Opublikowano Dodaj komentarz

Konto firmowe godne polecenia od Santander.

Otwórz konto firmowe Godne Polecenia na specjalnych i promocyjnych warunkach.

Otwierając firmowe Konto Godne Polecenia od Santander możesz zyskać w oferowanym bonusie 300 złotych oraz nawet 3000 złotych w dodatkowych promocjach. Więcej informacji na ten temat postaramy się Państwu przekazać w poniższym opracowaniu.

Zgłaszając swój udział w promocji jaką oferuje obecnie Bank Santander zyskujesz nagrodę w wysokości 300 złotych w postaci specjalnego bonusu. Wystarczy spełnić określone warunki, a pieniądze trafią prosto na Twoje konto firmowe Godne Polecenia.

 

Czynności jakie należy wykonać aby z powyższych promocji skorzystać:

  1. Utwórz swój osobisty, prywatny profil uczestnika rejestrując się w Bonus eBrokerPartner. Następnie aktywuj swój profil uczestnika oraz zaloguj się do panelu Bonus eBrokerPartner.
  2. Do końca marca złóż wniosek o konto firmowe Godne Polecenia w Santander. Pamiętaj, aby we wniosku podać ten sam adres e-mail co w trakcie rejestracji. Najpóźniej do 15 kwietnia 2021 podpisz umowę o Konto Godne Polecenia w Banku Santander.
  3. Zaakceptuj regulamin oraz zgody marketingowe. Ponadto, pobierz oraz zaloguj się do specjalnej aplikacji mobilnej związanej z tą bankowością. Następnie, wykonaj minimum trzy przelewy. Powinny to być dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash. Należy tutaj zaznaczyć, że nie dotyczy to przelewów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ani Urzędu Skarbowego.
  4. O przyznanym bonusie zostaniesz powiadomiony na email podany podczas rejestracji, najpóźniej do 18 czerwca 2021 roku. Dodatkowe, niezbędne do otrzymania bonusu dane uzupełnij poprzez specjalny link otrzymany na swoją pocztę email. Odnośnik ten znajdziesz również w swoim profilu bonusowym. Bonus w kwocie 300 złotych powinien trafić do Ciebie najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku.

 

Dodatkowo, zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia nie ponosisz żadnych zbędnych opłat przez dwa lata oraz zyskujesz możliwość otrzymania nawet 3000 zł premii w następnych promocjach.

 

Główne zalety firmowego Konta Godnego Polecania to także:

  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 złotych za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów kraju i za granicą w złotych polskich. Warunkiem skorzystania z tego udogodnienia jest wyrażenie zgód marketingowych
  • Bezpłatne przelewy krajowe w systemie Elixir w bankowości internetowej i mobilnej
  • Brak kosztów za pierwsze 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej

 

Mamy nadzieję, że tym krótkim opracowaniem choć po części zachęciliśmy Państwa do skorzystania lub przynajmniej przyjrzenia się bliżej promocji związanej z firmowym kontem Godnym Polecenia od Banku Santander. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, zawierającej specjalne zestawienie najlepszych kont firmowych oraz kredytów dla firm. Oprócz Konta Godnego Polecenia od Santander, znajdą tam Państwo również inne tego typu propozycje. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Najlepsze konta firmowe i kredyty dla firm – kliknij i sprawdź

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *