Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Trzebnica – oferty pracy z Trzebiny i okolic.

Praca Trzebnica. Oferty pracy z Trzebnicy.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Trzebnica – tym razem omówimy rynek pracy i zatrudnienia na terenie Trzebnicy oraz jej najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane i aktualne propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną, dotyczącą pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Trzebnica
Praca Trzebnica

 

 

Praca Trzebnica – tym razem przeniesiemy się do miasta powiatowego, położonego w obrębie województwa dolnośląskiego. Zgodnie z profilem tego serwisu oraz tematem niniejszego artykułu, naszą uwagę skierujemy na tutejszy rynek pracy i zatrudnienia.

W związku z tym, przedstawimy oraz pokrótce omówimy wybrane i obecnie aktualne propozycje pracy z tego właśnie regionu naszego kraju. Zarówno te, oferowane przez duże i średnie firmy, jak i przez tych mniejszych i drobniejszych przedsiębiorców i pracodawców. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte, okażą się dla Państwa w miarę interesujące i choć po części pomocne.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze, całkowicie zdalnie i online.

 

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE
Dołącz do nas i zacznij zarabiać w domu.
Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Informacje na naszej stronie – wystarczy kliknąć poniżej.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykułu, dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Trzebnicy oraz jej najbliższych okolic. Poniżej przedstawimy więc i pokrótce omówimy wybrane i aktualne obecnie propozycje pracy z tego właśnie rejonu województwa dolnośląskiego.

 

Praca Trzebnica – oferty pracy z Trzebnicy i okolic.

 

Kierowca z prawem jazdy kategorii B do pracy w transporcie międzynarodowym, głównie na terenie Unii Europejskiej. Praca na umowę w systemie 3/1 lub 4/1.
Oprócz prawa jazdy kategorii B, wymagana umiejętność posługiwania się nawigacją i mapami, doświadczenie w transporcie międzynarodowym oraz znajomość prowadzenia dokumentacji transportowej. Dodatkowym atutem danego kandydata będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, choćby w stopniu podstawowym.

Pracownik produkcji do pracy w firmie, zajmującej się produkcją prefabrykatów betonowych.
Wymagana rzetelność, dokładność, punktualność, zaangażowanie oraz chęci do pracy.
Firma oferuje pracę na umowę w pełnym wymiarze godzin, gwarancję ciągłości zatrudnienia, terminową wypłatę wynagrodzeń oraz dostęp do opieki medycznej.

Spawacz w fabryce w Trzebnicy, zajmującej się produkcją wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kontrola jakości spawu, obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagane posiadanie odpowiednich uprawnień spawalniczych oraz umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku. Dodatkowym atutem kandydata będzie posiadanie doświadczenia na tego typu stanowisku pracy.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Ponadto, bogatą ofertę socjalną, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość rozwoju i poszerzania swoich uprawnień zawodowych. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym.

Kasjer-sprzedawca do pracy w jednym z marketów spożywczych na terenie miasta Trzebnicy.
Praca polega na bieżącej obsłudze klientów sklepu, rejestracji sprzedaży na kasie fiskalnej, wykładaniu towarów na półki oraz utrzymywaniu estetycznego wyglądu sklepu.
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pewne i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz podwyżki stażowe. Poza tym, programy pracownicze z nagrodami oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach.  Dodatkowo, takie benefity jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla dzieci i inne.
Wymagane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

 

 

Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Minimum formalności – pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Trzebnica – inne, wybrane oferty pracy z Trzebnicy i okolic.

Pracownik ochrony do pracy na umowę zlecenie przy ochronie obiektów handlowych.
Wymagane zaświadczenie o niekaralności, odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz odpowiednie zaangażowanie w pracę i powierzone obowiązki pracownicze. Praca w obiektach handlowych na terenie miasta Trzebnicy.

Agent Ubezpieczeniowy – propozycja dla osób, które posiadają doświadczenie w pracy z klientem, są mobilne, chcą podnosić swoje kwalifikacje, cenią sobie elastyczny czas pracy, potrafią aktywnie poszukiwać klientów, mają minimum średnie wykształcenie oraz prowadzą lub są gotowe założyć działalność gospodarczą. Kandydat powinien przedstawić zaświadczenie o niekaralności.
Firma oferuje współpracę z jednym z liderów na rynku ubezpieczeń, atrakcyjny system prowizyjny oraz indywidualny program wdrożenia oraz pakiet bezpłatnych szkoleń. Ponadto, jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz konkursy sprzedażowe z nagrodami. Poza tym, ciekawy program wsparcia, zniżki u partnerów, materiały marketingowe i pomoc w otwarciu biura w kolejnym etapie kariery.
Dodatkowo, wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych 36 miesiącach oraz premie kwartalne po tym czasie.

Referent do spraw sprzedaży telefonicznej w firmie z okolic Trzebnicy, zajmującej się produkcją wędlin.
W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku wchodzić będzie telefoniczna obsługa klientów i ich aktualizacja w bazie firmy, bieżąca realizacja zamówień i celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników swojej pracy.
Wymagane minimum średnie wykształcenie, umiejętność obsługi komputera oraz znajomość technik perswazji i negocjacji. Poza tym, niezbędne będą tutaj również odpowiednie umiejętności sprzedażowe i interpersonalne, takie jak łatwość w nawiązywaniu relacji, odporność na stres, kultura osobista oraz wysoki poziom koncentracji na powierzonych zadaniach.

Firma oferuje pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie i będącej jednym z liderów w branży.
Ponadto, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole współpracowników oraz odpowiedni program wdrożeniowy. Oprócz tego, bogaty pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych. Będzie to miedzy innymi dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe oraz premie i bonusy okolicznościowe. Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat, na zasadzie umowy o pracę.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Trzebnicy i okolic.

Operator linii pakującej w firmie, znajdującej się w okolicach miasta Trzebnicy.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należeć będzie nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej oraz uczestnictwo w opracowywaniu instrukcji i procedur związanych z procesem pakowania. Ponadto, zmiana rolki z folią do pakowania, diagnozowanie i rozwiązywanie podstawowych problemów i awarii, wypełnianie karty kontroli materiałów opakowaniowych oraz bieżący nadzór nad poprawnością ilości pakowanego asortymentu.
Wymagana podstawowa znajomość mechaniki i automatyki, odpowiednie doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn oraz gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym.
Mile widziane wykształcenie techniczne lub zawodowe. Najlepiej elektryczne, mechaniczne bądź związane z automatyką lub budową maszyn.
Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w podmiocie o ugruntowanej pozycji na rynku. Poza tym, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, możliwość zdobycia doświadczenia i awansu oraz dostęp do bogatego pakietu świadczeń socjalnych.

Spedytor międzynarodowy do pracy w firmie transportowej, działającej w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.
Praca ta polega na realizacji przewozów międzynarodowych, negocjacjach z klientami i podwykonawcami, monitorowaniu i nadzorowaniu przebiegu transportu oraz budowaniu długofalowych relacji z klientami.
Wymagana znajomość minimum jednego języka obcego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Najlepiej angielskiego, niemieckiego, włoskiego bądź rosyjskiego. Ponadto, niezbędna będzie tutaj także umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Poza tym, umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, odpowiednie zdolności negocjacyjne oraz motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów.
Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz wysoko premiowany system wynagradzania. Prócz tego, wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole współpracowników.

Kucharz z doświadczeniem do przyrządzania burgerów i innych tego typu dań.
Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz uczciwe i pewne zarobki.
Ponadto, elastyczny grafik i pracę w młodym, sympatycznym zespole.

 

 

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Trzebnica – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, dotyczącym rynku pracy i zatrudnienia na terenie miasta Trzebnicy oraz jej najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okazały się dla Państwa w miarę ciekawe i choć po części pomocne i przydatne.

Jak widać, ciekawych i co ważne atrakcyjnych propozycji pracy na tym terenie z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie nieliczne i wybrane oferty pracy z tego właśnie rejonu województwa dolnośląskiego.

Tak więc osoby, szukające zatrudnienia na tym właśnie terenie, nie powinny mieć większych problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej i satysfakcjonującej propozycji. Zwłaszcza, jeżeli mają jakiś konkretny fach w ręku lub posiadają odpowiednie wykształcenie.

Na koniec, pragniemy Państwa raz jeszcze zachęcić do zapoznania się z nasza ofertą specjalną. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *