Opublikowano Dodaj komentarz

IPKO- Inteligo – Pko24 – Pekao24 – od PKO BP.

IPKO- Inteligo – Pko24 – Pekao24 – od PKO BP.

IPKO – Inteligo i inne propozycje od PKO BP.
W miarę możliwości postaramy się je tutaj przeanalizować, a naszymi wnioskami z Państwem podzielić.

 

 

Tym razem zajmiemy się omówieniem i przybliżeniem Państwu bardzo szerokiej oferty, powszechnie znanego polskiego banku, a mianowicie PKO BP.

Jednocześnie osoby zainteresowane prostą pracą w domu przy komputerze, zapraszamy na naszą stronę z ofertą współpracy. Wystarczy kliknąć na poniższy link:

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

Tymczasem powróćmy jednak do omówienia ofert Banku PKO BP. A paleta produktowa tej instytucji jest naprawdę bardzo duża i różnorodna. Są to między innymi konta osobiste, zarówno dla młodych klientów, jak i dla tych starszych. Dzięki usłudze IPKO, są one z łatwym dostępem przez internet, online do naszych finansów.

Poza tym, typowo internetowe konto z dostępem online, czyli Inteligo. Dodatkowo, bardzo szeroka oferta kredytów i pożyczek. Są to zarówno pożyczki gotówkowe jak również kredyty hipoteczne oraz konsolidacyjne. Postaramy się więc pokrótce je omówić i przybliżyć na jakich są warunkach. Na początek najbardziej podstawowe i popularne konto osobiste.

 

PKO BP – Konto za zero


Warunki korzystania z konta osobistego „za zero” od PKO BP wyglądają bardzo ciekawie i zachęcająco. Zero złotych za prowadzenie konta razem z kartą debetową.
Ponadto brak opłat za kartę do konta. Również konto walutowe jest za zero złotych. Całości dopełnia możliwość korzystania z bardzo poręcznej i wygodnej usługi IPKO.
Dzięki niej możesz zarządzać swoim kontem gdziekolwiek jesteś i w dowolnym czasie poprzez internet, online. Wystarczy komputer, laptop czy też inne urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Logując się do swojego konta poprzez  ipko.pl  i dokonując różnych operacji finansowych, oszczędzasz czas na dojazd oraz stanie w kolejce w oddziale stacjonarnym banku.
Wniosek o ten rachunek bankowy można złożyć za pomocą specjalnego formularza. Jest on dostępny online, wystarczy kliknąć tutaj.

 

 

 


Darmowe konto osobiste jest dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.
Posiada ono wiele przydatnych funkcji oraz jest udostępniane na bardzo korzystnych warunkach.

 

 • Dzięki specjalnemu serwisowi oraz poprzez aplikację mobilną IPKO,  jest ono dostępne dla jego posiadacza 24 godziny na dobę. Wystarczy że masz komputer lub jakieś inne urządzenie mobilne wraz z dostępem do internetu, a możesz w dowolnym miejscu i dowolnym czasie zarządzać swoim kontem dzięki bankowości internetowej, elektronicznej.
 • 0 złotych za kartę debetową po spełnieniu odpowiednich, określonych w regulaminie wymagań.
 • 0 złotych za przelewy wykonane mobilnie, za pośrednictwem serwisu IPKO.
 • Debet na koncie do 1000 złotych na okres 30 dni. Opłata 5 złotych tylko za ten miesiąc, w którym z limitu skorzystamy.
 • Możliwość założenia, prowadzenia oraz korzystania jako konto wspólne.
 • Dodatkowa usługa na koncie, czyli tak zwane Autooszczędzanie.
 • Darmowe informacje i powiadomienia o wszelkich zdarzeniach odnośnie aplikacji IPKO, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz pełną kontrole nad naszym rachunkiem i działaniami na nim prowadzonymi.
 • Poprzez tak zwany „Profil zaufany”, masz możliwość załatwiania spraw urzędowych przez internet, online. Bez wychodzenia z domu oraz tracenia czasu na dojazdy i kolejki w urzędach.
 • Konto za Zero w PKO BP daje na nam możliwość dokupienia jednego z trzech wariantów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz śmierci.

 

IPKO – PKO BP >>> Konto Za Zero założysz w 3 prostych krokach.

 

 1. Złóż wniosek o Konto za Zero w PKO BP. Możesz to zrobić przez internet, poprzez aplikację mobilną IPKO lub w oddziale stacjonarnym banku PKO BP.
 2. Zapoznaj się z treścią e-maila który zostanie do Ciebie wysłany po dostarczeniu wniosku. Kurier telefonicznie poinformuje Cię o terminie dostarczenia do Ciebie umowy do podpisania o otwarcie rachunku bankowego „Konto Za Zero” w PKO BP.
 3. Następnie, za pośrednictwem serwisu lub aplikacji mobilnej IPKO aktywuj dostęp do swojego konta bankowego i ciesz się w pełni mobilnym rachunkiem „Konto Za Zero”  od PKO BP.

Aby wypełnić i wysłać wniosek o „Konto Za Zero” od PKO BP kliknij tutaj.

 

 


 

IPKO – PKO BP – Konto dla Młodych


Masz 18-26 lat?
Załóż Internetowe Konto dla Młodych w PKO BP.
Ciesz się atrakcyjnymi warunkami korzystania z niego.

PKO BP Konto dla młodych to rachunek, w którym za zero złotych masz w ofercie:

 

 • Prowadzenie rachunku płatniczego (konta).
 • Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
 • Standardowe polecenie przelewu przez serwis iPKO i aplikację IKO.

Aby sprawdzić warunki i założyć konto dla Młodych kliknij w poniższy link.

PKO BP Konta dla Młodych – kliknij i sprawdź.

 

Gdy wejdziemy na stronę z tym produktem, otworzy Ci się panel informacyjny. Znajdziesz tam wiele istotnych informacji odnośnie zasad i warunków związanych z tym kontem osobistym. Będzie tam potwierdzenie iż opłata za prowadzenie tego konta to zero złotych. Również za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie opłata wynosi zero złotych.

Nie ponosisz także opłat za standardowe polecenie Twojego przelewu przez serwis iPKO i aplikację IKO. Są to oczywiście usługi związane z bankowością elektroniczną.
Zero złotych jest w tej propozycji również za obsługę karty debetowej oraz za krajowe standardowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO. Dodatkowo, do dyspozycji masz na na swoim rachunku nawet do 500 zł debetu na okres 30 dni.

Dla osób lubiących wszelakie nowinki techniczne dużą dogodnością i wygodą będzie z pewnością możliwość płatności zbliżeniowej przy użyciu Twojego telefonu.
Poza tym, jednym z dużych plusów tego konta, jest możliwość płatności BLIKIEM. Oprócz tego sporym udogodnieniem jest dostęp do IKO – najlepsza apka bankowa na świecie.

 

Przekonały Cię zalety Internetowego Konta PKO BP dla Młodych?

 

Jeżeli tak i chcesz założyć tam rachunek bankowy, to kliknij na stronie OTWÓRZ KONTO. Przed tym jednak, zapoznaj się poniżej z pewnymi zastrzeżeniami odnośnie preferencyjnego użytkowania tego konta i zminimalizowania ewentualnych opłat i kosztów z tym związanych. Chodzi mianowicie o pewne zastrzeżenia, oznaczone podpunktami jeden i dwa. W punkcie pierwszym chodzi o to, że za wypłaty w walutach obcych, operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty.

Po drugie natomiast, opłata zero złotych za obsługę karty debetowej obowiązywać będzie wówczas, gdy dokonasz czterech transakcji bezgotówkowych kartą do konta. W skład transakcji nie wlicza się przelewów. Termin na wykonanie wymaganych czterech transakcji odnosi się do okresu rozliczeniowego za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę. Jeżeli nie wypełnisz tego wymagania, to zostanie Ci naliczone 5 złotych opłaty miesięcznej za Twoją kartę debetową, wydaną do tego rachunku. Każdy zwrot towaru lub anulowanie transakcji bezgotówkowej, zmniejsza liczbę i wartość wymaganych operacji które obowiązują do uzyskania zwolnienia z opłaty za kartę debetową.

 

 

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, konto Inteligo od PKO BP jest kontem w pełni mobilnym i można je założyć przez internet, online.

Konto Indywidualne Inteligo możesz otworzyć w 4 prostych krokach:

 

 1. Złóż wniosek – możesz to zrobić przez internet, online.
 2. W celu potwierdzenia Twoich danych, któryś z konsultantów do Ciebie oddzwoni i ustali szczegóły.
 3. Za pośrednictwem kuriera otrzymasz do domu do podpisania umowę odnośnie otwarcia i prowadzenia knota Inteligo.
 4. Gdy tylko podpisana przez Ciebie umowa dotrze do banku, Twoje konto zostanie aktywowane.

 

Aby wypełnić wniosek o to konto, będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego lub paszportu. Aby założyć konto internetowe Inteligo i korzystać  z serwisu IKPO  kliknij   tutaj.    Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć „Otwórz konto online”.

 

 

 

 

Konto Inteligo to przede wszystkim atrakcyjne warunki jego użytkowania:

 

 • Brak opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, Konta Inteligo
 • Po spełnieniu kryteriów zawartych w regulaminie, opłata 0 złotych za obsługę Twojej karty debetowe
 • Bez opłat za przelewy standardowe, wewnętrzne oraz zlecenia stałe na Twoim rachunku, realizowane za pomocą IPKO, czyli tak zwanej bankowości internetowej, elektronicznej
 • 0 złotych za wypłaty z bankomatów należących do PKO BP oraz Santander Bank Polska

Aby założyć konto Inteligo kliknij tutaj.

 

 


 

PKO BP – Konto Bez Granic

 

Dla osób, które lubią podróżować po świecie i chcą mieć do swojej dyspozycji dobre, sprawdzone i pewne konto, Bank PKO BP również przygotował odpowiednią ofertą.
„Konto Bez Granic” zapewni Ci pełen komfort finansowy, nieważnie w którym zakątku świata akurat przebywasz. Decydując się na „Konto Bez Granic” od PKO BP, masz w cenie 17,90 zł wiele przydatnych funkcji i udogodnień.
Zero złotych wynosi opłata za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów. Zarówno tych na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju.

Należy tutaj jednak zaznaczyć, że operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty, jeżeli wypłacamy gotówkę w walutach obcych. Dodatkowo, może dojść do pobrania prowizji za tak zwane przewalutowanie.
Dotyczy to wypłaty gotówki w walucie obcej, rozliczanej na rachunku, który jest obsługiwany i prowadzony w polskich złotych. Wszystkie dokładne zasady i szczegóły dotyczące tej kwestii znajdziesz w opisanych na stronie warunkach.

„Konto Bez Granic” od PKO BP to również brak opłat za obsługę karty debetowej, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Ponadto 0 złotych za wypłatę do 300 złotych (tak zwany Cashback). Dotyczy to punktów handlowych i usługowych oznaczonych symbolem Via cash. Aby założyć „Konto Bez Granic” w PKO BP wystarczy kliknąć tutajNastępnie, po wejściu na stronę kliknij na przycisk „OTWÓRZ KONTO”. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku kurier dostarczy Ci do domu gotową do podpisania umowę.

 

 

 

PKO BP – Pożyczka gotówkowa

 

Bank PKO BP oferuje również pożyczkę gotówkową, dostępną na bardzo atrakcyjnych warunkach. RRSO wynosi tutaj 15,89%.

Możesz pożyczyć od 1000 złotych do nawet 200 000 złotych. Obejmuje to również kredytowane koszty. Pożyczka dostępna również bez zaświadczeń.

W takim przypadku, do Twojej dyspozycji jest kwota do 24 000 złotych. Również razem z kredytowanymi kosztami. Wypłata gotówki może nastąpić jeszcze tego samego dnia, w którym wypełniłeś oraz wysłałeś wniosek.

Należy zaznaczyć, iż warunkiem udzielenia pożyczki gotówkowej od PKO BP jest pozytywna ocena zdolności kredytowej. Dla osób zainteresowanych tą pożyczką gotówkową w PKO BP do dyspozycji jest specjalny formularz kontaktowy.

Wystarczy że podasz tam swoje podstawowe dane kontaktowe.
Takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu komórkowego. Następnie wybierz odpowiedni dla siebie oddział, zaznacz odpowiednie zgody i kliknij „Wyślij”.

Wówczas pracownik tejże placówki do Ciebie oddzwoni i omówi szczegóły oferty. Aby otworzyć formularz kontaktowy odnośnie pożyczki gotówkowej w PKO BP kliknij  tutaj.

 

 

 

 

PKO BP – Kredyt hipoteczny

 

Oprócz pożyczki gotówkowej, bank PKO BP przygotował również specjalny kredyt, dedykowany dla osób, które marzą o własnym kącie i szukają możliwości kredytowego wsparcia swoich planów mieszkaniowych.
Projekt o nazwie „Otwórz się na własne mieszkanie”, proponuje nam tak zwany „Kredyt Własny Kąt Hipoteczny„. Oferuje on długi okres kredytowania, nawet do 35 lat.

Poza tym, obejmuje on finansowaniem nawet do 90% wartości nieruchomości. Jest też coś na nagłe i nieprzewidziane zdarzenia. Tak zwane „Wakacje kredytowe” umożliwią Ci zawnioskowanie o zawieszenie spłaty jednej raty w roku.
Aby skontaktować się z pracownikiem banku i zapoznać ze szczegółami, wystarczy kliknąć  tutaj  i wypełnić krótki formularz kontaktowy.

 

 

 

 

PKO BP – POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

 

W sytuacji, gdy mamy na głowie wiele mniejszych lub większych rat kredytów, może to stanowić dla wielu osób niemały problem. I nie chodzi tutaj jedynie o samo obciążenie finansowe, choć jest ono niewątpliwie bardzo istotne, ale również o kłopot z zapamiętaniem i dopilnowaniem, aby kilka różnych zobowiązań w zadeklarowanym czasie, na bieżąco wpłacać i regulować.

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach mamy tak wiele różnych spraw na głowie, że czasem data uregulowania konkretnej zaległości czy raty, może nam po prostu umknąć z pamięci. W takiej sytuacji, idealnym wręcz rozwiązaniem wydaje się być bez wątpienia tak zwana pożyczka, czy też kredyt konsolidacyjny.

Masz tutaj możliwość skonsolidowania wszystkich rat w jedną lekką ratkę, która nie tylko zamieni kilka terminów w jeden, ale też powinna znaczącą obniżyć ogólny koszt Twojego obciążenia finansowego. Tak wiec zamiast wielu różnych rat płacisz jedną i jest ona całościowo niższa, niż suma Twoich rat rozdrobnionych.

Tego typu rozwiązanie nie tylko spowoduje odciążenie Twojego kalendarza z datami o których musisz pamiętać, ale również powinno dość znacząco obniżyć comiesięczne obciążenie Twojego budżetu domowego.

Pożyczkę konsolidacyjną na bardzo atrakcyjnych warunkach oferuje PKO BP. 

 

RRSO dla tej pożyczki konsolidacyjnej wynosi 9,38%. Dzięki niej, możesz przenieść swoje wszystkie zobowiązania do PKO BP i zamienić wiele rat, na jedną lekką ratkę.
Poza tym, możesz dostać nawet 25% dodatkowej gotówki od sumy skonsolidowanej pożyczki. Na pewno się przyda, na jakieś bieżące czy też wcześniej zaplanowane wydatki.

Kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz skorzystania z tej pożyczki jest dość prosty. Wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić krótki formularz kontaktowy.
Po wpisaniu swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, numeru PESEL, zaznaczeniu wymaganych zgód oraz kliknięciu „Wyślij” konsultant do nas oddzwoni i telefonicznie przedstawi nam wszystkie warunki oraz odpowie na nasze wszelkie pytania.

 

 

 

Na koniec serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zapoznanie się z naszym opracowaniem.
Mamy nadzieję, że pośród dość bogatej oferty banku PKO BP, każdy z Państwa znalazł coś dla siebie i z którejś z propozycji skorzysta.  Jeśli nie teraz, to w przyszłości.
Jednocześnie zapraszamy do oceniania oraz komentowania tego artykułu.

Osoby zainteresowane pracą w domu przy komputerze, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z ofertą współpracy. Wystarczy kliknąć tutaj.

 

Nie przepłacaj! Twoje OC tańsze nawet o 517 złotych! 
Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź ile możesz zaoszczędzić na swoim OC!

 

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą kilkudziesięciu najlepszych szybkich pożyczek prze internet.
Znajdziesz tam również listę z najlepszymi kredytami bankowymi, hipotecznymi i konsolidacyjnymi.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki i kredyty przez internet – kliknij i sprawdź.

 

 

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *