Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Świętochłowice – oferty pracy ze Świętochłowic.

Praca Świętochłowice. Oferty pracy ze Świętochłowic i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Tym razem , tematem naszego artykułu będzie: Praca Świętochłowice – oferty pracy ze Świętochłowic i okolic. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju. Zarówno te zgłaszane przez duże i średnie firmy, jak i tych mniejszych przedsiębiorców i pracodawców.

Ponadto, zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Świętochłowice
Praca Świętochłowice

 

 

Praca Świętochłowice – tym razem odwiedzimy miasto powiatowe, leżące w obrębie województwa śląskiego. Zgodnie z profilem naszego serwisu oraz tematem niniejszego opracowania,  uwagę skupimy na tutejszym rynku pracy i zatrudnienia. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne oferty pracy i zatrudnienia z tego właśnie regionu naszego kraju.

Zanim jednak przejdziemy do tematu głównego naszego opracowania, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już pokrótce wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania czyli: Praca Świętochłowice – oferty pracy ze Świętochłowic i okolic. Przedstawimy więc tutaj i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie oferty pracy i zatrudnienia z tego własnie rejonu województwa śląskiego.

Praca Świętochłowice – wybrane oferty pracy.

 

 • Ślusarz – spawacz do składania i sczepiania konstrukcji stalowych według dokumentacji technicznej, zapewniania odpowiedniej jakości i terminowej realizacji prac spawalniczych oraz dbania o sprzęt spawalniczy.
  Wymagana umiejętność składania konstrukcji stalowych, bardzo dobra znajomości rysunku technicznego oraz minimum rok doświadczenia w spawaniu metodą MAG. Ponadto, niezbędne będzie posiadanie odpowiednich i aktualnych uprawnień spawalniczych, wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego oraz umiejętność obsługi suwnicy. Oprócz tego, wymagana dokładności, samodzielności oraz odpowiedzialność za powierzone mienie oraz swoje stanowisko pracy.
 • Elektryk i elektromonter do pracy w zakładzie na terenie miasta Świętochłowice.
  Zatrudnienie na podstawie umowy o prace oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Wymagane odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy jako elektryk bądź elektromonter.
 • Ankieter zdalny – praca dodatkowa, również  dla osób bez doświadczenia.
  Zajęcie to polega na wypełnianiu prostych ankiet medialnych i społecznościowych z życia codziennego, które są wysyłane przez firmę na maila. Przeciętny czas pracy to około jedna godzina dziennie,  z reguły w dni robocze. Prace wykonuje się zdalnie w domu, głownie przy użyciu takich urządzeń jak telefon, laptop itp. W firmie tej obowiązuje elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości danego ankietera grafik. W związku z tym, zajęcie to można bez problemu pogodzić ze swoją dotychczasową pracą stałą, bez konieczności rezygnowania czy reorganizacji swojego dotychczasowego zajęcia. Przed rozpoczęciem współpracy, nowe osoby przechodzą krótkie szkolenie, przedstawiające wszystkie szczegóły i zasady współpracy. Tak więc, nie jest tutaj wymagane jakieś specjalne doświadczenie, wystarczy że potrafisz obsługiwać, komputer, laptop i telefon. Tym bardziej, że zajęcie to jest dosyć proste i wykonywanie intuicyjnie.
  Oferta polecana w szczególności osobom, które chcą dorobić do swojego budżetu i zasilić swoje dotychczasowe dochody dodatkowymi wpływami.
  Jak już wspominaliśmy, wymagania od kandydatów nie są zbyt wygórowane. Wystarczy komputer, laptop, tablet lub smartfon oraz dostęp do internetu. Ponadto, oczywiście chęci do tego typu pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

 

 

Szukasz pracy zdalnej?
Takiej, którą można wykonywać w domu przy komputerze?
Kliknij w poniższy link i zapoznaj się z naszą ofertą specjalną.

Praca w domu – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy ze Świętochłowic i okolic.

 • Kierowca do pracy w firmie transportowej obsługującej komunikację miejską na terenie górnego śląska.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na tutejszym rynku oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Ponadto, możliwość wypracowania nadgodzin, zakwaterowanie oraz elastyczność w planowaniu systemu pracy. Poza tym, szkolenie stanowiskowe wraz z obsługą techniczną urządzeń w autobusie komunikacji miejskiej oraz z zakresu jazdy w komunikacji miejskiej.
  Wymagane prawo jazdy kategorii D, a dla kandydatów na kierowców kurs prawa jazdy B i D oraz kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej dla kat.D.
 • Monter do pracy przy montażu elementów składowych rozruszników samochodowych oraz wstępnej kontroli jakości wykonanych elementów.
  Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z możliwością przejścia na umowę o pracę. Stabilne i pewne wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowo atrakcyjne premie finansowe.
  Praca odbywa się przy stołach monterskich lub maszynach w pozycji siedzącej. Możliwość pracy w weekendy w zależności od zapotrzebowania zakładu i ilości otrzymywanych zleceń. Zajęcie w młodym i dynamicznym zespole współpracowników, z możliwością, stałej i długofalowej współpracy.
  Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się odpowiednich zdolności manualnych, skrupulatności, dokładności oraz precyzji w wykonywaniu powierzonych obowiązków i działań.
 • Sprzedawca i doradca klienta w hurtowni akcesoriów meblowych na terenie miasta Świętochłowice.
  Wśród zadań osoby zatrudnionej na stanowisku sprzedawcy i doradcy klienta należeć będzie obsługa stałych i pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, przyjęcie i wydawanie towaru, koordynacja dostaw towaru do klientów oraz bieżące monitorowanie rynku.
  Wymagane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone mienie. Poza tym, mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym, uzależnionym od zaangażowania i efektów pracy wynagrodzeniem. Dodatkowo, możliwość udziału w szkoleniach sprzedażowych i kursach technicznych. Praca od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Świętochłowice – inne, wybrane oferty pracy.

 • Kierownik zmiany hali magazynowej do pracy przy zarządzaniu podległą grupą pracowników magazynowych oraz podziale i koordynowaniu dla nich zadań. Poza tym, do obowiązków kierownika zmiany hali magazynowej należeć będzie także realizacja procesów rozładunku i załadunku towaru oraz ich kompletacja. Ponadto, nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i zasad BHP obowiązujących w nadzorowanej jednostce.
  Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wiedza na temat procesów magazynowych i zasad gospodarki magazynowej. Oprócz tego, dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  Dużym atutem tej propozycji wydaje się być możliwość pracy przy realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów technicznych, szansa rozwoju zawodowego oraz bardzo bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Dodatkowo, lekcje języków obcych na terenie firmy, bilety na wydarzenia artystyczne oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych.
 • Kosztorysant budowlany do kontaktu z brygadzistami i kierownictwem oraz dostawcami materiałów. Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku kosztorysanta budowlanego należeć będzie także kontrola zapotrzebowania na podstawie dokumentacji projektowej, sporządzanie dokumentów elektronicznych na potrzeby realizacji danego kontraktu oraz tworzeniu wycen, kosztorysów. Ponadto, przygotowanie przetargów, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy oraz dbanie o terminy i swoje stanowisko pracy.
  Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość obsługi programu kosztorysowego NORMA oraz MS Office, dyspozycyjność, mobilność w postaci posiadania prawa jazdy kategorii B. Oprócz tego, niezbędne będą również takie cechy jak sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, terminowość, skrupulatność, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole współpracowników. Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego i efektywnego wykonywania swoich obowiązków pracowniczych.
 • Magazynier do ogólnych prac magazynowych, takich jak kontrola stanów magazynowych czy kompletowaniu zamówień. Praca odbywa się w dużej mierze na komputerze, czy też przy użyciu skanera bądź terminala.

 

Praca Świętochłowice – podsumowanie.

Jak widać ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy na terenie miasta Świętochłowice oraz jego najbliższych okolic z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są tylko wybrane propozycje zatrudnienia, aktualne obecnie na tutejszym rynku pracy. Jest rzeczą dość oczywistą, że w tego typu opracowaniu nie sposób zmieścić wszystkich dostępnych i aktualnych obecnie propozycji pracy. Poza tym, rynek pracy jest dość dynamiczny i zmienny, dlatego najlepiej na bieżąco monitorować aktualne oferty. Oczywiście tylko wówczas gdy jesteśmy w trakcie poszukiwania pracy, lub zastanawiamy się nad jej zmianą.

Na koniec pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą specjalną, dotyczącą pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji.  Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *