Opublikowano Dodaj komentarz

Załóż konto w Banku Millenium i zyskaj nawet 350 złotych.

Załóż konto w Banku Millenium i zyskaj nawet 350 złotych.

Dzięki nowej, atrakcyjnej ofercie promocyjnej Banku Millenium, każda osoba która założy Konto 360° dla siebie, Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zawnioskuje o 500+, może w lutowych promocjach zyskać nawet 350 złotych.

Poniżej, postaramy się ta propozycję bliżej omówić oraz przedstawić jej podstawowe warunki.

Co zrobić, aby zyskać nawet 350 złotych ?

  1. Należy założyć Konto 360° lub 360° Student oraz do 1.03. 2021 roku podpisać umowę o prowadzenie Konta 360° wraz z kartą debetową. Ponadto, niezbędne będzie także wyrażenie wszelkich niezbędnych zgód, określonych w regulaminie promocji. W przypadku otwierania konta poprzez selfi, potrzebne będzie również potwierdzenie swojej tożsamości oraz złożenie wzoru podpisu. Można to uczynić w dowolnej placówce banku, jednak nie później niż do 30.06. 2021 roku.
  2. W kolejnych czterech miesiącach, to znaczy marcu, kwietniu, maju i czerwcu, uzyskaj wpływy na swoje konto nie mniejsze niż 1000 złotych oraz dokonaj minimum jednej płatności kartą bądź BLIKIEM. Poza tym, do 30.06.2021 roku musisz aktywować aplikację mobilną. W ten sposób uzyskasz 200 złotych.
  3. Aby dodatkowo uzyskać 100 złotych, należy zalogować się do Millenetu i wejść do w zakładki MilleUrząd.  Następnie, należy wybrać świadczenie Rodzina 500+ oraz  wypełnić odpowiedni formularz do 30.06.2021 r.  Do odbioru tego świadczenia wskaż konto otwarte w promocji w Banku Millenium.

 

Aby zdobyć dodatkowe  50 zł na eKarcie goodie należy:

 

  • Zalogować się do swojej bankowości internetowej oraz założyć konto dla swojego dziecka do 1 marca 2021 r.
  • Aby zdobyć eKartę goodie, wniosek o 500+ musisz złożyć do 31 marca 2021 r.
  • Jeśli Twoje dziecko ma ukończone 13 lat, należy wykonać minimum jednej płatności  kartą debetową, telefonem lub BLIKIEM. Jednak nie później niż do 31 marca 2021.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na stronie ofertowej tej propozycji.

Na koniec pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas i zapoznanie się z naszym krótkim omówieniem tej oferty promocyjnej od Banku Millenium. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych kont osobistych i kart kredytowych.
W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *