Opublikowano 2 komentarze

EFL – Atrakcyjny leasing samochodowy dla firm.

EFL – Leasing samochodowy dla firm.

EFL, należący do grupy Credit Agricole przygotował bardzo atrakcyjną ofertę leasingową, przeznaczoną dla firm.
W poniższym opracowaniu postaramy się tą ofertę pokrótce omówić.

 

 

EFL – Leasing dla firm

Leasing samochodowy przygotowany przez EFL charakteryzuje się tym, że nie wymaga zbyt wielu czasochłonnych formalności. Powstał on z myślą o firmach oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorcach.

Poza nieskomplikowaną procedura ubiegania się o ten instrument firmowy, dodatkowo oferowany jest bardzo atrakcyjny pakiet ubezpieczeń. Tak więc, jeśli jesteś zapobiegliwy i lubisz posiadać jakieś zabezpieczenie to powyższe udogodnienie powinno Ciebie z pewnością również zainteresować.

Dodatkowo, niewątpliwą zaletą oraz atutem niniejszej propozycji jest fakt, że istnieje tutaj możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w tak zwanym leasingu swobodnym. Aby zapoznać się z tą wyjątkową propozycją wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Leasing samochodowy dla firm EFL – kliknij i sprawdź

 

Po wejściu na stronę wypełnij prosty i nieskomplikowany formularz kontaktowy. Wymagane jest tam podanie podstawowych danych kontaktowych oraz firmowych. Takich, jakie standardowo podajemy podczas wypełniania formularzy kontaktowych w podobnych ofertach.

Tak więc, jeżeli chciałbyś bliżej poznać tą ofertę oraz chciałbyś porozmawiać z konsultantem, to wpisz w tym formularzu kontaktowym swoje dane. Będzie to imię, nazwisko oraz nazwa firmy.

Ponadto wpisz swój kod pocztowy, NIP Twojej firmy, numer telefonu oraz adres Twojej poczty elektronicznej czyli email. Poza tym, z listy „Oferta’ wybierz taką, która Ciebie akurat interesuje. Do wyboru będziesz miał pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe i naczepy.

Poza tym, z powyższej listy możesz wybrać maszyny lub urządzenia. O leasing dla Twoje firmy możesz również wnioskować na sprzęt IT, oprogramowanie oraz technikę biurową. Twój wniosek leasingowy w EFL może również dotyczyć nieruchomości.

Gdy już zaznaczysz, która oferta Ciebie interesuje to konieczne będzie wpisanie poniżej w formularzu wartości danego przedmiotu. Wpisujemy tutaj wartość netto. Ponadto, konieczne będzie wybranie na jaki czas chcesz daną rzecz leasingować. Do wyboru masz 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.

Poniżej wpisz jaką wpłatę wstępna deklarujesz. Tutaj również wymagane jest podanie wartości netto. W ostatniej rubryce możesz umieścić, wpisać swoje uwagi. Oczywiście jeżeli takie Ci się nasuwają. Gdy już wszystkie rubryki w formularzu wypełnisz to zaznacz odpowiednie zgody i kliknij „Wyślij”.

Skontaktuje się wówczas z Tobą Ktoś z obsługi klienta, omówi dokładnie szczegóły tej oferty oraz odpowie na wszelkie Twoje pytania bądź wątpliwości.

Na koniec pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas na zapoznanie się z powyższą ofertą leasingową EFL. Ponadto serdecznie zapraszamy na nasze pozostałe strony ofertowe.

 

Przeczytaj również:

 

 

2 komentarze do: “EFL – Atrakcyjny leasing samochodowy dla firm.

  1. W którym banku dostanę pożyczkę chwilową bez
    zaświadczeń w wysokości 6 tyś?

    1. W naszym zestawieniu jest przedstawione kilkadziesiąt ofert pożyczkowych. Zarówno tych szybkich, jak i bankowych które nieraz również można otrzymać w dość szybkim czasie przez internet, online.
      https://brokerpartner.pl/pozyczki-online/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *