Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Ruda Śląska – oferty pracy z Rudy Śląskiej i okolic.

Praca Ruda Śląska. Oferty pracy z Rudy Śląskiej.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Ruda Śląska – tematem naszego artykułu będzie tym razem rynek pracy i zatrudnienia na terenie Rudy Śląskiej i jej najbliższych okolic. Naszą analizę oprzemy na przykładzie wybranych i aktualnych obecnie propozycji zatrudnienia z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Ruda Śląska
Praca Ruda Śląska

 

 

Praca Ruda Śląska – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, znajdującego się w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem głównym niniejszego opracowania, naszą uwagę skierujemy na tutejszy rynek pracy i zatrudnienia.

W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju. Zarówno te oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców.  Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa w miarę ciekawe i interesujące.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia na terenie Rudy Śląskiej oraz jej najbliższych okolic. W związku z tym, poniżej przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

 

Praca Ruda Śląska – oferty pracy z Rudy Śląskiej i okolic.

 

 • Kucharz z odpowiednim doświadczeniem zawodowym lub wykształceniem gastronomicznym do pracy w  jednym z lokali na terenie Rudy Śląskiej.
  Główne zadania to przygotowywanie potraw, dbanie o ich estetyką oraz dokonywanie zamówień.
  Oprócz wspomnianego doświadczenia bądź wykształcenia gastronomicznego, wymagana wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu i miejsca pracy, umiejętność pracy w zespole współpracowników oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w nowoczesnym obiekcie gastronomicznym oraz atrakcyjne warunki płacowe.
 • Operator maszyn do pracy w firmie z Rudy Śląskiej, zajmującej się produkcją wyrobów mięsnych i wędliniarskich.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie etykietowanie asortymentów dla poszczególnych klientów zgodnie z przyjętymi standardami  firmy. Ponadto, realizacja zamówień poprzez podawanie towaru na taśmę oraz sklejanie i odkładanie kartonów na paletę. Dla osób bez doświadczenia firma przewidziała wstępne szkolenie, wdrażające do poprawnego wykonywania poleconych zadań pracowniczych.
  Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.
  Firma oferuje pewne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Poza tym, dodatkowo premie i dodatki, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz bezpłatne jedzenie w stołówce zakładowej.
 • Kelner bądź kelnerka do pracy na pełen etat lub dorywczo w weekendy w restauracji na terenie Rudy Śląskiej.
  Główne obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku to bieżąca obsługa klientów, przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz przygotowanie napojów i drinków. Ponadto, utrzymanie w czystości urządzeń i sprzętów oraz dbanie o ogólny ład i porządek na sali.
  Firma oferuje pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze, uczciwe i czytelne zasady zatrudniania oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Poza tym, elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pracownika grafik oraz miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Dodatkowo, praca ta daje możliwość udziału w cyklicznych szkoleniach zawodowych, umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Ruda Śląska – inne, wybrane oferty pracy z Rudy Śląskiej i okolic.

 • Kasjer sprzedawca do nowo otwartego sklepu na terenie miasta Ruda Śląska.
  Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie profesjonalna obsługa klientów na sali oraz rejestrowanie sprzedaży na kasie fiskalnej. Poza tym, przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru, dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję towarów oraz o zachowanie najwyższych standardów czystości i jakości w sklepie.
  Od kandydatów na ten etat oczekuje się otwartości w kontaktach z klientami, zaangażowania, punktualności, oraz sumienności. Ponadto, niezbędna będzie tutaj również  dyspozycyjność i co za tym idzie gotowość do pracy w systemie zmianowym
  Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę bez okresu próbnego oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oprócz tego, dodatkowo comiesięczne premie oraz podwyżki stażowe wraz z coraz dłuższym okresem pracy i nabieraniem doświadczenia zawodowego. Przed rozpoczęciem pracy firma zapewnia profesjonalne wdrożenie i wsparcie. Takie jak szkolenia czy nauka obsługi maszyn i urządzeń. Poza tym, zajęcie to daje możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach i hierarchii firmy.
 • Elektryk i elektromonter do pracy przy montażu urządzeń elektrycznych.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wykonanie uziemienia instalacji, wykonanie pomiarów elektrycznych, montaż tras kablowych oraz skrzynek z zabezpieczeniami AC i DC.
  Wymagane uprawnienia SEP E i D do 1kV lub chęć do ich wyrobienia, prawo jazdy kategorii B oraz znajomość zagadnień elektrycznych. Oprócz tego, niezbędne będzie tutaj odpowiednie doświadczenie, dyspozycyjność oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków pracowniczych.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w podmiocie będącym liderem na rynku rozwiązań, związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. Ponadto, do dyspozycji szkolenia specjalistyczne, odpowiednie wsparcie techniczne, profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód służbowy dla każdej grupy instalacyjnej. Praca odbywa się w 3 osobowych zespołach, w młodym i dynamicznym zespole współpracowników oraz miłej i przyjaznej atmosferze.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Pozostałe, wybrane oferty pracy z Rudy Śląskiej i okolic.

 • Spedytor międzynarodowy do obsługi zleceń transportowych, giełd transportowych oraz bieżącego kontaktu z przewoźnikami.
  Firma poszukuje osoby otwartej na nowe wyzwania, energicznej oraz posiadającej odpowiednie doświadczenie w branży transportowej. Wymagana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację werbalną i pisemną.
  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pewnej i stabilnej międzynarodowej firmie. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, dodatkowo zapewniony bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Wśród nich dostęp do prywatnej opieki medycznej, karty paliwowe, karty multi-sport czy też możliwość dołączenia do prywatnego ubezpieczenia na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ponadto, dodatkową zachętą do podjęcia się tego etatu może być bardzo dobra atmosfera pracy oraz przyjazny i zgrany zespół współpracowników. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.
 • Specjalista do spraw sprzedaży do pracy w firmie działającej w branży papierniczej, biurowej oraz środków czystości na terenie Rudy Śląskiej.
  W związku z wdrażaniem nowych projektów firma zatrudni specjalistę do spraw sprzedaży, którego zadaniem będzie przeprowadzanie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert i realizacji zamówień handlowych. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie także telefoniczna sprzedaż produktów firmy oraz budowanie i utrzymywanie stałych i pozytywnych relacji z klientami.
  Wymagane doświadczenie w branży papierniczej, biurowej lub środków czystości oraz w handlu i sprzedaży przez co najmniej jeden rok. Poza tym, niezbędna będzie także umiejętność negocjacji i rozwiązywanie problemów, asertywność oraz odporność na stres.  Prócz tego, gotowość do nauki i zdobywania wiedzy, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, samodzielność w działaniu oraz systematyczność i dobra organizacja własnej pracy.
  Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. W skład dochodu pracownika wchodzić tutaj będzie pensja podstawowa plus prowizje. Poza tym, praca odbywa w się w młodym i dynamicznym zespole współpracowników, w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Ruda Śląska – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie Rudy Śląskiej i jej okolic.
Jak widać z powyższych przykładów, ciekawych i godnych uwagi ofert pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie te nieliczne, wybrane propozycje zatrudnienia z tego właśnie rejonu województwa śląskiego.

Jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że w tak krótkim opracowaniu nie sposób ich wszystkich wymienić, a tym bardziej szczegółowo omówić. Zwłaszcza, że rynek pracy jest bardzo dynamiczny i zmienny. Jedne oferty przestaję być aktualne, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Nie inaczej jest również na terenie Rudy Śląskiej oraz jej niedalekich okolic. Tak więc mamy nadzieję, że nasz artykuł była dla Państwa w miarę interesujący  i choć po części przydatny i pomocny.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już tutaj wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *