Opublikowano Dodaj komentarz

KUKI – Pierwsza pożyczka promocyjna.

KUKI – Pierwsza pożyczka darmowa.

Jeżeli szukasz szybkiej pożyczki przez internet, to oferta firmy Kuki powinna Ciebie zainteresować.
Tym bardziej, że pierwsza pożyczka w tej firmie jest udzielana za darmo.

 

 

KUKI – Pierwsza pożyczka za darmo!

  • Pożycz od 250 zł do 10 000 zł

  • Dostępna na okres od 1 do 30 dni

  • Promocyjna pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo RRSO 0%

Kliknij aby wypełnić wniosek i wziąć pożyczkę

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższymi, ogólnymi informacjami i wskazówkami odnośnie tej pożyczki przez internet. Kuki to kolejna firma pożyczkowa, która uruchomiła dla nowych klientów specjalną pożyczkę promocyjną od 250 do 3000 zł za darmo.

Oznacza to, że RRSO wynosi tutaj nie mniej, nie więcej tylko okrągłe 0%. Każda osoba, czyli potencjalny pożyczkobiorca, może się dokładnie zapoznać z warunkami tej promocji.

Po wejściu na stronę, powinien pokazać Ci się krótki komunikat, na którym pojawi się pole „wypełnij wniosek”. Kliknij na niego, jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką w tej własnie firmie,  jeżeli interesuje Cię tak zwana chwilówka czy szybka pożyczka.

Jeśli komunikatu nie będzie możesz przejść dalej. Następnie ukaże Ci się bardzo przejrzysty i ciekawie oraz estetycznie skonstruowany panel klienta.

 

 

 

Strona zawiera szereg szczegółowych, ważnych informacji związanych z warunkami oraz całym schematem i procedurą wnioskowania o pożyczkę przez internet w firmie Kuki.

Znajdziesz  tam informację, że pierwsza promocyjna pożyczka jest do 3000 zł. Co ważne, umieszczono tam poniżej potwierdzenie, że RRSO w takim wypadku wyniesie O%.

Oczywiście, tylko w wypadku terminowej spłaty zaciągniętej w ten sposób przez Ciebie pożyczki. Przesuwając znacznik, wygodnie wybierzesz kwotę pożyczki która Ciebie interesuje.

Poniżej wybierz okres, czyli na ile dni zamierzasz pożyczyć potrzebną kwotę. Pamiętaj, że pożyczka promocyjne dotyczy kwoty maksymalnie 3000 zł, na okres nie dłuższy niż 30 dni.

Jeżeli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości, to możesz skontaktować się z obsługą klienta. Do Twojej dyspozycji jest telefon, email, a także czat na żywo z konsultantem.

Poniżej na stronie głównej, znajdziesz ważne informacje związane z warunkami. Dotyczy to korzystania z promocji i uzyskania pożyczki na preferencyjnych zasadach.

Zapoznaj się z warunkami promocji. Przeczytaj uważnie informacje dotyczące pośrednika tej propozycji. Znajdziesz tam adres firmy, wpis do rejestru przedsiębiorców krajowego rejestru sądowego, krs, nip i inne informacje.

Będą tam również takie szczegóły jak informacje dotyczące pożyczkodawcy oraz reprezentatywne przykłady pierwszej promocyjnej pożyczki.

Przejrzyj również z uwagą pozostałe informacje zawarte w tej części strony. Na samym dole, po lewej stronie pojawi Ci się ciekawa, pomarańczowa zakładka. Jest to bardzo przydatny i funkcjonalny element.

Kliknij na niego, jeśli masz jakieś pytania. Konsultant online odpowie Ci wówczas, czy raczej odpisze na wszystkie nurtującej Ciebie pytania związane z ofertą pożyczki którą przeglądasz. Co ważne, nie będziesz musiał czekać długi czas na wiadomość email, tylko otrzymasz odpowiedź praktycznie na „na żywo” na poręcznym czacie.

 

 

 

Gdy klikniesz na pierwszej stronie na przycisk WEŹ POŻYCZKĘ, zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę z kwestionariuszem. Wypełnij wniosek o pożyczkę zgodnie z wymaganymi polami, jeżeli zdecydowałeś się wnioskować o pożyczkę.

Wpisz swoje dane takie jak imię, nazwisko, pesel, seria i numer dowodu oraz adres email. Niezbędne będzie również wygenerowanie swojego hasła do logowania, które dla bezpieczeństwa powinieneś wpisać dwa razy.

Poza tym oczywiście wpisz swój adres zamieszkania. Potrzebne dane to ulica, numer domu i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy oraz Twoja miejscowość.

 

 

 

Poniżej do wypełnienia znajdziesz formularz dotyczący Twoich dochodów, czyli tak zwane dane finansowe.

 

 

Wybierz tutaj rodzaj Twojego dochodu, wpisz swój miesięczny przychód oraz określ swoje miesięczne wydatki. Teraz pozostaje jedynie zaznaczyć wszystkie wymagane zgody, kliknąć „zarejestruj się” i czekać na decyzję kredytową. Na końcu zapoznaj się z klauzulą dotyczącą administratora danych osobowych.

 

KUKI >>> Co warto wiedzieć o tej pożyczce

 

O pożyczkę Kuki może ubiegać się każdy w wieku od 20 do 75 lat. Musisz posiadać swój własny rachunek bankowy oraz ważny dowód osobisty.

Pożyczka Kuki jest przeznaczona dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Tak zwana opłata rejestracyjna powinna być wykonana wyłącznie z Twojego rachunku bankowego. Wysokość tej opłaty to kwota jednego grosza.

Co bardzo istotne, dane zawarte w rubryce nadawca przelewy powinny całkowicie zgadzać się z danymi, które podałeś w formularzu podczas rejestracji na stronie Kuki.

Mamy do dyspozycji klika rachunków bankowych udostępnionych przez Kuki, na które może przelać opłatę rejestracyjną w kwocie 1 grosz. Pełną listę dostępnych w Kuki rachunków bankowych do przelewu rejestracyjnego znajdziesz na stronie Kuki, w zakładce Kontakt.

Oczywiście przelewając opłatę rejestracyjna, najlepiej wybrać ten sam bank w którym posiadasz swoje konto. Z jednej strony, obniżysz znacząco koszt takiego przelewu lub po prostu będzie ona darmowy.

Z drugiej strony, z pewności dotrze on dużo szybciej, jeżeli oba rachunki będą obsługiwane przez ten sam bank. Być może nawet stanie się to tego samego dnia.

W przypadku, gdy na liście nie znajdziesz akurat tej samej placówki w której Ty masz swój rachunek bankowy, najlepiej wówczas wybierz do przelewu konto Kuki w Santander, dawniej BZ WBK.

Pamiętaj, aby w tytule przelewu rejestracyjnego podać formułkę, że potwierdzasz warunki umowy oraz wpisać swój numer PESEL.

Drobny błąd w tytule przelewu, lub dokonanie go z rachunku którego nie jesteś właścicielem może skutkować tym, że Twoja opłata rejestracyjna nie zostanie uznana czy też zatwierdzona.

Prostowanie, czy też poprawianie tego, w znaczący sposób wydłuży całą procedurę wnioskowania o pożyczkę oraz otrzymania oczekiwanego przelewu. Kuki oferuje promocyjną pierwszą pożyczkę za darmo.

Na czym polega tak zwana „pierwsza pożyczka za darmo” dość szczegółowo wyjaśniliśmy oraz opisaliśmy w jednym z naszych wcześniejszych opracowań.

Najkrócej rzecz ujmując polega to na tym, że oddajesz dokładnie taką samą kwotę jaką pożyczyłeś, Bez kosztów, opłat, odsetek itp. Warunkiem jest, między innymi, terminowa spłata zobowiązania oraz to, że korzystasz z usług tej firmy po raz pierwszy.

Jesteś po prostu nowym klientem i nigdy wcześniej z usług tej firmy nie korzystałeś. Jeżeli chcesz bardziej zgłębić ten temat wystarczy kliknąć tutaj.

Oprócz dokładnej analizy omawiającej na czym polega tak zwana „pierwsza pożyczka za darmo” oraz dlaczego firmy pożyczkowe tak chętnie ją stosują, znajdziesz tam również zestawienie praktycznie wszystkich pożyczek przez internet, które taką promocję aktualnie posiadają.

Pierwszą promocyjną, czyli darmową pożyczkę od Kuki możesz wziąć na sumę maksymalnie 5000 złotych. W porównaniu do innych tego typu ofert na rynku, trzeba przyznać że nie jest to mało.

Jednocześnie w Kuki można mieć tylko jedna aktywna pożyczkę. To znaczy taką, która nie została jeszcze przez Ciebie spłacona. Nie można posiadać jednocześnie kilku aktywnych, niespłaconych pożyczek w Kuki.

Tak więc, o kolejną pożyczkę w tej firmie możesz się starać wówczas, gdy poprzednia zostanie przez Ciebie spłacona. Natomiast całkiem inaczej rzecz się ma, jeżeli posiadasz jakieś zadłużenie bądź zobowiązania w innych bankach, czy też instytucjach finansowych.

Tutaj nie powinno być przeszkody w ubieganiu się oraz otrzymaniu pożyczki od Kuki, nawet jeżeli spłacasz już kredyt w banku, lub masz jakieś zobowiązania w innych instytucjach finansowych czy też pożyczkowych.

Jedynym warunkiem jest jedynie to, abyś nie miał żadnych opóźnień w spłatach swoich dotychczasowych zobowiązań.

Sporą zaletą i udogodnieniem pożyczek przez internet, online jest fakt, że decyzja o przyznaniu pożyczki oraz przelew na konto odbywa się w dość szybkim tempie.

Bez zbędnego opóźniania i zwłoki. Wszak większości osób które o takowa pożyczkę wnioskują, niewątpliwie zależy na czasie. Nie bez racji więc, pożyczki tego typu, często nazywane są  jako tak zwana „szybka gotówka”.

Nie inaczej jest też, jeżeli chodzi o pożyczkę przez internet, online w Kuki. Na decyzję oraz przelew możesz liczyć nawet tego samego dnia.

O decyzji, czy wnioskowana przez Ciebie pożyczka przez internet została Tobie przyznana dowiesz się poprzez wiadomość sms lub na e-mail, podany przez Ciebie podczas rejestracji w firmie pożyczkowej Kuki. Informację taką znajdziesz również po zalogowaniu się do swojego Panelu Klienta firmy Kuki.

Uwaga! Po pozytywnej decyzji odnośnie Twojego wniosku pożyczkowego, pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet wciągu 15 minut!

Pieniądze na swoje konto otrzymasz znacznie szybciej, jeżeli posiadasz swój rachunek bankowy w jednym z ośmiu banków wymienionych na stronie Kuki.

Są to: PKO BP, PKO SA, Getin Bank, Millennium Bank, mBank, Santander, ING Bank Śląski oraz Alior Bank.

 

Jeżeli natomiast konto masz w jakimś innym banku, niż te wymienione powyżej, to realizacji i otrzymanie przelewu może wydłużyć się do jednego dnia roboczego, liczonego od daty uzyskania pozytywnej decyzji.

Wszystkie pożyczki realizowane są w godzinach pracy firmy pożyczkowej Kuki. Korzystając z pożyczki przez internet w Kuki masz jeszcze jedno, z pewnością bardzo cenne udogodnienie.

Możesz mianowicie przedłużyć termin spłaty pożyczki. Jeżeli więc, z jakiś względów nie jesteś w stanie w zadeklarowanym terminie spłacić swojego zobowiązania w Kuki, to możesz ten termin przedłużyć.

Termin spłaty swojej pożyczki możesz odroczyć odpowiednio o 7, 14 lub nawet 30 dni. W sytuacji gdy jest to Twoja pierwsza pożyczka w Kuki, termin jej spłaty możesz odroczyć dwukrotnie.

Natomiast przy każdej następnej pożyczce, z tego typu udogodnienia będziesz mógł skorzystać tylko raz. Szczegółowe informacje na temat znajdziesz w swoim Panelu Klienta.

Na koniec dziękujemy za poświęcony czas i podajemy poniżej link do strony ofertowej pożyczki Kuki.

Kliknij aby wejść na stronę i wziąć darmową pożyczkę KUKI.

 

 

Jeżeli potrzebujesz pilnie gotówki, to również na naszej specjalnej stronie oprócz pożyczki Kuki, znajdziesz jeszcze kilkadziesiąt innych tego typu propozycji. 

Aby zapoznać się z naszą ofertą wystarczy kliknąć w poniższy link.

Kliknij i sprawdź najlepsze pożyczki przez internet

 

 

Osoby zainteresowane pracą we własnym domu przy komputerze zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony i zapoznanie się z naszą ofertą współpracy.

Praca w domu przy komputerze

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *