Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Wodzisław – oferty pracy z Wodzisławia i okolic.

Praca Wodzisław. Oferty pracy z Wodzisławia.
Praca w domu przy komputerze.

Tym razem, tematem naszego artykułu będzie: Praca Wodzisław – oferty pracy z Wodzisławia i okolic. Postaramy się więc niniejszym omówić rynek pracy i zatrudnienia w tym właśnie rejonie naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Ponieważ jest to praca zdalna, wykonywana we własnym domu bądź mieszkaniu, w związku z tym jest ona aktualna praktycznie na obszarze całego kraju. Wystarczy jedynie komputer bądź laptop oraz dostęp do internetu. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Wodzisław
Praca Wodzisław

 

 

Tym razem przeniesiemy się do Wodzisławia, miasta powiatowego leżącego w obrębie województwa śląskiego. W związku z tematyką naszego serwisu, przeanalizujemy i omówimy rynek pracy i zatrudnienia w Wodzisławiu oraz jego najbliższych okolicach. Uczynimy to na podstawie wybranych i aktualnych obecnie propozycjach pracy, z tego właśnie rejonu naszego kraju. Tym samym sprawdzimy, na jakie obecnie zawody bądź stanowiska, zgłaszają swoje zapotrzebowanie tutejsi pracodawcy. Zarówno te duże i średnie firmy, jak i Ci najdrobniejsi przedsiębiorcy i pracodawcy.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia tematu głównego naszego opracowania, pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszą specjalną propozycją. Jak już wcześniej pokrótce wspomnieliśmy, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej specjalnej stronie, poświęconej własnie tej propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

A teraz przejdźmy już do omówieni tematu głównego naszego opracowania, czyli: Praca Wodzisław – oferty pracy z Wodzisławia i okolic. Przedstawimy więc wybrane i aktualne obecnie oferty pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju.

 

Praca Wodzisław – oferty pracy z Wodzisławia i okolic.

 

 • Asystent projektanta do projektowania antenowych konstrukcji wsporczych, wież i masztów.
  Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku asystenta projektanta należeć będzie również przygotowywanie dokumentacji pod budowę nowych oraz modernizacji istniejących stacji bazowych, sporządzanie dokumentacji na pozwolenie na budowę, wykonywanie obliczeń statycznych oraz ogólny nadzór nad przebiegiem całego procesu inwestycyjnego.
  Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa oraz dobra znajomość obsługi komputera. W szczególności chodzi tutaj o programy biurowe typu Word i Excel.
  Dodatkowym atutem będzie tutaj posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych. Oprócz tego, przydatna będzie znajomość rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych oraz prawa budowlanego i dotyczącego procesów inwestycyjnych. Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki pracownicze oraz intratny system premiowy. Ponadto, zatrudnienie to daje także możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, a co za tym idzie uzyskania dodatkowych uprawnień.
 • Instruktor nauki jazdy kategorii B do pracy w jednej ze szkól jazdy na terenie Wodzisławia.
  Wymagane posiadanie odpowiednich uprawnień do prowadzenia tego typu szkoleń. Mile widziane doświadczenie na stanowisku instruktora jazdy kategorii B.
 • Rekruter – specjalista do spraw rekrutacji pracowników w takich sektorach jak produkcja, logistyka czy też ogrodnictwo. Także do pracy wyjazdowej za granicę.
  Wśród obowiązków związanych z tym stanowiskiem pracy wymienić należy aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów do pracy, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz  samodzielne prowadzenie całego procesu rekrutacyjnego.
  Od kandydatów na to stanowisko pracy oczekuje się samodzielności, zaangażowania, dobrej organizacji czasu pracy oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Dodatkowym atutem będzie tutaj doświadczenie w pracy rekrutera.
  Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17. Firma oferuje wdrożenie na to stanowisko i bieżące wsparcie, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Wodzisław – inne, wybranie oferty pracy z Wodzisławia i okolic.

 • Lakiernik samochodowy – oferta pracy w jednym z warsztatów naprawczych na terenie miasta Wodzisław. Wymagane odpowiednie wykształcenie, umiejętności i najlepiej także doświadczenie na tego typu stanowisku.
 • Sprzedawca do pracy na połowę etatu, w sklepie z odzieżą damską na terenie Wodzisławia.
  Do obowiązków sprzedawcy należeć będzie bieżąca obsługa klientów, odpowiednia ekspozycja asortymentu dostępnego w sklepie oraz odpowiedzialność za powierzone, znajdujące się na terenie sklepu mienie.
  Oczekiwani są kandydaci z doświadczeniem na tego typu stanowisku pracy, posiadający łatwość w nawiązywaniu kontaktów personalnych, zaangażowani w pracę oraz potrafiący efektywnie organizować swoją pracę i obowiązki pracownicze.
 • Elektryk i elektromonter do pracy przy budowie oraz modernizacji sieci elektroenergetyczne niskiego i średniego napięcia. Oprócz tego, firma zatrudni operatora sprzętu budowlanego z prawem jazdy kategorii B.
 • Tokarz, frezer oraz operator CNC do kompleksowej obsługi tokarki, wykonywania detali na podstawie rysunku technicznego oraz realizacji określonych celów produkcyjnych.
  Wymagana podstawowa wiedza odnośnie budowy maszyn i obróbki skrawaniem oraz znajomość rysunku technicznego i środowiska CAM. Ponadto, niezbędne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem, uzależnionym od posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania w powierzone obowiązki pracownicze. Praca ta odbywa się w młodym zespole i daje także możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Cieśla, zbrojarz oraz pracownik wysokościowy do prac przy budowach stacji bazowych telefonii komórkowej. Firma oferuje ciekawą pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole współpracowników oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Dodatkowo, istnieje możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleń zawodowych. Wymagane odpowiednie doświadczenie w branży budowlanej.

 

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Darmowe konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Wodzisławia i okolic.

 • Stolarz meblowy do pracy w firmie produkującej meble na wymiar. Zarówno te standardowe, jak i bardziej luksusowe. Praca przy składaniu korpusów meblowych oraz do montażu już gotowych mebli.
  Wymagana znajomość systemów BLUM, sumienność, dyspozycyjność, dokładność wykonywanej pracy oraz chęć zdobywania nowej wiedzy. Ponadto, niezbędne minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie oraz prawo jazdy kategorii B.
  Firma oferuje pewne i stale zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania w pracę. Możliwość uzyskania wyższych dochodów poprzez wypracowywanie nadgodzin.
 • Pracownik do dociepleń budynków dla osób z doświadczeniem przy tego typu pracy.
  Oprócz doświadczenia, wymagana rzetelność, punktualność oraz zaangażowanie w pracę. Praca na terenie Wodzisławia oraz niedalekich okolic. W okresie zimowym praca w przy wykańczaniu wnętrz.
 • Mechanik samochodów ciężarowych i naczep do pracy w taborze jednej z firm transportowych.
  Ponadto, obsługa stacjonarnego serwisu wymiany opon w samochodach ciężarowych.
  Wymagane doświadczenie w tego typu pracy, punktualność, rzetelność oraz zaangażowanie i pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków pracowniczych.
 • Fizjoterapeuta do prowadzenia zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych w domu pacjenta.
  Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań lekarza, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji według obowiązujących przepisów w tym zakresie.
  Wymagane odpowiednie wykształcenia kierunkowe, najlepiej z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Ponadto, niezbędne doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym, prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód do dojazdu do pacjentów.
  Zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia. Firma zapewnia sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych, elastyczne godziny pracy oraz możliwość udziału w licznych szkoleniach zawodowych oraz kursach doszkalających w zawodzie.
 • Księgowa i kadrowa do pracy w księgowości i kadrach w jednym z biur rachunkowych na terenie Wodzisławia. Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku. Wymagane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

 

Praca Wodzisław – podsumowanie.

Jak widać ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy na terenie miasta Wodzisławia i jego okolic z pewnością nie brakuje. Tym bardziej, że to rzecz jasna nie wszystkie dostępne i aktualne obecnie oferty pracy z tego regionu naszego kraju. Ze względu na ograniczony format naszego artykułu, wybraliśmy tylko niektóre propozycje zatrudnienia z terenu Wodzisławia i jego okolic.

Mamy nadzieję, że choć w zarysie udało na się przedstawić trendy i kierunki tutejszego rynku pracy i zatrudnienia. Na koniec pragniemy raz jeszcze zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą specjalna. Jak było to już tutaj wspominane, dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi opracowaniami. W szczególności polecamy:

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *