Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha.

Praca Wałbrzych. Oferty pracy z Wałbrzycha.
Praca w domu przy komputerze.

Praca Wałbrzych – tym razem omówimy rynek pracy w jednym z miast w województwie dolnośląskim. Przedstawimy tutaj wybrane, aktualne i najciekawsze według nas oferty pracy i zatrudnienia na terenie Wałbrzycha i jego najbliższych okolic. 

Ponadto, zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Wałbrzych
Praca Wałbrzych

 

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha i okolic.

 

Tym razem przeniesiemy się do Wałbrzycha, miasta położonego w obrębie województwa dolnośląskiego. Omówimy tutejszy rynek pracy i zatrudnienia. Naszą analizą oprzemy na przykładzie wybranych, obecnie aktualnych i najciekawszych według nas ofert pracy i zatrudnienia w tym akurat rejonie naszego kraju.

Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące i w jakimś stopniu także pomocne. Jak już wspominaliśmy, przedstawimy także naszą ofertę specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego opracowania, związanego z rynkiem pracy i zatrudnienia na terenie Wałbrzycha i jego najbliższych okolic.

 

Praca Wałbrzych – oferty pracy z Wałbrzycha.

 

 • Pracownik produkcji – praca przy montażu elementów do foteli samochodowych, polegającą na obsłudze maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i wypracowanymi standardami.
 • Pracownik do pracy w jednej z ogólnoświatowych sieci restauracyjnych.
 • Kelner lub kelnerka do pracy w jednej z restauracji na terenie Wałbrzycha.
 • Praca na dachach dla osób z doświadczeniem w pracy na elewacjach, dachach oraz ogólnie na wysokościach.
 • Kierownik oddziału kurierskiego firmy gastronomicznej, specjalizującej się w dowozie posiłków bezpośrednio do klienta.
 • Hydraulik do prac instalacyjnych sieci wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych.
 • Inżynier konstrukcyjny do projektowania antresol i podestów. Praca biurowa na terenie miasta Wałbrzych.
 • Operator koparki z doświadczeniem na koparki kołowe.
 • Kierowca do ruchu międzynarodowego. Wymagane prawo jazdy kategorii B, doświadczenie, dyspozycyjność, sumienność oraz rzetelność.
 • Specjalista do spraw reklamacji. Wśród obowiązków, związanych z tym stanowiskiem pracy, wymienić należy zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta oraz przyjmowanie, analiza i ogólny nadzór nad całym procesem reklamacyjnym. Ponadto, wprowadzanie reklamacji do systemu oraz zgłaszanie ich do producenta. Oprócz tego, przygotowywanie odpowiedzi na reklamację i dostarczenie ich w ustawowym terminie klientowi.
 • Pakowacz – oferta zatrudnienia jako pracownik magazynowy w sklepie internetowym. Do zadań związanych z tym etatem, wymienić można pakowanie bieżących zamówień zgodnie z wytycznymi i standardami firmy oraz przyjmowanie dostaw oraz zwrotów towaru. Ponadto, dbanie o stan magazynowy opakowań oraz bieżący kontakt z działem logistyki.  Wymagana dobra sprawność fizyczna, a także doświadczenie w pracy magazynowej oraz dobra organizacja czasu i stanowiska pracy.
 • Mechanik i lakiernik samochodowy do pracy w jednym warsztatów naprawczych.
 • Doradca klienta i sprzedawca w jednym z ogólnopolskich marketów budowlanych.
 • Kierownik do sklepu z artykułami dekoracyjnymi i związanymi z szeroko rozumianym gospodarstwem domowym. Wśród obowiązków na tym stanowisku pracy, wymienić można zarządzenie zespołem pracowników, nadzór nad procesem inwentaryzacji oraz obsługa kasy fiskalnej. Ponadto, prowadzenie sklepu zgodnie z wytycznymi i przyjętymi standardami wewnętrznymi oraz nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Inne oferty pracy z terenu Wałbrzycha i okolic.

 • Nauczyciel wychowania przedszkolnego – wymagane wykształcenie wyższe, najlepiej pedagogiczne o specjalności wychowanie wczesnoszkolne. Mile widziane doświadczenie w pracy w tego typu placówce lub w zajęciach prowadzonych z dziećmi.
 • Operator maszyn do pracy przy obsłudze urządzeń z panelem dotykowym oraz wizualnej kontroli jakości wytwarzanych produktów.
 • Doradca klienta w sklepie z artykułami odzieżowymi oraz galanterią skórzaną. Praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę.
 • Lakiernik kabinowy – praca jako lakiernik przemysłowy, kabinowy przy malowaniu i lakierowaniu elementów konstrukcji stalowych. Wymagane doświadczenie przy precyzyjnej obsłudze maszyn, lakiernictwie itp. Firma oferuje stałe, atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.
 • Pracownicy budowlani – zarówno wykwalifikowani jak i do pracy jako pomocnicy różnego rodzaju fachowców. Wśród poszukiwanych zawodów z branży budowlanej czy też remontowo-budowlanej wymienić należy takie profesje jak murarz, tynkarz, malarz, glazurnik, elektryk, stolarz, cieśla, zbrojarz, hydraulik i inne.
 • Opiekun i doradca klienta w placówce bankowej na terenie Wałbrzycha. Praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi, posiadających minimum średnie wykształcenie oraz chcących się rozwijać zawodowo. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz uzależnioną od wyników premię sprzedażową. Ponadto, w ofercie wszechstronne szkolenia zawodowe, dofinansowanie zajęć sportowych, spotkania i wyjazdy integracyjne oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.
 • Pracownik do kuchni oraz obsługi klientów – praca przy nakładaniu i wydawaniu posiłków oraz rejestracji sprzedaży na kasy fiskalnej. Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie również dbanie o estetykę przygotowywanych i serwowanych potraw oraz ogólne prace pomocnicze na kuchni. Wymagane aktualne badanie sanitarno-epidamiologiczne oraz doświadczenie na podobnym lub zbliżonym stanowisku pracy.
 • Operator wózka widłowego – praca na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym oraz motywującym systemem premiowym. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Praca w systemie 12-godzinnym. Wymagane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki pracownicze.

 

Praca Wałbrzych – podsumowanie.

To wszystko, co chcielibyśmy Państwu przekazać w niniejszym opracowaniu. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące. Ponadto, zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji oraz szczegółów znajdą Państwo na naszej specjalnej stronie, poświęconej tej własnie propozycji. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Zapraszamy również do przeczytania naszych pozostałych artykułów i opracowań. W szczególności polecamy:

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *