Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Nowy Sącz – oferty pracy z Nowego Sącza i okolic.

Praca Nowy Sącz. Oferty pracy z Nowego Sącza.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Nowy Sącz – tematem naszego opracowania będzie tym razem rynek pracy i zatrudnienia na terenie Nowego Sącza oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Nowy Sącz
Praca Nowy Sącz

 

 

Praca Nowy Sącz – tym razem przeniesiemy się do miasta powiatowego, znajdującego się w obrębie województwa małopolskiego. Zgodnie z profilem serwisu oraz tematem tego artykułu naszą uwagę skierujemy i bliżej przyjrzymy się tutejszemu rynkowi pracy i zatrudnienia. Naszą krótką analizę oprzemy na przedstawieniu oraz omówieniu wybranych i aktualnych propozycji pracy z tego właśnie rejonu województwa małopolskiego. Zarówno tych, oferowanych przez duże i średnie firmy z terenu Nowego Sącza i okolic, jak i mniejszych pracodawców i przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w poniższym artykule dla siebie jakieś ciekawe, cenne i przydatne informacje.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia rynku pracy na terenie Nowego Sącza i okolic, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już tutaj pokrótce wcześniej wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online.
Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji.
W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, czyli: Praca Nowy Sącz – oferty pracy z Nowego Sącza i okolic. W związku z tym, przedstawimy poniżej i pokrótce omówimy wybrane i obecnie aktualne oferty pracy z tego właśnie rejonu w województwie małopolskim.

 

Praca Nowy Sącz – oferty pracy z Nowego Sącza i okolic.

 

 • Pomocnik magazyniera do pracy w  jednej z firm kurierskich, w oddziale na terenie Nowego Sącza.
  Do zadań osoby zatrudnionej stanowisku pomocnika magazyniera w tym oddziale, należeć będzie wsparcie prac magazynowych. Głównie będzie to rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie oraz przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich.
  Od kandydatów oczekuje się odpowiedzialności, uczciwości, dokładności, sumienności, rzetelności umiejętności pracy w zespole oraz gotowości do współpracy w systemie zmianowym.
  Firma proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie, udział w szkoleniach branżowych oraz pewne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Ponadto, inne zalety tej propozycji to współpraca ze stabilną firmą oraz szansa rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Stolarz montażysta do pracy przy produkcji mebli. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pewne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Praca na terenie Nowego Sącza.
 • Magister farmacji do pracy w jednej z aptek na terenie miasta Nowego Sącza.
  Wymagane wykształcenie farmaceutyczne oraz aktualne prawo do czynnego wykonywania zawodu.
  Ponadto, od kandydatów oczekuje się wysokiej kultury osobistej, dbałości o najwyższy poziom obsługi klientów oraz umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej.
  Pracodawca oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat oraz bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatkowo, zaletą tej propozycji jest pracę w młodym, profesjonalnym i zgranym zespole współpracowników oraz możliwość skorzystania z dodatkowych profitów. Wśród nich atrakcyjne ubezpieczenia grupowe oraz opieka medyczna dla danego pracownika i całej jego rodziny. Oprócz tego, możliwość udziału w licznych szkoleniach zawodowych. Zarówno tych teoretycznych, jak i praktycznych. Z reguły dotyczą one tematyki produktowej, sprzedażowej oraz profesjonalnej i zgodnej z najwyższymi standardami obsługi klienta. Dają one bez wątpienia szansę na podniesienie swoich kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.
 • Kierownik budowy, kosztorysant oraz inżynier budowy do prac budowlanych na terenie powiatu nowosądeckiego. Wymagane odpowiednie doświadczenie, zaangażowanie, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Nowy Sącz – inne, wybrane oferty pracy z Nowego Sącza i okolic.

 • Konsultant sprzedawca do pracy w jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Zatrudnienie w placówce, jednostce na terenie miasta Nowego Sącza.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku konsultanta i sprzedawcy w tej akurat placówce należeć będzie profesjonalna obsługa oraz doradztwo klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji i wizażu. Oprócz tego, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję produktów i ich estetyczny wygląd oraz ogólny porządek w sklepie.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego oraz stabilizację finansową poprzez atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie podstawowe plus premie za zaangażowanie oraz osiągane dobre wyniki sprzedażowe.
  Ponadto, wśród zalet tej propozycji wymienić można elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pracownika grafik, dopłaty do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.
 • Praca dla kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E.
  Kursy w ruchu międzynarodowym. Baza firmy znajduje się na terenie miasta Nowego Sącza.
  Oprócz wspomnianych uprawnień mile widziane odpowiednie doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Ekspedient bądź ekspedientka do pracy w jednym z salonów jubilerskich na terenie Nowego Sącza.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie aktywna obsługa klienta, budowanie z nimi dobrych relacji oraz dbałość o pozytywny wizerunek całego salonu.
  Dodatkowo, od potencjalnego pracownika oczekuje się również sumienności przy wykonywaniu powierzonych prac oraz dbałość o powierzone w salonie mienie. Inne, bardzo przydatne i pożądane cechy w tej pracy to także łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole oraz odpowiednie zaangażowanie w wykonywania zadania. Ponadto, niezbędna będzie umiejętność obsługi komputera, a w szczególności pakietu biurowego Office.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. W skład dochodu wchodzić tu będzie pensja podstawowa plus premie. Praca w miłej atmosferze oraz możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach branżowych.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Pozostałe, wybrane oferty pracy z Nowego Sącza i okolic.

 • Praca w ochronie do monitorowania poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji.
  Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej jako agent ochrony należeć będzie również bieżące dbanie o bezpieczeństwo obiektu, wdrażanie działań prewencyjnych, raportowanie nieprawidłowości do przełożonego oraz codzienna współpraca z kontrahentami.
  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, elastyczny grafik dyżurów oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
  Oczekiwane odpowiednie zaangażowanie, chęci do pracy oraz zaświadczenie o niekaralności.
 • Przedstawiciel handlowy do zbierania zamówień oraz oferowania produktów oferowanych przez hurtownię słodyczy. Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej hurtowni należeć będzie także pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży. Ponadto, realizacja planów sprzedażowych oraz utrzymanie dobrych kontaktów z klientami i partnerami handlowymi.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B.
  Po wstępnym okresie próbnym istnieje możliwość zatrudnienia na pełny etat i na stałe. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo premie, uzależnione od zaangażowania i co za tym idzie osiąganych wyników. Dodatkowo, do dyspozycji samochód służbowy, telefon oraz laptop. Poza tym, propozycja ta daje szansę rozwoju zawodowego poprzez możliwość udziału w licznych szkoleniach zawodowych.
 • Szwaczka do pracy w polskiej firmie z Nowego Sącza, zajmującej się produkcją wyrobów medycznych.
  Wymagane doświadczenie na na stanowisku szwaczki, zdolności manualne, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej.
  Główne zadania czy też obowiązki związane z tym etatem to produkcja poszyć urządzeń medycznych oraz środków ochrony osobistej.
  Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowę o pracę, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia. Poza tym, przed rozpoczęciem pracy pełne przeszkolenie odnośnie prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków pracowniczych.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Nowy Sącz – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy przekazać w naszym artykule odnośnie rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Nowego Sącza oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje przez nas zamieszczone okazały się dla Państwa w miarę interesujące i choć po części pomocne. Jak widać, ciekawych i co najważniejsze atrakcyjnych propozycji pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to oczywiście nie wszystkie, a jedynie wybrane przez nas oferty pracy z terenu Nowego Sącza i okolic. Mamy nadzieję, że informacje przez nas przekazane okazały się dla Państwa interesując i choć po części pomocne.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej właśnie tej propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *