Opublikowano Dodaj komentarz

Praca Dąbrowa Górnicza – aktualne oferty pracy.

Praca Dąbrowa Górnicza. Oferty pracy i zatrudnienia z Dąbrowy Górniczej i okolic.
Praca w domu przy komputerze.

Tematem naszego artykułu będzie tym razem: Praca Dąbrowa Górnicza- oferty pracy i zatrudnienia. W związku z tym, przedstawimy i omówimy wybrane i dostępne aktualnie oferty pracy i zatrudnienia z tego właśnie rejonu naszego kraju.

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Dotyczy ona pracy i zarabiania we własnym domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dalszej części naszego opracowania.

 

 

Praca Dąbrowa Górnicza
Praca Dąbrowa Górnicza

 

 

W poniższym artykule omówimy tym razem rynek pracy i zatrudnienia na terenie Dąbrowy Górniczej oraz jej najbliższych okolic. W związku z tym, przedstawimy oraz pokrótce omówimy wybrane i aktualnie obecnie propozycje pracy z tego właśnie rejonu naszego kraju.

Ponadto, osoby zainteresowane pracą i zarabianiem we własnym domu przy komputerze zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalna propozycją. Ponieważ wykonuje się ją zdalnie we własnym domu przy komputerze, jest ona aktualna na terenie całego wystarczy. Wystarczy komputer, dostęp do internetu oraz oczywiście chęci do pracy z domu. Więcej informacji na temat tej oferty znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej tej właśnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 


 

 

A teraz przejdźmy już do omówienia tematu głównego naszego artykuły. W poniższym opracowaniu przedstawimy i pokrótce omówimy wybrane oferty pracy z Dąbrowy Górniczej i okolic.

 

Praca Dąbrowa Górnicza – oferty pracy i zatrudnienia.

 

 • Magazynier do przyjmowania i weryfikacji dostaw, kompletacji towaru, wyszukiwania towaru na magazynie oraz układania towaru na półkach i regałach. Ponadto, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku magazyniera należeć będzie również sprawne i rzetelne załadowanie towaru oraz dbanie o porządek na magazynie.
  Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16 lub od 18 do 6. Sporadycznie praca może odbywać się również w sobotę.
 • Pracownik biurowy do planowania montaży instalacji fotowoltaicznych i wysyłek towaru.
  Wymagane minimum średnie wykształcenie, najlepiej związane z tematyką odnawialnych źródeł energii. Mile widziani absolwenci politechniki lub tego typu wyższych uczelni technicznych.
  Do prawidłowego i efektywnego wykonywania tej pracy niezbędna będzie podstawowa wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu podstawowym, sumienność, dokładność oraz znajomość komputerowych programów biurowych typu Excel.
 • Pomocnik drukarza do bieżącej pomocy w czasie pracy drukarza.
  Do obowiązków pracownika zatrudnionego na tym etacie należeć będzie obsługa maszyn i urządzeń drukujących oraz przygotowywanie maszyn do rozruchu. Poza tym, bieżące wypełnianie i weryfikowanie dokumentacji produkcyjnej podczas procesu produkcyjnego oraz bieżąca kontrola poprawności wykonywanych czynności produkcyjnych ze zleceniem. Oprócz tego, utrzymanie i kontrola czystości linii produkcyjnych w ciągu całego procesu produkcyjnego.
  Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej o kierunku technicznym bądź mechanicznym. Ponadto, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi maszyn drukujących. Poza tym, umiejętność pracy zespołowej, znajomość procesów produkcyjnych oraz komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.
  Firma oferuje pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Dodatkowym atutem tej propozycji jest także praca w miłej i przyjaznej atmosferze oraz dostęp do atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych.
 • Pracownicy budowlani do remontów i prac wykończeniowych wnętrz, takich jak gipsowanie natryskowe, szpachlowanie, szlifowanie, akrylowanie, montaż ścianek GK, malowanie natryskowe oraz tradycyjne. Poszukiwani pracownicy budowlani w takich zawodach jak murarz, malarz, tynkarz, szpachlarz, glazurnik, elektryk, hydraulik oraz inne zawody budowlane.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Dąbrowa Górnicza – inne oferty pracy z Dąbrowy Górniczej i okolic.

 • Operator podestu ruchomego do pracy przy załadunku i rozładunku ciężarówek, operowaniu sprzętem elektrycznym, pomocy budowlanej oraz do przewozu wszelkiego rodzaju materiałów dostępnych na budowie.
  Wymagane odpowiednie doświadczenie i uprawnienia do tego typu pracy, punktualność, odpowiedzialność, dbałość o powierzony sprzęt oraz zachowanie rozsądku i ostrożności na terenie budowy.
  Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz bezpłatną odzież roboczą i obuwie. Praca ta odbywa się na zadbanym i nowoczesnym sprzęcie, pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie.
 • Pomoc kuchenna do pracy w lokalu gastronomicznym na terenie Dąbrowy Górniczej.
  W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie mycie naczyń oraz obieranie i krojenie warzyw. Ponadto, przygotowywanie produktów do dalszej obróbki, utrzymywanie porządku na kuchni oraz ogólnie wsparcie dla kucharza w kuchni.
  Etat ten wiążę się z pracą w miłym i zgranym zespole współpracowników, stałym i terminowo wypłacanym wynagrodzenie oraz elastycznym grafikiem. Dodatkowo, każdemu pracownikowi przysługują codziennie także posiłki pracownicze.
  Wśród oczekiwań wobec kandydatów do pracy jako pomoc kuchenna wymienić należy doświadczenie na podobnym stanowisku, punktualność, sumienność, staranność oraz zaangażowanie.
 • Mechanik utrzymania ruchu do przeprowadzania cyklicznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń oraz wykonywanie  bieżących remontów maszyn.
  Inne obowiązki na tym stanowisku to także wykonywanie działań zapobiegawczych powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych, usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz prowadzeniem niezbędnej dokumentacji technicznej.
  Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, najlepiej przy obsłudze zautomatyzowanego parku maszynowego. Niezbędne będzie także aktualne badania sanepidowskie oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe i sezonowe. Praca na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, z perspektywą długiej i stabilne współpracy.

 

Planujesz otworzyć rachunek bankowy?
Darmowe konta osobiste – duży wybór banków.
Sprawdź nasze zestawienie najlepszych bankowych kont osobistych.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze konta bankowe – kliknij i sprawdź

 

 

Inne, wybrane oferty pracy z Dąbrowy Górniczej i okolic.

 • Elektromechanik bądź mechanik do pracy jako serwisant przy naprawie podestów ruchomych oraz usuwaniu bieżących awarii.
  Oprócz tego, osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie także przygotowaniem podnośników przed dostawą do klienta oraz po powrocie z wynajmu, w celu przygotowania sprzętu do dalszej dyspozycji.
  Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, najlepiej elektryk, mechanik, automatyk bądź pokrewne. Poza tym, przydatne będzie prawo jazdy kategorii B, znajomość zagadnień z dziedziny układów elektryki i hydrauliki oraz dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie. Dotyczy to  usuwania awarii u klientów. Dodatkowo, mile widziane doświadczenie w podobnym zawodzie lub na zbliżonym stanowisku pracy.
  Etat ten wiąże się z ciekawą, stabilną i gwarantującą rozwój pracą, zatrudnieniem na pełny etat na zasadzie umowy o pracę, atrakcyjne zarobki oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Na start każdy nowy pracownik otrzyma do dyspozycji samochód służbowy, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia do pracy. Ponadto, praca ta daje szansę na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania dodatkowych, bardzo przydatnych w tej pracy uprawnień.
 • Pracownik ochrony – wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista.
  Praca na terenie obiektu logistycznego w Dąbrowie Górniczej.
 • Operator koparki,  ładowarki oraz walca. Praca dla osób z doświadczeniem na tym stanowisku oraz z odpowiednimi uprawnieniami na tego typu maszyny i urządzenia. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
 • Pomocnik automatyka  do pracy przy utrzymaniu ciągłości produkcyjnej i usuwaniu skutków awarii, modernizacji urządzeń i wdrażanie nowych projektów oraz montażu i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych. Poza tym, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pomocnika automatyka należeć będzie również rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych i w sekcjach współpracujących.
  Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo premie motywacyjne, uzależnione od zaangażowania w powierzone obowiązki.

 

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Kilkadziesiąt najlepszych, szybkich pożyczek przez internet.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z warunkami.
Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Najlepsze pożyczki online – kliknij i sprawdź

 

 

Praca Dąbrowa Górnicza – podsumowanie.

To wszystko co chcielibyśmy Państwu przekazać w naszym opracowaniu, traktującym o rynku pracy i zatrudnienia na terenie Dąbrowy Górniczej i jej najbliższych okolic. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte okażą się dla Państwa interesujące i choć w jakimś stopniu pomocne. Jak widać z powyższych przykładów, ciekawych i co ważne atrakcyjnych finansowo propozycji pracy na terenie Dąbrowy Górniczej nie brakuje. Tym bardziej, że są to jedynie wybrane oferty zatrudnienia z tego regionu naszego kraju. Jak wiadomo każdy artykuł ma swoją pojemność i nie sposób zmieścić w nim wszystkich informacji odnośnie omawianego tematu.

Poza tym, rynek pracy jest dość płynny i dynamiczny. Jedne oferty się pojawiają, a inne przestają być aktualne. Ponadto, każda osoba poszukująca pracy lub dodatkowego zajęcia kieruje się swoimi potrzebami i oczekiwaniami w tym zakresie. Tak więc, życzymy Państwu znalezienia ciekawej i odpowiadającej Waszym oczekiwaniom pracy. Dotyczy to oczywiście tych osób, które aktualnie bądź w przyszłości będą poszukiwały dla siebie odpowiedniego zatrudnienia.

Jednocześnie zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Jak już wspominaliśmy dotyczy ona pracy w domu przy komputerze. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, poświęconej tej własnie propozycji. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Praca w domu przy komputerze – kliknij i sprawdź

 

 

 


 

Poza tym, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi analizami i opracowaniami. W szczególności polecamy:

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *