Opublikowano Dodaj komentarz

Ebrokerpartner – program partnerski XXI wieku.

EBROKERPARTNER – Program Partnerski.

Ebrokerpartner – afiliacyjny program partnerski.
Dobry pomysł dla osób chcących zarabiać w domu przy komputerze.

 

Ebrokerpartner
Ebrokerpartner

 

EBROKERPARTNER – Program Partnerski.

 

Zarabiaj w domu przy komputerze.
Dołącz do programu i zyskaj nowe, atrakcyjne źródło dochodu.

 

Tym razem przedstawimy warunki oraz etapy rejestracji w bardzo znanym, lubianym i powszechnie pozytywnie ocenianym programie partnerskim, afiliacyjnym ebrokerpartner.

Program działa głównie w tematyce finansowej, choć w panelu współpracownika znajdziemy również kampanie dotyczące innych dziedzin gospodarczych czy też ogólnie mówiąc rynkowo konsumenckich.

Rejestracja w programie jest bardzo prosta, odbywa się praktycznie w kilku krokach i nie powinna Ci nastręczyć większych problemów.

Po wejściu na stronę  ebrokerpartner.pl  klikamy REJESTRACJA, tak jak jest to pokazane na poniższym zdjęciu:

 

Ebrokerpartner
Ebrokerpartner

 

Następnie zostaniemy przeniesieni do okienka REJESTRACJA.

Poprzez kliknięcie wybierz czy chcesz zarejestrować swoje konto, profil współpracownika jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej czy też jako firma czyli przedsiębiorca.

 

Ebrokerpartner
Ebrokerpartner

 

Gdy poprzez kliknięcie wybierzemy już jakiego rodzaju konto chcemy założyć pojawi Ci się formularz rejestracyjny. Wypełnij go zgodnie z wymaganymi w formularzu danymi.

Pola oznaczone * są obowiązkowe, pozostałe dobrowolne. W zależności od Twojego uznania.

 

Ebrokerpartner
Ebrokerpartner

 

W pierwszej kolejności wpisz wymyśloną przez Ciebie nazwę partnera. Musi być ona unikatowa. Znaczy to, że nikt wcześniej przed Tobą nie mógł jej zarejestrować i nie jest przez żadnego dotychczasowego partnera używana.

Następnie musisz wpisać swój adres email. Zwróć uwagę aby go wpisać bezbłędnie gdyż na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej przyjdzie link potwierdzający rejestrację w programie.

Dopiera gdy w niego klikniesz Twoje konto w programie partnerskim ebrokerpartner zostanie w pełni aktywowane. Tym samym zostaniesz pełnoprawnym uczestnikiem tego programu afiliacyjnego.

Wróćmy jednak do dalszych kroków rejestracyjnych. Po wpisaniu adresu email i jego powtórzeniu ( w celu wyeliminowania pomyłek i tak zwanych „czeskich błędów” ) należy wymyślić i wpisać swoje hasło do logowania w programie.

Z tych samych względów co przy adresie email będziesz je musiał powtórzyć czyli wpisać podwójnie. Adres swojej strony www możesz pominąć. Jeżeli takowej nie posiadasz lub z jakiś względów nie chcesz podać to ten punkt możesz pominąć.

Wpisanie swojej strony www w formularzu jest jednoznaczne z oświadczeniem że jesteś właścicielem tejże witryny. Okienko z kodem polecającym również możesz pominąć.

Jeżeli znalazłeś się na stronę z czyjegoś polecenia takowy kod osoby która poleciła Ci ten program powinien pojawić  się tym okienku automatycznie. W takim wypadku go pomiń, ale nie kasuj.

Sprawdź dokładnie jeszcze raz czy wszystko wypełniłeś poprawnie. Gdy się upewnisz że tak jest kliknij Dalej aby zakończyć proces rejestracyjny w programie. Następnie otwórz swoją pocztę email i poszukaj wiadomości od ebrokerpartner.

Kliknij w link aktywacyjny znajdujący się w tej wiadomości i w pełni aktywuj swoje konto w programie partnerskim ebrokerpartner.

Na koniec życzymy Ci bezproblemowej rejestracji w programie oraz zadowolenia z uczestnictwa, oraz co za tym idzie wysokich dochodów.

Gdy już w pełni aktywujesz swoje konto partnera w ebrokerpartner  zapoznaj się z naszymi szczegółowymi instrukcjami, wskazówkami i poradami. Mamy nadzieję że pomogą Ci w miarę sprawnie w tym projekcie wystartować i zacząć zarabiać.

Wystarczy kliknąć w poniższy link.

 

Jak zarabiać w programie EbrokerPartner – instrukcje krok po kroku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *