magazynowe. Dodatkowo, drobne prace pomocnicze i porządkowe na terenie sklepu oraz w pomieszczeniach sanitarnych i magazynowych.
  Wymagane ukończenie 18 roku życia, dyspozycyjność oraz motywacja do pracy i powierzonych w związku z nią obowiązków.
 • Praca na wakacje dla sprzedawcy na stanowisku mięsnym i wędliniarskim w jednym z dużych marketów ogólnospożywczych. Oczekiwana samodzielność, uczciwość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków pracowniczych.
  Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, miłą atmosferą pracy w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
 • Restauracja ze znanej, międzynarodowej sieci poszukuje pracowników młodocianych na okres wakacji. Wymagane ukończenie 16 lat, odpowiedzialność, uczciwość oraz chęć do pracy w znanej, międzynarodowej firmie z branży gastronomicznej.
 • Korepetytor przedmiotów ścisłych  – matematyka, fizyka, chemia itp.
  Praca dla studentów lub osób posiadających już wyższe wykształcenie, posiadających chęć, zdolności i pasję do przekazywania wiedzy w formie korepetycyjnej.
  Praca w prestiżowej, renomowanej, dwujęzycznej firmie, w której obowiązuje miła i przyjazna atmosfera, pełen profesjonalizm oraz elastyczny grafik godzin pracy. Dostosowany do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości czasowych danego współpracownika. Ponadto, brak limitów odnośnie minimalnej liczby godzin do przepracowania oraz bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń, to również bardzo istotny czynnik, który sprawia że oferta ta wydaje się być bardzo ciekawa i godna uwagi.
 • Konsultant oraz doradca klienta do pracy w wakacje przy obsłudze telefonicznej klientów zainteresowanych produktami finansowymi. Głównie chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju pożyczki, kredyty, ubezpieczenia i tego typu produkty z szeroko rozumianej branży finansów osobistych.
  Wymagana uczciwość, obowiązkowość, zaangażowanie oraz udział we wstępnym szkoleniu, mającym na ceku wdrożenie w podstawowy zakres obowiązków.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca na wakacje, pozostałe, wybrane oferty pracy.

 • Oferta pracy na wakacje dla uczniów i studentów jako pracownik produkcji przy zbiorze pieczarek.
  Zbiór odbywa się w pełni klimatyzowanych halach uprawowych.
 • Praca dla kierowcy z prawem jazdy kategorii B do przewozu i dystrybucji towarów. Dotyczy zaopatrzenia sklepów zoologicznych oraz gabinetów weterynaryjnych. Do obowiązków, związanych z tym stanowiskiem, należeć będzie również załadunek i rozładunek towaru oraz rozliczanie dokumentacji. Oprócz praca jazdy kategorii B, wymagane minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych. Ponadto, oczekiwana dyspozycyjność, uczciwość, dobry stan zdrowia, wysoka kultura osobista oraz dyspozycyjność, chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz samodzielność na swoim stanowisku pracy.
 • Wakacyjna oferta pracy przy prowadzeniu kampanii informacyjnej. Zajęcie dla osób, które ukończyły 15 rok życia. W zakres obowiązków wchodzi tutaj telefoniczna obsługa klienta, wprowadzenie informacji do komputera oraz prowadzenie rozmów zgodnie z przygotowanym wcześniej wzorem. Praca nie polega na sprzedaży jakichkolwiek towarów bądź usług przez telefon. Praca na umowę zlecenie z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń. Zajęcie w miłej i przyjaznej atmosferze, w oparciu o elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb pracownika grafik.
 • Magazynier bez uprawnień i doświadczenia do wykonywania prostych prac magazynowych. Praca przy  pakowaniu produktów, układaniu na palety oraz kompletowaniu i przygotowywaniu produktów do wysyłki. Praca z wykorzystaniem skanera. Oczekiwana motywacja do pracy, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym. Praca na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie posiłków regeneracyjnych.
 • Montowanie zawieszeń do grzejników – praca zarówno na okres wakacyjny, jak i na stałe. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Wymagana dokładność, sumienność oraz odpowiednie zdolności manualne do tego typu prac montażowych. Jest to między innymi, montowanie metalowych zawieszeń do grzejników, składanie metalowych i nakładanie plastikowych elementów.
 • Pakowacz – praca na wakacje przy taśmie produkcyjnej, przy pakowaniu wyrobów czekoladowych. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, zdolności manualne oraz dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobisty – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Darmowe konta osobiste – kliknij i sprawdź

 

 

 

Praca na wakacje, to każdego roku również wiele bardzo ciekawych i intratnych ofert zatrudnienia poza granicami naszego kraju. Wybór praca wakacyjnej za granicą, może być bardzo ciekawym i korzystnym rozwiązaniem dla tych osób, które chcę w wakacje zarówno podreperować swój budżet, podszkolić język obcy jak i zwiedzić, zobaczyć jakieś ciekawe miejsca w Europie czy na świecie.

 

Praca na wakacje – oferty pracy za granicą.

 • Praca w Holandii przy zbiorze, pakowaniu, sortowaniu, segregacji oraz kontroli jakościowej warzyw, owoców i kwiatów. Zajęcie zarówno na okres wakacyjny, jak i na stale. Wymagana dyspozycyjność do wyjazdu w wyznaczonym terminie, sprawność do pracy fizycznej oraz zaangażowanie oraz chęci do pracy. Praca od poniedziałku do piątku plus ekstra płatne weekendy. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, znacznie przewyższające dochody, możliwe do uzyskania przez szeregowego pracownika w naszym kraju. Wypłaty co tydzień, przelewane bezpośrednio na konto.
 • Opiekun lub opiekunka do opieki nad seniorami w Niemczech. Praca na okres wakacyjny, od 4 tygodni do 2 miesięcy. Zajęcie na terenie takich niemieckich miast jak Essen, Hamburg, Frankfurt, Kolonia i inne. Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca bezproblemowy, podstawowy kontakt między opiekunem a seniorem. Praca z zapewnionym zakwaterowaniem, w osobnym i pozostającym do dyspozycji opiekuna pokoju. Do obowiązków opiekuna osoby starszej należeć będzie pomoc w podstawowych, codziennych czynnościach oraz w ogólnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Będą to więc także takie czynności jak codzienne zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pilnowanie ogólnego porządku w domu oraz towarzyszenie i pozostawanie do dyspozycji osoby podopiecznej. Bardzo atrakcyjne zarobki w Euro lub w PLN, płatne co miesiąc na wskazane konto bankowe.
 • Praca na terenie Holandii, w pralni przemysłowej głównie zajmującej się obsługą pralniczą szpitali. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz specjalny dodatek mieszkaniowy. Zajęcie polega na segregacji odzieży do prania i wkładania do maszyn piorących. Ponadto, po wypraniu odpowiednia segregacja i składanie do przeznaczonych do tego specjalnych pojemników. Wymagana znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.
 • Praca w Niemczech jako opiekun starszego małżeństwa lub jednej osoby. Niezbędna znajomość języka niemieckiego w stopniu, gwarantującym bezproblemowy kontakt. Istnieje również możliwość wyjazdu pracy małżeństw. Praca ta wiąże się również z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem, znacznie przewyższającym średnią krajową obowiązującą w Polsce. Firma organizująca wyjazdy do tej pracy, gwarantuje bezpłatny dojazd od miejsca zamieszkania do miejsca wykonywania pracy opiekuńczej.

 

 

Praca na wakacje – podsumowanie.

To rzecz jasna jedynie wybrane oferty pracy wakacyjnej, zarówno te z obszaru Polski, jak i z spoza granic naszego kraju. Jest rzeczą oczywistą, że w naszym krótkim opracowaniu, nie jesteśmy w stanie zamieścić wszystkich dostępnych i aktualnych ofert pracy wakacyjnej.

Tym bardziej, że rynek pracy jest dość dynamiczny i zmienny, co wiąże się niewątpliwie ze stałą rotacją tego typu propozycji zatrudnienia. Warto więc, szczególnie osoby zainteresowane tego typu wakacyjnym zajęciem, na bieżąco sprawdzać i monitorować dostępne oferty pracy na okres wakacyjny.

W naszym artykule staraliśmy się jedynie zarysować, przedstawić kierunki i trendy związane z tym akurat rynkiem zatrudnienia. Tym samym również pokazać, jak wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy na wakacje czeka każdego roku na osoby, które tego typu dodatkowego, sezonowego zajęcia właśnie poszukują. Mamy więc nadzieję, że nasz opracowanie było dla Państwa choć po części interesujące oraz miarę pomocne w zorientowaniu się w możliwościach i różnorodności tego typu ofert pracy.

Kończąc już powoli nasz opracowanie, pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już tutaj wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie online. Należy dodać, że tego typu zajęcie można traktować jako pracę dodatkową, jak i stałe źródło dochodu. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *