Opublikowano Dodaj komentarz

BNP PARIBAS Konto osobiste otwarte na Ciebie

BNP PARIBAS – Konto Otwarte na Ciebie

BNP PARIBAS to Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj

 

Załóż konto  i ciesz się atrakcyjnymi warunkami tej wyjątkowej propozycji.
Konto to posiada wiele atutów,na które powinniśmy bez wątpienia zwrócić uwagę , gdy myślimy o założeniu własnego rachunku bankowego.

Między innymi 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za użytkowanie karty debetowej oraz za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce.

Wchodząc na stronę ofertową banku możemy zapoznać się z warunkami i zaletami tego produktu. Możemy też założyć swój rachunek w tym banku. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Kliknij i załóż konto w BNP PARIBAS.


Po kliknięciu w powyższy link wejdziesz na stronę dotyczącą omawianego konta bankowego.

Na stronie znajdziesz podstawowe informacje odnośnie warunków otwarcia i korzystania z omawianego konta. Znajdziesz tam potwierdzenie odnośnie braku opłat za prowadzenie rachunku oraz użytkowanie karty debetowej. Przeczytasz również w ofercie za 0 złotych są wypłaty gotówki z bankomatów BNP PARIBAS i Planet Cash w Polsce.

Zapoznaj się również z obwarowaniami odnośnie darmowego korzystania z niektórych usług tego konta.

 

BNP PARIBAS
BNP PARIBAS

 

 

Gdy się zdecydujesz, że chcesz posiadać konto osobiste akurat tutaj to wystarczy że na tej stronie klikniesz  „OTWÓRZ KONTO”.

 

 

Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę z  dosyć prostym i nieskomplikowanym formularzem odnośnie danych kontaktowych osoby zainteresowanej założeniem omawianego w niniejszym opracowaniu konta.

Zostaniesz poproszony o wpisanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu komórkowego. Będziesz musiał(a) również wpisać swój adres email.

Poniżej, w rozdziale zgody zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla klientów.
Następnie zaznacz wymagane w tym formularzu zgody.
Będzie to oświadczenie, że zapoznałeś się z tabelą opłat i prowizji obowiązujących do tego rachunku bankowego.
Ponadto musisz zaznaczyć, że oświadczasz iż zapoznałeś się z arkuszem informacyjnym dla deponentów.
Klikając „Akceptuję wszystkie zgody/oświadczenia” zaznaczasz zje jednocześnie i automatycznie.

Pozostałe zgody są dobrowolne i możesz je zaznaczyć lub nie. Wszystko zależy od Twojego uznania i chęci lub jej barku na otrzymywanie różnych materiałów informacyjnych i reklamowych.

Następnie kliknij dalej aby Twój wniosek kontaktowy został do firmy wysłany. Teraz skontaktuje się z Tobą konsultant w celu założenia i aktywowania konta w BNP PARIBAS.

 

 

 

Na koniec pragniemy Ci serdecznie podziękować za zapoznanie się z powyższym opracowaniem.
Tradycyjnie zachęcamy do oceniania poprzez gwiazdki oraz komentowania za pomocą formularza znajdującego się na samym dole

Jeżeli potrzebna Ci pilnie gotówka i/lub chciałbyś(aś) dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie szybkich pożyczek przez internet, tzw. „chwilówek” to serdecznie zapraszamy na naszą stronę związaną z tym tematem. Wystarczy kliknąć tutaj.

 

 

 

5.0
02
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *