Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Pszczyna – oferty pracy z Pszczyny i okolic.

Praca Pszczyna. Oferty pracy z Pszczyny i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Pszczyna – tym razem zajmiemy się rynkiem pracy i zatrudnienia, jeżeli chodzi o miasto Pszczyna i jego okolice. Sprawdzimy, na jakie propozycje pracy może liczyć potencjalny pracownik, jeżeli szuka właśnie zatrudnienia w Pszczynie i okolicach.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Pszczyna
Praca Pszczyna

 

 

Praca Pszczyna – tym razem przeniesiemy się do miasta powiatowego, położonego w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z profilem i tematyką naszego serwisu przyjrzymy się i pokrótce omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Pszczyna oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy wybrane i aktualne propozycje pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju. Zarówno te, oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez tych drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, dotyczącego rynku pracy na terenie Pszczyny i okolic, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej pokrótce wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Mamy nadzieję, że oferta ta Państwa zaciekawi i chętnie z niej skorzystacie, jeżeli oczywiście interesuje Was praca i zarabianie z własnego domu. W tym wypadku, przy użyciu komputera z dostępem do internetu.

 

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, czyli: Praca Pszczyna – oferty pracy z Pszczyny i okolic. W związku z tym, poniżej przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy tego właśnie rejonu naszego kraju.

 

Praca Pszczyna – oferty pracy z Pszczyny i okolic.

 

 • Sekretarka administracyjna do pracy przy prowadzeniu sekretariatu i spraw kadrowo-administracyjnych oraz bieżącej obsłudze klienta. Zarówno telefonicznej, mailowej jak i zwykłej, tradycyjnej korespondencji listownej. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie także administrowanie bazą danych kontrahentów oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kontrahentami.
  Wymagana dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności chodzi tutaj o komputerowe programy biurowe typu Office, Subiekt czy też Optima. Oprócz tego, mile widziana znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego. Inne wymagania czy też oczekiwania wobec kandydatów na ten etat to także samodzielność i umiejętność organizowania czasu pracy, rzetelność, zaangażowanie, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole. Praca w biurze na terenie miasta Pszczyna.
 • Pomoc kuchenna – zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat. Na życzenie pracownika, możliwość nawiązania współpracy na zasadzie umowy zlecenia lub innych, w zależności od oczekiwań danego kandydata. Ponadto, firma zapewnia atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, pracę w młodym i prężnym zespole współpracowników oraz elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb grafik.
  Oczekiwane choć minimalne doświadczenie w pracy na kuchni, dyspozycyjność oraz umiejętności pracy w zespole. Praca w lokalu znajdującym się w okolicach Pszczyny.
 • Pracownik do dociepleń budynków. Wymagane doświadczenie w pracy przy dociepleniach, zaangażowanie oraz chęci do pracy. Ponadto, koniecznie brak przeciwskazań do prac na wysokości.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Pszczyna – inne, wybrane oferty pracy z Pszczyny i okolic.

 • Monter oraz serwisant klimatyzacji i urządzeń chłodniczych.
  Praca w dwu osobowym zespole wraz z pomocnikiem przy wykonywaniu powierzonych zadań. Głównie instalacyjnych, serwisowych oraz naprawczych. Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń, zgodnie z zaleceniami firmy. Ponadto montaż, serwis i konserwacja instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz mroźniczych. Oprócz tego, diagnostyka oraz usuwanie bieżących awarii w związku z otrzymanymi zgłoszeniami serwisowymi.
  Od kandydatów na ten ten etat oczekuje się niezbędnej wiedzy z zakresu działania i pracy urządzeń chłodniczych, wentylacji i klimatyzacyjnych. Poza tym, niezbędne będzie także doświadczenie w branży na podobnym stanowisku oraz odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania tego typu przeglądów i napraw.
  Firma oferuje atrakcyjne warunki finansowe, ustalane indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz uprawnień danego pracownika oraz zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.
 • Operator maszyn w firmie zajmującej się produkcją urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów.
  Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne oraz dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych.
  Firma oferuje zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Ponadto, zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole współpracowników oraz profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności zawodowych. Praca na terenie miasta Pszczyna.
 • Tokarz i frezer do pracy w firmie produkującej urządzenia elektrotechniczne i kable.
  Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, dyspozycyjność, zaangażowanie oraz motywacja i chęć do pracy. Poza tym, mile widziane doświadczenie w pracy na tokarce bądź frezarce.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypacane wynagrodzenie. Dodatkowo, atutem tej oferty jest także możliwość pracy w ambitnym i dynamicznym zespole współpracowników oraz szansa rozwoju i awansu zawodowego.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.
Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

Inne, wybrane oferty pracy z Pszczyny i okolic.

 • Pakowacz – praca dla jednej z firm na terenie Pszczyny przy pakowaniu i spedycji wyrobów gotowych oraz prostych pracach magazynowych.
  Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, samodzielność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze. Ponadto, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  Firma oferuje zatrudnienie w podmiocie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w młodym i dynamicznym zespole współpracowników. Poza tym, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe bonusy i premie finansowe.
 • Praca jako kurier oraz dostawca na pełen etat dla osoby otwartej, uśmiechniętej oraz dobrze potrafiącej sobie organizować swoją pracę. Inne cechy oczekiwane od potencjalnych kandydatów to także cierpliwość, dokładność oraz umiejętność współdziałania z innymi pracownikami.
  Firma oferuje możliwość podjęcia pracy od zaraz. Dużym atutem tej propozycji jest  elastyczny grafik, dopasowany do potrzeb, oczekiwań i możliwości danego pracownika.
 • Pracownicy budowlani – przedsiębiorstwo budowlane z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje do pracy osób w takich zawodach jak murarz, zbrojarz, malarz, tynkarz, cieśla budowlany, brukarz, hydraulik, glazurnik, elektryk. Poza tym, specjalistów do spraw systemów dociepleń elewacji, operatora koparki oraz pracowników ogólnobudowlanych. Również tych bez kalifikacji i doświadczenia, jako pomocników budowlanych lub do przyuczenia w danym zawodzie.
  Firma oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałą i pewną prace przy wykonywaniu zleceń na terenie województwa śląskiego. Zatrudnienie obejmuje również cykliczne szkolenia oraz zapewniony dowóz do pracy.
 • Kasjer-sprzedawca do pracy w sklepie spożywczym na terenie Pszczyny.
  Wymagana punktualność, uczciwość, sumienność, zaangażowanie oraz dobry kontakt z klientami.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa klienta i rejestrowanie transakcji na kasie fiskalnej( dla osób bez doświadczenia możliwość krótkiego przyuczenia odnośnie obsługi tego typu urządzenia). Poza tym, wykładanie towarów na półki, dbanie o czystość i porządek lokalu oraz kreowanie dobrego wizerunku firmy.
  Firma oferuje wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo premię za pracę w weekendy. Ponadto, miłą atmosferę w pracy oraz wyrozumiałych lecz wymagających przełożonych.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Pszczyna – podsumowanie.

To wszystko co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Pszczyna oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że choć po części spełniło ono Państwa potrzeby i oczekiwania odnośnie tego konkretnego tematu. Jak widać, ciekawych i atrakcyjnych oferty pracy na tym terenie nie brakuje. Tym bardziej, że są to tylko nieliczne, wybrane przez nas propozycje które udało na się w naszym artykule przedstawić i pokrótce omówić.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy wcześniej, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *