Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Olkusz – oferty pracy z Olkusza i okolic.

Praca Olkusz. Oferty pracy z Olkusza i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Olkusz – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Olkusza oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Olkusz
Praca Olkusz

 

 

Praca Olkusz – w naszym artykule przeniesiemy się tym razem do województwa małopolskiego, a konkretnie do jednego z miast powiatowych z tego regionu, czyli do Olkusza. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem niniejszego artykułu, nasza uwagę skierujemy na tutejszy rynek pracy i zatrudnienia. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje zatrudnienia z tego właśnie rejonu naszego kraju. Zarówno te, oferowane przez duże firmy i przedsiębiorstwa, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców. Mamy nadzieję, że informacje przez nas przedstawione, okażą się dla Państwa ciekawe i godne uwagi.

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze.

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, czyli rynku pracy i zatrudnienia na terenie Olkusza i jego najbliższych okolic. Tak więc poniżej przedstawimy i pokrótce scharakteryzujemy wybrane i  dostępne obecnie propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa małopolskiego.

 

Praca Olkusz – oferty pracy z Olkusza i okolic.

 

Młodszy specjalista do spraw produkcji w firmie zajmującej się dostawą na rynek polski i zagraniczny ceramicznych materiałów do zdobienia szkła.
W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie planowanie produkcji, wprowadzanie zleceń produkcyjnych, kontrola magazynu oraz jakości produkcji. Ponadto, sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji produkcyjnej i magazynowej.
Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, zdolność analitycznego myślenie,  komunikatywność, kreatywność i dynamika w działaniu, prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność obsługi komputera. Poza tym, niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Dodatkowo, mile widziana również znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego.

Pracownik biurowy w biurze jednej z firm logistycznych na terenie miasta Olkusza.
W zakres obowiązków pracownika biurowego w tej firmie wchodzić będzie weryfikacja faktur pod względem ich zgodności z dokumentami CMR oraz weryfikacja i nadzór nad poprawnością wystawionych faktur sprzedażowych i zakupowych. Poza tym, kompletowanie dokumentów i faktur sprzedażowych do wysyłki oraz bieżąca współpraca z działem księgowości.
Firma gwarantuje zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
Wymagane minimum średnie wykształcenie, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy. Ponadto, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracownik produkcji do obsługi prostych maszyn na hali produkcyjnej, w firmie znajdującej się w okolicach Olkusza. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie także dbałość o jakość wykonywanych produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz zapewnienie ciągłości produkcji, poprzez montaż komponentów przy linii produkcyjnej. Poza tym, kontrola zgodności wyrobu z przyjętymi standardami oraz pakowanie gotowych elementów.
Wymagane odpowiednie zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku i udziału w różnego typu szkoleniach zawodowych.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Dodatkowo, możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

 

 

Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Olkusz – inne, wybrane oferty pracy z Olkusza i okolic.

Magazynier do pracy w magazynie odzieży i akcesoriów sportowych polegającej na rozładunku i załadunku towarów oraz ich kompletacji i pakowaniu. Poza tym, w zakres zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie również rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów oraz dbałość o ich właściwe składowanie. Ponadto, kompleksowa obsługa magazynu oraz przestrzeganie obowiązujących w nim norm i instrukcji.
Od kandydatów do tej pracy oczekuje się sumienności, chęci do pracy i rozwoju oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym. Prócz tego, mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.
Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz komfortowe warunki pracy. Ponadto, dochodowy system premiowy, miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole współpracowników oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Kierowca międzynarodowy z prawem jazdy kategorii C+E z aktualnym prawem jazdy, kartą kierowcy oraz odpowiednim doświadczeniem. Trasy jednotygodniowe, po których następuje 48 godzin przerwy. w domu. Ciągnik siodłowy oraz naczepa przypisana jest do danego kierowcy.

Pracownik ochrony do pracy na terenie obiektów handlowych przy liczeniu towarów mankogennych, oraz obsłudze systemu CCTV. Ponadto, praca ta polega również na ujmowaniu sprawców kradzieży oraz prowadzeniu niezbędnej dokumentacji służbowej.
Wymagana dyspozycyjność, zaświadczenie o niekaralności oraz sumienność i zaangażowanie w trakcie wykonywania swoich obowiązków pracowniczych. Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie.
Firma oferuje pracę na umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, gwarancję terminowej wypłaty pełnego wynagrodzenia, odpowiednie umundurowanie oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Ślusarz – szlifierz do pracy w jednej z firm produkcyjnych na terenie miasta Olkusza.
Poszukiwane są osoby odpowiedzialne, rzetelne oraz sumiennie wykonujące swoje obowiązki pracownicze. Ponadto, wymagane doświadczenia w zakresie szlifowania metalu.
Poza tym, mile widziane doświadczenie także w takich technologiach jak wiercenie, gwintowanie, spawanie oraz prawo jazdy kat B.
Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Olkusza i okolic.

Przedstawiciel handlowy do pracy w firmie z Olkusza, która jest jednym z wiodących dystrybutorów wyrobów pamiątkarskich na polskim rynku.
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie należeć będzie opieka nad stałymi klientami, aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie długofalowych relacji z nimi. Ponadto, realizacja założonych planów sprzedażowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
Wymagane odpowiednie doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, odporność na stres oraz umiejętność pracy w zespole współpracowników. Dodatkowo, niezbędne będzie także posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Firma oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, rozwinięty system prowizyjny, samochód służbowy oraz wszelkie niezbędna narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania obowiązków pracowniczych.

Magazynier i kierowca do pracy w hurtowni papierosów przy przygotowywaniu i przedstawianiu ofert handlowych, fakturowaniu oraz do realizacji określonych planów sprzedażowych.
Wymagane prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność oraz komunikatywność. Poza tym, sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiednie umiejętności negocjacyjne.
Zatrudnienie na pełny etat na zasadzie umowy o pracę.

Doradca klienta i sprzedawca w placówce, należącej do jednej z  największych sieci elektromarketów w Polsce.
Firma zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Dodatkowo, możliwość wypracowania wysokich premii.

Samodzielny księgowy bądź księgowa do prowadzenia pełnej księgowości oraz do nadzoru nad prawidłowością rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ponadto, do obowiązków na tym etacie należeć będzie również sporządzanie różnego rodzaju bilansów  oraz przygotowywanie odpowiednich raportów i analiz finansowych. Poza tym, nadzór nad zespołem księgowym i prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
Wymagane wykształcenie wyższe, najlepiej z zakresu rachunkowości bądź ekonomii oraz minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat lub umowy na świadczenie usług, możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji oraz zdobycia dodatkowego doświadczenia zawodowego.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Olkusz – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienie na terenie miasta Olkusza oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w naszym artykule, okazały się dla Państwa w miarę ciekawe i choć po części pomocne.

Jak widać z powyższych przykładów, ciekawych i dochodowych propozycji pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tak więc można przypuszczać, że osoby posiadające konkretny fach czy też odpowiednie wykształcenie, nie powinny mieć większych problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego i satysfakcjonującego zajęcia. Zwłaszcza, że przedstawiliśmy tylko nieliczne, wybrane propozycje pracy, jakie dostępne są obecnie na terenie Olkusza i okolic.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *