KALKULATOR OC – UBEZPIECZENIA OC

KALKULATOR OC – UBEZPIECZENIA OC

Sprawdź nasz kalkulator OC/AC – Ubezpieczenia OC/AC tańsze nawet 580 złotych.
Dzięki tej poręcznej porównywarce możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

 

 

 

KALKULATOR OC/AC – UBEZPIECZENIA OC/AC

Korzystanie z naszego kalkulatora jest bardzo proste.
Z listy wybieramy markę pojazdu oraz model.
Następnie określamy rodzaj paliwa, pojemność silnika oraz rok produkcji.
Po wybraniu odpowiednich opcji klikamy „Oblicz składkę OC/AC”.
Dalej system sam nas poprowadzi w celu określenia najlepszej oferty.

 

Nie przepłacaj – skorzystaj z naszego kalkulatora OC/AC.
Zobacz ile możesz zyskać – porównanie zajmie Ci kilka minut.
Wybierz dla siebie najtańsze i najlepsze ubezpieczenie. 

 


 

UBEZPIECZENIA OC

Przykry finansowy obowiązek czy gwarancja pomocy w sytuacji kryzysowej?

 

Kalkulator Ubezpieczenia OC
Kalkulator Ubezpieczenia OC

 

W następstwie gwałtownego rozwoju motoryzacji oraz coraz popularniejszego i łatwiejszego dostępu do wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, życie wymusiło wprowadzenie w tej dziedzinie odpowiednich rozwiązań systemowych oraz prawnych.

Szczególnie w ostatnim czasie, gdy liczba wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, głównie samochodów choć nie tylko, bardzo znacząco wzrosła. Nie jest to oczywiście jedynie specyfika polska, podobnie rzecz się ma w większości krajów na świecie. W związku z powyższym, niezbędne było wprowadzenie uwarunkowań prawnych związanych z tym zjawiskiem.

Jeżeli myślimy o ramach prawnych związanych z powszechnym rozwojem motoryzacji, to w pierwszej chwili na myśl nam przychodzi oczywiście kodeks o ruchu drogowym. Jest to rzecz zupełnie zrozumiała. Uregulowanie sposobu poruszania się na drogach było niezbędne do bezpiecznego i w miarę bezkolizyjnego ich użytkowania.

Nie sprawiło to oczywiście, że całkiem wyeliminowaliśmy wszelkiego rodzaju wypadki, kolizje i inne nieszczęśliwe zdarzenia na naszych drogach. Pozwoliło to jednak, w sposób znaczący je ograniczyć i zminimalizować ich skutki. W ślad za regulacjami dotyczącymi prawidłowego poruszania się po drogach, musiały iść również rozwiązania związane z powszechnym i obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym dla kierowców.

Wiadomo że im więcej aut na drodze, czym większy ruch, tym łatwiej niestety o kolizję czy wypadek. A konsekwencje tego typu zdarzeń mogą być bardzo dotkliwe. Pomijamy tutaj kwestie urazów, poważnych obrażeń czy też niestety tragicznych wypadków ze skutkiem śmiertelnym.

Jest to oczywiste nieszczęście, szczególnie ten ostatni przypadek i nie da się go zrekompensować jakimikolwiek pieniędzmi. Skupmy się wiec na szkodach typowo materialnych, powstałych wskutek tego typu zdarzeń losowych na naszych drogach. Wówczas, nierzadko znienawidzone przez kierowców ubezpieczenie OC, może okazać się bardzo pomocne, przydatne i co ważne chroniące nas przed bardzo znacznymi kosztami finansowymi.

Dobrze i przemyślanie dobrane ubezpieczenie OC może ustrzec Cię przed bardzo poważnymi konsekwencjami finansowym, o których może nawet wcześniej nie zdawałeś sobie dokładnie sprawy.

I nie chodzi tutaj wyłącznie o karę jaka grozi kierowcy, który zatrzymany zostanie bez takiego obowiązkowego ubezpieczenia OC. Choć kary są tutaj również niemałe. Szerzej o aspektach prawnych braku ubezpieczenia OC piszemy w dalszej części niniejszego opracowania.

Szkody powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy też jedynie kolizji mogą być czasem bardzo znaczne i kosztowne. Zrekompensowanie tych strat, mogło by być bardzo poważnym uszczerbkiem i problemem finansowym dla sprawcy takiego nieszczęśliwego wypadku czy też kolizji.

I to również dla osób majętnych i posiadających wysokie, ponadprzeciętne dochody. Nie mówiąc już o sytuacji, gdy wymagane są olbrzymie odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadku na drodze.

 

Ubezpieczenie obowiązkowe OC >>> Uwarunkowania Prawne

 

Konieczność posiadania obowiązkowego ubezpieczenia dla kierowców OC, reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003. Pełna nazwa ustawy to:

 

„o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych”

 

Pełny tekst tego aktu prawnego znajdziesz >>>tutaj.

W myśl tych przepisów, każdy pojazd mechaniczny musi bezwzględnie posiadać ważną polisę ubezpieczeniową, czyli tak zwane OC.

Obojętnie jaką firmę wybierzesz oraz jaka jest cena polisy, to nie ma to znaczenia jeżeli chodzi o wymóg prawny. Ważne jedynie jest to, abyś takie aktualne ubezpieczenie posiadał. OC to obecnie jedyne ubezpieczenie samochodu, które jest obowiązkowe, a jego brak grozi bardzo poważnymi konsekwencjami finansowymi.

Brak aktualnego ubezpieczenia OC grozi karą finansową nawet do kilku tysięcy złotych. Nie mówiąc już o konsekwencjach w sytuacji gdy spowodujesz kolizją lub co gorsza wypadek. W takim przypadku koszty naprawy uszkodzonego pojazdu musiałbyś pokryć z własnej kieszeni. A nierzadko są to spore sumy. Zwłaszcza przy autach nowszych i bardziej renomowanych marek. Jeżeli więc posiadasz samochód lub inny pojazd mechaniczny, to musisz o takim aktualnym ubezpieczeniu bezwzględnie pamiętać.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, czyli tak zwane popularne OC odnosi się do odpowiedzialności cywilnej kierowców. W przypadku nieszczęśliwego wypadku samochodowego, którego byłeś sprawcą i czyjeś auto zostało uszkodzone, firma ubezpieczeniowa w której masz opłacone tak zwane OC zrekompensuje, zwróci koszty naprawy takiego pojazdu.

Podobnie w przypadku, jeżeli podczas takiego nieszczęśliwego zdarzenia obrażeniom ulegną pasażerowie. Wówczas  ubezpieczyciel również pokryje koszty odszkodowania dla osób poszkodowanych w takim nieszczęśliwym wypadku.

 

UBEZPIECZENIA OC/AC >>> Jakie wybrać?

 

Na temat tak zwanych ubezpieczeń komunikacyjnych, czyli popularnego OC, AC czy NW każdy zapewne ma swoje zdanie. Część z nas traktuje tego typu usługę jako jedynie zło konieczne. Kojarzymy tego typu opłatę jako kolejny podatek czy sposób na wyciągnięcie od kierowców dodatkowych pieniędzy.

Jednak każdy z użytkowników samochodu powinien takie ubezpieczenie bezwzględnie posiadać, gdyż jego brak może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Nie chodzi tu tylko o wypadek czy kolizję drogową. Sama kontrola drogowa stwierdzająca jego brak może nas kosztować nawet kilka tysięcy złotych kary.

Mowa tu oczywiście o tzw. ubezpieczeniu OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe. Pozostałe, takie jak na przykład AC jest dobrowolne i chroni nas od różnych innych zdarzeń, jak np. kradzież naszego samochodu. Najkorzystniejsze jest ubezpieczenie w pakietach, obejmujące OC/AC i NW. Możemy wówczas liczyć na znaczące ulgi i rabaty, co powinno w ogólnych rozrachunku znacznie obniżyć jednostkową cenę takiej ochrony.

 

KALKULATOR UBEZPIECZENIA OC/AC.
Najlepszy sposób na wybranie optymalnej oferty.

 

 

Kalkulator OC
Kalkulator OC

 

Decydując się na ubezpieczenie swojego pojazdu, z pewnością nie warto przepłacać. Jeżeli chcesz wybrać dla siebie optymalną ofertę, to wystarczy skorzystać z naszege kalkulatora OC.

W naszym rankingu znajdziesz ofertę kilkudziesięciu firm do wyboru.
W prosty sposób, wygodnie porównasz jaka firma oferuje Ci najlepsze warunki.

Tak więc jeżeli posiadasz samochód to warto przeanalizować i porównać dostępne propozycje. Z pewnością warto przynajmniej mieć świadomość ile przepłacamy i ile możemy na tej obowiązkowej daninie zaoszczędzić. Tym bardziej że zrobisz to wygodnie w domu przed komputerem.

Można bowiem przypuścić, że wśród kilkudziesięciu ofert do wyboru i porównania znajdziemy sporo ofert lepszych oraz tańszych. Takich, które w zdecydowanie większym stopniu spełnią nasze oczekiwania.

 

KALKULATOR UBEZPIECZENIA OC/AC >>> Jak to działa?

 

Najlepszym, najwygodniejszym i co ważne skutecznym sposobem na wybranie odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia pojazdu OC i AC jest skorzystanie z tak zwanego kalkulatora ubezpieczeń OC/AC.
Dzięki tej porównywarce masz możliwość szybkiego i wygodnego skalkulowania, które ubezpieczenie będzie dla Ciebie najlepsze, najtańsze i najbardziej spełniające Twoje oczekiwania.

Powyżej, na samym początku naszego opracowania, znajdą Państwo taki kalkulator. Można z niego w prosty sposób skorzystać, przeanalizować wyniki i wybrać dla siebie najlepsze ubezpieczenie.

Działa on w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych do przeanalizowania danych, następuje i szybkie przeliczenia ewentualnej składki. I to nie w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym, ale w kilkudziesięciu tego typu firmach jednocześnie.

Gdy wszystko w formularzu jest gotowe, dane poprawnie wypełnione to wystarczy kliknąć w „OBLICZ SKŁADKĘ OC/AC”. Wówczas nasz kalkulator łączy się z systemami kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych jednocześnie.

W następstwie tego, od każdego z tych ubezpieczycieli otrzymujemy zwrotnie gotową i aktualną składką OC lub AC. Oczywiście taką, która jest dopasowana do danych które podałeś w formularzu.

Masz wówczas możliwość porównania cen ubezpieczenia OC/AC Twojego pojazdu w kilkudziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie. Możesz wówczas spokojnie przeanalizować wszystkie oferty i wybrać dla się najlepszą. Taką, która spełnia Twoje oczekiwania.

Bez konieczności otwierania wielu stron internetowych i wypełniania kilkudziesięciu, praktycznie takich samych formularzy. Tutaj masz to za pomocą jednego, prostego kalkulatora. Nie musisz dzwonić do niezliczonej liczb firm. Oszczędzasz w ten sposób swój cenny czas oraz pieniądze na rozmowy telefoniczne.

Co ważne, kalkulacja składki w naszym kalkulatorze jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Nie musisz ponosić żadnych kosztów za skorzystanie z kalkulatora OC/AC. Ponadto, nie ma obowiązku skorzystania z ubezpieczenie oraz konieczności wykupieni któregokolwiek z nich tylko za to, że z naszego kalkulatora Państwo skorzystali.

Skorzystaj z naszego kalkulatora OC bezpłatnie i bez obowiązku wykupywania składki. Nasz kalkulator znajdziesz na samej górze tej strony z niniejszym artykułem. Pamiętaj, że to nic nie kosztuje, a pozwoli Ci się przynajmniej zorientować w cenach.

Możesz w ten sposób przekonać się bądź utwierdzić, czy Twoje dotychczasowe ubezpieczenie OC jest dla Ciebie optymalne i czy nie warto je zmienić Sprawdź czy Twoje OC nie może być tańsze i bardziej atrakcyjne.

Oprócz kalkulacji, za pomocą omawianego narzędzia możesz również dokonać zakupu swojego OC/AC. I to całkowicie przez internet, online. Wygodnie bez wychodzenia z domu, tracenia czasu i pieniędzy na dojazd do danego ubezpieczyciela. Jednak jak już wspomnieliśmy powyżej, skorzystanie z naszego kalkulatora nie wiąże się z obowiązkiem zakupu ubezpieczenia. Kupując ubezpieczenie płacisz wyłącznie za polisę, kalkulacja ubezpieczenia jest darmowa.

Wyselekcjonowane w naszym kalkulatorze ubezpieczenia możesz sobie w wygodny sposób posortować po cenie. Będziesz miał wówczas przegląd od najtańszej do najdroższej oferty. Poza tym, opłatę za polisę możesz rozłożyć na raty. Gdy już wszystko ustalisz, opłatę za swoją polisę możesz dokonać przez internet, całkowicie online. Korzystanie z kalkulatora OC jest bardzo proste i nie czasochłonne. Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Przy wypełnianiu formularza , oprócz Twoich danych osobowych będę Ci potrzebne również dokumenty z tym związane. Będzie to Twoje prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny danego pojazdu.

Nasza porównywarka to najlepszy i najszybszy sposób na przeanalizowanie najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Po wypełnieniu prostego formularza już po kilku minutach masz na ekranie Twojego komputera, laptopa bądź smartfona wyniki wraz z cenami i warunkami w kilkudziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych.

Wystarczy więc kilka chwil aby wybrać najlepsze ubezpieczenie OC i ewentualne AC. Jak powszechnie wiadomo, każdy pojazd mechaniczny powinien posiadać obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Tak więc ten wydatek nas nie ominie.

Lepiej więc mieć szersze rozeznanie jakie są obecnie dostępne tego typu ubezpieczenia na polskim rynku. Jaki warunki oferuję, które są tańsze a które droższe. Skoro więc jest taki wybór i konkurencja na rynku ubezpieczeń, to dlaczego z tego nie skorzystać.

Co stoi na przeszkodzie, aby na spokojnie te oferty przeanalizować i wybrać dla nas najlepszą. Taką, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Takie jest nasze prawo jako konsumentów, dlaczego więc nie mielibyśmy z tego w pełni korzystać.

Możemy w ten sposób zaoszczędzić na wydatku związanych z OC nawet kilkaset złotych. Jest to oczywiście zależne od rodzaju naszego pojazdu, typu ubezpieczenia itp. Z pomocą naszego kalkulatora możesz przeanalizować, wybrać oraz zakupić nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie, czyli tzw. OC. Możesz tutaj również przeanalizować oferty AC, NWW, Assistance oraz Zielona Karta.

W powyższej porównywarce możesz obliczyć ubezpieczenie wyłącznie dla samochodów osobowych. Takich, których jest właścicielem. Niezależnie, czy swojego pojazdu używasz do celów prywatnych czy też służbowych bądź firmowych.

W kalkulatorze znajdziesz bardzo szeroką gamę marek pojazdów, jak tez ich typów. Tak więc, bez problemu powinieneś ustawić sobie, dopasować swój pojazd w celu przeanalizowania dostępnych ofert ubezpieczeniowych. Należy również dodać, że nasz kalkulator obejmuje najlepsze i sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe.

 

Kalkulator Ubezpieczenia OC/AC >>> Dlaczego warto skorzystać?

 

 1. Niepodważalne doświadczenie w branży, potwierdzone sprzedażą ponad 100 tysięcy polis ubezpieczeniowych OC/AC.

 2. Możesz zaoszczędzić na swoim ubezpieczeniu nawet 580 złotych.

 3. 98% zadowolonych klientów, którzy polecili by tą usługę innym.

 

Oprócz najbardziej chyba popularnego, bo obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego AC, możemy się również ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków.

 

NNW >>> Co to za ubezpieczenie i komu jest potrzebne?

 

Enigmatycznie brzmiący skrót NNW odnosi się do ubezpieczenia o nazwie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Wiele osób może zadawać sobie pytanie czy tego typu ubezpieczenie jest mu potrzebne i czy w ogóle opłaca się nim ochronić.

Ubezpieczenie to, zapewnia finansowe zabezpieczenie dla osoby poszkodowanej w jakimś nieszczęśliwym zdarzeniu. W sytuacji, gdy dana osoby dozna w wyniku wypadku uszczerbku na swoim zdrowiu, to może za to otrzymać odpowiednią rekompensatę oraz pomoc.

Będzie to między innymi wszelkiego rodzaju pomoc lekarska i medyczna. Również ta, związana z ewentualnym pobytem w szpitalu. Ponadto pomoc w tak potrzebnej i niezbędnej w podobnych wypadkach rehabilitacji.

Jak kosztowne są to zabiegi, nie trzeba chyba nikogo specjalnie uświadamiać. A mając w swoim pakiecie również tego typu ubezpieczenie, te niemałe koszty nie będą obciążały już wówczas Twojego budżetu. O ubezpieczeniu NNW z pewnością powinny pomyśleć osoby, których praca narażona jest na różnego typu wypadki. Do profesji podwyższonego ryzyka na pewno należeć będą takie zawody jak górnik, kierowca zawodowy czy też osoby pracujące na wysokościach bądź w obszarach niebezpiecznych.

Ubezpieczenie osób wykonujących tego typu zawody będzie zapewne nieco droższe. Jest to rzecz najzupełniej zrozumiała. Są to zawody podwyższonego ryzyka, a więc są bardziej urazogenne. W związku z powyższym częściej powstają tam urazy i są bardziej kosztowne dla danego ubezpieczyciela.

Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że składki dla osób wykonujących tego typu niebezpieczne zajęcie muszą być odpowiednio wyższe. Polisy związane z ubezpieczeniem NNW mogą być zarówno indywidualne jak i grupowe. Te ostatnie powinny być z reguły nieco tańsze, choć nie zawsze.

Decydując się na tego typu ubezpieczenie powinniśmy zwrócić uwagę na kilka znaczących rzeczy. Oprócz atrakcyjnej ceny, powinniśmy również dopilnować aby zakres naszego ubezpieczenia był w miarę możliwości jak najszerszy.

Nikt nie chciał by się bowiem znaleźć w sytuacji, że choć mamy opłacone ubezpieczenie, to akurat zdarzenia któremu ulegliśmy akurat ono nie obejmuje. Jak zawsze w tego typu przypadkach, ubezpieczenie wykupione na dłuższy okres jest stosunkowo tańsze niż to krótkookresowe.

Dobre ubezpieczenie NNW pomoże nam sfinansować takie potrzeby jak koszty leczenia szpitalnego czy specjalistycznej rehabilitacji pourazowej. Ponadto może pokryć koszty zakupu drogich i specjalistycznych leków oraz innych środków medycznych. Dzięki tej polisie możemy również sfinansować transport zwłok z zagranicy do kraju oraz rodzina może otrzymać świadczenie pieniężne w przypadku śmierci.

Dodatkowo, oprócz ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC, polis od następstw nieszczęśliwych wypadków czyli tak zwanego NNW możemy również ubezpieczyć się podczas podróży. Szczególnie podczas wypraw w bardziej dalekie oraz niebezpieczne strony świata, z pewnością tego typu ubezpieczenie warto również wziąć bardzo poważnie pod uwagę. Podobnie rzecz się ma z ubezpieczeniem naszego domu bądź mieszkania.

Tego typu ochroną nieruchomości możemy ubezpieczyć się od kradzieży bądź też różnego rodzaju zdarzeń losowych. W dobie tak nieprzewidywalnych  i dotąd nieznanych u nas zjawisk atmosferycznych, warto nad tego typu zabezpieczeniem naszego dobytku również poważnie się zastanowić.

Tak samo rzecz się ma odnośnie ubezpieczenia od kradzieży. Przecież praktycznie każdy z nas ma jakieś wartościowe przedmioty w swoim domu czy też mieszkaniu. Nie wspominając już o wszelkiego rodzaju szkodach materialnych, które powstają zazwyczaj podczas takiego włamania do naszej nieruchomości. Wówczas tego typu dobre ubezpieczenie, może być dla nas bardzo przydatne przy niwelowaniu i usuwaniu kosztów związanych z tym nieprzewidzianym i bardzo nieprzyjemnym zdarzeniem.

 

Na koniec pragniemy Państwu serdecznie podziękować za poświęcony czas oraz zapoznanie się z niniejszym opracowaniem.

Liczymy, że informacje oraz narzędzia tutaj zawarte okazały się dla Państwa ciekawe i użyteczne. Mamy nadzieję, że nasza poręczna porównywarka pozwoli Państwu znaleźć odpowiednia ofertę oraz sprawi że będą mogli Państwo wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie.

 

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszych pozostałych stron tematycznych.

Dotyczą one, między innymi pracy i zarabiania w domu oraz rynku pożyczek i kredytów przez internet.

Zachęcamy również do komentowania i dzielenie się Państwa uwagami oraz spostrzeżeniami związanymi z szeroko rozumianym rynkiem ubezpieczeń. Może masz swoją wybraną, ulubioną oraz sprawdzoną firmę ubezpieczeniową którą możesz polecić naszym czytelnikom?

Serdecznie zapraszamy więc do zamieszczania Państwa opinii o niniejszym artykule oraz kalkulatorze OC w nim zawartym.

Na koniec jeszcze raz pragniemy Państwu podziękować z poświęcony czas na zapoznanie się z niniejszym opracowaniem. Liczymy również, że nasz kalkulator OC zamieszczony na tej stronie okaże się pomocny i pozwoli wybrać najlepsze ubezpieczenie dla Państwa pojazdu.

 

 


 

133 komentarze do: “KALKULATOR OC – UBEZPIECZENIA OC

 1. Idealna pomoc, bardzo prosto napisana

 2. Świetne zestawienie. Bardzo dużo informacji w jednym miejscu. Można oszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

 3. Nie trzeba dzwonić do wielu firm żeby się dowiedzieć jakie warunki proponują. Wystarczy wypełnić formularz, żeby otrzymać szeroki wachlarz propozycji cenowych, czyli oszczędność i czasu i pieniędzy.

 4. dobre zestawienie ofert dla każdego coś się znajdzie

 5. ten kalkulator to całkiem dobra sprawa

 6. Super. Bardzo przydatne informacje. Polecam

 7. wszystkie ofert w jednym miejscu

 8. Mówią, że bogaci też oszczędzają 🙂 Warto zatem zacząć tak jak Oni. Myślę, że super sprawa. Sama też korzystałam ze strony. Polecam

 9. Super. Dzięki za artykuł. Bardzo pomocny!

 10. Bardzo przydatne informacje, wszystko jasno i przejrzyście. Polecam

 11. Super zestawienie wszystkich ubezpieczeń..

 12. Jak dla mnie na plus. Porównywarka ubezpieczeń jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

 13. Wszystko jasno opisane, wybór OC powinien dzięki temu być prostszy.

  1. Wszystko przejrzyste i łatwe w obsłudze. Takie zestawienie różnych ubezpieczeń jak najbardziej na plus.

 14. Dobre i czytelne informacje

 15. Wiarygodna strona do porównywania ofert. Prosto i przejrzyście.

 16. Czytelne i zrozumiałe zestawienie. Warto skorzystać.

  1. Jeżeli ktoś ma problem ze znalezieniem najtańszego ubezpieczenia- polecam to zestawienie.bardzo pomocne

 17. Fajne zestawienia. Można szybko porównać oferty różnych ubezpieczycieli

 18. Mega artykuł super oferta

 19. Bardzo przydatne informacje i dobre zestawienie porównawcze

 20. Trzeba przysiąść fałdów, ale warto, zdobywa się dużą wiedzę na podstawie powyższego artykułu)

 21. Fajna porównywarka, można trochę zaoszczędzić kasy.

 22. Wiedza w jednym miejscu

 23. Ubezpieczenia wlasnie powinny byc przedstawione dla kazdego dla bogatych i mniej bogatych

 24. Bardzo łatwe i przejrzyste przedstawienie.

  1. Bardzo przydatny artykuł.

 25. Bardzo dobrze wyjaśniona oferta. Każdy może wybrać coś dla siebie. Przejrzyste oferty.

 26. Bardzo interesujący artykuł, ułatwia znalezienie najodpowiedniejszego dla nas ubezpieczenia.

  1. Bardzo dobry pomysł z obliczaniem przez internet nie trzeba jeździć i czekać na najlepszą ofertę

 27. Co byśmy zrobili bez internetu, sprawy urzędowe tylko poprzez sieć. Dobry pomysł ten kalkulator. Wyjść to sobie mogę na spacer, a nie do urzędu.

 28. bardzo dobre zestawienie ofert w jednym miejscu dla każdego się coś znajdzie

 29. Bardzo pomocny materiał! Opracowana informacja daje szeroki pogląd na rynek ubezpieczeń i pomaga wybrać najbardziej korzystną z istniejących ofert.

 30. Ten kto ma auto wie że ubezpieczenie jak najważniejsze więc tutaj ma super wybór pomiędzy firmami!

 31. Super sprawa taki kalkulator dla osov posiadajacych samochod. Napewno skorzystam

 32. Ciekawe zestawienie wszystkich ofert.
  Każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji zaoszczędzi wybierając najkorzystniejszą ofertę.

 33. Dobrze opisane oferty dla zainteresowanych klientów.

 34. SUPER SPRAWA MOŻNA SOBIE OBLICZYĆ ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ OC NAWET PRZED ZAKUPEM ALE WYBRANY MODEL

 35. Super zestawienie!

 36. Z kalkulatorem-taniej-prosciej-zdecydowanie warto

 37. Dwieście złotych w kieszeni – kalkulator podoba mi się.

 38. Interesujące zestawienie ofert ubezpieczeniowych. Ciekawy, zachęcający artykuł, wskazujący celnie na korzyści. Warto korzystać, jest bardzo pomocne w podjęciu właściwej decyzji.

 39. Świetne zestawienie ofert

 40. Bardzo przydatne zestawienie na pewno wielka pomoc dla posiadających auto

 41. Oferty wszystkich firm ubezpieczeniowych obecnie działających przedstawione w przejrzysty sposób w jednym miejscu.

 42. Jak widać w zestawieniu jest bardzo duży wtbór Firm które oferują ubezpieczenia i każdy może wybrać dowoli ,bo jest powinnością ubezpieczyć dla swojego bezpieczeństwa .

 43. Oferty dobrze przedstawione, przejrzyście i zrozumiale.

 44. Dla młodego jak i doświadczonego kierowcy ciekawa opcja wyboru , można śmiało się zainteresować .

 45. Przydatne i proste w obsłudze, na pewno ułatwia wybór.

 46. Jestem młodym kierowcą i szukałam ubezpieczenia i znalazłam dziękuję bardzo.

 47. .Przejrzyste zestawienie propozycji,stare powiedzenie przezorny zawsze ubezpieczony,jest ciągle aktualne ,żyjemy w świecie szybkich zmian,samochodów i adrenaliny.Każde z tych ubezpieczeń jest aktualne,aby czuć sie bezpiecznie

 48. Oferty wszystkich firm ubezpieczeniowych obecnie działających przedstawione w przejrzysty sposób w jednym miejscu.

 49. Bardzo przydatna strona, łatwo wybieramy to co jest nam niezbędne.

 50. Bardzo przydatne narzędzie dla każdego .

 51. Pomaga a jak ktoś chce pomóc to należy z tego korzystać

 52. Super zestawienie i porównanie różnych ofert sama skorzystałam z ubezpieczenia jednej z tych firm

 53. Fajna sprawa z tym wyliczeniem ubezpieczenia. Na pewno z tego skorzystam.

 54. Rewelacyjna sprawa dla posiadaczy samochodów, można porównać i wybrać to co najlepsze

 55. Bardzo przydatne zestawienia ofert dotyczących ubezpieczeń. Dużo informacji ułatwiających podjęcie decyzji i dokonania wyboru.

 56. Każdy może wybrać to, czego naprawdę potrzebuje i za najlepszą cenę.

 57. kKalkulacja niezbędna przy wyborze ubezpieczenia.

 58. Łatwo prosto przejrzyście

 59. Wszystkie najlepsze oferty w jednym miejscu – polecam!

 60. Porównywarka świetna jest O.K.

 61. Bardzo przejzyste i ineresujace ubezpieczenia warto skorzystac

 62. Wszystko w jednym miejscu. Wpisując odpowiednie parametry kalkulator szybko przelicza dzięki czemu można wybrać odpowiednią ofertę.

 63. Bardzo przydatna porównywarka ! Skorzystam przy następnym ubezpieczeniu.

 64. Przejrzyste zestawienie ubezpieczeń w jednym miejscu, każdy wybierze coś dla siebie.

 65. Jak dla mnie to bardzo dobry artykul ktory pozwala na odpowiedni wybor ubezpieczenia.

 66. Zawsze sprawdź wszystkie oferty ubezpieczenia samochodu i sam zadecydujesz gdzie wykupić oc-ubezpieczenia.

 67. można znależć dużo tańsze ubezpieczenie -polecam

 68. Bardzo praktyczna porównywarka, bez wychodzenia z domu, oszczędza się dzięki temu czas i pieniądze.

 69. Super w jednym miejscu mnóstwo firm

 70. Naprawdę dobre ubezpieczenie

 71. Ubezpieczenie super

 72. Bardzo przemyślana propozycja. Pomoże podjąć odpowiednią i optymalną decyzję w krótkim czasie.

 73. Bardzo dobra i ptzemyslana oferta .Kazdy cos moze wybrac a ptzy tym zaoszczedzi czas

 74. Na pewno przydatne zestawienie

 75. Super artykuł !!! Czytelny i przejrzysty !!!

 76. Warto korzystać z tej strony sama z niej korzystam rewelacyjne zestawienie

 77. Super zestawienie i porównanie różnych ofert sama skorzystałam z ubezpieczenia jednej z tych firm naprawdę fajna strona

 78. Przejrzyste zestawienie ubezpieczeń w jednym miejscu.

 79. Świetnie pomyślane zestawienie i porównanie różnych ofert.

 80. Wiele przydatnych informacji dla zainteresowanych ubezpieczeniami.

 81. Oferty przedstawione ciekawie i klarownie. Zestawienie na pewno ułatwia podjęcie decyzji i najlepszy wybór.

 82. Wszystkie firmy zestawione razem fajna rzecz.

 83. Bardzo ciekawe propozycje, szeroka gama wyboru i możliwość dopasowania do swoich potrzeb

 84. Bardzo dobre porównanie wielu ofert

 85. Konkretnie i przejrzyście

 86. Super zestawienie ,bardzo potrzebne i przydatne,można szybko znalezc dla siebie oferte-polecam!

 87. Rzeczowo i na temat – polecam!

 88. Krótki, zwięzły artykuł zachęcający do zainteresowania się omawianym tematem.

 89. Rewelacyjna porównywarka! Nie musisz „skakać” od strony do strony i i porównywać oferty, wszystko szybko i wygodnie w jednym miejscu. Polecam!

 90. Bardzo przydatne zestawienie ,dzięki temu można szybko wybrać najkorzystniejszą opcje dla siebie.

 91. Bardzo mi się podoba takie przejrzyste zestawienie! Sama dla siebie zachowam 🙂

 92. Ubezpieczenie jest ważne! Skorzystaj jak ja z powyższych linków i miej pewność że będziesz ubezpieczony!

 93. Idealnie..od kilku tygodni planowałam znaleźć odpowiednie ubezpieczenie i tu ZNALAZŁAM :).
  W jeden wieczór załatwiłam to do czego nie mogłam przez ponad 3 miesiące -” bo na spotkanie z Doradcą albo nie po drodze albo nie ma czasu…”.

 94. Znam oczywiście, ubezpieczenie mam w PZU, samochód w Uniqa. Polecam Uniqe, ponieważ ma najniższe propozycje OC i można się dogadać w kwestii czasu trwania.

 95. Ciekawy artykuł, dużo pożytecznych informacji.

 96. Rewelacyjnie, wszystko w jednym miejscu. Szkoda, że nie znalazłam takiego wcześniej.

 97. Dzięki takiej ofercie, można porównać i wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie

 98. Dobra strona zawierająca obszerne informacje dotyczące ubezpieczeń domów,mieszkań,ubezpieczenie na życie i wiele innych ciekawostek związanych z ubezpieczeniem

 99. Dzięki tej porównywarce wiem, co wybrać dla siebie 🙂

 100. Atrakcyjne te ubezpieczenia warto skorzystać.

 101. Skorzystam za rok.

 102. Fajne zestawienie, można porównać i spokojnie sprawdzić czy jest taniej niż u naszego aktualnego ubezpieczyciela.

 103. Bardzo potrzebne, jest z czego wybrać. Ubezpieczenie to myślę ważna sprawa dla każdego. Polecam

 104. Ciekawa oferta obejmująca szeroki zakres ij est skierowana do dużej grupy docelowej

 105. Potrzebne informacje. Bądź mądry przed szkodą i wybierz najlepsze ubezpieczenie.

 106. W końcu znalazłam najtańsze ubezpieczenie. Bardzo fajna strona.

 107. Nie ma lepszej inwestycje w siebie i swoja rodzinę jak inwestycja w ubezpieczenie na życie. Fantastyczna porównywarka wszystkich firm w jednym miejscu.

 108. Nowatorskie podejście do tematu w zakresie ubezpieczeń. Takie dla klienta 🙂 Każdy wybiera dla siebie najlepszego ubezpieczyciela. Gorąco polecam.

 109. Przydatne zestawienie

 110. Bardzo przejrzysta I pomocna wyszukiwarka.

 111. Bardzo dobra strona.Przydatne informacje

 112. Nic dodać, nic ujać. Szeroki wybór. Każdy znajdzie cos dla siebie !

 113. Bardzo dobre porównanie ofert. Szerokie pole wyboru odpowiedniej oferty.

 114. Bardzo fajne i przydatne zestawienie ofert.

 115. świetna okazja na dogodne ubezpieczenie

 116. Świetne porównanie można wybrać coś co odpowiada w jednym miejscu

 117. Świetna porównywarka. Polecam

 118. Świetna strona umożliwiająca porównanie ofert wielu firm oferujących ubezpieczenia samochodu .

 119. Świetne porównanie ofert. Można wybrać najbardziej korzystne ubezpieczenie dla siebie

 120. Bardzo fajne i przydatne zestawienie.

 121. Bardzo atrakcyjne oferty- godne polecenia

 122. Bardzo przydatne zestawienie można porównać

 123. Przydatne zestawienie mozna porównać ubezpieczenia

 124. Bardzo przydatne i proste zestawienie.Wszystkie informacje w jednym miejscu.

 125. Super zestawienie różnych ubezpieczycieli w jednym miejscu. To bardzo ułatwia podjęcie trafnej decyzji. Możliwości mnóstwo oraz ceny na każdą kieszeń. Jestem mile zaskoczona ofertami.

 126. Przydatne zestawienie.

 127. Bardzo przydatne zestawienie .

 128. Fajne zestawienie, można porównać i spokojnie sprawdzić czy jest taniej niż u naszego aktualnego ubezpieczyciela.

  1. bardzo dobre zestawienie ofert w jednym miejscu dla każdego się
   coś znajdzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *