Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Rybnik – oferty pracy z Rybnika i okolic.

Praca Rybnik. Oferty pracy z Rybnika i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Rybnik – w poniższym artykule postaramy się omówić rynek pracy i zatrudnienia na terenie miasta Rybnika oraz jego najbliższych okolic. W związku z tym przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane oferty pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.    

 

 

Praca Rybnik
Praca Rybnik

 

 

Praca Rybnik – tym razem przeniesiemy się do jednego z miast powiatowych, leżącego w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z charakterem tego profilu oraz tematem niniejszego artykułu, naszą uwagą skupimy na rynku pracy i zatrudnienia w tym właśnie rejonie naszego kraju.

W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy na terenie miasta Rybnika oraz jego najbliższych okolic. Zarówno te, oferowana przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców. Mamy nadzieję, że informacja tutaj przedstawione okażą się dla Państwa interesujące i ciekawe.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online.  

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, czyli rynkowi pracy i zatrudnienia na terenie miasta Rybnika oraz jego najbliższych okolic. Poniżej przedstawimy więc wybrane i aktualne obecnie propozycje zatrudnienia z tego właśnie rejonu województwa śląskiego.  

 

Praca Rybnik – oferty pracy z Rybnika i okolic.

 

 

 • Specjalista finansowy lub Manager do pracy w firmie, zajmującej się kompleksowym planowaniem finansowym dla klientów. Oferta ta jest skierowana do osób ambitnych, pomocnych oraz chętnych, by pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie zawodowe. Tym samym, chcących działać i pracować innowacyjnie i ciekawie, a co za tym idzie chcących osiągać przy tym ponadprzeciętne zarobki. Firma oferuje na start pełen pakiet szkoleń, umożliwiający i ułatwiający dobre i efektywne wdrożenie się w swoje obowiązki pracownicze. Ponadto, wsparcie na każdym etapie rozwoju, elastyczny czas pracy oraz jasne zasady wynagradzania. Poza tym, miłą, przyjazną i swobodną atmosferę w pracy, konkursy wewnętrzne, przejrzyste ścieżki awansu oraz szeroką perspektywę rozwoju.
 • Mechanik i elektromechanik samochodowy z doświadczeniem do pracy w firmie, świadczącej usługi w zakresie obsługi technicznej stacji paliw. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Krawcowe i szwaczki z doświadczeniem do pracy w firmie specjalizującej się w produkcji i sprzedaży koszul męskich. Praca na stębnówkach i overlockach w godzinach 6-14 lub do uzgodnienia.
 • Kierowca z prawem jazdy kategorii B do utrzymywania stałych dostaw dla firmy produkcyjnej oraz wykonywania transportów z możliwością noclegu w trasie. Praca na samochodach do 3,5 tony typu plandeka. Na początek zatrudnienia na trzy miesięczny okres próbny. Następnie, możliwość zatrudnienia na umowę na stałe. Oprócz prawa jazdy kategorii B, wymagana odpowiednia dyspozycyjność, punktualność oraz odpowiedzialność.
 • Pracownik biurowy do sporządzania ofert oraz ogólnego prowadzenia biura, znajdującego się na terenie miasta Rybnika. Od potencjalnych kandydatów na ten etat, oczekuje się umiejętności pracy na komputerze oraz obsługi programów biurowych typu Office Excel World. Ponadto, niezbędna będzie tutaj również wysoka kultura osobista, sumienność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy. Po odpowiednim wdrożeniu, praca na systemie sprzedażowo-księgowym oraz sporządzanie ofert. Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Rybnik – inne, wybrane oferty pracy z Rybnika i okolic.

 • Ślusarz-spawacz do wykonywania prac spawalniczych, ślusarskich oraz montera lekkich konstrukcji stalowych. 
  Wymagane odpowiednie doświadczenie w pracy przy spawaniu konstrukcji stalowych, pracach ślusarskich, budowlanych i wykończeniowych. Ponadto, niezbędne także zaangażowanie, solidność i dyspozycyjność, dokładność oraz motywacja do pracy. Poza tym, rzetelność oraz przestrzeganie zasad BHP podczas wykonywania powierzonych zadań pracowniczych. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  Praca na terenie miasta Rybnika, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 15.
 • Analityk internetowy do pracy w  firmie, zajmującej się dystrybucją nowoczesnych technologii.
  Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie analiza efektywności źródeł ruchu oraz ścieżki klienta i zachowań użytkowników na stronach internetowych. Ponadto, tworzenie raportów z przebiegu kampanii marketingowych, optymalizacja współczynników konwersji oraz bieżące wsparcie działu marketingu w realizowanych projektach.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomości technologii internetowych i płatnych form reklamy oraz samodzielność i elastyczność w działaniu. Poza tym, niezbędna będzie również znajomość języka angielskiego.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne i adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania wynagrodzenie. Prócz tego, etat ten daje możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji, dostęp do nowości rynkowych oraz miłą i swobodną atmosferę w pracy. Praca na terenie miasta Rybnika, w godzinach od 8 do 16.
 • Specjalista do spraw rekrutacji do pracy w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy w Polsce.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów, przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę oraz odpowiednia selekcja napływających zgłoszeń. Ponadto, systematyczne zamieszczanie ofert pracy na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, budowanie profili osobowych kandydatów oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy. 
  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Rybnika i okolic.

 • Praca na kopalni jako dozór wyższy, średni oraz pracownicy wykwalifikowani, czyli górnik, górnik strzałowy, górnik rabunkarz oraz górnik z uprawnieniami do obsługi spągoładowarki.
  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto, w pakiecie zatrudnieniowym premie uznaniowe, bony żywnościowe, bony świąteczne oraz dodatkowe ubezpieczenie. Poza tym, nagroda roczna, nagroda z okazji Dnia Górnika oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
 • Magazynier do pracy przy rozładunku i załadunku towarów w jednej z hurtowni na terenie miasta Rybnika.
  Prócz tego, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku magazyniera w tej hurtowni należeć będzie także dbanie o ogólny ład i porządek na terenie podległego magazynu. 
  Wymagane posiadanie odpowiednich uprawnień na wózki widłowe, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole współpracowników. Dodatkowo, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz prawo jazdy kategorii B.
  Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Manager w firmie wysyłkowej do pracy na zasadzie kontraktu menedżerskiego.
  Wymagana dobra znajomość ekonomii, wiedza na temat zarządzania zasobami ludzkimi oraz doświadczenie na stanowisku zarządzającym. Ponadto, umiejętność przeprowadzania analiz rentowności w celu określania celów przedsiębiorstwa oraz wyliczania marżowości i ustalania cen. Niezbędne będą tutaj również zaawansowane umiejętności interpersonalne.
  Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.
 • Stolarz z doświadczeniem do pracy z zakładzie, zajmującym się produkcją mebli, drzwi i schodów.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie w branży stolarskiej i obsłudze elektronarzędzi i maszyn stolarskich, samodzielność w pracy, rzetelność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole. 
  Firma oferuje stabilne zatrudnienie oparte umową o pracę oraz atrakcyjne i adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie. Poza tym, możliwość rozwoju, pracę w dobrych warunkach, miłej i przyjaznej atmosferze oraz w zgranym zespole współpracowników. Praca na terenie miasta Rybnika, w pełnym wymiarze czasu. 

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Rybnik – podsumowanie.

To już wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Rybnika oraz jego najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje przez nas przekazane, okazały się dla Państwa ciekawe i w miarę pomocne.

Jak widać, ciekawych i co ważne atrakcyjnych propozycji zatrudnienia na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne i wybrane przez nas oferty pracy z tego właśnie rejonu województwa śląskiego. Tak więc, osoby szukające tutaj zatrudnienia, nie powinny mieć większych trudności w znalezienie dla siebie odpowiedniej i  satysfakcjonującej oferty. Zwłaszcza, gdy mają jakiś konkretny fach w ręku lub posiadają odpowiednie wykształcenie.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już tutaj wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 
 
 
 
 
 
 

 
 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *