Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha.

Praca Wałbrzych. Oferty pracy z Wałbrzycha.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Wałbrzych – tym razem omówimy rynek pracy w jednym z miast w województwie dolnośląskim. Przedstawimy tutaj wybrane, aktualne i najciekawsze według nas oferty pracy i zatrudnienia na terenie Wałbrzycha i jego najbliższych okolic.

Ponadto, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Wałbrzych
Praca Wałbrzych

 

 

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha i okolic.

 

Tym razem przeniesiemy się do Wałbrzycha, miasta położonego w obrębie województwa dolnośląskiego. Omówimy tutejszy rynek pracy i zatrudnienia. Naszą analizą oprzemy na przykładzie wybranych, obecnie aktualnych i najciekawszych według nas ofert pracy i zatrudnienia w tym akurat rejonie naszego kraju.
W związku z tym, będą się mogli Państwo zorientować, na jakie wolne etaty pracodawcy zgłaszają aktualnie swoje zapotrzebowanie. Ponadto, postaramy się przedstawić podstawowe warunki tego typu propozycji.

Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące i w jakimś stopniu także pomocne. Jak już wspominaliśmy, przedstawimy także naszą ofertę specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, związanego z rynkiem pracy i zatrudnienia na terenie Wałbrzycha i jego najbliższych okolic.

 

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha.

 

 • Pracownik produkcji – praca przy montażu elementów do foteli samochodowych, polegającą na obsłudze maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i wypracowanymi standardami.
 • Pracownik do pracy w jednej z ogólnoświatowych sieci restauracyjnych.
 • Kelner lub kelnerka do pracy w jednej z restauracji na terenie Wałbrzycha.
 • Praca na dachach dla osób z doświadczeniem w pracy na elewacjach, dachach oraz ogólnie na wysokościach.
 • Kierownik oddziału kurierskiego firmy gastronomicznej, specjalizującej się w dowozie posiłków bezpośrednio do klienta.
 • Hydraulik do prac instalacyjnych sieci wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych.
 • Inżynier konstrukcyjny do projektowania antresol i podestów. Praca biurowa na terenie miasta Wałbrzych.
 • Operator koparki z doświadczeniem na koparki kołowe.
 • Kierowca do ruchu międzynarodowego. Wymagane prawo jazdy kategorii B, doświadczenie, dyspozycyjność, sumienność oraz rzetelność.
 • Specjalista do spraw reklamacji. Wśród obowiązków, związanych z tym stanowiskiem pracy, wymienić należy zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta oraz przyjmowanie, analiza i ogólny nadzór nad całym procesem reklamacyjnym. Ponadto, wprowadzanie reklamacji do systemu oraz zgłaszanie ich do producenta. Oprócz tego, przygotowywanie odpowiedzi na reklamację i dostarczenie ich w ustawowym terminie klientowi.
 • Pakowacz – oferta zatrudnienia jako pracownik magazynowy w sklepie internetowym. Do zadań związanych z tym etatem, wymienić można pakowanie bieżących zamówień zgodnie z wytycznymi i standardami firmy oraz przyjmowanie dostaw oraz zwrotów towaru. Ponadto, dbanie o stan magazynowy opakowań oraz bieżący kontakt z działem logistyki.  Wymagana dobra sprawność fizyczna, a także doświadczenie w pracy magazynowej oraz dobra organizacja czasu i stanowiska pracy.
 • Mechanik i lakiernik samochodowy do pracy w jednym warsztatów naprawczych.
 • Doradca klienta i sprzedawca w jednym z ogólnopolskich marketów budowlanych.
 • Kierownik do sklepu z artykułami dekoracyjnymi i związanymi z szeroko rozumianym gospodarstwem domowym. Wśród obowiązków na tym stanowisku pracy, wymienić można zarządzenie zespołem pracowników, nadzór nad procesem inwentaryzacji oraz obsługa kasy fiskalnej. Ponadto, prowadzenie sklepu zgodnie z wytycznymi i przyjętymi standardami wewnętrznymi oraz nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów.

 

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

Inne oferty pracy z terenu Wałbrzycha i okolic.

 • Nauczyciel wychowania przedszkolnego – wymagane wykształcenie wyższe, najlepiej pedagogiczne o specjalności wychowanie wczesnoszkolne. Mile widziane doświadczenie w pracy w tego typu placówce lub w zajęciach prowadzonych z dziećmi.
 • Operator maszyn do pracy przy obsłudze urządzeń z panelem dotykowym oraz wizualnej kontroli jakości wytwarzanych produktów.
 • Doradca klienta w sklepie z artykułami odzieżowymi oraz galanterią skórzaną. Praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę.
 • Lakiernik kabinowy – praca jako lakiernik przemysłowy, kabinowy przy malowaniu i lakierowaniu elementów konstrukcji stalowych. Wymagane doświadczenie przy precyzyjnej obsłudze maszyn, lakiernictwie itp. Firma oferuje stałe, atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.
 • Pracownicy budowlani – zarówno wykwalifikowani jak i do pracy jako pomocnicy różnego rodzaju fachowców. Wśród poszukiwanych zawodów z branży budowlanej czy też remontowo-budowlanej wymienić należy takie profesje jak murarz, tynkarz, malarz, glazurnik, elektryk, stolarz, cieśla, zbrojarz, hydraulik i inne.
 • Opiekun i doradca klienta w placówce bankowej na terenie Wałbrzycha. Praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi, posiadających minimum średnie wykształcenie oraz chcących się rozwijać zawodowo. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz uzależnioną od wyników premię sprzedażową. Ponadto, w ofercie wszechstronne szkolenia zawodowe, dofinansowanie zajęć sportowych, spotkania i wyjazdy integracyjne oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.
 • Pracownik do kuchni oraz obsługi klientów – praca przy nakładaniu i wydawaniu posiłków oraz rejestracji sprzedaży na kasy fiskalnej. Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie również dbanie o estetykę przygotowywanych i serwowanych potraw oraz ogólne prace pomocnicze na kuchni. Wymagane aktualne badanie sanitarno-epidamiologiczne oraz doświadczenie na podobnym lub zbliżonym stanowisku pracy.
 • Operator wózka widłowego – praca na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym oraz motywującym systemem premiowym. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Praca w systemie 12-godzinnym. Wymagane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Wałbrzych – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w niniejszym opracowaniu. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące. Ponadto, zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji oraz szczegółów znajdą Państwo na naszej specjalnej stronie, poświęconej tej własnie propozycji. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Zapraszamy również do przeczytania naszych pozostałych artykułów i opracowań. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *