Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Stalowa Wola – oferty pracy ze Stalowej Woli.

Praca Stalowa Wola.
Oferty pracy ze Stalowej Woli i okolic.

Praca w domu przy komputerze.

Praca Stalowa Wola – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Stalowej Woli oraz jej najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie oferty pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju.

 

 

Praca Stalowa Wola
Praca Stalowa Wola

 

 

Tym razem przeniesiemy się do województwa podkarpackiego, do miasta powiatowego Stalowa Wola. W związku z tematyka naszego serwisu, omówimy tutejszy rynek pracy i zatrudnienia. Naszą analizę oprzemy na wybranych i aktualnych obecnie propozycjach pracy, dostępnych właśnie w tym regionie naszego kraju. Tym samym sprawdzimy, na jakie wolne etaty, zawody czy też stanowiska pracy zgłaszają swoje zapotrzebowanie tutejsi pracodawcy. Zarówno Ci z tych dużych i średnich firm, jak i drobniejsi przedsiębiorcy.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego artykułu, pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już pokrótce wspominaliśmy na początku naszego opracowania, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online. Osoby zainteresowane tego typu współpracą, serdecznie zapraszamy na naszą stronę poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu. Poniżej przedstawimy i omówimy wybrane oferty pracy i zatrudnienia ze Stalowej Woli oraz jej najbliższych okolic.

 

Praca Stalowa Wola – wybrane oferty pracy.

 

 • Konsultant – pracownik obsługi klienta dla dostawcy internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej  oraz telefonii stacjonarnej.
  Do obowiązków pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa klientów. Zarówno telefoniczna, mailowa jak i stacjonarna w biurze, salonie. Ponadto, przygotowywanie ofert i korespondencji, wprowadzanie dokumentów do systemu oraz promocja i sprzedaż dostępnych ofert.
  Od kandydatów na ten etat wymaga się minimum średniego wykształcenia, komunikatywności, zaangażowania, samodzielności i kreatywności. Oprócz tego, niezbędna będzie także otwartość, chęć pracy z innymi ludźmi oraz dobra organizacja swojego miejsca i czasu pracy.
  Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych. Dodatkowo, miłą atmosferę w miejscu pracy, wśród młodej i dynamicznej ekipy współpracowników.
 • Menadżer do kierowania zespołem pracowników, w jednej z międzynarodowych sieci restauracji.
  Dotyczy głównie nadzoru nad obszarem produkcji, sprzedaży oraz zapleczem. Wśród podstawowych obowiązków wymienić należy wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówki, sporządzanie raportów oraz ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji. Ponadto, w razie potrzeby obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji.
  Od potencjalnych pracowników oczekuje się zdolności do pracy w zespole i kierowania ludźmi, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz zdolności interpersonalnych. Oprócz tego, niezbędne będzie tutaj również zaangażowanie, sumienność, pozytywne nastawienia do pracy i gości restauracji oraz chęci do szkolenia i rozwoju zawodowego.
  Zatrudnienie na umowę o prace, elastyczny grafik pracy, możliwość awansu i rozwoju kompetencji oraz zdobycia dodatkowego dochodu w ramach aktualnych programów motywacyjnych i konkursów.
 • Mechanik utrzymania ruchu do pracy przy bieżącym usuwaniu zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń, wypełnianiu kart zgłoszenia awarii oraz wykonywaniu remontów i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń. Prac odbywa się w systemie czterobrygadowym.
  Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, najlepiej mechaniczne lub techniczne. Ponadto, niezbędna będzie tutaj umiejętność obsługi wózka widłowego jezdniowego o napędzie silnikowym oraz posiadanie odpowiednich uprawnień energetycznych.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Stalowa Wola – inne, wybrane oferty prace ze Stalowej Woli i okolic.

 • Automatyk do pracy przy naprawie i modernizacji układów automatyki i pomiarów, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw bieżących i zapobiegawczych oraz do prac przy projektach modernizacyjnych.
  Od kandydatów oczekuje się wykształcenia wyższego technicznego. Najlepiej z dziedziny automatyki, robotyki lub pokrewnych. Ponadto, niezbędne będą także umiejętności programowania sterowników PLC, znajomość systemów sterowania CNC oraz podstawowa wiedza w zakresie automatyki, robotyki, pneumatyki i elektroniki. Dodatkowym atutem będzie tutaj również znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo, motywujący system premiowy dla osób zaangażowanych w swoją pracę i powierzone obowiązki.
 • Dekorator – praca w jednym z salonów meblowych na terenie miasta Stalowa Wola. Placówka należy do jednej z ogólnopolskich sieci meblowych.
  W związku z tym, firma poszukuje osoby na stanowisko dekoratora, którego zadaniem będzie między innymi dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów w sklepie.
  Od kandydatów na to stanowisko pracy oczekuje się zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej, kreatywności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy. Ponadto, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz choć minimalne zainteresowania aranżacją wnętrz i znajomością bieżących trendów.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie, w miłej atmosferze oraz przyjaznej i życzliwej grupie współpracowników. Dodatkowo, praca ta daje możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń w tej branży.
 • Dyspozytor – praca dla jednej z firm kurierskich w jej oddziale w Stalowej Woli.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku dyspozytora należeć będzie między innymi wydawanie zleceń i telefonicznych dyspozycji kurierom, monitorowanie tempa wykonywanych przez nich zleceń oraz kontrolowanie i raportowanie jakości ich pracy. Oprócz tego, kontrolowanie liczby kurierów potrzebnych do realizacji zleceń i doręczeń przesyłek. Dodatkowo, dbanie o skuteczność doręczeń i odbiorów przesyłek.
  Od kandydatów oczekuje się umiejętności organizacji pracy własnej i koordynowania pracy innych osób. Poza tym, niezbędna będzie tutaj także odporność na stres i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Darmowe konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy ze Stalowej Woli i okolic.

 • Magazynier – praca dla osoby z uprawnieniami UDT na prowadzenie wózków widłowych elektrycznych i spalinowych. Inne wymaganie wobec kandydatów na to stanowisko to również dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze. Ponadto, przydatne na ten etat będą także takie cechy jak odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, systematyczność i konsekwencja w działaniu oraz zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu. Oprócz tego, mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy wchodzić będzie wykonywanie zadań związanych z magazynowaniem towarów oraz kompletacja, przygotowanie towaru do wydania. Prócz tego, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z obowiązującymi standardami, a także wykonywanie prac związanych z procesem rozliczenia odbiorów. Poza tym, zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, dbanie o porządek w magazynie oraz prawidłowa gospodarka odpadami i opakowaniami. Praca ta w dużej mierze odbywa się przy użyciu skanera.
  Firma oferuje zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku oraz wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania powierzanych obowiązków pracowniczych. Podejmując się tego zatrudnienia masz możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole współpracowników oraz perspektywy ciągłego rozwoju zawodowego.
 • Specjalista bądź specjalistka do spraw sprzedaży w firmie, zajmującej się wdrażaniem na polskim rynku innowacyjnego produktu z branży tytoniowej.
  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z wcześniejszym 3 miesięcznym okresem próbnym. Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twojego doświadczenia plus premia, której wysokość będzie uzależniona do zaangażowania i osiąganych wyników. Do dyspozycji wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków pracowniczych. Wśród nich będzie to samochód służbowy oraz telefon komórkowy. Dodatkowo, organizowane cyklicznie zespołowe spotkania integracyjne oraz szkolenia zawodowe.
  Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty bądź specjalistki do spraw sprzedaży należeć będzie dążenie do osiągania celów sprzedażowych na określonym poziomie, które dopasowane są do Twojego stażu pracy na stanowisku.

 

Pozostałe, wybrane oferty pracy z terenu Stalowej Woli i okolic.

Wśród innych dostępnych obecnie ofert pracy na terenie miasta Stalowa Wola oraz najbliższych okolic wymienić można takie zawody, etaty czy specjalności jak kierownik zmiany magazynu, pracownik biura obsługi klienta, sprzedawca w sklepie sportowym, pracownik działu produkcji stolarki PCV i aluminium, konsultant-sprzedawca w sklepie drogeryjnym, praca przy produkcji i montażu banerów reklamowych, operator koparko-ładowarki, sprzedawca oraz asystent do spraw protetyki słuchu, operator linii produkcyjne przy obróbce metali, sprzedawca w sklepie z akcesoriami oraz telefonami komórkowymi, operator maszyn CNC, pracownik ochrony obiektów handlowych, fakturzysta oraz kasjer-sprzedawca w jednym z marketów spożywczych, instalator systemów zabezpieczeń i alarmów, doradca klienta w sklepie z artykułami medycznymi i inne.

 

Praca Stalowa Wola – podsumowanie.

Jak widać, ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy na terenie Stalowej Woli i jej okolic obecnie nie brakuje. Tym bardziej, że to nie wszystkie aktualne obecnie propozycje zatrudnienia z tego regionu naszego kraju. Ze względu na ograniczenia obowiązujące w tego typu opracowaniach i analizach, nie jesteśmy w stanie ich wszystkich przedstawić i szczegółowo omówić. Tym bardziej, że rynek pracy jest bardzo płynny i zmienny. Jedne oferty znikają, przestają być aktualne, a w ich miejsce pojawiają się nowe. W związku z tym, najlepiej na bieżąco śledzić i analizować dostępne i aktualne oferty pracy. Recz jasna tylko wówczas, gdy jesteśmy zainteresowani znalezieniem nowej oferty zatrudnienia. Tak więc lepiej trzymać wówczas rękę na pulsie, aby nie ominęła nas jakaś wyjątkowa i atrakcyjna propozycja.

Na koniec pragniemy Państwu bardzo podziękować za odwiedzenie naszego serwisu i zapoznanie się z niniejszym artykułem. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okazały się dla Państwa ciekawe i w miarę możliwości pomocne. Jednocześnie zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *