Opublikowano Dodaj komentarz

Konto 360 od Banku Millenium – omówienie.

Konto 360 w Banku Millenium wraz z aplikacją mobilną – omówienie oferty.

Wybierając Konto 360 stopnie od Banku Millennium możemy nie tylko korzystać bez ograniczeń z bardzo poręcznej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej, ale również użytkować wspomniany rachunek bankowy na bardzo korzystnych i atrakcyjnych warunkach. W poniższym tekście, postaramy się pokrótce omówić warunki i zalety niniejszej propozycji.

 

Główne zalety Konta 360 stopni od Banku Millenium, to między innymi:

  • Brak opłat za prowadzenie rachunku płatniczego
  • 0 złotych za obsługę karty debetowej
  • Brak kosztów za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • Darmowe przelewy na terenie kraju w bankowości mobilnej i internetowej
  • Bezpłatne przelewy BLIK-iem na numer telefonu
  • 0 złotych za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty

 

Należy tutaj jednak zaznaczyć, że prowadzenie wspomnianego konta, obsługa karty debetowej czy też wypłaty z bankomatów są bezpłatne w  przypadku, gdy zapewnimy wpływy na nasze konto w kwocie minimum 1000 złotych. Muszą to być przelewy zewnętrzne. Do limitu tego nie wlicza się np. przelewów między własnym rachunkami w tym samym banku. Ponadto, warunkiem skorzystania z tych wszystkich zniżek i bonusów jest dokonanie minimum jednej płatności w miesiącu kartą wydaną do konta bądź też BLIK-iem.

Jak już wspomnieliśmy, do konta można pobrać bardzo ciekawą i funkcjonalną aplikację mobilną. Dzięki niej, możesz płacić w sklepie za dowolne zakupy. Bez konieczności noszenia portfela, pamiętania o posiadaniu przy sobie odpowiedniej ilości gotówki czy też karty bankowej.

Dzięki wspomnianej aplikacji, za swoje zakupy możemy zapłacić telefonem. Oprócz tego, przy jej użyciu opłacimy także niezbędne rachunki. Wszystko wygodnie, komfortowe a co ważnej całkowicie bezpiecznie.

Konto 360 stopni możemy założyć bez wychodzenia z domu, całkowicie online. Uczynimy to poprzez popularne selfi, bądź też poprzez podpisanie dostarczonej przez kuriera umowy. Można także złożyć odpowiedni wniosek przez internet, a następnie udać się do dowolnej placówki Banku Millenium i na miejscu podpisać stosowną umowę.

Jeżeli aktualnie planujesz otworzyć rachunek bankowy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych kont bankowych. W zestawieniu tym, znajdziesz również omawiane tutaj konto 360 stopnie od Banku Millenium. Oprócz rankingu rachunków osobistych, zamieściliśmy tam także specjalne opracowane. Dotyczy ono właśnie zagadnień związanych z kontami bankowymi i kartami kredytowymi. Więcej informacji na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Konta bankowe i karty kredytowe – kliknij i sprawdź

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *